Ki a kedvenc anime/manga szereplőd?

Started by phr0zen, 2003-11-15, 14:10:12

Previous topic - Next topic

Mi a legfontosabb egy animében?

Sztori
Karakterek
Animáció/Artwork
Hangulat

Dragon

Quote from: DarkstarGendo-n kívül van ilyen? Mármint akivel közvetlen és nyílt. Egyébként én bírom õt is (meg meg sokmindenkit az NGE-bõl). :)
Nincs, de az pont elég, ha valakinek a szemében olyan vagy, mint Gendo Rei szemében (Yuiéban?) és viszont.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Cobra

NGE-bõl nekem is inkább Rei jelleme tetszik, meg Gendoval sincs bajom. Shinjit viszont nem bírtam elviselni. Asuka mikor milyen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rune

Asukát nagyon utáltam az elején, aztán szépen lassan megkedveltem :)
Viszont Reit az elejétõl fogva kedvelem...talán a tekintete miatt :haha:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

via_mala

Úgy látom az utóbbi időben nincsenek igazi anime egyéniségek.  :ejnye:
Hát akkor itt egy: Johan Liebert

Hátborzongató egyénisége van, aki látta a Monster-t az tudja. Félreértés ne essék, nem pozitív példakép a karaktere, de kétségtelenül egyéniség.
És akkor egy pozitív egyéniség a Monster-ből: Mr. Grimmer aka The Magnificent Steiner  :Kiraly:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Misu

Számomra a FMA főhősei voltak nagyszerűek. Mert jól ki voltak dolgozva és az egyes helyzetekben életszerűen viselkedtek.. na és azok a poénok   :biggrin:

via_mala

Quote from: Misu on 2006-04-13, 20:11:24
Számomra a FMA főhősei voltak nagyszerűek. Mert jól ki voltak dolgozva és az egyes helyzetekben életszerűen viselkedtek.. na és azok a poénok   :biggrin:
Huhh, jól beletenyereltél! :)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Bishop

nekem a saiyuki karakterei jönnek be főként sanzo  :cool:

SaiyaGin

#397
Raquel Casull (Scrapped Princess)
Nagyon kedves, udvarias, szinte semmivel nem lehet felhúzni(kicsit a TV-Belldandy-hez hasonlít, de azért annyira nem szélsőséges), de amikor igen, akkor bárkit elintéz tápos varázslataival. :lazza:
Persze még gyönyörű is.  :Kiraly:
(Pont az olyan barátnőtlen otaku esete, mint amilyen én vagyok. :lame: )

W00t, én vagyok az 1.!

csacsa

Shinomori Aoshi (Rurouni Kenshin)
Nekm általában a "rosszfiúk" jönnek be animében és mangában is egyaránt. Ő kivette részét mind2ből így 2x a rajongás... :whoah:
De ami megfogott benne az a rideg, könyörtelen stílusa és a szemei. :Kiraly: Persze a Twin Kodachi-ja is fontos szerepet játszott...
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kvikveg

Az elso termeszeresen no comment Alucard.
Ujabban Zaraki Kenpachi is felkuszott a listara, az elokelo 2. helyre, koszonhetoen annak, amit az Icgigo-Kenpachi parbajban eloadott + amit meg megmutattak belole.
Valahogy hasonlitanak, mindketto dogre unja magat es varja, hogy tortenjen valami. Brutalisak tudnak lenni, de a szurkeallomanyuk is a helyen van. Alucard elonyben van, o kifinomultabb ezen a teren valoszinuleg - bar ki tudja. Illetve jo iranyerzeke van, ami Zarakirol nem mondhato el. :haha: Viszont nincs mellette Yachiru. :P

A tobbi helyeket hm. Ki meg nagyonkedvenc. Hm.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fubi

Harima Kenji:Attól függtelenül hogy nincsenek különleges képességei nagyon erős (fizikailag és mentálisan is), sosem adja fel és ha egyszer bedühödik (az a nézés nagyon ott van).... :grrr:
Amúgy alapból főhős komplexusom van , általában a főszereplők a kedvenceim egy-egy animében
a gonosz karaktereket meg nem szeretem(habár ez nemcsak niméknél van így).

