Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: ManituAHQ nekem sem megy most, tegnap még jó volt... Boxtorrents meg már hónapok óta b*szakodik, túlterhelt a szerverük vagy mi van. Próbáld meg isohunton, majdnem minden torrentet felraktak oda is boxról, a trackerük meg általában megy, ha az oldal nem is...
isohunt-on már próbáltam keresni, nem volt, ezek szerint marad az ed2k. azért köszi :)

Lillanett

Azt szeretném kérdezni van -e az oldalon Ranma részek letöltése? Ha igen hol?

Yakumo

Quote from: LillanettAzt szeretném kérdezni van -e az oldalon Ranma részek letöltése? Ha igen hol?
Van. PM on it's way;)

noriko

#483
A kérdés: Miért van az, hogy ami elvileg kisbetûs lenne a fórumon, az nálam mindig egyel nagyobb méretû az alapnál? Tehát hogy pont az ellenkezõjét csinálja. De csak errõl a géprõl, máshol oké. Beállításhiba or something?
:confused:

(pl. az aláírásom elvileg kisbetûs ugye, de nálam mégsem...)
"I wish I could, but I don't want to."

m46u5

Quote from: norikoA kérdés: Miért van az, hogy ami elvileg kisbetûs lenne a fórumon, az nálam mindig egyel nagyobb méretû az alapnál? Tehát hogy pont az ellenkezõjét csinálja. De csak errõl a géprõl, máshol oké. Beállításhiba or something?
:confused:

(pl. az aláírásom elvileg kisbetûs ugye, de nálam mégsem...)
Nyomd meg a Ctrl billentyût, majd az eger görgõjét használva állítsd be a neked szimpatikus méretûre. (ie)
Vagy pedig menübõl módosítsd a betüméretet (View->Text Size->Medium - ie)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

TurboK

Tud valaki egy olyan programot, vagy scriptet a 010 editorhoz ami letörli az összes páros byteot (0, 2, 4, 6, 8, a, c, e) egy fileból?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

noriko

#486
Quote from: m46u5Nyomd meg a Ctrl billentyût, majd az eger görgõjét használva állítsd be a neked szimpatikus méretûre. (ie)
Vagy pedig menübõl módosítsd a betüméretet (View->Text Size->Medium - ie)
köszi, ezt én is néztem, de Medium valahol túl kicsi (igaz, a fórumon nem látok különbséget). Larger-nél meg már a size1= az alapmérettel, Largest-nél meg már nagyobb annál... Szóval igazából csak azon töprengtem, hogy miért. Meg hogy miért csak ezen a gépen. hmm..szóval így már lehet, hogy eléggé költõi a kérdés.  
:)


ehh, inkább nézzétek TurboK kérdését, az legalább konkrétabb! ^^"
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta

Quote from: TurboKTud valaki egy olyan programot, vagy scriptet a 010 editorhoz ami letörli az összes páros byteot (0, 2, 4, 6, 8, a, c, e) egy fileból?
Nem ismerek ilyet, de igazából ha van tíz perced, megírhatod a programot. Tudod, olvasgatod be egyenként a bájtokat az input fájlból, minden másodikat pedig kiírod az output fájlba. Ez nem nehéz, csak csuklógyakorlat. Szóval ha egy napig nem adott senki kész megoldást, jobban jársz ha összerakod kézzel, mert gyorsabban leszel meg vele.

UI: így utólag végiggondolva bocsi, ha esetleg nem tudnál programozni, csak valamelyik hozzászólásodból olyan profinak tûntél :)

Member

Quote from: ProfetaUI: így utólag végiggondolva bocsi, ha esetleg nem tudnál programozni, csak valamelyik hozzászólásodból olyan profinak tûntél :)
Jaja, egy egészen egyszerû c++ progi megoldaná, ha belegondolok. Mondjuk a szimbólumok között is vannak páros bájtok, vagy csak szám és betû?

m46u5

Quote from: norikoköszi, ezt én is néztem, de Medium valahol túl kicsi (igaz, a fórumon nem látok különbséget). Larger-nél meg már a size1= az alapmérettel, Largest-nél meg már nagyobb annál... Szóval igazából csak azon töprengtem, hogy miért. Meg hogy miért csak ezen a gépen. hmm..szóval így már lehet, hogy eléggé költõi a kérdés.  
:)


ehh, inkább nézzétek TurboK kérdését, az legalább konkrétabb! ^^"
Akkor az asztalon jobb klikk->Properties->Settins(fül)->Advanced->General(fül)(alapból ez jön be)
Itt nézd meg hány dpi-re van állítva. Alapértelmezésben 96 dpi.
Ha ez sem segít akkor passz.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

zolan43

Az lenne a kérdésem, hogy mik azok a "PAR2" fájlok a Get Backers könyvtárban?
(most jött le az FTP-rõl a sorozat...)

Squito

Quote from: zolan43Az lenne a kérdésem, hogy mik azok a "PAR2" fájlok a Get Backers könyvtárban?
(most jött le az FTP-rõl a sorozat...)

