Homemade mangák ("magyarul" Doujinshi-k :p)

Started by Sorata, 2003-11-19, 12:00:51

Previous topic - Next topic

yaone

most így belegondolva nem lenne cél ... ha nyernék akkor angliába kéne mennem a vizsgaidőszak közepén, azt meg nem merném bevállalni :D egyébként pont a második hely miatt nem lenne esélyem ...nyár van, most pihenni akarok, nem mangázni :D nah meg nem tetszenek a reakciók az egész versenyre ... naná hogy a magyarok még ezt is csak támadják meg fikázzák ,ahogy jó szokásuk ^^
(szivárvááány az égen, kettő iiiis ^^ )

Member

A 10. rész címoldalát most nem rajzoltam, kicsit más eszközöket próbáltam ki, felemás eredménnyel: >>Klikk<<
Aki a háttérben lévő képet felismeri, az nem téved. ;)

Misu

Ide is beteszem... cucc ...enjoy  :3x3:

Member,a te képed valamiért em jön be :P

Member

Egy kis kedvcsináló (Turmix 2.)
[spoiler=A történetről röviden]Miután az első rész "csatái" lementek, a japán tudósok a küzdő felek dns-eit összeszedik a csatatérről, hogy azokat egy átlagos középiskolás fiú testébe ültetve létrehozzák a tökéletes fegyvert a hamarosan támadó Nato államok ellen. De a fiú valakinek a segítségével megszökik...

Jelleg: Comédia/Fighting
Várható kezdet: 2007 nyara[/spoiler]

Az 1. körülbelül 2-3 hét múlva lesz befejezve.

Elora

Doujinshi... *_* A világ egyik legjobb dolga, persze ha igényesen van megcsinálva. ^_^

Először talán akkor kezdtem el doujinokat gyűjteni, miután végignéztem a YYH-t, és hát.. khm... lett belőle egy-két kedvenc párocskám akikről szívesen nézegettem fincsi kis doujinshiket... XD Azóta meg minden kedvenc animémről igyekszem begyűjteni minél több doujinshit. :)

Eddig én csak kettőt rajzoltam, egy (másik) fórumról szólót, meg egy Narutosat. Épp mostanában kezdtem el őket "restaurálni", mert azóta szerencsére fejlődgettem egy kicsit rajz terén... ^_^;
"Mindenki olyan könnyedén használja azt a szót, hogy 'szeretni'". (Aoyagi Ritsuka - Loveless)

Draconire

Quote from: Elora on 2006-10-12, 17:45:14
Eddig én csak kettőt rajzoltam, egy (másik) fórumról szólót, meg egy Narutosat. Épp mostanában kezdtem el őket "restaurálni", mert azóta szerencsére fejlődgettem egy kicsit rajz terén... ^_^;
Fel tudnád tenni valahova őket?
Kíváncsi lennék rájuk  :smile:

Elora

De ne számítsatok valami nagy dologra... XD

http://www.kep.tar.hu/flowerchild/50289271?o=0#2
(Első négy kép, a többi már szimpla rajzocska... ^^")

Itt lennének. Eléggé összecsapott lett a kis képregény, bevallom órán rajzoltam, még tavaly... XD Ja igen, a szereplők cosplayben a Konoha fórum (KFT fórum...) néhány tagjai. XD Az ötlet meg kutyasétáltatás közben ugrott be. :)
A Narutosat még nem scanneltettem be (nekem itthon nincs sajna... T_T), de ami késik nem múlik. ^_~
"Mindenki olyan könnyedén használja azt a szót, hogy 'szeretni'". (Aoyagi Ritsuka - Loveless)

csacsa

Ém is szeretem doujindhi-t bár én csak olvasgatni/gyűjteni. Kedvenceim a Narutos és az IY-s.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Draconire

Quote from: Elora on 2006-10-12, 18:09:58

http://www.kep.tar.hu/flowerchild/50289271?o=0#2
(Első négy kép, a többi már szimpla rajzocska... ^^")
Nem rossz, a sima rajzok között is vannak jók.
Csak így tovább! :smile:

btw: ha majd fanartot rajzolsz a jövőben, akkor azt szeretettel várjuk ide!

