Main Menu

Yu-gi-oh

Started by Relunx, 2003-10-23, 01:59:44

Previous topic - Next topic

Raisu-Sama

Relunx: Asszem a Dark Magic Curtain előbb jött ki mint a Dark Magician Girl, és ezért nem volt benne a szövegében, hogy azokra is hatna.

Holnap megjön PoC Collector's Edition

amcsi

értsünk egyet abban, hogy olyan sötét módon írták meg a yugioh TCG-t hogy az elképesztő, hogy mennyire nem vágjuk hogy hogy kell játszabni, én még most sem tudom hogy mikor lehet aktiválni Call of the Haunted-ot

thx Cruel Angel
MyAnimeList

Shadowolf

A legsz*arabb Yu-gi-oh játék akkor is a Sacred Cards (gba). Annak aztán már tényleg semmi köze a sorozathoz. Az újfajta elementál szabálynak köszönhetően eg Kuriboh ki tudja nyírni a Blue Eyes Ultimate-et. Kártyák tulajdonságait totál átalakították (sokkal rosszabbra). És ami a legrosszabb, a Monster Reborn esetében nem te döntöd el, hogy mit hozzon vissza, hanem totál random. Ja, és az egyiptomi istenkártyák is elég bénára sikeredtek. Úgyhogy mindenkinek javaslom, hogy maradjon a WWE-nél.

UI: ultimate combo a WWE-ben (legalábbis szerintem): Cyber Stein effektje=> Blue Eyes Ultimate=> Megamorph===> 9000 támadással rendelkező Ultimate Dragon :hopp: :hopp:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by amcsi
értsünk egyet abban, hogy olyan sötét módon írták meg a yugioh TCG-t hogy az elképesztő, hogy mennyire nem vágjuk hogy hogy kell játszabni, én még most sem tudom hogy mikor lehet aktiválni Call of the Haunted-ot

Ha jól emlékszem, a Call of the Haunted egy csapda/effekt kártya, tehát akkor tudod aktiválni, ha az ellenfeled kijátszik egy lapot, vagy megtámad téged egy lénnyel. Asszem.:D

Raisu-Sama

Szentem meg a Sacred Cardsnak van a legtöbb köze a sorozathoz, mivel viszonylag ugyanaz a történet, csak Jyounouchi és Yugi egyszmélyben van :P Az volt az első Yu-Gi-Oh! Game amit kiakasztottam :D és nekem tetszett, akárki akármit is mond!

Relunx

#245
Shadowolf: az ultimate combóhoz csak annyit fűznék hozzá: hogy hozd is be! én már kisérleteztem vele és megkellmondjam hogy nagyon kicsi az eséllye hogy bejön!

Tudja valaki hogy mik azok az Edo kártyák? (EDO_kóddal kezdődik a kódjuk - az a 8 számjegyű kártyakód)

Egyébként sztem is nagyon jó a WWE, csak pár kártya nincs benne - ezt onnan tudom hogy van egy teljes kártya listám és ott van a kódjuk is, de amikor beirtam a WWE-ben akkor a ERROR-t írt ki...

Relunx

Relunx

#246
Ismeri vki ezeket a kártyákat?





Relunx

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Relunx
Shadowolf: az ultimate combóhoz csak annyit fűznék hozzá: hogy hozd is be! én már kisérleteztem vele és megkellmondjam hogy nagyon kicsi az eséllye hogy bejön!

Tudja valaki hogy mik azok az Edo kártyák? (EDO_kóddal kezdődik a kódjuk - az a 8 számjegyű kártyakód)

Egyébként sztem is nagyon jó a WWE, csak pár kártya nincs benne - ezt onnan tudom hogy van egy teljes kártya listám és ott van a kódjuk is, de amikor beirtam a WWE-ben akkor a ERROR-t írt ki...

Relunx

A combóhoz csak annyit, hogy 10 játszmából ötöt ezzel nyerek meg. :hehe: Szerintem gondold át a paklid összetételét, hogy könnyebben juss a szükséges kártyákhoz. :) A hiányzó kártyák meg gondolom a God cardok, azok tényleg nincsenek benne a játékban. A másik postodban levő kártyákhoz csak annyit tudok mondani, hogy biztos hamisítványok, mivel a második pl csak a Black Luster Soldier csak más tulajdonságokkal. Amúgy az a kártya már abból következően is bógusz, mivel az igazi játékban még nincsenek isten kártyák (sztem nem is lesznek).

Relunx

Shadowolf:
A hiányzó kártyák azok nem a God cardok, sima mezei varázs és csapda kártyák voltak!

Relunx

Relunx

Raisu-Sama-nak:
Én nemtom hogy hogy raktad fel a fileokat a serverve/oldalra (freeportal.hu/yugioh), de ha én ráklikkelek egy rar vagy video file-ra akkor 404 error-t ir ki!

