Homemade mangák ("magyarul" Doujinshi-k :p)

Started by Sorata, 2003-11-19, 12:00:51

Previous topic - Next topic

wolve

A storyboard segít abban, hogy tudj oldalakat felépíteni képkockáról képkockára. Lényegében egy képregény forgatókönyv ami a sztori mellett azt is tartalmaza hogy melyik képen ki hogy szerepel.

A te műveddel kapcsolatban: honan is lehet leszedni?
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

Member

Quote from: wolve on 2007-03-18, 18:56:03
A storyboard segít abban, hogy tudj oldalakat felépíteni képkockáról képkockára. Lényegében egy képregény forgatókönyv ami a sztori mellett azt is tartalmaza hogy melyik képen ki hogy szerepel.
Én ezt napokkal előtte összerakom fejben, hogy pont ott vágjam el, ahol kell (ált. 6 kép van egy oldalon). Bár annál nincs is idegesítőbb, amikor egy epizód végén a fejemre csapok, szintre térdre borulok és azt kántálom, hogy "b@ssza meg, ez kimaradt!!!". :D
QuoteA te műveddel kapcsolatban: honan is lehet leszedni?
A legegyszerűbb, ha belinkelem részenként, mert jövő héttel átalakul mind dizájnilag, mint szerkezetileg az oldal.
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
Az első 6 részben kéretik nem sikoltozni a feltűnően ocsmány grafika miatt, én is többet sírok felette, mint egy jól eltalált romantikus drámán. :haha: Meg van pár dolog, amit ma már nem így csinálnék (pl. Julesta az elején), dehát ez van... :/

chilip

#212
Quote from: Member on 2007-03-18, 21:49:22
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11

... ezen még van mit csiszolni ... de a magyar parasztlegény miatt piros pont  :jee: ha meg nem az akkor fekete pont  :ejnye:

Member

Magyar... Parasztlegény...? :confused: Nem emlékszem ilyesmire, de lehetett benne vhol rejtett szimbolika. :D

wolve

#214
Hát ez lol volt. Nekem nagyon bejön az egész. A rajzaid egyre fejlődnek Member.
Azért is mert addíg kell csinálnom az enyémet amíg legaláb ilyen lessz. :hopp:

Most már honlapot is csináltam hozzá. Bár még nem sokminden van fent. Esetleg pár szinezett kép a régiből.
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

Member

Köszönöm. :merci:
Viszont a koliban b@szik beolvasni az oldaladat, úgyhogy ez várhat csütörtök estig... :/ Javaslom, hogy térj át uw-re vagy vmi más ingyér szolgáltatóra (esetleg zso-nál tárhely :rolleyes:)

Ugye a rozs.laszlone nem te vagy? :haha:

wolve

#216
Hát nem én vagyok. (édesanyám :D) Csak azért használom ezt mert ha van ki kell használni a chellós tárhelyet. Nekem bejön minden rajta, sztem firefox kell hozzá. Kérésedre: wolve.uw.hu
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

Manitu

Viszont az oldalon a linkjeiddel csinálj valamit, mert ha nagyon akarnám fél pillanat alatt föltörhetném a honlapodat meg az email fiókodat vele. Ne az ftp elérésen keresztül linkelj, hanem http-n. Valahogy így: http://members.chello.hu/rozs.laszlone8/andy.jpg Az eredmény ugyan az, csak nincs benne a jelszavad a linkben ;)


Member

Andy-ról az alsó kép nagyon :lazza:. Nanánál pedig ugye volt egy sztereotip előképem, amit gyorsan lezúztál. :haha:
A történetet pedig kezd el mielőbb. ;) (Csak ne One Piece-es hajókázósdi legyen végül :ejnye: )

wolve

#219
Lesz benne hajókázás de a nagy rész szárazföldön játszódik mivel mindenki   :lol: tengeribeteg a csapatban.
Nekem a Kendvencem Nasha meg Nana. Ezek sikerültek legjobban.
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

tanshin

"Close your eyes...  ...can you see, what I can see?"

Member

Ha ügyes lennék és lenne egy jó gépem is, én erre csinálnék Opening klippet. :D

Member

Elkészült a 13. EP borítója, ez már egy visszatérés lesz a történeti szálhoz és egy poéntalanított időszakhoz, még ha nem is látszana rajta elsőnek. :)
(A 14.-et várom már, az lesz talán a legdurvább mind közül, csak jussak el egyszer addig...)

Szacsi

Huh, én eddig összvissz három mangát rajzoltam, de ebből csak egy olyan, ami kapcsolódik animéhez ill. már meglévő mangához.