KeLa

Orochimaru - Naruto
Nekem is általában a rosszfiúk jönnek be. Kemény ellenfél mégha nem is a legerősebb.
A stílusa nagyon el van találva + a ninja technikák amiket használ is nagyon jók. :__devil:

Moonshiner

#402
Judeau a Berserk c. animélből. Egyszerű, nem rendelkezik túl nagy képességekkel, de mindig helyén van az esze és a szíve is.

Member

Kedvenc karakterem egyértelműen Nana (Number 7), benne találtam meg azt a feltétlen szeretetet, amit már régen hiányoltam az anime-karakterekből, s ezt még megspékelték egy kevés gyermeki naivsággal.

Mellette még kedvelem:
Buttercup, Rakka, Mari (JwiHnG), Mayu (EL), Tsumugiya Ururu, Ayasegawa Yumichika, Xelloss, stb.

Bishop

ez elég tág de most így hírtelen ők

Luffy,Usopp(és mindenki más) - One piece

Brandon,Big Daddy,Bear - Gungrave

Sanzo,Goku,Hakkai,Goujo - Saiyuki

Takashi,Hayato,Ryo,Kabuto - Project ARMS

Rock Lee,Naruto,Shikamaru,Nej i- Naruto

Shunsui,Yamamoto,Chad,Ichigo,Tousen - Bleach

Katana,Bishop - Coyote Ragtime Show

Sorata,Kamui,Aoki,Kusanagi - X

Susumu,Tetsunoske,Hijikata - Peace Maker Kurogane

Kyo,Kyoshiro,Benitora,Sasuke - Samurai deeper Kyo

Mugen,Jin - Samurai Champloo

Archer,Gilgamesh - Ftae stay night

Goku,Gohan,Master Roshi - Dragon ball Series

Alphonse Elric,Roy Mustang,Scar,Hughes,Greed,Gluttony - Fullmetal Alchemsit

Vash,Milly,Wolfwood - Trigun

Souske(Bonta-kun) - Full Metal Panic Fomoffu

Cobra

Yoshitaka a He is My Materből  :D
Na jó, nem :)  Nincs igazán kedvenc szereplőm, idáig egynél se éreztem, hogy szívesen lennék pont olyan, mint ő. Valami kis hiba mindegyik szereplőben van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Nehéz kérdés, ha csak egyet lehet választani akkor asszem Spike. :)

Draconire

Huhh...kedvenc szereplők...
Ruri a Nadesico-ból mert:
1. aranyos -über kawaii a macska cuccban  :D (yeah-yeah I know: I'm a 'neko-freak' XD)
2. vérkomoly
3. a "baka" szó szeretete  :D
Valahogy nagyon megmaradt bennem  :smile:

Meg persze a Higurashi killer loli-jai is -őket viszont nem magyarázom, hogy miért :D

Laloba

1. Nausicaa a kedvencem. +1 ( De van még egy, az pedig Sophie a Vándorló Palotából.)

2. Szél völgyéből származik, a jövőből.

3. Nausicaa felelősségteljes, kitartó hercegnő. Nagy hite van és bizalma. Képes a háttérbe szorítani saját igényeit és népe érdekeit szem előtt tartani. Soha nem a harcot választja, hanem a békés megoldásokat preferálja. Szeretnék csak egy kicsit hasonlítani hozzá.  :angyali:

3. +1 (Sophie szerény, és nagyon optimista. Amikor az átok rászáll, akkor is nyugtatja magát. Nem kap idegbajt. Sőt, még humorosra is veszi a figurát, amikor azzal nyugtatja magát, hogy legalább jó így rá a ruhája. Persze van szegény Sophienak egy adag kisebbségi érzése, de Howl feltornázza neki azt is. :smile: S. Feltalálja magát minden helyzetben, nem egy depis figura.)

