Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

.Attila

Szkenneléssel tudunk segíteni. Ha minden igaz 1200x1200-ban tudunk.

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Szkenneléssel tudunk segíteni. Ha minden igaz 1200x1200-ban tudunk.

Azért azt kétlem, hogy Tiaro feljönne Miskolcról azért, hogy bescanneljék a rajzait :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Tiaro
A többiek mér nem rajzolnak kérdésre: szkennerem nincs, egérrel pedig nem tudok szépen rajzolni, kéne egy digitpad, de drága...   :(
+ ki mer ideállítani Saori-szan képei mellé...? :hehe:


Na de most tényleg, more önbizalmat pls! :) Kiváncsi lennék ki miket alkotott ^^ Én rajzolgatok néha és bár nem megy, azért nem adom fel ^^ Szal hajrá!
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

.Attila

QuoteOriginally posted by Baldy
Azért azt kétlem, hogy Tiaro feljönne Miskolcról azért, hogy bescanneljék a rajzait :D

Én azt mondtam, hogy tudunk segíteni. Nem azt mondtam, hogy "Tiaro, most azonnal rohanj ide, mert sürgős szkennelési ingerem támadt".
Tiaro: ha esetleg Budapesten jársz, és van időd, mi tudunk segíteni a szkenneléssel, de semmi sem muszáj.

Baldy

Hát én sajna még nem vettem rá magam, hogy próbáljak rajzolni, de a kedvetekért talán megpróbálom, hátha kisül belőle valami jó :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

QuoteOriginally posted by Baldy
Hát én sajna még nem vettem rá magam, hogy próbáljak rajzolni, de a kedvetekért talán megpróbálom, hátha kisül belőle valami jó :D

Remekül hangzik, hajrá!
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tiaro

Hehe, tényleg aranyosak vagytok, de elég ritkán járok Pesten. Igazából már jóanyám munkahelyén is beszkennelhetném... pedig az nincs 200 km-re...
Asszem rá fogom venni magam, de ne várjatok túl sokat... :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

QuoteOriginally posted by Himura-san
Én régen(kiskoromban) nagyon sokat rajzoltam és nagyon jól de aztán abbahagytam mert nem voltam megelégedve saját magammal...Azóta csak akkor ragadok papírt és színest ha vmi nagyon megteccik...legutoljára egy ilyen alkalomnál Bardock ot rajzoltam a Dbz ből..de sajnos nem tudom megmutatni mert nincs hol beszkenneljem...Bár ami késik nem múlik...;) :p :zen:

Gyere át hozzánk, hozd a rajzaidat és beszkenneljük szívesen, még játszhatunk is tekken3-at, ha elhozod, vagy bármi mást PSX-en

Baldy

QuoteOriginally posted by Himura-san
Ok meglesz! ;) :D :zen:

Helyes!
A kedvedért még rendet is rakunk a lakásban :):):)
Amugy most jutott eszembe, hogy kb. 2 éve egy évfolyamtársam huga adott nekem ajándékba egy gyönyörű, valami áttetsző anyagra festett lányt (állítólag egyik oszt.társa volt a modell). Annál szebbet eddig még nem láttam, de amint megtalálom, mert egy ideje már rendületlenül keresem, rögtön bescannelem, és küldöm ide fel, igérem! :)

Ui.: nem valódi a lány, hanem csak egy kép a lányról :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Tiaro

Nem baj, őt is beszkennelheted, ha jól néz ki, nem fogunk tiltakozni, bár ő lehet, hogy megpróbálja...;)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

QuoteOriginally posted by Tiaro
Nem baj, őt is beszkennelheted, ha jól néz ki, nem fogunk tiltakozni, bár ő lehet, hogy megpróbálja...;)

Kár, hogy nem fér be a szkennerbe :hopp:

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Kár, hogy nem fér be a szkennerbe :hopp:

Azért megpróbálhatjuk :)
Amugy te kire gondoltál kisöcsikém? Mert jelenlegi tudásom szerint te nem ismered a lányt :)
De van egy jó hirem is: megtaláltam a képet, ugyhogy amint lesz rá alkalmam, bescannelem, és felrakom ide.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

QuoteOriginally posted by Baldy
Azért megpróbálhatjuk :)
Amugy te kire gondoltál kisöcsikém? Mert jelenlegi tudásom szerint te nem ismered a lányt :)
De van egy jó hirem is: megtaláltam a képet, ugyhogy amint lesz rá alkalmam, bescannelem, és felrakom ide.

