Ki a kedvenc anime/manga szereplőd?

Started by phr0zen, 2003-11-15, 14:10:12

Previous topic - Next topic

Mi a legfontosabb egy animében?

Sztori
Karakterek
Animáció/Artwork
Hangulat

Drótmalac

Hmm... Talán Van Fanel, és InuYasha. Valamint Ryoko, õk le tudják küzdeni saját korlátaikat.

Itachi

#31
QuoteOriginally posted by Drótmalac
Hmm... Talán Van Fanel, és InuYasha. Valamint Ryoko, õk le tudják küzdeni saját korlátaikat.
Na most mondok vmi nagyot...Nagy egyéniségnek tartom a One Piece ból Lorenor Zorro t...... :D :D :D Vajon láccik ez rajtam???? :D:rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tiaro

Hoppá, télleg... na mind1. Lábjegyzet: Shinji azért nagy egyéniség, mert nincs még egy annyira gátlásos, paranoid skrizofén, kissebbségi komplexusoktúl szenvedõ halmozottan hátrányos helyzetû istenjelölt a világon, mint õ... :jee:  A másik két jelölt meg azért, mert csak... :lazza:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Itachi

QuoteOriginally posted by Tiaro
Hoppá, télleg... na mind1. Lábjegyzet: Shinji azért nagy egyéniség, mert nincs még egy annyira gátlásos, paranoid skrizofén, kissebbségi komplexusoktúl szenvedõ halmozottan hátrányos helyzetû istenjelölt a világon, mint õ... :jee:  A másik két jelölt meg azért, mert csak... :lazza:
Mintha nekem muttatnál tükröt...Pont ilyen vagyok... :D :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

SlEePwAlKeR

QuoteOriginally posted by Lorenor
Mintha nekem muttatnál tükröt...Pont ilyen vagyok... :D :D
ezzel rá is cáfoltál az állításodra:D istenjelölt:D

Itachi

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
ezzel rá is cáfoltál az állításodra:D istenjelölt:D
Honnan tudod ,hogy nem én vagyok egy új éra istene?????Lehet hogy nincs is fizikai formám...Lehetek az univerzális ágens aki csak hobbiból van a usteam fórumain...... :D :hail: :kiraly:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

SlEePwAlKeR

QuoteOriginally posted by Lorenor
Honnan tudod ,hogy nem én vagyok egy új éra istene?????Lehet hogy nincs is fizikai formám...Lehetek az univerzális ágens aki csak hobbiból van a usteam fórumain...... :D :hail: :kiraly:
na ja:D...ez egy osztálytársamat juttatja eszembe aki azt mondva mászkált körbe a suliban hogy Õ a napisten prófétája:laugh:

Itachi

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
na ja:D...ez egy osztálytársamat juttatja eszembe aki azt mondva mászkált körbe a suliban hogy Õ a napisten prófétája:laugh:
Melyik napisten????Amon Ré?????Én nem azt mondtam,hogy vagyok...csak hogy lehet......:rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Chronos

QuoteOriginally posted by Lorenor
Na most mondok vmi nagyot...Nagy egyéniségnek tartom a One Piece ból Lorenor Zorro t...... :D :D :D Vajon láccik ez rajtam???? :D:rolleyes:
Rotflol...;)
Csak kár hogy nem így hívják, hanem: Roronoa Zoro (1 r-el:) )
Ez az amerikai neve...:p (mint pl: amerikai --> Ruffy [ráffi] eredeti --> Luffy [lüffi])

CHRONOS

Cobra

Van aki csak a német verziót ismeri Chronos, és ott így vannak a nevek. (szerintem így jobban is hangzanak egy európai ember számára)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

VASH

Vash- egy ember említette, ez szomorú...

SPIKE: elismerem tényleg nagy arc, és még létezhet is de kis hacker lány/fiú se rossz a bebopban, ja és a hölgy tag...:rolleyes:
(juteszembe van egy gagyin megvágott AMV-m amin én meg spike nyomjuk az ipart, majd felrakom...)

