Main Menu

Playstation games

Started by kaoru, 2002-12-25, 15:51:54

Previous topic - Next topic

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: Feldinhttp://www.hotgame-online.com/artikel/1/edisi71/Praedar12.asp
Vki be tudja szerezni???
Adtam neked egy rakat játékot, azoknak a végigjátszása vagy 200 óra, te meg még újakat keresel?  :_piszka: :D

Feldin

Quote from: TriviAdtam neked egy rakat játékot, azoknak a végigjátszása vagy 200 óra, te meg még újakat keresel?  :_piszka: :D
DE EZ AZU!!!!!!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

ayame1987

hellosztok!
Vk megtudná mondani nekem hol szerezhetek a valkyrie_profile-t..vagy olyan servet ami psx, ps2-rõl szól?(gyors sebbeség letöltéssel)
Elõre is köszönöm :uzi:  :hopp:  :lol:

ayame1987


Xaga

Quote from: ayame1987hellosztok!
Vk megtudná mondani nekem hol szerezhetek a valkyrie_profile-t..vagy olyan servet ami psx, ps2-rõl szól?(gyors sebbeség letöltéssel)
Elõre is köszönöm :uzi:  :hopp:  :lol:

//www.lokitorrent.com-on láttam Valkyrie Profile-t 2cd, ami a gyors sebességet illeti, csak anyit mondok bittorrent :)

Relunx

Hali mindenkinek!

Vkinek megvan iso/bin/img fileban a Street Fighter Alpha 3 (psx)?

Nagyon kéne a game.
Helyet is tudok ahová fel lehetne tölteni.

Relunx

Shadowolf

Quote from: RelunxHali mindenkinek!

Vkinek megvan iso/bin/img fileban a Street Fighter Alpha 3 (psx)?

Nagyon kéne a game.
Helyet is tudok ahová fel lehetne tölteni.

Relunx

Itt van egy ilyen: PSX Street Fighter Alpha 3 NTSC USA torrent (297mb).

Relunx

Shadowolf te egy Isten vagy!
Már mióta próbálom megtalálni! - Remélem hogy ez lesz az.

1 milliárd Tnx.  :merci:

Relunx

.Attila

Tegnapelõtt kezdtem el használni a bittorrentet, és hát ráleltem a Star Ocean The 2nd Storyra, letöltöttem, mert vki itt emlegette nemrég, hogy hûdemilyenjó. Vmi miatt az az érzésem, hogy ez a 2. rész :rolleyes: Kérdés az, hogy ki mit tud róla, jó játék?

Prototype

Ha 'csak' anime bejátszású játékok is mennek, akkor esdekelve kérem, aki tud, szerezzen egy Xenogears-et nekem.[/QUOTE]

A //www.emuparadise.org-on vannak psx romok ff7 és xenogears is. egy kicsit lassú a letöltés, de én csak ezt az egy oldalt tudom. jó játékot

Karma XXL

Quote from: BonciTegnapelõtt kezdtem el használni a bittorrentet, és hát ráleltem a Star Ocean The 2nd Storyra, letöltöttem, mert vki itt emlegette nemrég, hogy hûdemilyenjó. Vmi miatt az az érzésem, hogy ez a 2. rész :rolleyes: Kérdés az, hogy ki mit tud róla, jó játék?

Egyszer leszedtem, de nem játszottam vele... Elindítottam, de asszem valami volt az emulációval, ezért nem erõltettem... Csak hallottam hogy jó.

.Attila

Quote from: PrototypeHa 'csak' anime bejátszású játékok is mennek, akkor esdekelve kérem, aki tud, szerezzen egy Xenogears-et nekem.

A //www.emuparadise.org-on vannak psx romok ff7 és xenogears is. egy kicsit lassú a letöltés, de én csak ezt az egy oldalt tudom. jó játékot[/QUOTE]
Nekem megvan a Xenogears írott cd-n.

Prototype

A xenogears nekem is megvan csak az elõbbi postomban elszúrtam a kijelölést.
Amúgy ami kellene nekem a Galerians, meg a ghost in the shell psx-re, meg ha van valakinek akkor galerians anime is.

.Attila

Vki játszott már vele? Shadowolf? Milyen, érdemes megvenni? Jó lenne már egy FF stílusú, jó rpg-vel játszani :)

Shadowolf

#135
Quote from: BonciVki játszott már vele? Shadowolf? Milyen, érdemes megvenni? Jó lenne már egy FF stílusú, jó rpg-vel játszani :)

Igen nekem megvan. :) Mivel még viszont relatív az elején tartok (WoW elveszi minden idõmet :rolleyes: ), ezért a sztoriról sokat nemtok mondani. Grafika kellemes (PS2-tõl mondjuk azért várható), a harcrendszer viszont számomra elég kaotikusnak tûnik. Egyszerre csak egy karaktert irányitasz a csapatból (csata közben az L1 és R1 gombokkal lehet köztük váltani), a másik 2 tagnak a menübõl adhatsz parancsokat. Viszont mivel én inkább a turn based rendszerhez vagyok hozzászokva elég nehezen tudom csak figyelemmel követni az eseményeket. Ennek általában az az eredménye, hogy a nem általam irányitott karaktereknek kampec. :rolleyes: Mindehhez hozzájön, hogy ha az ember nem easy fokozaton játszik, akkor a különbözõ harci trófeák (easy módban nem szerezhetõk be) megnyeréséhez különbözõ kritériumoknak kell megfelelni a csatákban (pl öld meg az ellenfélt 2 perc alatt, vagy ne sebesülj meg a csata során...stb). Ez pedig így szvsz elég bonyolult kivitelezni. Mindezek ellenére egyszer mindenképp végig fogom tolni, mert érdekel a sztori. :)

.Attila

:merci:
Az "egy embert irányítok közvetlenül, a többinek meg utasításokat adok" típusú játékok nem ismeretlenek már nekem (Tales of Phantasia, egész .hack sorozat), így már gyakorlott vagyok bennük, és nem halnak meg a csapattársak sem, de én is inkább a turn based-et kedvelem. Akkor most inkább spórolok ezen asszem :)

Alkyra

Quote from: BonciVki játszott már vele? Shadowolf? Milyen, érdemes megvenni? Jó lenne már egy FF stílusú, jó rpg-vel játszani :)

A Star Ocean3: Till The End of Time-ot már végignyomtad?
Én most azzal mek, s nagyon bejönn!!!!
Szépen meg van  csinnálva a s érdekes a sztorija is!
Csak ajánlani tudom!
(most épp bp lehet venni a pólusban 8000ft a media marktban+még eye toyt is adnak hozzá(kamerát meg progit is))
Én rögtön rácsaptam(bezzeg az 576-ban 16000 ft csak a SO!!!!)

Rounin

Érrdekes dolgot láttam a minap. Éppen egy számtech bolt kirakatában néztem a monitorokon futó trailereket, amikor megpillantottam egy BANDAI feliratot. Hoppá, egybõl felkaptam a fejem, utána meg az állam a földrõl, ti. Ghst in the Shell S.A.C. játék elõzetese futott (PS2). Kucc. Sok dolog nem derült ki róla, ezért hozzátok fordulok: megjelent már, játszott vele valaki, milyenek a benyomásaitok róla?

Alkyra

Sajnos nem tudok róla semmit, bocsi.

De viszont nekem is lenne egy kérdésem:
Mennyire veszélyes a kichipeltetés ps2-n(új slim ver)?
Mennyi az esélye annak, hogy teljesen tönkre megy?
Valaki tudd errõl vlm-t?

.Attila

Quote from: AlkyraA Star Ocean3: Till The End of Time-ot már végignyomtad?
Én most azzal mek, s nagyon bejönn!!!!
Szépen meg van  csinnálva a s érdekes a sztorija is!
Csak ajánlani tudom!
(most épp bp lehet venni a pólusban 8000ft a media marktban+még eye toyt is adnak hozzá(kamerát meg progit is))
Én rögtön rácsaptam(bezzeg az 576-ban 16000 ft csak a SO!!!!)
Egyetlen Star Ocean résszel nem játszottam még, és mivel egy karaktert lehet irányítani közvetlenül, nem pedig round-based-es, ezért most nem érdekel annyira.

Rounin

Quote from: AlkyraSajnos nem tudok róla semmit, bocsi.

De viszont nekem is lenne egy kérdésem:
Mennyire veszélyes a kichipeltetés ps2-n(új slim ver)?
Mennyi az esélye annak, hogy teljesen tönkre megy?
Valaki tudd errõl vlm-t?

Azért kösz :)

Kichipeltetés. Amennyire én hallottam, elég reckíros. De hát csak egy forrásról tudok beszámolni, személyes tapasztalatom nincs.

bugger

Hali!

Esetleg valakinek nincs meg?
 Disgaea Hour of Darkness(PS2)
Eredetileg jap, de van us fordított változata is...
bugger

Alkyra

Keress rá itt:
//www.torrentreactor.net

vagy itt
//www.torrentspy.com

Itt ált. vannak psx, ps2, xbox, dreamcast stb stb játékok.
De amint látod ezek torrent fájlok lesznek.
(lásd Bitorrent topic..)

bugger

Thx, csak gondoltam, jobb és gyorsabb, ha itt vkinek megvan ;)
Tudom, mi a bt...

Quote from: AlkyraKeress rá itt:
//www.torrentreactor.net

vagy itt
//www.torrentspy.com

Itt ált. vannak psx, ps2, xbox, dreamcast stb stb játékok.
De amint látod ezek torrent fájlok lesznek.
(lásd Bitorrent topic..)
bugger

Bruce

Lenne egy kérdésem: ha veszek PS2-t, akkor meg lehet oldani, hogy játszhassak mind PAL, mind NTSC rendszerû játékokkal? Valahogy?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

Quote from: BruceLenne egy kérdésem: ha veszek PS2-t, akkor meg lehet oldani, hogy játszhassak mind PAL, mind NTSC rendszerû játékokkal? Valahogy?
Meg. Bele kell rakatni egy chipet. Jelenleg én csak a Konzol Stúdióról tudok, ahol ezt megcsinálják, 15k Ft-ért.

Alkyra

Quote from: BruceLenne egy kérdésem: ha veszek PS2-t, akkor meg lehet oldani, hogy játszhassak mind PAL, mind NTSC rendszerû játékokkal? Valahogy?

S venned kell egy ntsc kábelt.(asszem az 1000ft).
Akkor játszhatsz olyan gaméket, de ha másoltakkal is akarsz játszani akkor
chippeltettni kell...
Héy, Bonci, õk biztonságosan csinálják meg?
Me már nagyon filozóm, hogy kichipeltetem s veszek egy dvd írót(oszt majd töltök torrentrõl mint az állat.:D:D:D:D)

bugger

Quote from: AlkyraS venned kell egy ntsc kábelt.(asszem az 1000ft).

??? Bocs, ha félreértem, de milyen kábel?
Gondolom nem a TV-re rákötõ, merthogy a legtöbb új alapból ismeri az NTSC-t is..
bugger

Bruce

Köszi az infót! 15k? Mind1, egyelõre még elég lenne a PS2... aztán idõvel a többi...

Quote from: AlkyraS venned kell egy ntsc kábelt.(asszem az 1000ft).
Akkor játszhatsz olyan gaméket, de ha másoltakkal is akarsz játszani akkor
chippeltettni kell...
Héy, Bonci, õk biztonságosan csinálják meg?
Me már nagyon filozóm, hogy kichipeltetem s veszek egy dvd írót(oszt majd töltök torrentrõl mint az állat.:D:D:D:D)
Szerintem ez a chip nem ugyanaz a chip, de szóljatok ha tévednék...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!