Jó lenne ha segitenél kiscsit hogy mi baj. Kössz.

Relunx

Raisu-Sama

A freeweb valamiért letörölte a letoltesek_elemei könyvtárat az oldalamról, úgyhogy most mindent újra kell tölteni (kivéve a moviet, mert az máshol volt)

Relunx: Az elsőnek a neve nem jut eszembe, de amikor Yugiék az Ötök ellen harcoltak a 43 vagy 44. részben (nem tom pontosan) ott Seto meg Yugi egyesítették a Blue Eyes Ultimate Dragont a Chaos Swordsmannel és így lett az, a második egy fan kártya, és itt megjegyzem, hogy léteznek a valódi kártyajátékban Istenkártyák a japán és az angol verziókban is!! (lsd. freeportal.hu/yugioh) A harmadik lapról fogalmam sincs, bár ha jobban megnézem az elsőt, akkor azt is a fan kártyákhoz raknám, mivel a japán kártyákon oldalt kis téglalapokban vannak az ATK és DEF számok, sőt, nincs is kiírva hogy ATK és DEF, szóval csak az utolsó lehet valódi, de azt sem hiszem...

Relunx

Pontosan mit értesz "fan-kárty" alatt?
Fan-kártya=kitalált kártya? Vagy mi?

Jah vki közölné nekem pontosan hogy mik a japán neveik a szereplőknek (lehetőleg teljes név) Tnx.

Relunx

Raisu-Sama

Igen, a kitalált kártyákat értem alatta.

Japán nevek:

Yugi Muto - Muto Yugi
Yami - Atem
Joey Wheeler - Jyonouchi Katsuya
Tristan Taylor - Hiroto Honda
Téa Gardner - Mazaki Anzu
Bakura Ryou - Ryou Bakura
Duke Devlin - Ryuji Otogi
Weevile Underwood - Insector Haga
Rex Raptor - Dinosaur Ryusaki
Maximillion Pegasus - Pegasus J. Crawford
Ishizu Ishtar - Ishtar Ishizu (Isis?)
Marik Ishtar - Ishtar Malik (Marik?)
Seto Kaiba - Kaiba Seto
Mokuba Kaiba - Kaiba Mokuba
Mai Valentine - Kujaku Mai
Serenity Wheeler - Jyonouchi Shizuka

Kell még valaki? ^^

Sky

QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
A freeweb valamiért letörölte a letoltesek_elemei könyvtárat az oldalamról, úgyhogy most mindent újra kell tölteni (kivéve a moviet, mert az máshol volt)

Relunx: Az elsőnek a neve nem jut eszembe, de amikor Yugiék az Ötök ellen harcoltak a 43 vagy 44. részben (nem tom pontosan) ott Seto meg Yugi egyesítették a Blue Eyes Ultimate Dragont a Chaos Swordsmannel és így lett az, a második egy fan kártya, és itt megjegyzem, hogy léteznek a valódi kártyajátékban Istenkártyák a japán és az angol verziókban is!! (lsd. freeportal.hu/yugioh) A harmadik lapról fogalmam sincs, bár ha jobban megnézem az elsőt, akkor azt is a fan kártyákhoz raknám, mivel a japán kártyákon oldalt kis téglalapokban vannak az ATK és DEF számok, sőt, nincs is kiírva hogy ATK és DEF, szóval csak az utolsó lehet valódi, de azt sem hiszem...

A lap neve Dragon Master Knight, és elméletben létezik, de még sosem  láttam(és a pontosság kedvéért nem Chaos Swordsman, hanem Black Luster Soldier)...
A harmadik at én sem ismerem...
Mess with the best,
Die like the rest...

Raisu-Sama

Sky: Ugyanaz, csak a japán verzióban Chaos Swordsman, és az maradt meg bennem :P

Egyébként lehet Nyíregyházán kártyát venni! A jövőhéten érkezik a második adag, mivel az első kiegeket már mind megvették...

Sky

Sorry...
Nem kötekedni akartam...
Mess with the best,
Die like the rest...

Raisu-Sama

Nem is vettem kötekedésnek :)

Egyébként fent van a freeportal.hu/yugioh-n a Power of Chaos

Cobra

A PoC-ban lehet más ellen is harcolni, vagy csak Yugi ellen. Mert ha csak Yugi ellen, akkor nem kínlódok a letöltéssel, inkább maradok a WWE-nél.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raisu-Sama

Egyenlőre csak Yugi ellen, de ha kijön a Kaiba the Revenge, akkor már Seto ellen is lehet...

Relunx

#259
Köszi a neveket Raisu-Sama!

