Kedvenc anime intro-k és outro-k

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-05, 17:39:05

Previous topic - Next topic

belldandy

Intro:
- You are under arrest TV sorozat 1. rész (1-15-ig)
- Video Girl Ai
- Chobits

Outro:
- Saikano
- Nem igazán outro, de a Kimi ga Nozomu Eien utolsó fejezetének vége
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Komplikato

Intro: NieA_7 (Az a rekedt énekes valami halál jó), Texhnolyze
Outro: Haibane Renmei (Blue Flow)
Hehe, picit egysíkú vagyok még Anime ügyben, de majd fejlõdni fogok.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Karma XXL

Quote from: TriviA Rizelmine-nek nagyon aranyos szvsz :)

Én a falat kapartam tõle amikor hallottam. Szerencsére csak az MP3at kaptam meg egy Exo nevû egyéntõl (véletlen egybeesés? :D), amit azért nem zavartam eddig az rm -f elé, mert nem volt rá türelmem, meg talán még hasznos lehet emberölésre :rolleyes:

Karma XXL

Quote from: KomplikatoIntro: NieA_7 (Az a rekedt énekes valami halál jó), Texhnolyze
Outro: Haibane Renmei (Blue Flow)
Hehe, picit egysíkú vagyok még Anime ügyben, de majd fejlõdni fogok.

A NieA-t nem láttam, de a TEX és a Haibane Renmei jó választások szerintem is :)

Exo

Quote from: SysOP XXLÉn a falat kapartam tõle amikor hallottam. Szerencsére csak az MP3at kaptam meg egy Exo nevû egyéntõl (véletlen egybeesés? :D), amit azért nem zavartam eddig az rm -f elé, mert nem volt rá türelmem, meg talán még hasznos lehet emberölésre :rolleyes:

Hmmm....nem is tudom ki mondta, hogy küldjem át MSN-en :rolleyes: :D
Aranyosnak meg aranyos....ezt el kell ismerned....Az aranyosság alkalmas emberölésre is?...érdekes :D

Karma XXL

Quote from: ExoHmmm....nem is tudom ki mondta, hogy küldjem át MSN-en :rolleyes: :D
Aranyosnak meg aranyos....ezt el kell ismerned....Az aranyosság alkalmas emberölésre is?...érdekes :D

Te küldted el, mert nagyon meg akartad mutatni ;)

Ja igen én falramászok az ilyen típusú aranyos dolgoktól,  :bsd:
és hogy ellentétes nemû példát hozzak a húgom is :D

Komplikato

Ha kapok helyet rá (2.9GB?), akkor én szívesen feltolom a szerverre, de ugye nemrég lett pár dolog törölve, szóval nem biztos, hogy engedik ...
Felirat még nincs hozzá, csak az angol. Szokásos 13 x 244-250MB OGM, csak sajnos az elsõdleges audio az angol, és a begõzõlt lejátszómmal tökölni kell, amíg japánra állítom. Bocs az OFF-ért ...
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Exo

Quote from: SysOP XXLTe küldted el, mert nagyon meg akartad mutatni ;)

Nos én nem igazán így emlékszem :rolleyes:, de mind1!

Ha én erõltettem volna akkor:
Az MSN-ben a fájlküldésnél a fogadó félnek két választása van ha jól tudom: Accept / Cancel....ergó: Ha annyira irtózol, akkor még mindig ott a Cancel opció :D :_piszka:

Részemrõl téma lezárva...nehogy moderátoraink offnak véljék :)

Moha

Kedvenc Introk:
Buttobi CPU
Onegai Twins

Kedvenc Outrok:
Happy World (szerintem tök kawaii :D )
Kimi ga Nozomu Eien (a lehutolsó rész végén) - nekem is. :)
Boys Be

belldandy

jah és elfelejtettem:

Mahoromatic outro (MahoroMambo  :whoah: )
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Exo

Quote from: MohaKedvenc Introk:
Buttobi CPU
Onegai Twins

Kedvenc Outrok:
Happy World (szerintem tök kawaii :D )
Kimi ga Nozomu Eien (a lehutolsó rész végén) - nekem is. :)
Boys Be

A Buttobi CPU-t nem ismerem, de a többi tényleg nagyon jó...nálam is a kedvencek között vannak :jee:

.Attila

Quote from: SysOP XXLÉn a falat kapartam tõle amikor hallottam. Szerencsére csak az MP3at kaptam meg egy Exo nevû egyéntõl (véletlen egybeesés? :D), amit azért nem zavartam eddig az rm -f elé, mert nem volt rá türelmem, meg talán még hasznos lehet emberölésre :rolleyes:
Csak hallgatni úgy, hogy az anime-t nem ismered, úgy elhiszem, hogy rossz. Meg kéne nézni is az introt.