Sohiru

Sziasztok! Nekem van saját mangám, igaz, csak kézzel rajzoltam mindent, szóval elég gagyi, de legalább én csinálom^^
www.alomfogok.atw.hu

Member

Erre a célra volt ám a manga topicban kettő témácska is. ;) ("Doujinshi" és "Homemade mangák", utóbbit még anno én hoztam létre).

Sohiru

Köcce! Még újjonc vagyok, eddig még nem volt időm mindent végig bogarászni, szal nemtudtam, de thx!^^

Yakumo

Quote from: Member on 2006-11-04, 20:32:33
Erre a célra volt ám a manga topicban kettő témácska is. ;) ("Doujinshi" és "Homemade mangák", utóbbit még anno én hoztam létre).
Mi volt a probléma? Nem nyitott új topic-ot Sohiru, hanem egy 2004-es topic-ot használt. Ez is a mangában van. (?) :)

Member

#193
Csak annyi, hogy az animésben (?) :) nem biztos, hogy észreveszem, ha a saját mangáját beposztolja, nameg amaz kicsit korábban halt el, mint a másik kettő. :)

Álomfogók feldolgozása folyamatban, válasz edit-el kerül majd be...

EDIT: Első néhány oldal: Nem is olyan rossz. :) Csak az arcok még kissé szokatlanok.
EDIT2: 3. fejezet eleje... :eek: :D :jee:
EDIT3: Most már hozzászoktam a rajzoláshoz, sokkal jobb, mintha azokat a tipikus lánykákat látnám mindenhol, Iko egészen aranyos. :)
EDIT4: A történetről: Kicsit olyan érzésem volt, hogy eddig nem történt túl sok minden, de valszeg mert rövidebbek a fejezetek a megszokottnál. Egyedül ez a "menő ötös" elnevezés zavar kissé, meg néha betörő "plázacica" hangulat attól a 4 lánytól. De összességében látom, hogy sokat foglalkoztál eddig vele, tetszetenek a "halványítások" és a hátterek, csak azt tudom mondani, hogy így tovább és sok sikert. :appl:

Yakumo

A három Doujinshikkel foglakozó topic összevonva.
Member: nem volt furcsa kérés, sőt. ;)

Sohiru

Member:
^^ Nyehhe! Igazából a történet azért nem nagyon halad, mert az elejére csak pár ötletem van, későbbre már több, de ahhoz szükségem volna egy kis időre, ami eltelik ebben a világban. Most már szeretnék egy kicsit belevágni a közepébe. :D (hmm...a menő ötösről csak annyit, hogy semmi sem akart eszembe jutni névként a csapatnak, szóval ez maradt XD) A plázacica hangulat az kell, erről szól a menő ötös^^ Ehhehe! Köszönöm a véleményt, ezektől mindíg zavarban vagyok, főleg hogy még full kezdő vagyok...na, szóval köszönöm! :D

Member

Ez érdekes, szerintem elkezdeni a legnehezebb (in medias res helye), dehát nem vagyunk egyformák. Max kicsit fillerezed, csak ne legyen Naruto. :__devil:
Szerintem adhatnál a bandának vmi angol vagy japó nevet, általában a magyar nyelv eléggé gyerekesen hangzik neveknél (viszont olyan alázós szövegek angolul hangulatukat vesztik).
Szerintem a kezdő az túlzás, főleg ha ez az első próbálkozás. ;)

Sohiru

^^
Lehet, hogy hallgatok rád (majdnem biztos), és adok valami angol nevet nekik... :jee:
Érdekes, szerintem az első rész kifejezetten rossz lett...
Az arossz, hogy már volna egy másik mangára is ötletem, de amíg ez teljesen el nem veszti a fényét, addig tilos belekezdenem:D

Member

Nekem is lenne egy másik ötletem, de már csakazértis végigtolom ezt (pedig amaz csak 5 rész lenne).
Olyat meg még nem láttam, hogy bármiben is jó lett volna az első rész a többihez képest. (Talán JwiHnG, passz)

Sohiru

Igen, az első rész mindíg csak egy olyan béna bevezetés, ki kicsoda, stb.