Egyébként láttam egy jó kis lapot! Egyből belopta magát a szivembem, és rögtön a Fave-Lapom lett! Nos ime:

Injection Fairy Lily
Type: Earth
Group: Spellcaster/Effect
Level: 3
ATK: 400
DEF: 1500
This card's effect can be activated only during the Battle Step of either player's turn. Pay 2000 Life Points to increase the ATK of this monster by 3000 points only during the Damage Step.


Isn't that cute? :)

Relunx

Shadowolf

Egy level 3-as monstertől, nem is rossz. :D Amúgy a képet nem hozza be. :(

Relunx

Javítva! Már behozza!

Relunx

Sky

És ez a lap biztos hogy valódi?
(Én még sosem láttam, és enyhén szólva is furcsa...)
Mess with the best,
Die like the rest...

Relunx

#263
Tuti hogy valódi!

Nagyon ritka lap és csak 1 lehet a deck-edben!

Több Yu-GI-Oh-s oldalról láttam róla képeket! Valódi a lap!

Egyébként láttam már ennél durvább lapokat is (azok is valódiak)!
Majd még linkelek be pár képet is meg infót is!

Relunx

Relunx

#264
Ime még pár brutál-kártya:

Judgement of Anubis
DCR-105
Group: Trap Card
Type: Trap
Discard 1 card from your hand to negate the activation and the effect of a Spell Card controlled by your opponent that includes the effect of destroying Spell and/or Trap Card(s) on the field and destroy it. Then, you can destroy 1 face-up monster on your oppenent's side of the field and inflict damage to your opponent equal to the ATK of the destroyed monster.
Secret Rare


Cost Down
Type: Spell
Effect: Discard 1 card from your hand. Downgrade all monster cards in your hand by 2 level stars until the end phase of the turn this card is activated.


Twin-Headed Behemoth
Group:Dragon/Effect
Type: Wind
Level:3
Atk:1500
Def:1200
LOD-063/Super Rare/Restriction-1 per deck
When this monster is destoyed and sent to the Graveyard, this monster is Special Summon with an ATK and DEF of 1000 during the End Phase of the turn. This effect can be used only once during the current duel.


Yata-Garasu
Group: Fiend/Spirit/Effect
Type: Wind
Level:2
Atk: 200
Def: 100
This card cannot be Special Summoned. This card returns to the owner's hand during the End Phase of the turn that it is Normal Summoned, Flip Summoned, or flipped face-up. When this card inflicts Battle Damage to your opponent's Life Points, your opponent skips his/her next Draw Phase


Secret Pass to the Treasures
Group: Magic Card
Type: Magic
Select 1 face-up monster with an ATK equal to 1000 points or less on your side of the field. During the turn this card is activated, the selected monster can attack your opponent's Life Points directly


Relunx

Relunx

Raisu-Sama-nak:

Köszi a neveket de ezek még kellenének:
Odion - Rishido ?
Strings - ?
Rare Hunter - ?
Rebecca (teddy maci) - Hanako ?
Espa Roba - ?
Mako Tsunami - ?
Shadi - ?
Bandit Keith - ?
Solomon Muto (Trusdale) - ?
Panik (Killer) - ?

Relunx

Raisu-Sama

Odion - Rishid/Rishido (nem tom melyik a helyes mert mindenki Rishidonak mondja, de az oldalakon meg Rishid...)

Strings - Silent Puppet (nincs neve/Malik)
Rare Hunter - Ghoul Rare Hunter (neki sincs neve)
Rebecca - Rebecca Hopkins
Espa Roba - Espa Roba
Mako Tsunami - Jyouta Kayiki
Shadi - Shadi
Bandit Keith - Bandit Keith
Solomon Muto - Muto Sugoroku
Panik - Player Killer

Amúgy lehet Magyarországon is kártyákat venni!!!
Pesten nem tom hol, Nyíregyházán egy szerepjáték szaküzletben, Miskolocon a zsarnai piacon, meg Hajdúszoboszlón (vagy Tiszaújvárosban?) egy trafikban...

Sky

S mennyiért?

Egyébként kijött a Yu-Gi-Oh! EX3, avagy world championship 2004...
Sajnos egyelőre csak japánul...
Mess with the best,
Die like the rest...

Xaga

Honan lehet a netről beszerezni a kártyákat és 1 szabálykönyvet

Sky

Kis pontosítás az előző postomhoz:

A pontos cím Duel Monsters EX3(Expert 3)...

Igaz hogy a verzió japán, de a rom multi-language, azaz 6 nyelv közül lehet választani...

Maga a játék a megszokott, de jobb az AI, és benne vannak a legújabb szabályok és lapok...

Ha valakit érdekel akkor írjon egy PM-t és elküldöm neki a linket...
Mess with the best,
Die like the rest...