Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: Miuraja ismerem ;) azt hiszem abban a koleszban volt tavaly a nagy warez server,amit tavaly lekapcsoltak..vagy az a Schönherzben volt?
és járok a Lágymányosi épületekbe minden nap ;)
Ááá, természetesen nálunk volt! A miénknek van a legrosszabb híre az egyetemrõl...

Miura

Quote from: katzÁáá, természetesen nálunk volt! A miénknek van a legrosszabb híre az egyetemrõl...
hát a Schönherz az öngyilkosjelöltjeivel sem túl jó hírû koli...
nem tudom..valahogy minden kol le van pukkanva..és állítólag még emelni akarják a kolidíjat(legalábbis az ELTE koleszokban igen,pedig azok is eléggé lepukkantak..)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Fazék

#9482
Áh, reménytelen... az történt, amit sejtettem. A vacak download-omat tök fölöslegesen megduplázták, immár 140KB/s, a feltöltésemen pedig javítottak, valami kemény +2KB/s-et... RÖHEJ!!!

edit: hehe, elindítottam eMule-t és most még rosszabb együtt az upload és download, mint eddig valaha...  :b+:  ezt egyszerûen már nem tudom elhinni... nem tudom elképzelni mi a francra jó otthoni használatra ilyen mértékû download, hozzá képest nulla szintû upload sávval... :ejj:

Cobra

Szerintem pont a filecserélõk miatt nem emelték az uploadot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

TurboK

Quote from: BlimpÁh, reménytelen... az történt, amit sejtettem. A vacak download-omat tök fölöslegesen megduplázták, immár 140KB/s, a feltöltésemen pedig javítottak, valami kemény +2KB/s-et... RÖHEJ!!!

edit: hehe, elindítottam eMule-t és most még rosszabb együtt az upload és download, mint eddig valaha...  :b+:  ezt egyszerûen már nem tudom elhinni... nem tudom elképzelni mi a francra jó otthoni használatra ilyen mértékû download, hozzá képest nulla szintû upload sávval... :ejj:
hát Emuleon ne is várjál nagyobb sebességet 20kb-nál.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

.Attila

Quote from: CobraSzerintem pont a filecserélõk miatt nem emelték az uploadot.
Állítólag pont azt szeretnék elkerülni, hogy mondjuk vki kisebb ftp szervert üzemeltessen otthon. Kicsi upload, és senki nem fog a gépén ftp szerver programot használni.

Fazék

Quote from: TurboKhát Emuleon ne is várjál nagyobb sebességet 20kb-nál.
Maradjunk annyiban, hogy eMule-on rettentõen változékony a letöltési sebesség, attól függõen, hogy sorra jutottál már végre, vagy sem, de nekem már többször is volt olyan, hogy ki volt használva a sávszélességem eMule-on és mellette gond nélkül ment a 9-10 KB/s upload is. Persze tény, hogy nagyon lassan indul be...

Fazék

Quote from: BonciÁllítólag pont azt szeretnék elkerülni, hogy mondjuk vki kisebb ftp szervert üzemeltessen otthon. Kicsi upload, és senki nem fog a gépén ftp szerver programot használni.
Ezzel az az egyetlen baj, hogy nem csak az ftp szervereknek, file-cserélõknek kéne az a nyamvadt upload, hanem az egyszerû online gamer-nek is!! Egy stabil online játékhoz manapság már elengedhetetlen a 10KB/s up, de érzésem szerint 20K/s körül lenne a normális kategória. CS:Source-ban se mindegy, milyen a ping-ed...

Fazék

Sajnos, mint általában, ismét cáfolnom kell korábbi állításaimat... :rolleyes:

Ma reggel FlashFXP-vel és az usteam-es ftp közremûködésével :D egy stress-test-et hajtottam végre az ADSL-emen.
Lefelé gond nélkül jött 140KB/s-el stabilan, majd elindítottam a feltöltést elõször korlátozva. A download leesett 110-120KB/s-re, de ez még teljesen elfogadható. Majd ahogy 1KB-onként nyomtam föl a sebességet és láttam hogy a letöltés sebességére semmi hatással nincsen, egy idõ után kilõttem a korlátozást, a legrosszabbtól tartva. És meglepõdtem amikor az upload stabilan beállt 16KB/s-re a letöltés pedig maradt 120-on stabilan. Ilyet még nem pipáltam korlátozás nélkül :eeek: . Amúgy az upload egymagában stabilan teljesít egy 20KB/s-et, de ott vége mint a botnak. Amennyiben ez így maradna én tökéletesen elégedett lennék, és bocsánat az eddigi reklamálásaimért. :)

