Ki a kedvenc anime/manga szereplőd?

Started by phr0zen, 2003-11-15, 14:10:12

Previous topic - Next topic

Mi a legfontosabb egy animében?

Sztori
Karakterek
Animáció/Artwork
Hangulat

phr0zen

Ugyanúgy mint a sztori és a látványvilág,sarkalatos ténye minden animének a karakterek,azok egymás közti interakciói és párbeszédei,illetve fejlõdésük.Amiben én leginkább fejlettebbnek érzem a japán animét/mangát a legtöbb filmnél,azok az általában remekbeszabott,öszetett jellemmel rendelkezõ karakterek.Még egy olyan egyszerû(nem rosszindulatból,persze)shounen-ben is mint a Kenshin TV,olyan jellemû karakterek vannak h. nem csak szimplán jó/rossz,meg lehet õket és helyzetüket érteni,szimpatizálni lehet velük,nem érezzük azt h. akit éppen bámulunk nem több egy szimpla rajzolt humanoidnál.Nektek kik a kedvenc anime karaktereitek és miért?Ki nõtt leginkább a szívetekhez az idõ folyamán?

Saori

Nekem Inuyasha és Van a kedvenceim....
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

SlEePwAlKeR

szerintem azér a zene sem elhanyagolható..a hangulatot nagyon feldobja, ami szerintem a legfontosabb, a karakterek nálam csak a 2. helyen állnak
kedvenc meg......az ilyen anti-hõsöket bírom, pl:Alucard, de Shinji is ide sorolható szerintem...meg Robint is bírom(WHR)
ui:jó lett a bevezető phrozen:)

phr0zen

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
szerintem azér a zene sem elhanyagolható..a hangulatot nagyon feldobja, ami szerintem a legfontosabb, a karakterek nálam csak a 2. helyen állnak
kedvenc meg......az ilyen anti-hõsöket bírom, pl:Alucard, de Shinji is ide sorolható szerintem...meg Robint is bírom(WHR)
ui:jó lett a bevezető phrozen:)

Thx.;)

És akkor megkérnem tisztelt adminunkat/moderátorunkat(amelyik ráér)h. vágja már be a pollomba 5.-nek a zenét.Arigato...

roderick

Alucard és Anderson a legtutibb!!! :whoah:

Azért Spike is zseniálisan eltalát figura szerintem.

Gutts is eléggé a szívemhez n?tt, hibái ellenére amik vannak szép számmal (pl. mindig a legkisebb kardot tud ja kiválasztani :D). De a Berserkben ami nekem nagyon megadta a hangulatot, az az, hogy mennyire tudom utálni Griffithet... ha ? nem lenne akkor szép és jó lenne a világ és akkor persze nem lenne jó a sorozat... árgh... már megint eszembe jutott, a szemét... utálom!!!!

[15 perc szenvedéssel kés?bb:]
A WHR-rel csak az a bajom, hogy a f?bb szerepl?król olyan keveset tudunk meg, hogy akármennyire is szimpatikusak mégis távolinak érzem ?ket, de tény hogy nagyon jók a karakterek.

(Ja de Bushtündér mindet veri :hopp: )
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Cobra

Bár még nem sok ember közül tudok választani, de Escaflowne-ból Van nekem is szimpatikus, fõleg abban a részben, amikor befeketedik Escaflowne  :morci:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Itachi

Én szerintem az egyik lélegtanilag legkomplexebb karakter  (most hülyének fogtok nézni)Vegita a Dbz bõl..:grrr:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

phr0zen

QuoteOriginally posted by Lorenor
Én szerintem az egyik lélegtanilag legkomplexebb karakter  (most hülyének fogtok nézni)Vegita a Dbz bõl..:grrr:

Ha megindoklod,akkor szerintem elmarad a felnégyelés. ;)

Itachi

Gondolj bele alapvetõen nem egy ember szeretõ,legalább is nem mutatja ki...Az egész személyiségének a fejlõdése onnantól,hogy Kakarotto ellen harcol egészen odáig ,hogy Kakarotto val fúzionál,és beismeri ,hogy Son Goku erõsebb mint õ......Sõt itt még kihagytam azt ,hogy feláldozza magát szeretteiért a Buu elleni harcban....(ahol bocsánatot kér Trunks tól ,hogy nem viselkedett vele rendesen......:zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

TurboK

Röviden: Vegita egy egoista intergalaktikus eszement tömeggyilkosból átmegy boldog törõdõ családapává, ami azért nem kis dolog.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Itachi

QuoteOriginally posted by TurboK
Röviden: Vegita egy egoista intergalaktikus eszement tömeggyilkosból átmegy boldog törõdõ családapává, ami azért nem kis dolog.
Ja dióhéjban kb ennyi...Nekem sajnos a röviden és tömören tabu ha olyasmiről van szó ami érdekel.... :p
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Titkos®

