Kedvenc anime intro-k és outro-k

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-05, 17:39:05

Previous topic - Next topic

Manu

A Samurai Champloo introja egyszerûen tökéletes, gyönyörûen elkapott karakterábrázolások, és nagyon húzós zene alá, ami végre valamennyire követi a kor szellemét, pedig a hip-hoppot nem is igazán szeretem. (Kiráz a hideg a manapság divatos EDDÁs hangzásoktól, lsd.:Naruto jelenlegi intro, meg FMA intro). Az outro is egy közepes jó értékelést kap nálam.
Nagyon szerettem még a Naruto második sagájának a kezedtén az intrót, ami azután jött, hogy kinyírták Zabuzát.
A Chrno Crusade introjának zenéje is tetszett, elõször amiatt a kis ritmuskavarás miatt, utána meg már teljesen. Az outro zenéje is nagyon jó volt, szépen, törés nélkül folytatta a aktuális rész végének hangulatát, és levezette azt. Ilyenek voltak az FMA-nak azok az outrói is, amik az utolsó képkockáknál megindultak.

Itachi

Quote from: ManuA Samurai Champloo introja egyszerûen tökéletes, gyönyörûen elkapott karakterábrázolások, és nagyon húzós zene alá, ami végre valamennyire követi a kor szellemét, pedig a hip-hoppot nem is igazán szeretem. (Kiráz a hideg a manapság divatos EDDÁs hangzásoktól, lsd.:Naruto jelenlegi intro, meg FMA intro). Az outro is egy közepes jó értékelést kap nálam.
Nagyon szerettem még a Naruto második sagájának a kezedtén az intrót, ami azután jött, hogy kinyírták Zabuzát.
A Chrno Crusade introjának zenéje is tetszett, elõször amiatt a kis ritmuskavarás miatt, utána meg már teljesen. Az outro zenéje is nagyon jó volt, szépen, törés nélkül folytatta a aktuális rész végének hangulatát, és levezette azt. Ilyenek voltak az FMA-nak azok az outrói is, amik az utolsó képkockáknál megindultak.
Oi.Tudom, hogy off de hány részes a Samurai Champloo???Gondolom még nem jött ki az összes. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Manu

Quote from: ItachiOi.Tudom, hogy off de hány részes a Samurai Champloo???Gondolom még nem jött ki az összes. :zen:

Jól gondolod, még most nyomják Japánban, de gondolom a szokásos 25-26 Egyébként az AnimNfo-n már így is 9.3-at kapott és a 86. helyen van a top 100-ban. :hopp:

Itachi

Quote from: ManuJól gondolod, még most nyomják Japánban, de gondolom a szokásos 25-26 Egyébként az AnimNfo-n már így is 9.3-at kapott és a 86. helyen van a top 100-ban. :hopp:
Köszi ! És hány része jött  ki eddig??
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Karma XXL

Quote from: ItachiKöszi ! És hány része jött  ki eddig??

Az [AF-F] csoport 9-et hozott ki angol subbal, a l33t-rawstól 11 raw jött eddig ki  :)

Manu

HA már ennyire pontosak akarunk lenni: a t133-raws már a 12. ep.-nél tart, de ahhoz - mint ahogy a neve is mutatja - nem árt tudni japánul :D. És akkor befejezem az offot. Uff...

Shadowolf

Quote from: ManuÉs akkor befejezem az offot. Uff...

Jól teszed, a következö off-tól indul a törölgetés. :ejj:

Rounin

Quote from: ItachiEddig botor módon nem néztem meg a CB t de most elkezdtem, és mit ne mondjak....Ez az anime a zenei tökéletesség epitómja.Mindent aláz.Kezdeve NGE,Trigun, Vandread,Hellsing,Inuyasha,GTO, stb. még a Naruto t is zsebre vágja.Eccerûen fennséges. :hail:  :zen:

:) Nicsak egy újabb fan. Introilag nekem az NGE jobban tetszett ettõl függetlenül.

.Attila

Élesszük fel ezt a topicot!
Most ment a fülembe a Green Green introjának a zenéje (az outroval együtt a kedvencek között van :)), és mivel sokan látták mostanában, kérdezném:
Milyen szerintetek az intro? Szerintem nagyon jó, egyik kedvencem :D
Ja, most meg a Love Hina-é megy, az is RULZ! :jee:

Mattanja

Quote from: TriviGreen Green introjának a zenéje (az outroval együtt a kedvencek között van :))
Bár én még csak az elsõ részt láttam, egyelõre nagyon Amerikai Pite-szerûségnek tûnik a sorozat, és a zene is hasonló. Remélem, nem lehet majd ugyanez a véleményem a többi részrõl is, mert ez nálam nem bejövõs (a legbénább srácok kifogják a legjobb csajokat)...folyt.köv. a Mit láttál...-ban a közeljövõben, off vége.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Cobra

Amilyen gyengécske az Initial D, olyan jó az intrója és az outrója (legalábbis az elsõ outro, a sorozat második felétõl ami van, az annyira nem tetszik).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Shiroi, itt nem az anime-rõl beszéltem, hanem csak az introjáról ;)
Nekem soha életembe eszembe nem jutott volna az Amerikai Pitével összehasonlítani :wtf: A zenérõl is ez jutott eszedbe? Fura... mind1, nem vagyunk egyformák :)
Ha végignézed, akkor már biztos másképp fogod gondolni.

