Kedvenc anime intro-k és outro-k

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-05, 17:39:05

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Raggie GordonA Darkstar tesója te tök!!  :lame:
(ha jól tudom :D )

Jól tudod!  :D  De ebben tényleg összetartás van, mind a ketten szeretjük az Elfen Lied in/outro-ját. (Meg persze magát a sorozatot is, de ez már másik topic)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: DarkstarJól tudod!  :D  De ebben tényleg összetartás van, mind a ketten szeretjük az Elfen Lied in/outro-ját. (Meg persze magát a sorozatot is, de ez már másik topic)
OK! Én nem nyilatkozom az EL intro/outro-járól meg az EL-rõl magáról sem, mivel még egy másodperc nemsok annyit sem láttam belõle. A forumot olvasgatva meg csak összezavarodtam vele kapcsolatban.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Quote from: Raggie Gordon...mivel még egy másodperc nemsok annyit sem láttam belõle...

Akkor minél elõbb pótold ezt a hiányosságot.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Titkos

Quote from: White SeeDLost universe ki/be. Igényes és király.
Amúgy Megumi Hayashibara RULEZ:D

Az openingjét egyszerûen imádom, de az endingje is jó. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Ramiz

Quote from: Raggie GordonA Darkstar tesója te tök!!  :lame:
(ha jól tudom :D )

Tudom én is, te agyatlanított békaagyú megkergült pele! Azért írtam! Gondulkozzá' néha! (Osztán meg én is olvasom a Bemutatkozások topicot, nemcsak te!) :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: RamizTudom én is, te agyatlanított békaagyú megkergült pele! Azért írtam! Gondulkozzá' néha! (Osztán meg én is olvasom a Bemutatkozások topicot, nemcsak te!) :D

 :lul:  :lol:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Már a Ghost in the Shell - Stand Alone Complex 1 introjáért sem voltam oda, de a SAC 2-é még kevésbé tetszik. Elkezd egy mondatot angolul, és oroszul folytatja... engem ez nagyon idegesít. "I'm a soldier значит Я..." Hülyén hangzik. Tudom, apróság. Viszont az outro is jobban tetszett az elsõ sorozatban.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizTudom én is, te agyatlanított békaagyú megkergült pele! Azért írtam! Gondulkozzá' néha! (Osztán meg én is olvasom a Bemutatkozások topicot, nemcsak te!) :D
Jé! Ezt csak most vettem észre!

Nna ezt kikérem magamnak! Én nem vagyok agyatlanított maximum alapból h*lye :D ! De akkor miért White SeeD-nek írtad te pecs!? Nna mind1, hagyjuk ezt!

On: Az SC intrója elég debil! Azok a hülye mozgások amiket Mugen meg Fuu produkál!  :)
Az outroja viszon egészen tetszik!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Az a baj a túl lágy/kemény hangulatú outrokkal, hogy ha egy-egy epizód épp nem olyan hangulatban ér véget, akkor zavaró lehet.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pepsi

Quote from: RelunxPepsi-nek:
Esetleg nincs meg a német openingje a Dragon Ball Z-nek?
De méginkább kellene a DBZ német openingjében lévõ szám.
(Vagyis a "Cha-La Head Cha-la" német verziója)

Egyébként a japán és magyar openingekre már régóta vadászam.

Relunx

kicsit késõn válaszok, de meg van az összes német:

Sima DB Német Intro: LETÖLT

Cha-La Head Cha-la(MP3): LETÖLT

DBZ Német Intro1(Cha-La Head Cha-la) : LETÖLT

DBZ Német Intro 2: LETÖLT

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Van egy csomó kedvenc, pl hirtelen a Lain intro az egyik kedvencem, Cowboy Bebop bevezetõ is abszolút nyerõ, de ami miatt most itt vagyok, az a Haibane Renmei outro-ja, melytõl akárhányszor hallom, azonnal libabõrös leszek, ilyen pedig csak a legimádottabb zenéimnél jön elõ. :)

Relunx

Slayers Next intro RULZ! :jee:

Relunx

.Attila

Quote from: BlimpVan egy csomó kedvenc, pl hirtelen a Lain intro az egyik kedvencem, Cowboy Bebop bevezetõ is abszolút nyerõ, de ami miatt most itt vagyok, az a Haibane Renmei outro-ja, melytõl akárhányszor hallom, azonnal libabõrös leszek, ilyen pedig csak a legimádottabb zenéimnél jön elõ. :)
Blue Flow benne van a kedvenc anime zenék között az mp3 listámban :) De szerintem az intro is nagyon jó, fõleg amikor szól egyedül a hegedû, majd hirtelen megszólal a többi hangszer is.

