Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xipe

ki akar segiteni nekem animalt gif-et csinalni?
vagy ki olyan rendes es csinal nekem egyet?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Quote from: Xipeki akar segiteni nekem animalt gif-et csinalni?
vagy ki olyan rendes es csinal nekem egyet?
Hehe, komolyan fogok inditani egy "hogyan csinaljunk animalt gifet" topicot. :D En, az univerzalis help-szolgalat. Ha 3-4 embernek nem segitettem ez ugyben, akkor egynek sem. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Assassin

Quote from: MohaEbbõl már így nekem is az a gyanúm.
Nem tudom, a Samsung egerek mennyire jók...

Nekem Samsung egerem van, sima egyszínû pár Ft-os egérpad, soha nem volt ilyen problémám.
Trust 450LR wireless egér és tesóm Microsoft egere csinálta azt amit Kvikveg-é...
" There is no sin to know their sins."

katz

Quote from: RamizKezdek átmenni katz-ba...
Inkább ne, így is sok vagy...
Quote from: Ramizinkább meg kéne most lapulnom. :)
Nem szereted a buzikat. Te homofób náci szemét disznó!
Ez van. Én inkább örülnék neki a helyedben...

katz

Quote from: KvikvegHehe, komolyan fogok inditani egy "hogyan csinaljunk animalt gifet" topicot. :D En, az univerzalis help-szolgalat. Ha 3-4 embernek nem segitettem ez ugyben, akkor egynek sem. :D
Irj egy rövid összefoglalót és dobd be a tudomány és technikába vagy vmi hasonlóba. Engem is érdekel.  :merci:

Rounin

Quote from: RamizA buzitopikból. :haha:  :__devil:

Az melyik? Úgy látszik nálam tájékozottabb vagy ez ügyben. Vagyis buzibb nálam! VAgyis többbet nekem ne utalj másságomra!!! :haha: :D  :__devil:

Djinn

Quote from: RouninAz melyik? Úgy látszik nálam tájékozottabb vagy ez ügyben. Vagyis buzibb nálam! VAgyis többbet nekem ne utalj másságomra!!! :haha: :D  :__devil:
Ez az. Nagyon nem szép Ramiztól, hogy ezt írta :ejj:  De mi mást is vártam.... :D
Tulajdonképpen azért nem nyitottam egy ilyen topicot korábban én mert tudtam, hogy ilyen lesz a reakció.  :lazza:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: KvikvegHehe, komolyan fogok inditani egy "hogyan csinaljunk animalt gifet" topicot. :D En, az univerzalis help-szolgalat. Ha 3-4 embernek nem segitettem ez ugyben, akkor egynek sem. :D


Meg az is jo lenne kulonben.
En kivetelesen tamogatom az otletet.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Quote from: XipeMeg az is jo lenne kulonben.
En kivetelesen tamogatom az otletet.
Attol tartok rovid eletu lenne, ugyhogy pm megy.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Ez az aláírás született a Demokrácia bukásából... :D
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: KvikvegAttol tartok rovid eletu lenne, ugyhogy pm megy.
Elköldenél nekem is? érdekelne.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Nekem is pls.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Nos, mielott az usteam postagalambja doglotten zuhanna a haztetokre:
Voila!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

#10303
Fontos kérdés, BME-sek segítsetek: milyen bankkártya kell nekem mint BME-s (ha felvesznek stb)? OTP vagy bármilyen?
És milyet érdemes venni? Pl neten fizetõset?!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizFontos kérdés, BME-sek segítsetek: milyen bankkártya kell nekem mint BME-s (ha felvesznek stb)? OTP vagy bármilyen?
És milyet érdemes venni? Pl neten fizetõset?!
Röviden. Tökmindegy.
A BME-nek Erstes számlája van, szal elvileg errõl a leggyosabb utalni lóvét, de akinek ez van szidja mint a bokrot. Nekem OTP-s számlám van, ezzel olcsóbban lehet neten utalni és hamarabb ott van, mintha bankfiókba mennél (Erstéhez viszonyítva egy nappal lassabb, de az ugyis bankon belüli utalás). Az én számlám egy netes csomag. A havidijja elég sok, de tudok biztonságosan vásárolni külföldrõl is, ami ha lesz végre fizetésem (2-3 hónap múlva) nagyon hasznos lesz (Wallscroll is így tudtam venni).

Röviden: Mindegy milyet veszel, csak ne Erstés legyen. Nekem OTP-s van, a többirõl nincs tapasztalatom. Tok netrõl vásárolni, neten kersztül utalni (házibank) meg ilyesmi. Neked az OTP Juniort ajánlom, mert egy rakat kedvezmény van hozzá, és olcsóbb a havidíj meg hasonlók.

Moha

Quote from: katzNeked az OTP Juniort ajánlom, mert egy rakat kedvezmény van hozzá, és olcsóbb a havidíj meg hasonlók.
Pontosítok: OTP junior esetén nincs számlavezetési díj, és az OTP direkt (internetes bank) is ingyenes. Persze az átutalások költségét ki kell fizetni, de maga a szolgáltatás (kivéve, ha SMS értesítéseket is kérsz) ingyenes, és rengeteg dolgot el tudsz intézni rajta, az átutalástól a betétlekötésen át egészen a mobil-egyenleg feltöltésig.
Nekem már vagy 8 éve van junior számlám és meg vagyok vele elégedve. Más bankokkal (pl K&H) többet szívtam. A kártya, amit adnak hozzá visa electron; tudod használni külföldön is, és itthoni netes boltból is rendelhetsz vele (én legalább is vettem már vele könyvet a libri.hu-ról).
Külföldi internetes tranzakciót nem tudsz vele intézni. Ahhoz vagy váltasz elektronikus számlacsomagot (aminek elég magas a havidíja, mint katz is írta), vagy szétnézel más banknál. Nekem most - jobb híjján - egy K&H kártyám van erre...