Elméletileg valami UseNet-es vacak...
Leírás

Lazzaret

Másnak sem müködik a Darkside-raw oldala?


www.arkangyalok.uw.hu

Hiei-sama

Quote from: Kurosaki IchigoElméletileg valami UseNet-es vacak...
Leírás


Usenet nem vlmi vacak dolog csak fizetos :P

Squito

Quote from: Hiei-samaUsenet nem vlmi vacak dolog csak fizetos :P
Méginkább :ejnye: :hahaha:

netuddki

Hi!
Nem tudja v.ki hogy le lehet-e tölteni a innen a Yugioh-t? Vagy hogy majd v.mikor le lehet-e majd innen tölteni? Vagy egy másik oldalt ahonnan le lehet tölteni? :confused: :confused: :frown: :frown: :confused: :confused: :frown:

Hiei-sama

Quote from: netuddki on 2006-04-14, 13:31:48
Hi!
Nem tudja v.ki hogy le lehet-e tölteni a innen a Yugioh-t? Vagy hogy majd v.mikor le lehet-e majd innen tölteni? Vagy egy másik oldalt ahonnan le lehet tölteni? :confused: :confused: :frown: :frown: :confused: :confused: :frown:


Itt nem lehet leszedni es nem is kerul fel soha.Hasznalj torrentet.

netuddki

Quote from: Hiei-sama on 2006-04-14, 13:46:41
Quote from: netuddki on 2006-04-14, 13:31:48


Itt nem lehet leszedni es nem is kerul fel soha.Hasznalj torrentet.

Ok, de miaz a torrent?


Fazék

Azt hiszem eljött a világvége. Nem működik se a  :G , se az icq, se az msn... de minden más külföldi oldal, amit próbáltam, működik... Ötlet?

Fazék

Ne vicceljetek, hogy ennyi idő alatt senki se tudta kipróbálni a Google-t és benyögni, hogy "De nálam megy." vagy "Jéé nálam se megy." Igazán megköszönném ha valaki megtenné, mert ingerült és türelmetlen vagyok és kitépem a gerinceteket, ha nem segítetek.

zsozso

Quote from: Fazék on 2006-04-15, 20:32:19
Ne vicceljetek, hogy ennyi idő alatt senki se tudta kipróbálni a Google-t és benyögni, hogy "De nálam megy." vagy "Jéé nálam se megy." Igazán megköszönném ha valaki megtenné, mert ingerült és türelmetlen vagyok és kitépem a gerinceteket, ha nem segítetek.
Nalam megy.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozso on 2006-04-15, 20:33:48
Nalam megy.
Köszönöm :) Már hívom is az Interware ügyfélszolgálatot, mer' ennek a fele se tréfa!

Zsozso megmentette a nyamvadt életeteket, legyetek hálásak neki!

Yakumo

Quote from: Fazék on 2006-04-15, 20:32:19
Ne vicceljetek, hogy ennyi idő alatt senki se tudta kipróbálni a Google-t és benyögni, hogy "De nálam megy." vagy "Jéé nálam se megy." Igazán megköszönném ha valaki megtenné, mert ingerült és türelmetlen vagyok és kitépem a gerinceteket, ha nem segítetek.
Én nem láttam a postot, mert a fórumot sem néztem.
Amúgy: Hú, ma nagyon kemény vagy Csoki! :rolleyes:

Fazék

Quote from: Yakumo on 2006-04-15, 20:51:37
Quote from: Fazék on 2006-04-15, 20:32:19
Ne vicceljetek, hogy ennyi idő alatt senki se tudta kipróbálni a Google-t és benyögni, hogy "De nálam megy." vagy "Jéé nálam se megy." Igazán megköszönném ha valaki megtenné, mert ingerült és türelmetlen vagyok és kitépem a gerinceteket, ha nem segítetek.
Én nem láttam a postot, mert a fórumot sem néztem.
Amúgy: Hú, ma nagyon kemény vagy Csoki! :rolleyes:
Az életeddel játszol! Vagyok 70 kiló vasággyal, és nem félek lábonrúgni magamat, úgyhogy reszkess!

amúgy természetesen a helyi hálózat dns beállításával volt a gond, valamiért eddig hibátlanul működött az Interware adsl a régi Externet-es dns címekkel is, de pont mától úgy gondolta mégse jó ez neki :haha:

Ramiz

Zoli: nálam meg a google.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Itt is megy minden.

(Egyébként ROTFLOL!)
Failure is the default option

Selmo

Lenne egy kérdésem a modokhoz. Nem lehet valamiféle kiemelt - mindig látszó - és lezárt topicot létrehozni, amiben leírnánk, hogy hogyan kell regisztrálni és hogy hogyan kell használni az FTP-t? Használhatnánk Moha képeit magyarázatként akár. Az pedig már csak bonusz lenne, ha minden regisztráló tag kapna egy PM-et egy linkkel erre a topicra. :D
Sok kezdő életét könnyítenénk meg vele. (És nem kellene leírni ugyanazt hetente.)

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2006-04-28, 18:50:04
Lenne egy kérdésem a modokhoz. Nem lehet valamiféle kiemelt - mindig látszó - és lezárt topicot létrehozni, amiben leírnánk, hogy hogyan kell regisztrálni és hogy hogyan kell használni az FTP-t? Használhatnánk Moha képeit magyarázatként akár. Az pedig már csak bonusz lenne, ha minden regisztráló tag kapna egy PM-et egy linkkel erre a topicra. :D
Sok kezdő életét könnyítenénk meg vele. (És nem kellene leírni ugyanazt hetente.)
Húú! ez az első tájékoztató üzenet dolog tényleg nem egy rossz ötlet! :jee: ezt támogatom! :)

Moha

Quote from: Fazék on 2006-04-28, 20:00:25Húú! ez az első tájékoztató üzenet dolog tényleg nem egy rossz ötlet! :jee: ezt támogatom! :)
Ez esetben zsozsot kellene megkérni. Én max sticky-zni tudok egy threadet, de azt se biztos, hogy mindenki elolvassa.
Az aláírásomban meg már mióta benne van a link és azért elég sokat postolok (asszem) mégsem veszi mindenki észre...