Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Baldy

Hosszú hosszú hónapok után ismét felnéztem a fanart részlegbe, és hát mit lehet mondani: Leirom többféle képpen:
Paraszt módjára: HÚÚÚBAMMEG!!! De jó képek!
Fiatalos módon: Csúcs rajz, bárcsak én is tudnék ilyet! Mától rajzolni fogok orrvérzésig!
Magam módján: A francba! De irigyellek benneteket ezért a képességeitekért! Mivel én nem tudok igy rajzolni, csak egy kérésem lenne: Ne fukarkodjatok a rajzokkal, mert nagyon jól esik ilyen szép és jó rajzokat nézegetni, szó szerint lelkileg dob fel engem.
Elõre is köszönöm :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Pandóra

Hello!

Egy ismerõsöm forgatõkönyvet ír Wayne Chapman: Észak lángjai címû regényébõl, és rajzolókat vár épületek, fegyverek stb. tervezésére. laxis@pararadio.hu.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

kisvirag

/me nyöszörög....

ROUNIN!!!

ez... ez... asszem megérte ezt a sok felcsigázott várakozást!!!!!
nyammm... szohoz se tok jutni....
ömm, a kulcslyukom tudod hol van :PPP


Jaaa....
KALIBUR: ezek telleg csak ien "firkálgatások" party közben....?
mondjuk láttam már korábbi rajzaidat is...
csak azt tom mondani mint Baldy.
azaz:
 ... húbazzeg!
Sirály!
kawaii és naaaaagyon jó!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Feldin

Quote from: RouninLolmuha és thx :D (csak várd ki a shadowolf#2-t ;) )

Ui.: direkt feminim, mielõtt még szememre vetnétek :hehe:

EDIT: Bruce, direkt ilyen, minthogy állítólag nagyon feminim vagyok alkatilag, bár azt is hozzáteszik, hogy ettõl függetlenül tagadhatatlanul férfias. Na bumm, most erre mit lépjek? Alkalmazkodom :p (frászt, affektálni nem fogok! :D )
Nézz yaoi-t :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: FeldinNézz yaoi-t :D

Váááá! Erre...erre... majdnem mondtam vmit :p /me elhatározza, hogy marad férfi és férfias, nem számít mit mondanak mások :]

Egyéként érdekes, hogy ez a rajz eredetileg nem füstösnek indult. A Vagrant's Story fõgonosza, Sydney ihlette, aztán egyszercsak vállig érõ helyett ilyen hosszú lett a haj, eltûnt a nadrág/lebegõ izé és lett helyette,...kucc, semmi, meg aztán etc. Füstös azért lett, mert ez egyike azon ritka képeimnek, amit teljesen fejbõl, magamtól rajzoltam, de a kezekkel még bajban vagyok bizonyos szögekbõl. Ezért ara gondoltam, hogy majd szárnyak takarják el, de aztán megláttam Kalibur-san rajzát, és elment a kedvem tõle, nehogy másolással vádoljon vki gondolatban :) Ezért lett a füst, na meg mert éppen arcomba kaptam egy adag cigifüstöt, és megszállt az ihlet. Na és persze mivel ez félig önlélekkép, a megfoghatatlanságomat is jelképezi :D Vagymi :p

Kalibur

Quote from: FreyjaAz akkori hangulatom elég erõsen megközelítette ezt. De legalább termékeny volt :D Örülök, hogy tetszett :)
PS: mi az a D&D party?
Olla...
Nos, bár a kérdést már kielégítõen megválaszolták, most halld (olvasd) az én szavaimból is: D&D  a Dungeons and dragons címû szerepjáték... kicsit nehézkesen áll össze a csapat, a külön külön elõtörténetek-bemesélés mizéria alatt (meg amikor szó sincs a te karakteredról...) pedig bõven van idõ firkálgatni...
Kisvirag: igen, tk céltalan firkálgatás, ami egyébként nem zárja ki, hogy egy-egy ilyenre 2-3 kvázi-folyamatos órányi munkát áldozzak...
Ez pl a legutsó "gyöngyszem":vízalatt
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Hearty

nem rég kezdtem el rajzolgatni... (kb 1 hónapja  :)  )
megmutatnák két képet amit én készítettem... (messze vannak a legtöbb fanarttól amit itt találtam), örülnék építõ jellegû kritikának  :rolleyes:
http://dracos.atw.hu/cellshaddinggirlb.jpg
http://dracos.atw.hu/girl2.jpg

köszke
"There are no dangerous weapons; there are only dangerous men. -Robert A. Heinlein"

