Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: katzA Berserk-es Puck-re gondolsz, melyet L.Mole készített és kedvesemtõl kaptam karácsonyra?
i...iiigen... ööö rosszat szóltam Master??? :D :o
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie Gordoni...iiigen... ööö rosszat szóltam Master??? :D :o
Szerinted? Még 1-2 ilyen és holnap nem kell jönnöd.

Yakumo

Quote from: katzRendelés Király a Hellsis polo :jee: a másik kicsit... hátõ buzis
Mi ezen a buzis? :confused: Fogadj szeretettel ezért most egy baráti nakabbé-t! :lazza: :D

katz

Quote from: YakumoMi ezen a buzis? :confused: Fogadj szeretettel ezért most egy baráti nakabbé-t! :lazza: :D
Na jó, akkor "kicsit nõies" :D

Yakumo

Quote from: katzNa jó, akkor "kicsit nõies" :D
:D Legyen! :lol: Bár nem vágom miért:D Lehet majd élõben én is vágni fogom:o Basszus, remélem mégse lesz úgy:o Vagy szereznem kell egy XXL-es barátnõt? Affranc......:hahaha:

katz

Quote from: Yakumo:D Legyen! :lol: Bár nem vágom miért:D Lehet majd élõben én is vágni fogom:o Basszus, remélem mégse lesz úgy:o Vagy szereznem kell egy XXL-es barátnõt? Affranc......:hahaha:
Hááát. Én inkább egy L-es barátnõre szavaznél Grenadieros khmmm "implantátumokkal", hogy kitöltse azt a nagy polot ;) :D

Yakumo

Quote from: katzHááát. Én inkább egy L-es barátnõre szavaznél Grenadieros khmmm "implantátumokkal", hogy kitöltse azt a nagy polot ;) :D
Színigaz! :whoah: :D Bár én a közepes/normál méret híve vagyok inkább, dehát nem vagyok semminek az elrontója:D Demostmárúgykivágnakminketofférthogy a postunk sem éri a földet:o Szóvalénkussoltam,bocsazoffért:lame: :D

Raggie

:D :D :D Hogy én mekkora lúzer voltam! :lame:

Ott vártam a metrómegállóban, ti meg a buszvégállomáson voltatok... :muhahah:  És ráadásul a mobilom is otthonfelejtettem!
Mind1, büntetésem a késedelem: majd kövi meetre tod hozni a WS-eket Yaku??
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Egy uj WS boldog tulajdonosa vagyok. :):whoah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

nekem meg Kirarám van, meg 1000 Kanji bookom :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: Raggie GordonHogy én mekkora lúzer voltam! :lame:

Ott vártam a metrómegállóban, ti meg a buszvégállomáson voltatok... :muhahah:  És ráadásul a mobilom is otthonfelejtettem!
Mind1, büntetésem a késedelem: majd kövi meetre tod hozni a WS-eket Yaku??
Na! Mán épp le akartalak félbarátilag baxni, hogy megmámé'nem jöttél, ugyanis miután katz és társa (:lol: ez jól hangzott!) átadták nekem a Scrollokat meg a póloimat, én jóindulatból vártam a kezemben a sokxarral (bocs egy idõ után már ezek is azzá válnak, ha sokáig kell tartani õket:lame: :D) 20 percet, hátha befutsz:ejnye: De így csak :lul:-ni tudok ezen;) Szóval akkor köv. Meeten megkapod.

Tehát nálam van: 2 CB-s Wall meg egy Akirás. Köv. Meet-re mind viszem. Jer-tek érte! (& have somefun)

Más:D: buzipoló: na jól megnéztem és nem tom' miért lenne valóban nõies. Azért mert egy lány van rajta olyan Columbo-s kabátban? Mert ha fiú lenne, akkor tényleg olyan yaoi érzése lenne az embernek, dehát ez egy lány, szóval full összezavarodtam, hogy mi lenne benne olyan "másos". Mindegy nyekem tesszik:jee:

katz

Quote from: YakumoMás:D: buzipoló: na jól megnéztem és nem tom' miért lenne valóban nõies. Azért mert egy lány van rajta olyan Columbo-s kabátban? Mert ha fiú lenne, akkor tényleg olyan yaoi érzése lenne az embernek, dehát ez egy lány, szóval full összezavarodtam, hogy mi lenne benne olyan "másos". Mindegy nyekem tesszik:jee:
:lul: Ez olyan, mintha épp anyukádnak magyaráznál, aki rádnyitotta az ajtót miközben félmeztelenül egy yaoi ujságot tartasz a kezedben :lul:

Annyira nem látszik lánynak az a karakter, és én inkább vmi divatdepis lányból nézném ki ezt a polot :rolleyes:

Yakumo

Quote from: katz:lul: Ez olyan, mintha épp anyukádnak magyaráznál, aki rádnyitotta az ajtót miközben félmeztelenül egy yaoi ujságot tartasz a kezedben :lul:

Annyira nem látszik lánynak az a karakter, és én inkább vmi divatdepis lányból nézném ki ezt a polot :rolleyes:
:lol: :lol: Kinyír engem ez a csávó!:hahaha: Amúgy lány! Szal' látszik a melle is a kabát alatt, dudorodik azt nem látni volt? :D Meg tudom is már, hogy lány, megcsekkoltam az anime-ben:)
Divatdepis lány? Micsoda megközelítéseid vannak! *kinyúlok!:D*

katz

Quote from: YakumoAmúgy lány! Szal' látszik a melle is a kabát alatt, dudorodik azt nem látni volt?  
Ezt a tükörbõl láttad? Szerintem leállhatnál a hormontablettákkal. :rolleyes:

Lythis

Az artbook-ról még mindíg semmi?

katz

Quote from: LythisAz artbook-ról még mindíg semmi?
Még nem irtam nekik levelet, jelenleg örülök, h élek. Héten meglesz az is. Ki van fizetve, szal elõbb utobb jönni fog.

kisvirag

Quote from: katzMég nem irtam nekik levelet, jelenleg örülök, h élek. Héten meglesz az is. Ki van fizetve, szal elõbb utobb jönni fog.

Ha meg nem, akkor már készithetjük elõ a popcornt a mûsorra :D én meg a kenyeret a tunkoláshoz :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: katzEzt a tükörbõl láttad? Szerintem leállhatnál a hormontablettákkal. :rolleyes:
Áááá, most beugrott Yakumo valami olyasmi pozban, mint a Ludas Matyiban a szoborhoz pozolo alak... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: katzEzt a tükörbõl láttad? Szerintem leállhatnál a hormontablettákkal. :rolleyes:
Quote from: KvikiÁááá, most beugrott Yakumo valami olyasmi pozban, mint a Ludas Matyiban a szoborhoz pozolo alak... :hahaha: :hahaha:
Na mostmár elmehettek a jó... :hogyaza: :hogyaza:  :hogyaza: :uzi:  :D :hahaha: :lul:

katz

Tegnap végre nem felejtettem el és irtam nekik. Még aznap este megjött a válasz:
"The Artbook and 2 t-shirts  are backordered.  Lead time is about 3 weeks.  We will ship them to you as soon as they become available."

Lythis

Quote from: katzTegnap végre nem felejtettem el és irtam nekik. Még aznap este megjött a válasz:
"The Artbook and 2 t-shirts  are backordered.  Lead time is about 3 weeks.  We will ship them to you as soon as they become available."
vász cum sájsze??? Ezekszerint még 3 hetet töölnek vele? oh joy...

katz

Quote from: Lythisvász cum sájsze??? Ezekszerint még 3 hetet töölnek vele? oh joy...
Ebbõl elvileg már eltelt 1 hét.
Sok mindent õk se tudnak tenni, mert õk is csak utánrendelik a cuccot.

Raggie

Hmmm... de legalább megvan és jön a cuccos! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Nna megkaptam véégre a WS-jeimet!! :cool: :jee: :whoah: Naggyon jóók! ;)
Köcc katz!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie GordonNna megkaptam véégre a WS-jeimet!! :cool: :jee: :whoah: Naggyon jóók! ;)
Köcc katz!
Elég sokáig tartott. Legközelebb majd szólok a futárfiúnak, hogy ne élvezkedjen rajtuk annyit :D

Yakumo

Quote from: katzElég sokáig tartott. Legközelebb majd szólok a futárfiúnak, hogy ne élvezkedjen rajtuk annyit :D
Hehehehehehe, aki nem jön érte JÓ helyre az így jár:D De mostmár minden a helyén, végre én is megszabadultam az árutól, utálom, ha más cucca van nálam sokáig, rám jön egy érzés........ hogy...............ellopjam vagy ilyesmi:D ;)

Raggie

Nemgond, csak megjöjjön a végén az a lényeg!
(már csak a pólóimon nem kéne annyit élvezkedniük azoknak az amcsi srácoknak... :rolleyes: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie GordonNemgond, csak megjöjjön a végén az a lényeg!
(már csak a pólóimon nem kéne annyit élvezkedniük azoknak az amcsi srácoknak... :rolleyes: )
sztem már rég megjött nekik, csak munkaruhának használják a kis mexikói feketemunkások :D

Yakumo

Quote from: katzsztem már rég megjött nekik, csak munkaruhának használják a kis mexikói feketemunkások :D
:eek: :eek: :eek: Nem az enyémek, de ez így is nagyon ijesztõ gondolat! :o Vááááá!!!

Raggie

Quote from: katzsztem már rég megjött nekik, csak munkaruhának használják a kis mexikói feketemunkások :D
Csak aztán nehogy megkérjelek, hogy juggaszd ki a kis rézszínû bõrüket! :grrr:
(természetesen miután levették a pólóimat! :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"