Kvikveg

Plusz info:
OTP Gellert teren van, Erste meg a Petofi hidfonel. Automatak osszevissza elszorva.
Nekem OTP Junior van, de reszben azert, mert azok a g*cik beigertek, hogy beiratkozasnal mar lesz kartyam. Nem lett. Es elnezest sem kertek. @#$%^ anyjukat. Amugy a Gellert teren jo az ugyintezes. Azt viszont nem ertem, miert a Kosztolanyi Dezso teri OTP-hez tartozom, amikor Moszkva teri Mammutos enyhen szolva kozelebb van a lakhelyemhez...??! Jojo, hogy az van a BME-hez kozelebb, de azert megis...
Egyebkent dunsztom sincs mik a kulonbsegek. Penzbefizetesnel igyis-ugyis siman atutalni kell. Az meg tokmindegy honnan megy. Szoval ebbol a szempontbol szerintem BME nem szamit a valasztasnal.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: DjinnEz az. Nagyon nem szép Ramiztól, hogy ezt írta :ejj:  De mi mást is vártam.... :D
Szorri-szorri-szorri! Bûnös dolog volt. Különben a "buzi" nem feltétlenül hordoz negatív jelentést (csak ha úgy szánják).

Quote from: DjinnTulajdonképpen azért nem nyitottam egy ilyen topicot korábban én mert tudtam, hogy ilyen lesz a reakció.  :lazza:
Elvégre eléggé férfitöbbség van itt. Viszont nyithatnánk egy leszbitopikot! :hopp: Persze kép-posztolósat. :D

katz & Moha: köszi az infót! :merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizElvégre eléggé férfitöbbség van itt. Viszont nyithatnánk egy leszbitopikot! :hopp: Persze kép-posztolósat. :D


Jellemzõ. A galériában szerintem van kedvedre való kép elég ;) Te "pasi" :/

A Buzi pedig nem hordoz magában negatív jelentést, mert van akinek ez a neve :)

.Attila

Én tudom ajánlani a CIB bankot. A sima klasszikus számlacsomaga tartalmaz ingyenes netbankot (átutalások ilyesmik persze költség), ingyenes sms értesítés a bankkártya tranzakciókról. Külföldi vásárlás pedig attól függ, milyen bankkártyát kérsz, bár ma már az Electron kártyákkal is lehet néhol.
A legbiztosabb a dombornyomott, csak tudjál lerakni 50000 Ft óvadékot + 3000 Ft éves kártyadíjat.

katz

Quote from: BonciA legbiztosabb a dombornyomott, csak tudjál lerakni 50000 Ft óvadékot + 3000 Ft éves kártyadíjat.
OTP-nél évi 3000FT kártydíj + havi 60k+ jövedelem vagy (asszem) 180k a számlán.

Nekem egyik se volt meg, viszont szerettem volna neten vásárolni, ezért tértem át a netes számlacsomagra. Ingyen utalás, havi 4x ingyen kp felvétel ATM-bõl, meg hasonlók, havi 1200HUF-ért. Utobbi "kicsit" sok, korábban havi 4-800 HUF volt a havidij összesen, de legalább már van 2 Wall scrollom :D

Ramiz

Quote from: katzde legalább már van 2 Wall scrollom :D
...amire piszok büszke vagy, és minden topikban bõszen hirdeted. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: Ramiz...amire piszok büszke vagy, és minden topikban bõszen hirdeted. :D
Aha :D
Majd a hétvégén készítek is róluk pár képet. ;)

Ramiz

Quote from: katzAha :D
Majd a hétvégén készítek is róluk pár képet. ;)
Most mondjam azt, hogy meglepõdtem? :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Hol lehet ilyeneket kapni Budapesten?
A Mammutban voltam, össz-vissz egy volt, az sem az igazi. Happybox 4x annyiba kerül, egyértelmûen kilõve. Cora: semmi. Auchan: semmi.
Holnap még próbálkozom a Westend-ben és a Tesco-ban, de ha ott sincs... :confused: Megrendelni nem érek rá, péntekre kell. Lehetõleg minimum egy méter magas lenne jó. Ti tudtok valami biztos helyet? Esetleg Gulliver?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

Budai Skalaban lattam meg plussizeket. Vagy Corvinban?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Quote from: KvikvegBudai Skalaban lattam meg plussizeket.
Mivel a skala.hu természetesen nem mûködik elmondanád, hogy helyileg hol van ez, és...
Quote from: KvikvegCorvin
...ez? : please :
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

Quote from: ShiroiMivel a skala.hu természetesen nem mûködik elmondanád, hogy helyileg hol van ez, és...

...ez? : please :
Skala: 4es vegallomasanal, felteve, hogy a 6os az, ami a korterre megy.
Corvin: Blaha Lujza teren. Piros metro vagy 4-6.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Squito

Bugzik az avatar részleg, ha be akarom linkelni a képet máshonnan, akkor kiírja, hogy a 120-as és a 122-es sorban parse error (és nagyon soxor, mintha végtelen ciklus lenne)

Kvikveg

Elmondana nekem valaki, hogy ez a forummotor/kinezet honnan van? Ugy az egesz mibol all?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.