Kalibur

Quote from: Heartynem rég kezdtem el rajzolgatni... (kb 1 hónapja  :)  )
megmutatnák két képet amit én készítettem... (messze vannak a legtöbb fanarttól amit itt találtam), örülnék építõ jellegû kritikának  :rolleyes:
http://dracos.atw.hu/cellshaddinggirlb.jpg
http://dracos.atw.hu/girl2.jpg

köszke
Akkor engedd meg, hogy üdvözöljelek (elsõ megszólalásom mámma, és már offtopic... :D)!
Remélem, nem sértõdsz meg, mert nem is ez a szándékom, de ha szabad figyelmeztetnelek, te kérted az építõ jellegû kritikát.
Alapjában jó képek, és remekül színezted õket. A CG kezelésén még van mit finomítani, de ez a legkisebb gond. A figuráid viszont kicsit merevek, és az arányokon is lehetne még egy picit dolgozni (erre rengeteg segítséget találsz a neten is... ). NNa, nagyjából ennyi a hideg zuhany, bemelegedett a boyler, jön a meleg is: Nekem azért tetszettek azok a képek, örömmel várom az újakat is, ha raksz még fel ^^
És most húzok mert 1:nem érek oda meetre, 2: nem akarom, hogy a felém hajigált rohadt paradicsomok eltaláljanak
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Hearty

Quote from: Kalibur2: nem akarom, hogy a felém hajigált rohadt paradicsomok eltaláljanak
sokkal jobb kritikát kaptam mint amire vártam, tehát ezért ne aggódj
 :)
majd próbálok finomítani az új képeimen... ha lesz idõm rajzolni  :rolleyes:

most rohanok, mert elkések...
"There are no dangerous weapons; there are only dangerous men. -Robert A. Heinlein"

NAZSi

Ciao!
Ha van egy kis idõtök csekkoljátok le a megújult galériánkat a Csaszival közösen szerkesztett oldalunkon:  - Triwolves' -
Az rajzokról és az oldalról várjuk véleményeiteket a fórumunkban. Köszi.

Feldin

#1840
Quote from: RouninVáááá! Erre...erre... majdnem mondtam vmit :p /me elhatározza, hogy marad férfi és férfias, nem számít mit mondanak mások :]
No flame! Csak vicc volt! Honto!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Freyja

Off. Köszönöm a felvilágosítást! :D  És ismerõs az a végtelennek tûnõ bemesélés is...mint mindenkinek, aki volt a nyári táborban és Tiaro volt a csapat km-je. :D
És egy kevésbé Off: Mi történt a képgalériával?  :confused:  Nálam 3 db kép van fent összesen :wtf:

Mattanja

Quote from: FreyjaMi történt a képgalériával?  :confused:  Nálam 3 db kép van fent összesen :wtf:
Kaptunk egy újat. Ha a régi képek kellenek, csak kattints az Archive feliratra a képgalériában.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Hearty

Luna a Uninhabited Planet Survive-ból by me
http://dracos.atw.hu/luna.jpg
a scannelt változat nem lett a legjobb, de hát ez van :)
"There are no dangerous weapons; there are only dangerous men. -Robert A. Heinlein"

tres

hmm kuldene nekem vki maga altal keszitett kepet emilbe? csak mer egyet se tudok igy utolag megnezni...  :beken:  :merci:
:teccik:

Tiaro

Quote from: FreyjaÉs ismerõs az a végtelennek tûnõ bemesélés is...mint mindenkinek, aki volt a nyári táborban és Tiaro volt a csapat km-je. :D

Hehehe. Honto... :bsd:
Közben rájöttem, milyen rég jártam itt. Még egy kis idõ, és végig is nézem a összes beérkezett képet...  :rolleyes:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shadowolf

Quote from: trescsak mer egyet se tudok igy utolag megnezni...  :beken:  :merci:

Ööö...miért is nem? :confused:

