Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

katz

A pénz megjött YAQMO-tól, és Zsófitól :)
Raggie mára igérte Lythis meg nem nyilatkozott konkrétan. Remélem holnap megy a rendelés

Yakumo

Quote from: katzA pénz megjött YAQMO-tól, és Zsófitól :)
Raggie mára igérte Lythis meg nem nyilatkozott konkrétan. Remélem holnap megy a rendelés
Esküszöm mostmár leírom egy papírra 64-es betümérettel legalább és úgy fogom mutatni a bankos néniknek:lol: Bár mostmár kiváncsi lennék következõleg milyen version-t találnak a nevemre:D :muhahah:

katz

Quote from: YakumoEsküszöm mostmár leírom egy papírra 64-es betümérettel legalább és úgy fogom mutatni a bankos néniknek:lol: Bár mostmár kiváncsi lennék következõleg milyen version-t találnak a nevemre:D :muhahah:
pl.: Jack Umo holland származású vadnyugati bandita :D

Lythis

Quote from: katzA pénz megjött YAQMO-tól, és Zsófitól :)
Raggie mára igérte Lythis meg nem nyilatkozott konkrétan. Remélem holnap megy a rendelés
Szintén befizetve.
Yakumo, én felírtam neki papírra, és úgy adtam oda, amikor kérdezte, hogy nevet és megjegyzést írjon e.... látnod kellett volna milyen képet vágott:D Szerintem vagy valami külföldinek nézhetett, vagy azt várta, hogy mikor mondom, hogy akkor nyissa ki a széfet, mert megszabadítanám a tartalmától:D

katz

Quote from: LythisSzintén befizetve.
Yakumo, én felírtam neki papírra, és úgy adtam oda, amikor kérdezte, hogy nevet és megjegyzést írjon e.... látnod kellett volna milyen képet vágott:D Szerintem vagy valami külföldinek nézhetett, vagy azt várta, hogy mikor mondom, hogy akkor nyissa ki a széfet, mert megszabadítanám a tartalmától:D
Pénz megvan mindenkitõl. Mindjárt adom fel a rendelést.

katz

Rendelés feladva

Raggie

Ok ezek szerint az enyém is megérkezett. OK... már naggyon várom!!!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Quote from: katzRendelés feladva
:jee: Remélem most nem lesznek olyan kibaxós hangulatban, mint elõzõleg:3x3: :)

Kvikveg

*izgatottan varakozik, lelkesen csillogo szemekkel*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: Kvikveg*izgatottan varakozik, lelkesen csillogo szemekkel*
:lul: Most elképzeltelek a fent leírt módon Kawaiiiiiiii :lul:

Kvikveg

Quote from: katz:lul: Most elképzeltelek a fent leírt módon Kawaiiiiiiii :lul:
:rolleyes:  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

emeric

Ígértem, hogy összegzem az amazon.co.uk-rõl történt rendelésemmel kapcsolatos tapasztalatokat. Hát nem sok mindent tudok elmondani. 22-én feladtam a rendelésem. 23-án feladták a rendelésem, 27-én megérkezett a rendelésem. Elég egyszerûen ment, zökkenõmentesen, egy csinos, sérülésmentes dobozban érkeztek a dvd-k, semmi karc, eredetin csomagolva.
Összegzés: mindenki bátran rendeljen, ha gondolja, se vám, se adó csak az a költség, amit az angolok levonnak. Egészen felbátorodtam, valszeg rendelek még tõlük valamit.
Csak egy dolog zavart: a postás simán átadta a szomszédnak a csomagot, mikor nem voltam otthon... De ez már a magyar mentalitás. A szomszéd szerencsére rendes ember, így nem nyúlta le a cuccot.
"I hate this place... Hell was better."

Moha

Hmm... egész jó áron lennének a Love Hina mangák... Csakhát a posta. Természetesen nem számítunk "West Europe"-nak, :( szóval csak "rest of the world" postadíj jöhet szóba, ami könyvek esetén 2 fonttal több darabonként! :bruhuhu:
Nem éri meg a hülye posta miatt! :( Továbbra is marad az eBay...