Ezt úgy értettem, hogy berakni a lányt (nem a képét, magát a lányt) a szkennerbe kicsit nehézkes lesz :D

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Ezt úgy értettem, hogy berakni a lányt (nem a képét, magát a lányt) a szkennerbe kicsit nehézkes lesz :D

Sejtettem, hogy igy értetted, de azt hittem, hogy azt gondolod, hogy ismered a lányt valahonnan.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Tiaro

"Sejtettem, hogy igy értetted, de azt hittem, hogy azt gondolod, hogy ismered a lányt valahonnan"

Azért ez a mondat nem lett egyszerű... :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

QuoteOriginally posted by Tiaro
"Sejtettem, hogy igy értetted, de azt hittem, hogy azt gondolod, hogy ismered a lányt valahonnan"

Azért ez a mondat nem lett egyszerű... :D

Hát én már csak ilyen vagyok :D
Nem vagyok egyszerű eset :)

No de itt van, amit ígértem már pár napja :)
Sajna kicsit meglátszik rajta az idő vasfoga, a por meg stb., de azért még igy is jó szerintem...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Tiaro

Télleg jól sikerült, bár az arcát kicsit elnagyoltnak érzem. Vagy ez volt a cél? :)
Amúgy csak kötöszködök, grat neked is.
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

QuoteOriginally posted by Tiaro
Télleg jól sikerült, bár az arcát kicsit elnagyoltnak érzem. Vagy ez volt a cél? :)
Amúgy csak kötöszködök, grat neked is.

Nem, egy barátom huga csinálta, aki tényleg nagyon tehetséges. Amugy nem tudom, de szerintem ez igy jó, ahogy van. Kicsit másképp lenne, már nem lenne olyan jó...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

QuoteOriginally posted by Baldy
Hát én már csak ilyen vagyok :D
Nem vagyok egyszerű eset :)

No de itt van, amit ígértem már pár napja :)
Sajna kicsit meglátszik rajta az idő vasfoga, a por meg stb., de azért még igy is jó szerintem...

wow, KUL ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Baldy

QuoteOriginally posted by Saori
wow, KUL ;)

Ezt Saorichantól kifejezetten jó hallani :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

#80
Na igen... azthiszem az a rajz télleg naon cool...a por meg jó hátteret ad:D
Különben azzal a szándékkal jöttem ide, hogy 2 eddig scannelésre került förtelmemet megosszam veletek, de most kezdek műár izzadni...
Na jó, mégis berakom, de ne röhögjetek túl sokat (idáig ne hallatszon el, ha lehet...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kalibur

erősen láma vok, a másik lemaradt, de lehet, hogy így jobban jártatok...:rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

QuoteOriginally posted by Kalibur
Na igen... azthiszem az a rajz télleg naon cool...a por meg jó hátteret ad:D
Különben azzal a szándékkal jöttem ide, hogy 2 eddig scannelésre került förtelmemet megosszam veletek, de most kezdek műár izzadni...
Na jó, mégis berakom, de ne röhögjetek túl sokat (idáig ne hallatszon el, ha lehet...)

:confused: Ezen röhögni? Nagyon jól sikerült rajz, úgy látszik, én vagyok itt a legbénább. Ezt tényleg szabad kézzel rajzoltad (nem áttetszős papírral - én kiskoromban ezt a trükköt alkalmaztam)?

Zodd

Egyszerre csak egy képet lehet csinálj még egy hozzászólást.
De nekem a ló az tetszik (nagyon jó megrajzolt ló) a emberke már anyira nem..
Grat,:)
:bsd:

Kalibur

QuoteOriginally posted by Zodd
Egyszerre csak egy képet lehet csinálj még egy hozzászólást.
De nekem a ló az tetszik (nagyon jó megrajzolt ló) a emberke már anyira nem..
Grat,:)
Mellékszereplő... ki figyel arra... (különben tudom:D )
Na, oK, de aki volt conon, az már látta... (ja, lómániás vagyok, innen a téma...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Mellékszereplő... ki figyel arra... (különben tudom:D )
Na, oK, de aki volt conon, az már látta... (ja, lómániás vagyok, innen a téma...)

 Szerintem nagyon jól sikerült a ló. Ennyire jól megrajzolt lovat eddig biztos nem láttam, pedig sok próbát láttam már... Szóval nyugodtan rakj fel rajzaidból annyit, amennyit csak tudsz, kiváncsiak vagyunk rá mindenképp... Én legalábbis biztosan.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
Hát én már csak ilyen vagyok :D
Nem vagyok egyszerű eset :)

No de itt van, amit ígértem már pár napja :)
Sajna kicsit meglátszik rajta az idő vasfoga, a por meg stb., de azért még igy is jó szerintem...


Ez tényleg egész jó lett, nekem is tetszik ^^ Bárcsak legalább ennyire tudnék...bár lehet megpróbálom ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Tiaro

Télleg nagyon frankó lett, komolyan.
Én sose tudtam szép lovat rajzolni... :ejj:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Saori

Kalibur elismerésem^^

DRAQULA!!!!!!!
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kono

QuoteOriginally posted by Kalibur
Mellékszereplő... ki figyel arra... (különben tudom:D )
Na, oK, de aki volt conon, az már látta... (ja, lómániás vagyok, innen a téma...)

Ehe, ezt nem is láttam, ügyes ^^ (Köcc Sao drága, hogy rávilágítottál :p)
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...