Minden olyan szereplőt szeretek, akik nem keresnek bűnbakokat a problémáik miatt, hanem önmagukban keresik a megoldást azokra. Nem nyavajognak, hanem vállalják a kihívásokat. Keresik a párbeszédet és nem az agresszióban látják válaszokat. Röviden, akik normálisak (mégha ez egy tág fogalom is). Akiket, ha látok, újra egyensúlyba kerülök önmagammal. Akik a filmen keresztül mindig adnak valamit, amitől jól érzem magam és a világot olyannak látom, amilyen és így is elfogadom. Olyan szereplőkről beszélek, akik önvizsgálatra szólítanak fel, akik azt is tanítják, hogy a megbocsájtás jó.


Raggie

Nekem az az Óriási Izzadtságcsepp, ami minden animében szerepel... tök jópofa és csak vicces jelenetekben van! :cool: :D :P
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Soy


-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


roderick

Esküszöm voltmár ilyen topic, de akkoris és mostis: Kuroneko-samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Nyaaa! :whoah:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Yakumo

Quote from: roderick on 2006-11-01, 13:52:46
Esküszöm voltmár ilyen topic, de akkoris és mostis: Kuroneko-samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Nyaaa! :whoah:
Valóban találtam egy ilyet. Merged.

Kvikveg

Quote from: Raggie on 2006-10-31, 19:34:15
Nekem az az Óriási Izzadtságcsepp, ami minden animében szerepel... tök jópofa és csak vicces jelenetekben van! :cool: :D :P
:lol: Nem tagadtad meg magad.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Szacsi

Griffith a Berserk-ből. Olyan okos, olyan ügyes, mint a legkisebb ugrifüles  :D Najó viccet félretéve: határozott, gyakorlatias, remek stratéga.


sirtomi

Quote from: Szacsi on 2006-11-01, 21:56:15
Griffith a Berserk-ből. Olyan okos, olyan ügyes, mint a legkisebb ugrifüles  :D Najó viccet félretéve: határozott, gyakorlatias, remek stratéga.
Szerintem már az elején is hátborzongató egy fickó és útáltam az egész sorozaton keresztül :)
Mangát nem olvastam, de gondolom ott sem más.

mchn

Aki nagyon durva arc az a csoves gyilkos kissrac a gantzbol, elkepsztoen beteg karakter :O

Kriszty

Nekem mindig az épp kedvenc animém kedvenc szereplője a kedvencem... :confused: Ennek nem sok értelme volt... ööö... Inkább hozok példákat  :angyali:

Dragonball: Gohan (Cell-saga... *drool*)
Inuyasha: nincs kedvencem, csak kedvenc párom van: Inuyasha+Kagome
Ranma 1/2: detto, Ranma+Akane (bukom a legkézenfekvőbb megoldásokra...) :muhahah:
Rurouni Kenshin: vazze, ezt már olyan rég néztem h sikeresen elfelejtettem ki volt a kedvencem... :hehe: :Kiraly:
Slayers: Zelgadis
Digimon: Tai + Kari (nemtok választani)
Elfen Lied: LUCY!!!!!! Lucy rox!!!!!!!!!!! :whoah:
Shaman King: Anna... Tökre felnézek rá :grrr:
Love Hina: Ömm... Talán Motoko, mert jó csaj és tök magas (mint én) de nem viselkedik nőiesen (mint én). És még Haruka, mert mindig olyan kúúúl  :lazza:

Sonna Toki Itsu Datte Me Wo Tojireba
Warratteru Kimi Ga Iru
Ah- Itsuka Eien No
Nemuri ni Tsuku Hi Made
Don Ka Sono Egao Ga
Taema Naku Aru You Ni

Solid Snake

Yagami Light és L a Death Note-ból. Elképesztő mind a kettő, hatalmas eszük és logikájuk van (Death Note Episode 2 vége a főpélda).

Kriszty

Megnéztem a Kenshin OVA 2-t, és ha jól Mléxem, akkor Sanosuke volt a kedvencem. ^.^

Sonna Toki Itsu Datte Me Wo Tojireba
Warratteru Kimi Ga Iru
Ah- Itsuka Eien No
Nemuri ni Tsuku Hi Made
Don Ka Sono Egao Ga
Taema Naku Aru You Ni