Cobra

Az Area 88 introja nagyon szuper, idáig ez az egyetlen anime, aminek minden részénél végignéztem az introt   :jee:
Az outroja viszont annyira nem tetszik, bár idáig még nem láttam igazán jó outrot egyik megnézett animenél sem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Edina-chan

Mivel nagy InuYasha fan vagyok,InuYashásat fogok mondani.  :D
Nekem az összes intro és outro tetszik,de a legjobban a One day,one dream és a Come.  :cool:

.Attila

Quote from: CobraAz Area 88 introja nagyon szuper, idáig ez az egyetlen anime, aminek minden részénél végignéztem az introt   :jee:
Az outroja viszont annyira nem tetszik, bár idáig még nem láttam igazán jó outrot egyik megnézett animenél sem.
Szerintem még van pár jó intro -> pl. VanDread elsõ sorozata, Green Green (jó zene, és *khm* jó képek :D), Love Hina stb.
Outro-t én se nagyon találtam, de szerintem a Green Green-é és a Noir-é elég jó.

Csaszi

#105
Intro: Hellsing + jelenlegi Naruto...Bár ezek nem kifejezetten animék, de a Chrono Cross, az FFVIII és az FFX intrója is nagyon ott volt...nomeg a Devil May Cry-é, meg a Soul Reaveré...na jó mostmár befejezem ;)
Outro: Naruto elsõ szériájának a részei végén ami volt.
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

.Attila

Játék intro-k is?
Ok. Chrono Cross ver mindent :jee:. De az FFVIII-é is zseniális :cool:
Persona 2: Eternal Punishment is über:cool:. Parasite Eve intro is egész jó.

Xaga

Slayers! Slayers Next! Slayers Try! Slayers OVA-k! Slayers Movie-k! Egy szóval Slayers Intrók :D

Shadowolf

Quote from: XagaSlayers! Slayers Next! Slayers Try! Slayers OVA-k! Slayers Movie-k! Egy szóval Slayers Intrók :D

Csatlakozom. :D

gabs

nem tudom említette-e már vki a legújabb narutok végén az akvarelles képeket az outro-k közt,
illetve excell saga outro, sosem bírom kihagyni

Kvikveg

Chobits outro - mindketto - nagyon bejott.
Vision of Escaflowne outro szinten emlekeim szerint.
Goldenboy a nemet zenevel. /az eredeti nekem kicsit lapos/
Nightwalker intro, foleg a zene miatt. Az outro csak az enekes miatt nem. Kar erte.
SamuraiX outro a porgettyuvel...
Cowboy Bebop intro, outro. Nyammm :)
Full Metal Panic outro az enekig...
Noir vege aranyos, csak a rozsaszin fegyvertol kaptam rohogogorcsot  :rotflol:

Hellsing introoooooooo!  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: KvikvegChobits outro - mindketto - nagyon bejott.
na végre még valaki, nem vagyok egyedül :)
Nekem fõleg a szomorkás tetszik, bent is az Anime favourites mp3 listámban :) (a másik outroval is introval együtt)

Titkos

Quote from: gabsilletve excell saga outro, sosem bírom kihagyni

És vitathatatlanul azt a legkönnyebb elénekelni. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Itachi

Nekem a Vandread First stage Intro ja teccik nagyon.Az outro is jó ,bár nem a zene miatt... :rolleyes:  :hopp:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: ItachiNekem a Vandread First stage Intro ja teccik nagyon.Az outro is jó ,bár nem a zene miatt... :rolleyes:  :hopp:  :zen:
Üdv a klubban :tezsvir:

Titkos

Quote from: TriviÜdv a klubban :tezsvir:

Ezt én is mondhatnám. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


.Attila

Nekem tetszik az intro és az outro is, de fõleg az outro (szerintem nagyon szép).
Nincs meg valakinek mp3-ban? Nagyon kéne :)

Exo

Most ezzel lehet, hogy sokan nem fogtok egyetérteni, de sztem iszonyatosan semmitmondó egy intro-ja és outro-ja van...mondjuk ez még lehet, hogy változik, mert nem néztem végig a sorozatot.
De eddig számomra a negatív csúcson van...:(

Meske

#118
Intro:        [INDENT]-Love Hina  
-Chobits
        -Happy world
        -Oh my goddes![/INDENT]Outro:       [INDENT] -Love Hina
        -Azumanga
-Happy world![/INDENT]

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Itachi

Eddig botor módon nem néztem meg a CB t de most elkezdtem, és mit ne mondjak....Ez az anime a zenei tökéletesség epitómja.Mindent aláz.Kezdeve NGE,Trigun, Vandread,Hellsing,Inuyasha,GTO, stb. még a Naruto t is zsebre vágja.Eccerûen fennséges. :hail:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"