Egy felvételihez kellett képregényt rajzolni, adott témában. A lényeg: szerepel benne egy szilíciumlényhez hasonlatos cyborg és egy fazon, aki kicsit hasonlít Ginko-ra. Nincs benne túl bonyolult történet, mivel csak négy oldalas. Én hülye benne hagytam a rajzmappámban a suliban, úgyhogy most nem tudom megmutatni. Viszont eleinte másmilyen lapra dolgoztam, ami végül nem volt jó és újat kellett kezdenem, de egy félig kész figurát azért találtam: klikk

Member



Member

Xerxész 12.: Egy este Naruval
Oldalszám: 42 (19 MB)






LETÖLTÉS

Ezt az epizódot azoknak is érdemes leszedni, akik nem olvasták el az első 11-et és nem is érdekli őket a következő 14, tömény ökörködés. :)
Viszont több ilyen jellegű rész már nem lesz, többet nem térek le a fő eseményszálról (? :D), ígérem. :)

Szacsi


Member

Kösz. :merci: A postodat csak 18 napig nem vettem észre, ez már vmi. :D



Take this quiz!
Csináltam egy személyiségtesztet, aki esetleg tudni szeretné, hogy melyik a sok lelki hulladék közül. :D
És már most látom, hogy elkapkodtam az angol nyelvtant, ezért már most elnézést. :redface:

Bishop


minuszmiki

Quote from: Member on 2007-05-28, 02:01:38
Take this quiz!
Csináltam egy személyiségtesztet, aki esetleg tudni szeretné, hogy melyik a sok lelki hulladék közül. :D
És már most látom, hogy elkapkodtam az angol nyelvtant, ezért már most elnézést. :redface:

Ezután biztosan el fogom olvasni a Xerxeszt, nagyjó ez a kvíz  :jee:


Member

Pont a két szélsőség... :lul: :appl:
Még bőven nem tartok ott, hogy mindenki emózik, de csak nem halok meg addig. :haha:

Bishop

Quote from: minuszmiki on 2007-05-28, 02:25:22
Quote from: Member on 2007-05-28, 02:01:38
Take this quiz!
Csináltam egy személyiségtesztet, aki esetleg tudni szeretné, hogy melyik a sok lelki hulladék közül. :D
És már most látom, hogy elkapkodtam az angol nyelvtant, ezért már most elnézést. :redface:

Ezután biztosan el fogom olvasni a Xerxeszt, nagyjó ez a kvíz  :jee:


jól gondold meg ,nem könynű olvasmány :lol:

Member

Xerxész 13.:
Vakulástól látásig
Oldalszám: 35 (16 MB)




LETÖLTÉS
Xerxész 14.:
Egyenlítés
Oldalszám: 65 (31,5 MB)




LETÖLTÉS
Xerxész 15.:
A herceg és a lány
Oldalszám: 56 (29 MB)




LETÖLTÉS
Na, gondoltam, nem flood-olok embertelenül, ezért összevontam a post-okat. Kicsit szomorú vagyok, hogy utóbbi időben senki sem alkot semmit. :'(
(Vagy csak nem publikája)
A kövi epizód egy soft-hentai-jal nyit majd, úgyhogy arra gondolom már lesz érdeklődő. :rolleyes:

Még kb. 35 percig megy a feltöltés.

Licht

Azok számára, akik úgy érzik ügyesen rajzolnak, és szeretnének kimenni 10 napra japánba, hogy megismerkedhessenek neves mangakakkal, azoknak itt az alkalom!

Már lehet nevezni a Második Nemzetközi MANGA Pályázatra

1)2007. december 21-én a Második Nemzetközi MANGA Pályázat [1] szervezőbizottsága [2] megkezdte a nevezések fogadását, melyeket egészen 2008. február 29-ig vár. A Japán Alapítvány a díjazottakat egy 10 napos Japán útra hívja meg, amelynek keretén belül találkozhatnak majd japán MANGA művészekkel és látogatást tehetnek majd japán Manga-kiadó vállalatokkal.

Részletek:
http://www.hu.emb-japan.go.jp/hun/culture/manga.htm

Member


Bishop

Jó a mangad úgy ahogy van, de tény hogy akkora mindfuck van benne és annyira kesze kusza hogy mi hogy miért mikor és ki. De ezt már modntam neked  :D

Member

Ezt szeretném esetleg elkerülni egy újabban. Főleg hogy az eleje és a vége ennyire ne legyen szinkronban. Akkora mindfuck-ot nem is tudnék jelenleg generálni, mert most jutott eszembe a napokban, de az szolgáltatná az egész alapját, hogy 2012-re elérjük azt a szintet, hogy a letűnt mágiákat (ha a Xer végigment volna, tudnánk, miért tűntek el :D) szoftveres úton átemelik a kissé átalakított világunkba és a kockák (gyk. az deviáns, aki nem csinálja :)) már ezzel szórakoznak az MMOk helyett.
Nameg a saját rajzstílusomat nem tudom elviselni az első kb. 8 részben, ami főleg gáz, és szinezni mind a mai napig nem tudok normálisan.

Bishop

Megint utalás a régi mangadra, csak hogy aki nem ismeri annak ez nem fog kidrülni :hehe: Amúgy meg meg színezni minek? Nem mangaról van szó?

Member

Kb. mint a Slayers meg a Lost Universe. Egetrengető utalások nincsenek, de pl. két ellenfél elég feltűnően fog emlékeztetni valakire onnan, nem véletlen. :)
Borítókat, te. :) Azért szerintem illik, hadd tudják, az a majom most szőke/barna vagy rózsaszín. :)