AngelHunter

nalam a texnolize introja a nyero :)

Miura

Gundam Seed és Gundam Seed Desteny,plusz Fullmoon wo sagashite introk és outrok a legjobbak ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Ramiz

Quote from: AngelHunternalam a texnolize introja a nyero :)

Az tényleg elég jó, fõleg az outrohoz képest. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Relunx

Silen Möbius Intrója még az ami nekem nagyon bejött! - Elsõ osztályú  :jee:

Relunx

Rounin

Nu.
Witch Hunter Robin intro.
Yoooo :jee:

Kifejezetten klipszerû az egész, szerintem nagyon jól szerkesztették meg. Ugyan az ének hangszíne nem egészen jön be (külön nem is szeretem meghallgatni) de a képekkel együtt eltekintek tõle :) (dallam, szöveg rendben van)

Rounin

Argh

Elfen Lied introja. CSAK csukott szemmel nagyon profi. Ha nem rontották volna el a képekkel, iszonyú nagyot ütne, de így csak hallgatható :/

Bill

Na gondoltam beírom már én is ide, hogy jelenleg mik jönnek be.Szóval.

Intro:
Wolf's Rain - Stray
Samurai Champloo (ez a hip-hop témájú zene sztem eléggé érdekes fogás volt, meg fura is,de sztem eléggé passzol.)
Cowboy Bebop (végül, de nem utolsósorban  :rolleyes: )

Outro:
Wolf's Rain - Gravity

Jelenleg ennyi, késõbb valószínûleg bõvülni fog ez a lista. :D
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Relunx

A mostani új kedvenc intro és outrók: Ah! My Goddess

Relunx

Ramiz

Quote from: RelunxA mostani új kedvenc intro és outrók: Ah! My Goddess
Úgy látom, neked most minden vonalon Ah! My Goddess... ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bill

Quote from: RamizÚgy látom, neked most minden vonalon Ah! My Goddess... ;)
Igen, ez nekem is feltûnt, de szvsz nem baj, meg megértem. Ah!My Goddess jó. :)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Thomasson88

Hát izé. Elfen Lied OP/ED je nagyon de nagyon jó sztem. És sztem a képekkel sem rontották el. És a zsoltár ami megy alatta meg a részek alatt is baromi jo. Fõleg hogy tudod ezután jön az igazi kis vérengzés:D De amugy más nem nagyon jön be. Nem szeretm annyira OP/ED eket :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Darkstar

;)
Quote from: Thomasson88Hát izé. Elfen Lied OP/ED je nagyon de nagyon jó sztem. És sztem a képekkel sem rontották el. És a zsoltár ami megy alatta meg a részek alatt is baromi jo. Fõleg hogy tudod ezután jön az igazi kis vérengzés:D De amugy más nem nagyon jön be. Nem szeretm annyira OP/ED eket :)

Egyre több itt a jóizlésû emebr!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Relunx

QuoteOriginally Posted by Ramiz
A mostani új kedvenc intro és outrók: Ah! My Goddess
Naja! Most ez egy ilyen idõszak. Jelenleg még nem teletem be vele, szal még mindig AMG van mindehol.:D És egy jó darabig most ez lesz a "kedvenc".

Relunx

Necrid^

Nekem az onegai teacher-t ill twins-t az intróból ill outroból csináltam egy kölön avi filet és azok szoktam halgatni. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Nagyon szép zeneileg, és szép képi megjelenítés is :) Felkerült a kedvencek közé :)

Btw. ha érdekel vkit, jönnek lefele az OST-k, 1 giga mennyiségben, flac minõségben 60% már lejött :)

Sinistro

Quote from: MiuraGundam Seed és Gundam Seed Destiny...

Pillanatnyilag nálam is ezek jönnek be a legjobban az eddig látottak közül, ezek közt is azok tetszenek a legjobban, ahol Nami Tamaki énekel. Plusz valahol az egyik fórumban nagyon dicsérték a Hack/Sign zenéjét, így letöltöttem az OST-jait, tényleg van egy-két jó szám köztük.