Kalibur

Hali mindenki ^^
Örömmel jelentem, az egyetem még nem tudott teljes egészében elnyelni, így most bepótolok némi népnyúzást és belinkelem az utóbbi idõben a netre felkerült két képecskémet:
The secret of God
Damaren
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

tres

Quote from: ShadowolfÖöö...miért is nem? :confused:

azert mert nem mukodnek a linkek... legalabbis nekem nem.. bar lehet hogy en vok szo:ke  :eeek:
:teccik:

Shadowolf

Quote from: tresazert mert nem mukodnek a linkek... legalabbis nekem nem.. bar lehet hogy en vok szo:ke  :eeek:

Ebben az esetben javaslom a képgaléria (usteam.uw.hu/pictures) fanart szekciójának meglátogatását. Az archiveban pedig találsz egy csomó régebbi képet. ;)

Rounin

Hûûû...tök kóma vagyok.... rajzoltam szépet, jót, és most arra várok hogy végre megmutassam vkinek, mielõtt ide is berakom (muszáj, ígéretszerûség :/)

....
..
*horrk*

(3mega, vagy 700k? melyik tetszik jobban méretben? :D )

Kalibur

Quote from: RouninHûûû...tök kóma vagyok.... rajzoltam szépet, jót, és most arra várok hogy végre megmutassam vkinek, mielõtt ide is berakom (muszáj, ígéretszerûség :/)
Lekközelebb ne ígérj ilyen hülyeségeket... Már tûkön ülök... (bár ez lehet, hogy attól van, hogy eluntam az agyamat is és kockásra ültem az alfelemet genetika magolás közben... mé CD-n kell az ilyet kiadni? )

Na, addig is némi hiánypótló...: Wannabe angel
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Rounin

#1852
Lovag :D

És ez nagyobban, így szebb, de 3,5 mega :p

És nem ígérke többet ilyet (egyébként csak magamnak ígértem meg :P )

(és részvétem a magolás miatt)

EDIT: ilyen páncélt fogok csináltatni magamnak :D Bizony...addig zaklatom az összes elérhetõ kovácsot, míg vmelyik meg nem csinálja !!!

Rounin


Marox

Látom vannak itt mûvészek.  :)

Ti mióta rajzoltok? Én nemrég kezdtem ezért még eléggé bengus vagyok.  :rolleyes: Sajnos képeket nem tudok küldeni, mivel nincs scannerem. :(

Kalibur

Quote from: MaroxLátom vannak itt mûvészek.  :)

Ti mióta rajzoltok?
Ca mióta ceruzát tudok fogni a kezembe... anime stílus? Na azt csak nemrégóta...
 
QuoteÉn nemrég kezdtem ezért még eléggé bengus vagyok.  :rolleyes: Sajnos képeket nem tudok küldeni, mivel nincs scannerem. :(
Bénus... ugyanmá...! Különben max gyakorolni kell, az orvosság jellegûen hat az ilyen bajokra.
És végül: scanner? Az is megoldható, csak meg kell vkivel beszélni, hogy csinálja meg neked és valszeg meglesz. Volt már rá példa.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Marox

Quote from: KaliburCa mióta ceruzát tudok fogni a kezembe... anime stílus? Na azt csak nemrégóta...
 
Bénus... ugyanmá...! Különben max gyakorolni kell, az orvosság jellegûen hat az ilyen bajokra.
És végül: scanner? Az is megoldható, csak meg kell vkivel beszélni, hogy csinálja meg neked és valszeg meglesz. Volt már rá példa.

Hát végülis igaz. Gyakorlat teszi a mestert. :D

A scanner meg tényleg megoldható.  :)

Sumire

Romantikus öngyilkosság
Osztálykiránduláson beszélgettem néhány lánnyal. Egyikük úgy gondolta, nincs is szebb halál annál, ha körülveszed magad liliomokkal... Ezt rajzoltam le. :)
Thor
A germán mitológia viharistene, tussal...
Csenrézi
Ezt pedig apukámnak rajzoltam karácsonyra, szintén tussal. A Szeretõ Szemek Buddháját ábrázolja.

Damnatus

Hali!
Quote from: AleyneOsztálykiránduláson beszélgettem néhány lánnyal. Egyikük úgy gondolta, nincs is szebb halál annál, ha körülveszed magad liliomokkal
Az egyetlen módja annak, ahogy én is öngyilkos lennék (amihez persze túl gyáva vagyok  :lol: )

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((