Main Menu

Yu-gi-oh

Started by Relunx, 2003-10-23, 01:59:44

Previous topic - Next topic

Raisu-Sama

1. Még csak 26 részes, de már lehet tudni a 34. részig, hog mi van benne.
2. mIRC illetve //www.saiyaman.info (csak rawok, feliratosból csak az elsõ rész van kész jó felirattal, a többi mind gáz)
3. Ez a történetes dolog... Lévén semmi sztorija sincs az egésznek szentem a YGO! DM nyoába se ér :rolleyes:  De ha minden igaz a jövõhéttõl már lesz valami...

Cloud

nincs olyan ember akinek megvan letöltve az összes rész és felesleges lenne neki? Én jutányos áron megvenném tõle.(ha lehet dvdn) felirat szinkron nem érdekel.

Sky

Nem tudtok vmi tracert, servert vagy akármit, ahonnan le lehet szedni a DM mind a 224 részét?
Mess with the best,
Die like the rest...

Relunx

Közûletek vki szokott a valóságban kártyázni Yu-Gi-oh-val?
Vagy csak az animét nézitek?

Relunx

Squall99

Gx szerintem sokkal jobb, mint az orig. reszek,most mar vegre a rendes szabalyok szerint jatszanak, igaz a duelek kisse rovidek ugy 3-4 kor alatt eleg jol leverik egymast (1. reszben hosunk a 3000 antique gear golemet leuti a 3100 re felnovelt e-heros fuzioval amelyik besebzi a leutott monstro attackjat pluszban...game over  :lazza:  ) , de igy joval izgalmasabbak a reszek.

Relunx

Nah végre vki aki szereti a GX részeket! :lazza:

Relunx

Raisu-Sama

Én is szeretem a GX-et! (Amúgy a Battle City-tõl a sima DM-ben is a szabályok szerint játszottak  :rolleyes: ) De valljuk be, eddig nem nagyon volt szorija. De most végre jön a 7 Assasin ^^ És ahogy elõre olvasgattam nagyon jóó lesz ^^

Squall99

Raadasul meg a csajok is jok benne  :jee:

Cloud

nos nekem az 50-135 -ik részig megvan a Yugioh.sajna nincs számítógépem,és nem tudom megnézni õket(játékkonzolon akartam nézni de az csak avit jáccik le nekem meg wmv  típusú fájlban van meg) ezért keresek valakit akivel el tudnám cserélni az én részeimet olyan részekre amik avi-ban vannak.(persze csak az 50.résztõl érdekelne) nekem dvd-.n van meg kb 2 giga

Relunx

QuoteOriginally posted by: Squall99
Raadasul meg a csajok is jok benne :jee:
Fõleg Asuka RULEZ! :D

Relunx

Raisu-Sama

Anzu 4EVER!! :) Asukát keveset szerepeltetik szentem. Az egész GX csak Yuuki, Yuuki és Yuuki...

Cobra

Ez csak manga, vagy már van anime is? Valami info-t róla hol találok?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raisu-Sama

Anime. a //www.janime.net-en találsz róla infot :)

Raisu-Sama

48 rész :) Amúgy ezt az RTL Klubtól kéne kérdezni :( A 224. rész tartalmára vagy kiváncsi? Yugi legyõzi Atemut, így az visszamászik a túlvilágra :'(

Cobra

A fáraó.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Relunx

Farao, Atemu/Atem, Yami, ez mind a fáraó neve.

Relunx

Raisu-Sama

A fáraó meg a Yami csak az USA verzsönben van, meg sajnos a magyarban (az elsõ pár részben amikor még van az intro elõtt az a rövid videó, abban úgy mondják, mint ha rendesen az lenne szerencsétlennek neve, hogy Fáraó... a Jami-ról nem is beszélve -_-").

Relunx

Úgy tudom a Yami nevet a németek aggaták rá hogy elnevezzék...de miért pont yami? mert az ugyeber sötétséget jelent...

Relunx

Raisu-Sama

Neem, az amcsi dub-ban volt elõször Yami. Egyébként azért, mert "hivatalosan" Yami Yuugi :) Amúgy nem sok értelme van. Csoda ha kb 6-7-szer azt mondják rá :)

Raisu-Sama

Látta valaki a GX 31. részét? Nagyon kirááály *-* Aki teheti nézze meg!! Szegény Chronnos :( Na de a zene, ami Camilla és Chronos párbaja elõtt van! Az nagyon ott van ^^ De a csúcs az volt, amikor Camilla kidugott nyelvvel beszélt :D

racka64

Hali! Nem tudna vki segíteni? Sajnos csak a season 1-et volt szerencsém megtekinteni az a+on,de kíváncsi vagyok a folytatásra. dc++ cím vagy torrent vki? Plííííz :o


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Raisu-Sama

Én inkább a mIRC-et ajánlom (irc.cybertonium.net #cartoon-world chan vagy irc.rizon.net #yugioh! chan), ott tuti megtalálsz mindent!

Június 7-én megjelenik a film magyarul VHS-en és DVD-n!

Thomasson88

Quote from: racka64Hali! Nem tudna vki segíteni? Sajnos csak a season 1-et volt szerencsém megtekinteni az a+on,de kíváncsi vagyok a folytatásra. dc++ cím vagy torrent vki? Plííííz :o
DC++ on az Otaku AnimeHub okról sikerült a 142.részig azaz  a Battle City végéig letöltenem a részeket. Én tehát azokat ajánlom neked. A folytatásokat majd msot vettem terbe.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

racka64

Köszi a tippet, a dc++ tuti menni fog, a mIRC-rõl viszont még csak hallomás szintjén tudok, majd ha sok idõm lesz nekiülök és kibogarászom hogy s mint. De mégegyszer köszi!  :D


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

racka64

Quote from: Raisu-SamaJúnius 7-én megjelenik a film magyarul VHS-en és DVD-n!


Az tök jó,már alig várom. :hopp:


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Shugaru

én is kiváncsi lennék a folytatásra mert még csak az rtl2 ön láttam de ott az atlantisi résszel befelyezõdik ugy hogy nincssemmi lezárva
valamint még nem láttam a filmet sem pedig az is érdekelne.
Biztos, hogy nem lehet meggyõzni zsozsot arrol, hogy feljöjjön az ftpre?

racka64

Quote from: ShugaruBiztos, hogy nem lehet meggyõzni zsozsot arrol, hogy feljöjjön az ftpre?


Attól tartok ez már végképp lehetetlen. :morci:


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Squall99

Június 7-én megjelenik a film magyarul VHS-en és DVD-n![/QUOTE]

Kapzsi kancsó...ah, a magyar forditás.Esküszöm, eddig a nemet szovegek tetszettek a legjobban.

Raisu-Sama

Hát na, lehagytak egy -ság-ot megy egy -ját :D

Selba

Quote from: Squall99Június 7-én megjelenik a film magyarul VHS-en és DVD-n!

Kapzsi kancsó...ah, a magyar forditás.Esküszöm, eddig a nemet szovegek tetszettek a legjobban.[/QUOTE]

...Ez a Kapzsi Kancsó a címe lesz??