Rounin

Álmokból:

Quote from: RamizSzerintem is. Sajnos(?) Alieneset sosem tudtam álmodni gyerekkoromban. Viszont van egy osztálytársam, aki rohad élethûen tudja utánozni a mozgásdetektor hangját, amikor mozgást jelez. Meg a predator "kattogását" is. Amikor azokat a hangokat meghallom, még most is összerándulok és az egér után kapok... (mindig marine voltam... :D )

Hehe... munkatársam, aki mellettem ül, preadátor mániás - jelenleg haját akarja megnöveszteni és "csápokba" szedni, fémgyûrûkkel befogatni. És olyan eszement jól adja a "kerregést", hogy amikor elõször elsütötte mellettem, majd elejtettem a vákuumszerszámot :)

Dragon

Quote from: Rouninmajd elejtettem a vákuumszerszámot :)
Errõl most az Austin Powers egyik jelenete jutott eszembe, de gondolom nem olyan vákuumszerszámra gondoltál  :haha:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Rounin

Quote from: bpka000Errõl most az Austin Powers egyik jelenete jutott eszembe, de gondolom nem olyan vákuumszerszámra gondoltál  :haha:

Aaaaargh :D :lul: :rotflol:

nem, nokia 7260-as mikrofonjának beültetõ-szerszámjáról :p :D

katz

Quote from: bpka000Errõl most az Austin Powers egyik jelenete jutott eszembe, de gondolom nem olyan vákuumszerszámra gondoltál  :haha:
:lul:

Mattanja

Quote from: katzMentem enni, ha vki megint idenyom addig egy fél oldalt, akkor elkezdek én is floodolni  :__devil: :D
De ahogy elnézem, anélkül is meglesz ma az 1000 :rolleyes:
És most képzeljétek el, ha Feldin is fennt lenne. Hamar "Lord of the board"-ot csinálna magából, mire mindezt végigquote-olgatja... :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiÉs most képzeljétek el, ha Feldin is fennt lenne. Hamar "Lord of the board"-ot csinálna magából, mire mindezt végigquote-olgatja... :rolleyes:

Baaaaah  :eeek:  :haha: Ez gonosz volt  :__devil: :)

De ti bátorítjátok, mert elnézitek neki ;)

TurboK

Quote from: BlimpSajnos, mint általában, ismét cáfolnom kell korábbi állításaimat... :rolleyes:

Ma reggel FlashFXP-vel és az usteam-es ftp közremûködésével :D egy stress-test-et hajtottam végre az ADSL-emen.
Lefelé gond nélkül jött 140KB/s-el stabilan, majd elindítottam a feltöltést elõször korlátozva. A download leesett 110-120KB/s-re, de ez még teljesen elfogadható. Majd ahogy 1KB-onként nyomtam föl a sebességet és láttam hogy a letöltés sebességére semmi hatással nincsen, egy idõ után kilõttem a korlátozást, a legrosszabbtól tartva. És meglepõdtem amikor az upload stabilan beállt 16KB/s-re a letöltés pedig maradt 120-on stabilan. Ilyet még nem pipáltam korlátozás nélkül :eeek: . Amúgy az upload egymagában stabilan teljesít egy 20KB/s-et, de ott vége mint a botnak. Amennyiben ez így maradna én tökéletesen elégedett lennék, és bocsánat az eddigi reklamálásaimért. :)

Hát nálam meg pont forditva van, eddig 16k feltöltés mellett ment max sebességgel a letöltés, most meg 16k mellet épphogy megüti a 150k sebességet. Ha maxra engedem a feltöltést, akkor még a google is csak percek alatt jön be.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Relunx

:_off: Ez a 20.dik postom ma!

Relunx

Rounin

Quote from: Relunx:_off: Ez a 20.dik postom ma!

Relunx

Jééézusom. Te további száz nélkül is fanatic vagy ember (utalás a gratulációk threadre ) o.O

Relunx

Kössz! Meglehet  :rolleyes:

Relunx

Damnatus

Hali!

Kicsit sem kerül monopolhelyzetbe a T társaság: mobil, vonalas telefon, ADSL.
Így simán meg tudja adni a kedvezményt a vevõinek, ami újabb pannonosokat, és talán vodásokat csábít el... Persze ha jó a szolgáltatás, azzal nincs gond, csak a monopolhelyzet zavaró!

Kalibur

Quote from: DamnatusHali!