Raggie

katz: vmi hír a rendelés állpotáról??:3x3:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie Gordonkatz: vmi hír a rendelés állpotáról??:3x3:
Nincs, de lassan elkezdem megint basztatni õket :ejj:

Yakumo

Quote from: katzNincs, de lassan elkezdem megint basztatni õket :ejj:
uh, most lemaradt a cenzúra! Már megint játszanak? :ejj:

katz

Quote from: Yakumouh, most lemaradt a cenzúra! Már megint játszanak? :ejj:
Elkezdtem basztatni õket, de még a levlet sem bontották, lassan tényleg a torkukra kell lépni. :grrr:

katz

No, végra válaszoltak, csak most nem megy gmail nekem :ejj:
Lényeg: kifogytak Lythis Narutos artbookjából, meg az egyik polóból. Majd küldik a cuccot, ha meglesz minden...

Yakumo

Quote from: katzNo, végra válaszoltak, csak most nem megy gmail nekem :ejj:
Lényeg: kifogytak Lythis Narutos artbookjából, meg az egyik polóból. Majd küldik a cuccot, ha meglesz minden...
Kösz az infót! :jee:

Lythis

Quote from: katzNo, végra válaszoltak, csak most nem megy gmail nekem :ejj:
Lényeg: kifogytak Lythis Narutos artbookjából, meg az egyik polóból. Majd küldik a cuccot, ha meglesz minden...
THX! Hehe, elõször rendelek, és a többieknek máris várnia kell miattam..lol:D

Yakumo

Quote from: LythisTHX! Hehe, elõször rendelek, és a többieknek máris várnia kell miattam..:lol: :D
ja meg v.színû az én egyik pólom miatt:D :lame:

katz

No valószínûleg megjött nekik minden, viszont irtak, h kevés a pénz. Ugy látszik idõközben megváltozott a valutaárfolyam :ejj:
Tettem még pár k-t a netes számlára, remélhetõleg legkésõbb hétfõig lesz eredmény.

Raggie

Vééégre! :jee: Nna már nagyon várom...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie GordonVééégre! :jee: Nna már nagyon várom...
Még ne kiabáld el. Én egyelõre örülök, h a csóringer mexikói feketemunkások közt akadt egy, aki tud irni olvasni és még amerikánusul is ért.

Raggie

:eeek: :D
De legalább már van remény! Ja, és akkor az a 20% kedvezmény is él?? Rákérdezhetnél a következõ cs*szegetõ levélben... :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Nem, még nem küldték a csomagot. Ne örüjjé.

Hosszas levelezgetés {amiben leginkább az játszott közre, h Bee Chua[ez vajh férfi e vagy nõ(gyanitom utobbi lehet)] CET szerint éjjel 1 és reggel 9 között dolgozik én meg 9-17:30 közt} és némi banki információkérés után kiderült, h a számlámon lévõ cash [feltehetõleg a HUF/$ árfolyam változása miatt (ez annyiban érint benneteket, h fejenként pár száz Ft-al növekszik a költség)] nem volt elég. A héten orvosoltam a problémát. Új problémának az jelentkezett, h az eleddig még mindig elfogadott címemet nem tudták helyesen értelmezni. Remélhetõleg az éjszaka már postázzák a csomagot és március elsõ hetére ide is ér ( :kopp-kopp: )

Szal türelem.

Igen a 20% még mindig él.

Yakumo

Várunk, fõnök és kösz az infót!

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Adast vettem, naptarban odebbradiroztam az orom napjat jelzo gorogtuzeket!:tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: KvikvegAdast vettem, naptarban odebbradiroztam az orom napjat jelzo gorogtuzeket!:tezsvir:
:lol:  Lassan kezdek ráébredni milyen lehetett Jézusnak, hogy csak az õ szavát isszák a népek.