Néha olyan érzésem van, hogy sosem fogok a mangám végére érni. Szeretem csinálni, de az utolsó rész már majdnem teljes egészében a fejemben van, de közte van pár lukacs, amit foggalmam sincs mivel fogok kitölteni.

Member

Humoros fillerekkel, csak ne legyen túl sok. :)
Most én is dög módra belassultam, ráadásul legalább a címoldalakat és hátsó borítókat jobban ki kellene dolgoznom, mint a közbenső lapokat, mert néha ég az arcomról a bőr... :frown:
Amúgy át fog fordulni melankólikus emberellenes drámába? :)

wolve

Helló mindenki.

Hosszú kihagyás után jra itt.  :lol:
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

Member

#202
wolve! :hopp: :appl: :tezsvir:
Hol voltál, te vén róka?! :confused:

EDIT: Ugye meg tudod magyarázni? Remélem, hogy pár évnyi hideg élelemmel elrejtőztél valahová, hogy ott befejezd a mangád. :ejnye:

Bishop

kezdő? ahoz képest nagyon jó és érdekes,kicsit lányos de hát ez van :angyali:, csak így tovább :jee:
azt hiszem mostmár én is belekezdek majd a sajtámba,csak nem tudok jó démont rajzolni addig meg nem akarok belekezdeni :bruhuhu:

edit:és sokkal érthetőbb mint Member káosza :lul:

Member

Nem csinálhat mindenki shounen-mangát, igaz, carfan? :p
Kíváncsian várom a tiédet is, nosza. ;)

Káosz? :confused: Azóta még belekerült egy kis "luciferi" vonulat, ami majd a végén kísért enyhe Lain-es "egyszobábanjátszódikleminden" hangulattal, úgyhogy aki érteni akarja, az gyúrjon addig, vazze. :haha:
(Nameg már kezdem elérni a Bleach szintjén "viszonylag fontos" karakterek terén, már vissza kellene fognom magam... :redface: )

Bishop

azóta új van,ez inkább krimi lesz,már az első oldal kész lenne csak szkenner kéne valami jó szöveg pár név még hiányos na meg a démon arca még nem az igazi

Member

Quote from: carfanatic on 2007-03-16, 02:14:47
ez inkább krimi lesz
Na végre sikerült ellépni a Bleach vonulatról, ehhez külön grat. :cool:
Aztán omoljon össze az olvasó a végére ám! :ejnye:

Bishop

na még ott nem tartok bár ez a krimi túlzás mert csak az alap sztori tele van kérdésekkel,de a részek között csak lazza kapcsolat lesz,ami nem jó hosszú gondolat menetekhez

wolve

Hát Member sajnos hiányomnak oka a suli volt. :oops: Az utóbbi időben a mangám storyboardját csinálgattam és pont pár napja leültem rajzolni is. Kiváncsi vagyok hogy te hol jársz a tiéddel.
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

Member

[Hatásvadász szöveg]Hát ott, hogy most megy le az utolsó "happykvagyunkszétbarmolunkmindent" rész, amit már egy kisebb gyászolás előzött meg, hogy most már gyakorta mindenki hibát hibára halmozzon és beleessenek egy előre felállított terv csapdájába.[/Hatásvadász szöveg]
Na, most jól megmondtam... Éppen Ahrimán akarja lerohanni az utolsó perzsa rezervátumot, illetve belekeveredik egy kicsit a skandináv mitológia is egy rész múlva. :D

Storyboard...? Az valami áttekintő? :confused: Most hallom először ezt a szót. ^^'