#12
Sok kedvecem van pl. Ryoga a Ranma 1/2-bõl, vagy Yasha bácsi az Inu Yashából (bár abból szinte mindenki;) ), de a legnagyobb kedvencem kétségkívül Xellos a Slayers-bõl. Ahogyan elhiteti velük, hogy csak egy gyenge pap és a végén mindenkit ledöbbent, amikor kiderül, hogy egy bivalyerõs mazoku, az valami zseniális.:D  A másik poén meg az, hogy bár mindegyiküknél erõsebb, mégis csak ritkán keveredik harcba és végig nagyon titokzatos marad. (A céljait sem árulja el soha, max csak egy kis részét és utána a többieknek kell összerakni, hogy mit is akar.:) ) A "sore wa himitsu desu" mondata pedig szállóige lett nálam.:D  (Nem is beszélve erről::ejnye: )
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Itachi

Ja majd elfelejtettem az egyik legkedvesebb anime karakterem aki egyben irdatlan egy egyéniség:Tasuki a Fushiigi Yuugi ból...:D

Nuriko: -Do u know how to spell this??????
Tasuki: -DELICACY..
(Nuriko beats Tasuki to a pulp..)
Nuriko: -Do U have ANY??????!!!!!:hopp: :hopp: :hopp:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zelgadis

No és olyan miért nincs hogy "mind a 4 együtt" ^^" mert nem tudok dönteni :D Talán a 3. a legkevésbé fontos, de a többi ...

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Titkos®
...de a legnagyobb kedvencem kétségkívül Xellos a Slayers-bõl. Ahogyan elhiteti velük, hogy csak egy gyenge pap és a végén mindenkit ledöbbent, amikor kiderül, hogy egy bivalyerõs mazoku


Öhöm.. azé hogy gyenge, az egy kicsit erős túlzás :)
Már az elején elég laza csávó :) Amikor még csak "alapjárat"on megy :)

Tiaro

Spike az abszolút befutó nálam...
Ja, meg Vash is jó fej volt...
Meg a Neon Genesisbõl a kissrác... vazz elfelejtettem a nevét...
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

phr0zen

QuoteOriginally posted by Tiaro
Spike az abszolút befutó nálam...
Ja, meg Vash is jó fej volt...
Meg a Neon Genesisbõl a kissrác... vazz elfelejtettem a nevét...

:lol:

SHINJI-KUN!!!!!!

roderick

QuoteOriginally posted by Tiaro
Spike az abszolút befutó nálam...
Ja, meg Vash is jó fej volt...
Meg a Neon Genesisbõl a kissrác... vazz elfelejtettem a nevét...

Épp most gondolkodtam rajta, hogy Vash-t írte-e ide valaki, de megel?ztél...
Spike Rulz

Ha NGE, akkor inkább már Gendo, egyinéségnek nagyobb mint Shinju, meg ****nak is...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

phr0zen

QuoteOriginally posted by roderick
meg ****nak is...

Végülis valószínû h. Gendo hímtagja vaskosabb Shinjiénél,bár azért nem tenném rá a fogam,nem láttam még NGE XXX-et.;)

roderick

QuoteOriginally posted by phr0zen
Végülis valószínû h. Gendo hímtagja vaskosabb Shinjiénél,bár azért nem tenném rá a fogam,nem láttam még NGE XXX-et.;)

:lol:
(Azért téged jellemez, hogy mire asszociálsz :_piszka: )
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

phr0zen

QuoteOriginally posted by roderick
:lol:
(Azért téged jellemez, hogy mire asszociálsz :_piszka: )

1 szó,4 betû,csúnya emberkékre mondják.Te mire asszociálnál?;)

Zelgadis

Szerintem meg Kaorura gondolt, na? :)
Vagy nem is ! Toji haverjára, a szemüvegesre (szégyen de elfelejtettem a nevét)
Mer õ kisebb! :D

VAgy nem tudom... :P

phr0zen

QuoteOriginally posted by roderick
:lol:
(Azért téged jellemez, hogy mire asszociálsz :_piszka: )

Amúgy...


:_piszka: = "PÖCKÖLÉS???"

roderick

QuoteOriginally posted by phr0zen
1 szó,4 betû,csúnya emberkékre mondják.Te mire asszociálnál?;)

nemazzal van a bajom, hogy felismered a szót, hanem hogy szószerint veszed... amúgy nincs is vele bajom csak olyan :_piszka: kedvemben vagyok...

( :_piszka: = piszkálódás)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Titkos®

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Öhöm.. azé hogy gyenge, az egy kicsit erős túlzás :)
Már az elején elég laza csávó :) Amikor még csak "alapjárat"on megy :)

Igaz, igaz.:D  Én csak arra céloztam, hogy ameddig titkolnia kellett Lináék elõtt, hogy mazoku, addig inkább kerülte  a harcokat. Persze, miután látták néhányszor akció közben, már nem hitték, hogy gyenge.:) Amikor meg már megtudták, hogy mazoku, már nem fogta vissza magát. A Next végén harcolt Gaav-al egy ideig, és a Try is az elejefelé a Xellos vs. Valgaav harcal kezdõdik. (Bár a Try-ban nagyon bedobja magát, mindig ott van az események középpontjában.) Õ egyébként inkább kerüli a harcokat, de ettõl még szimpatikusabb.:D
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Zodd

:bsd:

Itachi

Monkey D. Ruffy a One Piece bõl.......Nincs még egy ilyen optimista ,pozitiv kisugárzású gumikalóz.....:D :hopp: :D :hopp:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

thrall


Che

Robin, a Bebopból mindenki, D, Jubei Kibagami ... és a TACHIKOMA-k :p