Kicsit sem kerül monopolhelyzetbe a T társaság: mobil, vonalas telefon, ADSL.
Így simán meg tudja adni a kedvezményt a vevõinek, ami újabb pannonosokat, és talán vodásokat csábít el... Persze ha jó a szolgáltatás, azzal nincs gond, csak a monopolhelyzet zavaró!
Hát igen, a változatosság ugyebár gyönyörködtet :D
Egyébként van valami ebben a zavaró-ban: Egyenlõre kedvezmények, amivel csábítja a vevõket, de mi lesz késõbb?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Xipe

Quote from: DamnatusHali!

Kicsit sem kerül monopolhelyzetbe a T társaság: mobil, vonalas telefon, ADSL.
Így simán meg tudja adni a kedvezményt a vevõinek, ami újabb pannonosokat, és talán vodásokat csábít el... Persze ha jó a szolgáltatás, azzal nincs gond, csak a monopolhelyzet zavaró!


hat ameddig raeroszakoljak azt a tetu szoftveruket a mobiltelefonokra addig en nem terek at ra.soha.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Dragon

Quote from: White SeeDMa reggel halottam egy reklámot, hogy a matáv mostantól t vonal, az axelero t net (vagy mik, nem ezek voltak) Lényeg, hogy azt reklámozta, hogy a T társaság bekebelezte/megvette a matávot.
Akkor vajon ezentúl helyi hívásnak számít, ha T mobilos mobilomról otthjonra telefonálok a vezetékesre?
Mindenesetre jó lenne:D
Tudtommal eddig is olcsóbb volt a t-mobile és a matáv közti beszélgetés, habár lehet, hogy tévedek
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Quote from: White SeeDMa reggel halottam egy reklámot, hogy a matáv mostantól t vonal, az axelero t net (vagy mik, nem ezek voltak) Lényeg, hogy azt reklámozta, hogy a T társaság bekebelezte/megvette a matávot.
Akkor vajon ezentúl helyi hívásnak számít, ha T mobilos mobilomról otthjonra telefonálok a vezetékesre?
Mindenesetre jó lenne:D
Nem tom mi bajod van? Kicsit utánna kéne nézned a tényekbek?

A privatizációkor a Deutsche Telekom megvette a Matávot (~99% az övé). A DT-é külföldön a T-Mobil márkanév. Amikor kezdedtt beizzani idehaza a mobiltelefonia, akkor a Matáv is indított egy saját céget Westel néven (40-50% az övé). A DT nemrégiben úgy döntött, h egységesít, így lett a Westelbõl T-Mobil és így lesz a Matávból is vmi T betûs... :teccik:

Darkstar

Quote from: White SeeDLényeg, hogy azt reklámozta, hogy a T társaság bekebelezte/megvette a matávot.
A matáv már régóta a Deutsche Telekom többségi tulajdonában volt. (A westel pedig nem tudom hány %-ban a matávé volt, ezen keresztül a DT-é is, ezért volt ott is a váltás)

Quote from: White SeeDAkkor vajon ezentúl helyi hívásnak számít, ha T mobilos mobilomról otthjonra telefonálok a vezetékesre?
Nekem is ez volt az elsõ gondolatom.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: katzNem tom mi bajod van? Kicsit utánna kéne nézned a tényekbek?

A privatizációkor a Deutsche Telekom megvette a Matávot (~99% az övé). A DT-é külföldön a T-Mobil márkanév. Amikor kezdedtt beizzani idehaza a mobiltelefonia, akkor a Matáv is indított egy saját céget Westel néven (40-50% az övé). A DT nemrégiben úgy döntött, h egységesít, így lett a Westelbõl T-Mobil és így lesz a Matávból is vmi T betûs... :teccik:

Legalább próbálj kulturáltan értekezni... :hehe: :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizLegalább próbálj kulturáltan értekezni... :hehe: :)
Lement vagy 6 post és senki nem adott érdemi választ...

Kalibur

Quote from: katzLement vagy 6 post és senki nem adott érdemi választ...
Melyik kérdésre? XD
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Mattanja

#9508
Te jó ég, mit láttam az elõbb!
Who's Online ->Feldin -> Replying to Thread -> Vallás, filozófia, ezoteria
Ha ezt komolyan gondolta, akkor holnapra +2 oldal csak miatta! :lol:

Edit:
Quote from: RouninDe ti bátorítjátok, mert elnézitek neki ;)
Én nem, de le lettem szavazva... :(
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Hali!
Quote from: ShiroiTe jó ég, mit láttam az elõbb!
Who's Online ->Feldin -> Replying to Thread -> Vallás, filozófia, ezoteria
Ha ezt komolyan gondolta, akkor holnapra +2 oldal csak miatta! :lol:
A hívõ, imára kulcsolja kezdét, látva a közeledõ árt! Itt ember nem csak az isten segíthet. A nem hívõk pedig elszaladnak!