Moha

Quote from: TriviMilyen szerintetek az intro? Szerintem nagyon jó, egyik kedvencem :D
Szerintem nem rossz. Maga a zene egyedül nem nagy szám, de úgy egyben az egész elég jó. Tetszik ez a "felöltöztetõsdi" :D
Viszont azért nekem nincs a kedvenceim között.

Marfy

A GITS SAC intrója nagyon teccik!
A legjobb a ROLW TV intro-ja és outro-ja mindkettõ szuper.

Damnatus

Hali!

Nekem a ROLWnak inkább az outroja jött be.

Bruce

Nézzük csak... Hellsing introja nagyon bejön, meg az X TV-é is... de a kedvencem akkor is a Chrno Crusade marad, ezen a téren is! :hopp:
Outro. Persze itt is Chrno Crusade, de itt - fõleg a zene miatt - a Hellsing igen kemény vetélytárs. Csak kár hogy olyan mintha félbevágnák, és az OST-albumokban sincs másképp :(

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Mattanja

Trivi: pedig azt hittem, hogy érthetõ leszek... Az a lényeg, hogy a zene a képekkel együtt emlékeztetett a pitére, és ezért nem igazán tetszik. Egyelõre...
Quote from: TriviHa végignézed, akkor már biztos másképp fogod gondolni.
Legyen igazad!  :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Akkor úgy fogalmazok, hogy ez az anime nem pite :D

Moha

Quote from: TriviAkkor úgy fogalmazok, hogy ez az anime nem pite :D
És fõleg nem amerikai... :hehe:

roderick

One Piece-nek töj jó az új intrója... habár egy hatalmas SPOILER az egész :)
(najó az új relatív, de úgy értem, hogy ami hozzánk balga nyugati kultúra gyermekeihez eljut)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Pirula

Ejj, a Lain-t még senki sem emlegette?! :ejnye:
A zene ötcsillagos, be is szereztem csak úgy magában is. Látványvilág ugyanez a kategória.
Aztán:
NGE
Hellsing
Slayers elsõ sorozat intro elsõ képkockái nagyon, másodiknak inkább a zenéje - ha jól emlékszem flamencos téma.
Meg a Full Metal Panic is jófajta.

.Attila

Quote from: PirulaEjj, a Lain-t még senki sem emlegette?! :ejnye:
A zene ötcsillagos, be is szereztem csak úgy magában is. Látványvilág ugyanez a kategória.
Ha jól emlékszem SysOP emlegette párszor :)

Pirula

#142
Quote from: TriviHa jól emlékszem SysOP emlegette párszor :)

Akkor nem vettem észre, pedig elolvastam a topicot.
Mindegy. Nem lehet eleget emlegetni.  :)

Ja, hogy 3 oldalas a téma...

.Attila

Quote from: PirulaAkkor nem vettem észre, pedig elolvastam a topicot.
Mindegy. Nem lehet eleget emlegetni.  :)
De lehet, hogy nem, de vhol biztos ajánlotta a zenéjét :)

Karma XXL

Nekem is eszembe jutott, hogy mintha én lettem volna :__devil:

Apropó intro/outro. Most két sorozat van folyamatban nálam, az FMA és a RahXephon. Az FMAnak elég sok intro/outrója van, és vannak bennük jók is (a 25. részt láttam utoljára).
A RahXephoné pedig.. hát... gáz. De tényleg. Az OP zenéje, a Hemisphere az még egy elmegy szám, de a videó alávágása inkább a ránduljunk-egyet-ha-ütem-van AMVkre emlékeztet. Az outro pedig halk, semmilyen...

roderick

#145
Pedig a RahXephon outro nagyon széééééééééép...
OP az tényleg gáz, pedig álítólag Yoko Kanno is belesegített... mien lehetett volna anélkül :)
FMA-nak az utolsó intróját szerettem nagyon, de nem spoiler lenne ha elmondanám miért... meg asszem a 3 is teccet de már nemtom melyik melyik.

Edit: ja, Bleach OP zenéje nekem nagyon teccik, a Gankutsuou ED pedig valami cefetül jó
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Marfy

A Trigun introjanak és outrojának pontos címét megtudnátok mondani?

Meske

Quote from: TriviJa, most meg a Love Hina-é megy, az is RULZ! :jee:
Az biztos! A Love Hina, mi lenne más, mint :cool:
Ja, és a D.N.Angel intrója és outrtója is jó!! :jee:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Quote from: NokiA Trigun introjanak
Nekem megvan, csak simán Trigun - Opening Theme :)

Titkos

Quote from: Bruce- a Hellsing igen kemény vetélytárs. Csak kár hogy olyan mintha félbevágnák, és az OST-albumokban sincs másképp :(

Egyetértek. :(  (Pedig az az ending valóban rulez! :) )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait."