Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Soridan

Na, csak idekeveredtem....Saori, nekem is utolsó tetszik legjobban.

Többiek: nektek is elismerésem, ha ez számít valamit.
Scanner híján pedig én is 'majd' rakok fel képet :)

Na 'dios!
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Soridan
Na, csak idekeveredtem....Saori, nekem is utolsó tetszik legjobban.

Többiek: nektek is elismerésem, ha ez számít valamit.
Scanner híján pedig én is 'majd' rakok fel képet :)

Na 'dios!
Ha ez a post itt marad, akkor bizonyítékom is van rá, hogy megígérted, ugyhogy el ne merd felejteni !!:D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Soridan
Na, csak idekeveredtem....Saori, nekem is utolsó tetszik legjobban.

Többiek: nektek is elismerésem, ha ez számít valamit.
Scanner híján pedig én is 'majd' rakok fel képet :)

Na 'dios!

Jaja :)
Behajtjuk rajtad :)
Jövő hét szombatig van időd megoldani, különben csúnyán fogunk a betűidre nézni :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Nyaaaa.....Sori-t ne bántsátok már, igaz nekem most nincs jogom szólni asszem, de akkor is jó arc! :) Bár kíváncsi vagyok a művére, biztos kul ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Saori

#94
QuoteOriginally posted by Kono
Nyaaaa.....Sori-t ne bántsátok már, igaz nekem most nincs jogom szólni asszem, de akkor is jó arc! :) Bár kíváncsi vagyok a művére, biztos kul ^^

Ezaz! Ha vaalki egy ujjal is hozzányúl Sorihoz, akkor grrrr.. meg egyebek mert leharapom a kezét! :D  Én már láttam pár rajzát és tanusíthatom hogy _NAGYON_ jól rajzol :D :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

QuoteOriginally posted by Saori
Ezaz! Ha vaalki egy ujjal is hozzányúl Sorihoz, akkor grrrr.. meg egyebek mert leharapom a kezét! :mad:  Én már láttam pár rajzát és tanusíthatom hogy _NAGYON_ jól rajzol :D :D

Miért van az az érzésem, hogy megint az öccse jutott a géphez ? :confused: :hehe:
Saori! A tesód megint garázdálkodik.

(sajnos nem tudom off-ellenes dolgot mondani, sem csatolni, mert marha béna rajzoló vagyok)

Kono

QuoteOriginally posted by Saori
Ezaz! Ha vaalki egy ujjal is hozzányúl Sorihoz, akkor grrrr.. meg egyebek mert leharapom a kezét! :mad:  Én már láttam pár rajzát és tanusíthatom hogy _NAGYON_ jól rajzol :D :D


Várom már, hogy megmutasson párat, szeressem a rajzokat, de én nemtudok ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Saori

QuoteOriginally posted by Trivi
Miért van az az érzésem, hogy megint az öccse jutott a géphez ? :confused: :hehe:
Saori! A tesód megint garázdálkodik.

(sajnos nem tudom off-ellenes dolgot mondani, sem csatolni, mert marha béna rajzoló vagyok)

Nem ez most kivételesen nem öcsém volt, ^^"" Csak ritka hülye hangulatban vagyok most ;) Nameg Sorit amúgyis védem^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

QuoteOriginally posted by Saori
Nem ez most kivételesen nem öcsém volt, ^^"" Csak ritka hülye hangulatban vagyok most ;) Nameg Sorit amúgyis védem^^

Ki az a Sori? Én azt hittem, hogy a nevedből maradt az "a".

Saori

QuoteOriginally posted by Trivi
Ki az a Sori? Én azt hittem, hogy a nevedből maradt az "a".

Sori = Soridan :D
Csak nekem már csak simán Sori :D
vagy Lovag ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Baldy

Ez már tiszta Dallas itten! :)
De én képeket akarok, nem pedig esküdözéseket, hogy tényleg mennyire tud rajzolni! :) Ha nem lesz meg jövő hét szombatig, akkor meg fogom mutatni, mennyire csúnyán is tudok én nézni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Soridan

QuoteOriginally posted by Baldy
Ez már tiszta Dallas itten! :)
De én képeket akarok, nem pedig esküdözéseket, hogy tényleg mennyire tud rajzolni! :) Ha nem lesz meg jövő hét szombatig, akkor meg fogom mutatni, mennyire csúnyán is tudok én nézni :)

Oi! Mate! Most veszem észre, hogy elfogadtad a kihívást! Ezek után még követeléssel is elő mersz állni galád? :D Na megállj csak.
Nahh, egyébként igyekezni fogok, minthogy eddigi rajzaim nem éppen anime/manga stílusúak....de a koncepiója már megvan a képnek. Szóval türelem.

Kono:
Tudod-e mekkora hibát vétettél? Dícsérni mertél a szemem láttára. Most aztán oda kétheti szigorú szerénységre edzés, kezdek megint elszállni magamtól^^ AMúgy meg bolondságokat ne beszélj, MINDENKI tud rajzolni. :mad: Szóval more önbizalom pls :D

És végül (de a legkevésbé sem utolsósorban^__^) Saori (avagy Hime):
Köszi a dícséretet; de most már 'fejrajzot' ilyen állapotban biztos nem mutatnám meg...cirka kéttucatnyi hibát fedeztem fel, szóval ez is kukában végezné ^^"

Tehát, tisztelt Baldy, a párbajt halasztjuk, hátha képpel is le tudlak hengerelni; de addig is részemről kénytelen leszel ígérettel beérni.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

QuoteOriginally posted by Soridan
És végül (de a legkevésbé sem utolsósorban^__^) Saori (avagy Hime):
Köszi a dícséretet; de most már 'fejrajzot' ilyen állapotban biztos nem mutatnám meg...cirka kéttucatnyi hibát fedeztem fel, szóval ez is kukában végezné ^^"

Pedig szerintem az a rajz tökjóóóóóóóó:)
Ott díszeleg a mappámban az elején^^ A képregénnyel és a felmentősereggel egyetemben^^ Amúgy a képregényt akárhányszor megnézem hosszú ideig olyan vigyorohatnékom lesz tőle hogy hajajj ;)

Ja és Kono^^ Tényleg ne nagyon dícsérgesd Sorit (nem mintha nem érdemelné meg) mert utána az én dolgom lesz megnevelni^_____^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

QuoteOriginally posted by Saori
Pedig szerintem az a rajz tökjóóóóóóóó:)
Ott díszeleg a mappámban az elején^^ A képregénnyel és a felmentősereggel egyetemben^^ Amúgy a képregényt akárhányszor megnézem hosszú ideig olyan vigyorohatnékom lesz tőle hogy hajajj ;)

Ja és Kono^^ Tényleg ne nagyon dícsérgesd Sorit (nem mintha nem érdemelné meg) mert utána az én dolgom lesz megnevelni^_____^
Bár téged idézlek, kedves Saori, de nem elsősorban hozzád vagy Soridanhoz intézem mondanivalóm:
Azért ugye figyelitek, hogy rángatják a mézesmadzagot az orrunk előtt :rolleyes:  :D !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Soridan

QuoteOriginally posted by Kalibur
Bár téged idézlek, kedves Saori, de nem elsősorban hozzád vagy Soridanhoz intézem mondanivalóm:
Azért ugye figyelitek, hogy rángatják a mézesmadzagot az orrunk előtt :rolleyes:  :D !

:appl: Éleslátásod helyénvaló, bár biztosíthatlak, hogy - legalábbis részemről - semmiféle szándékosság nem rejtezik emögött. :angyali:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

QuoteOriginally posted by Soridan
:appl: Éleslátásod helyénvaló, bár biztosíthatlak, hogy - legalábbis részemről - semmiféle szándékosság nem rejtezik emögött. :angyali:

Igen:D Persze:D És én mikor kapom meg a lovagrajzokat ? ;) Jó tudom még énis lgok eggyel :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Spectre

Na, ha már így röpködnek a rajzok, ide is be lehetne tenni néhányat. Vagyunk páran, akik nagyan várják! :D
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Sephiroth

Mivel mostanábban elég sűrün vagyok itt gondoltam megosztom két db rajzom. Sajnos nem manga, de remélem emiatt nem csapjátok le a fejem. Linkelni még nem tudok (nincs hova), ezért két részletben küldöm.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Sephiroth

Ehhez itt meg nem tudok sokmindent hozzáfüzni. Talán annyi, hogy az elöző lassan nyolc éves, ez pedig négy. Jaa. Digitális fényképezővel lett bevíve, mert A2 méretben nem igazán tudok szkennelni.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

.Attila

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Mivel mostanábban elég sűrün vagyok itt gondoltam megosztom két db rajzom. Sajnos nem manga, de remélem emiatt nem csapjátok le a fejem. Linkelni még nem tudok (nincs hova), ezért két részletben küldöm.

Az alábbi reakciómból kiderül, hogy mit gondolok a rajzodról:

Ez tényleg rajz?

Saori

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Mivel mostanábban elég sűrün vagyok itt gondoltam megosztom két db rajzom. Sajnos nem manga, de remélem emiatt nem csapjátok le a fejem. Linkelni még nem tudok (nincs hova), ezért két részletben küldöm.

WHOAAAAAA ! Naggyon kul :jee:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tiaro

Már megint csak: lol. :D
Hát ezért szerintem sehol nem csapnák le a fejedet, mi meg főleg nem. A párducos szvsz tiszta fényképminőség fekete-fehérben... Na jó, megyek inkább rajzolgatni, most kissé megcsappant az önbizalmam ennyi tehetséges emberke között... :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Spectre

Afene! Nem találom a bárdomat, úgyhogy attól tartok, életben kell hagyjalak. Cserébe még sok ilyen :cool: rajzot ossz meg velünk!
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Sephiroth

Thx!
Amiket én látam képeket itt, azok is mind nagyon jók. Főleg Saori képei. Abból  már az egyik a wallpaperem. Ha szabad.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Saori

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Thx!
Amiket én látam képeket itt, azok is mind nagyon jók. Főleg Saori képei. Abból  már az egyik a wallpaperem. Ha szabad.

Természetesen^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

QuoteOriginally posted by Spectre
Afene! Nem találom a bárdomat, úgyhogy attól tartok, életben kell hagyjalak. Cserébe még sok ilyen :cool: rajzot ossz meg velünk!
Én is csak a nagykalapácsot találtam meg... most komolyan életben kell hagynunk?
Na jó, de a feltétel adott: még kép!

Ja, Saori, mintha te is csúsznál azt újabb adagokkal! Nem szép dolog függőkkel ilyet tenni :rolleyes: :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kono

De én szeretném dícsérni, mert megérdemli szerintem ^^ Legalább tanulod a nevelést :p Örülök Sori hogy ide is bejöttél!


Sephi: nagyon jók a rajzaid
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Mivel mostanábban elég sűrün vagyok itt gondoltam megosztom két db rajzom. Sajnos nem manga, de remélem emiatt nem csapjátok le a fejem. Linkelni még nem tudok (nincs hova), ezért két részletben küldöm.

Wow! A párduc az csúcs, de a másik sem marad el mögötte túlságosan :)
Azt hiszem, hogy nyugodtan kijelenthetem, hogy akik eddig megmutatták a képeiket, azokban nem kis tehetség lakozik :)
Gratulálok mindegyikőtöknek, és azzal a kéréssel fordulnék hozzátok: kényeztessetek minket még a továbbiakban ilyen szép rajzokkal :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sephiroth

Úgy érzem, hogy az utóbbi postok alapján az önbizalmam kissé növekvő tedenciát kezdett el mutatni és ha továbbra is így folytatódik, akkor hétvégén nekiülök és rajzolok valamit. Aztán persze közzé teszem. És ha időm és energiám engedi megpróbálok hetente egy képet alkotni (sajna a régieket elajándékoztam). Itt legalább nem csukott szemekre talál.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Baldy

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Úgy érzem, hogy az utóbbi postok alapján az önbizalmam kissé növekvő tedenciát kezdett el mutatni és ha továbbra is így folytatódik, akkor hétvégén nekiülök és rajzolok valamit. Aztán persze közzé teszem. És ha időm és energiám engedi megpróbálok hetente egy képet alkotni (sajna a régieket elajándékoztam). Itt legalább nem csukott szemekre talál.

Mi értékeljük a szép és jó dolgokat :) Szóval szerintem senki sem bánkódna, ha tényleg rajzolnál a hét végén valamit, amit utána közzé is tennél :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.