Wolfwood: na õ az abszolút egyéniség, már csak a born to be wild stílusa miatt is, és akkor még nem is beszéltünk a keresztrõl ami olyan mint a svájci bicska(itt kinyitod gépágyú, itt kinyitod raksivetõ, itt kinyitod fogpiszkáló:D)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Itachi

QuoteOriginally posted by Chronos
Rotflol...;)
Csak kár hogy nem így hívják, hanem: Roronoa Zoro (1 r-el:) )
Ez az amerikai neve...:p (mint pl: amerikai --> Ruffy [ráffi] eredeti --> Luffy [lüffi])

CHRONOS
Chronos kolléga!Tudom jól ,hogy Lorenor az Roronoa....De mennyivel szebb a Lorenor mint a Roronoa..... ;)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Ja még említeném Miroku t z Inu Yashaból...Szerintem nagy arc...Fõleg jó az izlése....;)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ja még említeném Miroku t z Inu Yashaból...Szerintem nagy arc...Fõleg jó az izlése....;)

perverz alak.....
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

QuoteOriginally posted by Saori
perverz alak.....
Tudod rokon lelkek vagyunk Õ Én Kame senin meg Jiraiya sama........... :hopp: :hopp: :hopp:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Titkos®

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ja még említeném Miroku t z Inu Yashaból...Szerintem nagy arc...Fõleg jó az izlése....;)

Ő tényleg jó fej.:D
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Itachi

QuoteOriginally posted by Titkos®
Ő tényleg jó fej.:D
Na végre vki aki egyetért velem.....:D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tiaro

Na igen, a Bebopból mindegyik nagyon eltalált karakter, õket azért nem akartam felsorolni, mert
1: elfogult vagyok mivel a kedvenc animem :gevumezs:
2: minek, úgyis mindenki tudja... :D
Wolfwoodról viszont elfeledkeztem. Na, õ tényleg ott van a szeren, a templomi monólgja fõleg a végén. Ja, és még cigizik is... ;)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Itachi

QuoteOriginally posted by Tiaro
Na igen, a Bebopból mindegyik nagyon eltalált karakter, õket azért nem akartam felsorolni, mert
1: elfogult vagyok mivel a kedvenc animem :gevumezs:
2: minek, úgyis mindenki tudja... :D
Wolfwoodról viszont elfeledkeztem. Na, õ tényleg ott van a szeren, a templomi monólgja fõleg a végén. Ja, és még cigizik is... ;)
Na a cigizés és a jófejség marhára összefügg.... :ejj:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

roderick

QuoteOriginally posted by Lorenor
Na a cigizés és a jófejség marhára összefügg.... :ejj:

Nem attól jófej, hogy cigizik, hanem AHOGYAN cigizik... nagyon belepasszol a stílusába. (De a Trigunból a macska a legnagyobb arc akkor is...)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Itachi

QuoteOriginally posted by roderick
Nem attól jófej, hogy cigizik, hanem AHOGYAN cigizik... nagyon belepasszol a stílusába. (De a Trigunból a macska a legnagyobb arc akkor is...)
Egyetértek!Macsek rulez....... :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

phr0zen

QuoteOriginally posted by Lorenor
Egyetértek!Macsek rulez....... :D

Macsek a ****om,tessék tisztelni Kuroneko-samát(Mr. Cat-Lord:D )és méltóságteljes nevén hívni!:)

Itachi

QuoteOriginally posted by phr0zen
Macsek a ****om,tessék tisztelni Kuroneko-samát(Mr. Cat-Lord:D )és méltóságteljes nevén hívni!:)
Gomen,gomen...Nyomok ezért gyorsan egy seppukut..... :D :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

phr0zen

QuoteOriginally posted by Lorenor
Gomen,gomen...Nyomok ezért gyorsan egy seppukut..... :D :zen:

Há' minimum... :lazza:

Itachi

QuoteOriginally posted by phr0zen
Há' minimum... :lazza:
Hé ez fájt!Nekem senki nem mondta,hogy ez fájni fog!(összerogyik és kifolyik a bele..) :confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

phr0zen

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hé ez fájt!Nekem senki nem mondta,hogy ez fájni fog!(összerogyik és kifolyik a bele..) :confused:

:lol: :lol:

Itachi

QuoteOriginally posted by phr0zen
:lol: :lol:
Nna guess whos back?Nem haltam meg..Pontosabban igen csak Kami adott még egy lehetõséget..Úgyhogy visszapakolta a zsigereimet és visszazárta azt a huncut kis nyílást amit magamon csináltam a tantommal.....Szóval ismét az élõk világát járom.....Örvendjetek... :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"


Itachi

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
http://www.projectbag.com/trigun/pics/misc/episodes/cat_ep11.jpg

:D
Kuroneko sama!!!!!!Kawaiiiiiiiiiiii!!! :D :D :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
http://www.projectbag.com/trigun/pics/misc/episodes/cat_ep11.jpg

:D

Vááááááááááá^^ Kawaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"