Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Spectre

QuoteOriginally posted by Saori
Akkor egy kép ;)

Váá! Nagyon állat! Még! Még! Mééééééééééég!
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Baldy

QuoteOriginally posted by Saori
Lezs még^^ majd délután belinkelek párat!

Már este van, de még nincs kép :bruhuhu:
Hmmm... de télleg! Mi a véleményetek egy fanart galleryről?
Vagy már van ilyen, csak én nem tudok róla???:confused:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

QuoteOriginally posted by Baldy
Már este van, de még nincs kép :bruhuhu:
Hmmm... de télleg! Mi a véleményetek egy fanart galleryről?
Vagy már van ilyen, csak én nem tudok róla???:confused:

tudom elnézést, csak el vagyok havazva..ááááááá...de holnap többet is kaptok..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Baldy

QuoteOriginally posted by Saori
tudom elnézést, csak el vagyok havazva..ááááááá...de holnap többet is kaptok..

Helyes, ömleszd csak a műveid, már alig várjuk ;)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Soridan

Ahoyy!

Saori, mondtam már, hogy íííííímádom  a rajzaid? :hopp: :cool:
Jahh, mondtam már :)

Többiek: tessék a művésznőt hagyni, hogy a saját ritmusában alkosson, különben én, úgyismint SoriLovag pallost ragadok és mindenkit lepárbajozok a talpáról, aki moderátori vagy adminisztrátori jogoknál kevesebbel bír :teccik: :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Baldy

QuoteOriginally posted by Soridan
Ahoyy!

Saori, mondtam már, hogy íííííímádom  a rajzaid? :hopp: :cool:
Jahh, mondtam már :)

Többiek: tessék a művésznőt hagyni, hogy a saját ritmusában alkosson, különben én, úgyismint SoriLovag pallost ragadok és mindenkit lepárbajozok a talpáról, aki moderátori vagy adminisztrátori jogoknál kevesebbel bír :teccik: :D

A kihívást elfogadom, amugy a művésznő eddig megjelent képeire vagyunk kiváncsiak, nem pedig arra, hogy futószalagon gyártson újabbakat... Bár az sem ártana, de azért legyenek szépen megrajzolva ám! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

QuoteOriginally posted by Soridan
Ahoyy!

Saori, mondtam már, hogy íííííímádom  a rajzaid? :hopp: :cool:
Jahh, mondtam már :)

Többiek: tessék a művésznőt hagyni, hogy a saját ritmusában alkosson, különben én, úgyismint SoriLovag pallost ragadok és mindenkit lepárbajozok a talpáról, aki moderátori vagy adminisztrátori jogoknál kevesebbel bír :teccik: :D

Szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Soriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^^

Örülök hogy látlak ;)
:hopp: :hopp:

Többiek: most jöttem haza, mindjárt előkotrok egy kupac rajzot és belinkelem ide^^ Még egy kis türelem^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"


Zodd

Nekem az utcsó tetszik legjobban.
:D
Nagyon szép
:bsd:

Sky

Az uccsó kép tényleg nagyon jó, bár a többinek sincs miért szégyenkeznie...
Mess with the best,
Die like the rest...

roderick

mind nagyon jó

:hail:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kalibur

Pfff Saori !!!
Már írtam a vámpírbálon, de írom ide is, hogy tudatosuljon a népben: Szuper vagy öregem (ezt ne vedd sérteésnek!) :D :appl:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

Bravóóóó!
Köszönjük szépen Saori művészasszony!
Gyönyörűek a képek! Személy szerint nekem a 7-s kép tetszik a legjobban, egyszerűen tökéletes! Csak így tovább! Ki tudja, lehet hogy pár év múlva a te mangáid lesznek a legkelendőbbek a piacon? ;)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Tiaro

Wowság. Van amelyik nem tetszett, de van, amelyik igazi hamisítatlan profi szinten áll, átlagban pedig egyszerűen remek. Erre nincs mit mondanom, csak röviden: grat. (Megint...):zen:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Kono

#44
Hmmm, üdv mindenkinek emberek...remélem nembaj, ha visszatolom a képemet ide? BÁr szerintem senkit se érdekel, de mind1 ^^"

Szal Saori drága....tényleg szépek a képek, sőt az összes tetszik amit láttam - az az egy meg főleg ^.~ - szal csak így tovább! És egyet értek az előttem szólókkal, tényleg lehet egyszer a te műveidet fogjuk vásárolni ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

Amugy nem akarok mohónak tűnni, de mikor jön a következő képsor? :):):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
Amugy nem akarok mohónak tűnni, de mikor jön a következő képsor? :):):):)

No... Nem kéne lefárasztani szegényt, biztos nem felejtette el, hagyni kell neki időt.
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

Saori: Te voltál az AnimeCon-n? Részt vettél a versenyen?
Amugy a többiek nem rajzolnak?
Én gépészmérnök hallgató vagyok, szóval az egyenes vonalak huzogatásában vagyok csak jó, ezért nem rajzolok...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Juj, remélem nem kapok ki: szóval tudtommal nem volt con-on ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Kalibur

QuoteOriginally posted by Baldy

Amugy a többiek nem rajzolnak?
 
De, rajzolnak, csak nem mind így, és nem mindnek van digitalizáló eszköze se (nálam mindkét eset fennforog :D ).
Különben hadd kérjem én is: Még képet (és ez nem csak Saorinak szól, hanem minden alkotó kedvű látogatónak is, akinek módjában áll !)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

QuoteOriginally posted by Baldy
Amugy nem akarok mohónak tűnni, de mikor jön a következő képsor? :):):):)

Maaaaaaaaajd lesz ^^ Nyugi^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Baldy

QuoteOriginally posted by Saori
Maaaaaaaaajd lesz ^^ Nyugi^^

Na jó, türelmesen várok :)
Türelem képet terem :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

SlEePwAlKeR

roderick: köszi a wallpapert:D :D

Saori: inkább nem néztem végig az összes rajzod, nehogy nagyon lelohadjon a rajzolási önbizalmam:)
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Baldy

QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR
roderick: köszi a wallpapert:D :D

Saori: inkább nem néztem végig az összes rajzod, nehogy nagyon lelohadjon a rajzolási önbizalmam:)

Sleep: ha már rajzolsz te is, akkor rakj föl párat pls!
Kíváncsi lennék a te műveidre is :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Tiaro

A többiek mér nem rajzolnak kérdésre: szkennerem nincs, egérrel pedig nem tudok szépen rajzolni, kéne egy digitpad, de drága...   :(
+ ki mer ideállítani Saori-szan képei mellé...? :hehe:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

QuoteOriginally posted by Tiaro
A többiek mér nem rajzolnak kérdésre: szkennerem nincs, egérrel pedig nem tudok szépen rajzolni, kéne egy digitpad, de drága...   :(
+ ki mer ideállítani Saori-szan képei mellé...? :hehe:

Ehh... Mindig csak a kifogások :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Tiaro

I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Saori

QuoteOriginally posted by Tiaro

+ ki mer ideállítani Saori-szan képei mellé...? :hehe:

Ugyan már ;) Gyenge kifogás:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Az én rajzaimtól meg isten mentsen mindenkit, jönnének a pálcikaemberkék :D

SlEePwAlKeR

hát én szívest örömest bepostolnám a rajzaim, de Tiaro már elmondta az akadályokat...
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"