Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Marfy

Quote from: FeldinHa gépen van az anyag amibõl tanultál akkor elkérném. Tanulgatom én is azt a honlapkészítést.

Az engem is érdekelni mert szeretnék oldalt csinálni csak tök suta vagyok.
A rajz pedig nem lett rossz ém még ilyet sem tudok.

Rounin

Quote from: ShadowolfEllenben van olyan amit a kapkodás tud...

JAhm, mihez képest elrontani... a szándékodhoz képest biztos, van akinek meg az életcélja az, amit ideraktál :p :D

Shadowolf

Quote from: Rouninvan akinek meg az életcélja az, amit ideraktál :p :D

Hát akkor az nem valami nagyratörõ emberke. :p

Rounin

Quote from: ShadowolfHát akkor az nem valami nagyratörõ emberke. :p

Pfff...errõl eszembe jutott, hogy lógok neked egy ajtóra rakható idegenrisztó rajzzal :D Igény van még rá? :)

.Attila

Quote from: FeldinHa gépen van az anyag amibõl tanultál akkor elkérném. Tanulgatom én is azt a honlapkészítést.
Van egy pdf-ben szép terjedelmes tananyag. Ez tényleg tananyag BME-n :)
Olyan 2.75 mega körül mozog, 195 oldal :D

Shadowolf

Quote from: RouninPfff...errõl eszembe jutott, hogy lógok neked egy ajtóra rakható idegenrisztó rajzzal :D Igény van még rá? :)

MI????!!!! Azt hittem már rég azzal riogatod a családod! Hajrá! :D

Bruce

Quote from: TriviVan egy pdf-ben szép terjedelmes tananyag. Ez tényleg tananyag BME-n :)
Olyan 2.75 mega körül mozog, 195 oldal :D
Amíg nem nálunk tananyag, addig engem is érdekel :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Marfy

Quote from: TriviVan egy pdf-ben szép terjedelmes tananyag. Ez tényleg tananyag BME-n :)
Olyan 2.75 mega körül mozog, 195 oldal :D

Ide tudod valahogy adni?
Tölsd fel nekem.

Rounin

Quote from: ShadowolfMI????!!!! Azt hittem már rég azzal riogatod a családod! Hajrá! :D

Csak terveket láttak :D (meg azt, ahogy nyálcsorgatva alszom rajta -.-" )

Shadowolf

Quote from: Rounin(meg azt, ahogy nyálcsorgatva alszom rajta -.-" )

Perverz...:hehe: Részemrõl az offolás befejezve...

Moha

#1780
Quote from: NokiAz engem is érdekelni mert szeretnék oldalt csinálni csak tök suta vagyok.
Hehe, igen. Ez szokott nálam is a fõ gond lenni. Ezért áll ott már vagy egy éve egy félkész netportál, üres domainnévvel.

Shadowolf: Amúgy szerintem se rossz az a rajz. Én még akkor se tudok ilyet, ha komolyan nekiülök. Bár, amilyen béna vagyok a rajzoláshoz, inkább neki se szoktam kezdeni...

Edit: Ja, Noki, az suta volt, nem lusta? Látod, már a szemem se jó... :rolleyes:

Marfy

Quote from: MohaEdit: Ja, Noki, az suta volt, nem lusta? Látod, már a szemem se jó... :rolleyes:

Csak nézd meg a honlapom és meglátod mejik  :rotflol: .
De hogy on legyek ezeket ma szkenneltem, az egyik srác rajzolta igaz nem anime de nagyon jók lettek.
1
2
3
4

Kalibur

Quote from: NokiCsak nézd meg a honlapom és meglátod mejik  :rotflol: .
De hogy on legyek ezeket ma szkenneltem, az egyik srác rajzolta igaz nem anime de nagyon jók lettek.
1
2
3
4
Ne legyetek kishitûek magatokkal szemben... a rajz különben is olyasvalami, amit kellõ erõfeszítéssel meg leht tanulni.
A képek készítõje meg asszem szimplán csak tud... Üzenem neki, hogy különösen a hidas naon jó lett !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Marfy

Quote from: KaliburNe legyetek kishitûek magatokkal szemben... a rajz különben is olyasvalami, amit kellõ erõfeszítéssel meg leht tanulni.
A képek készítõje meg asszem szimplán csak tud... Üzenem neki, hogy különösen a hidas naon jó lett !

Ok majd megmondom neki.
Amúgy nekem is az teccett a legjobban, ezeket amúgy azt hiszem tussal vagy fekete tollal razjolta.
Vannak itt még jó alkotások mert mûvészi suliba járok és a grafikusok ontják magukból a mûveket.
Ha hoznak szkennelni valami figyelemreméltót majd felteszem õket.

Feldin

Quote from: TriviVan egy pdf-ben szép terjedelmes tananyag. Ez tényleg tananyag BME-n :)
Olyan 2.75 mega körül mozog, 195 oldal :D
Kell!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Majd felrakom vhova, de ez már súlyos :_off:

Moha

Quote from: KaliburNe legyetek kishitûek magatokkal szemben... a rajz különben is olyasvalami, amit kellõ erõfeszítéssel meg leht tanulni.
Ezzel kapcsolatban egy kicsit szkeptikus vagyok. Szerintem tehetség kell hozzá. De szívesen várok "tutorialokat", hátha mégis...

Alucat

#1787
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Marfy

Quote from: Alucathttp://alucat.uw.hu/Manga/Alucat/Rajz09.jpg
http://alucat.uw.hu/Manga/Alucat/Angel.jpg

Akkoris örök büszkeségeim!!!  :)

Festetted?
Szerintem nem lettek rosszak, a kettõ közül az elsõ a jobb.

Moha: itt nálunk a suliban tanítnak rajzolni és Alkalmazott vagy Elektronikus grafikussá képeznek ha érdekel kezd itt újra tanumányaidat szeretettel várlak :).

Bruce

Quote from: NokiFestetted?
Szerintem nem lettek rosszak, a kettõ közül az elsõ a jobb.

Szerintem ezek nem festve vannak... talán CG? Egyébként nekem is az elsõ tetszik jobban :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Meske

Nekem is az elsõ tetszik jobban, és szerintem többféle technika van vegyítve. (az egyik szerintem is a CG)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Quote from: KaliburNe legyetek kishitûek magatokkal szemben... a rajz különben is olyasvalami, amit kellõ erõfeszítéssel meg leht tanulni.

Nem kötekvésképpen, de ehhez csak annyitfûznék hozzá, hogy kellõ erõfeszítéssel meg lehet tanulni _jól_ rajzolni, de _kiemelkedõen jól_ csak tehetséggel.

Kalibur

Quote from: RouninNem kötekvésképpen, de ehhez csak annyitfûznék hozzá, hogy kellõ erõfeszítéssel meg lehet tanulni _jól_ rajzolni, de _kiemelkedõen jól_ csak tehetséggel.
Én sem kötekedek (különben is, veled eddig soha nem volt okom sem... bár mondjuk kezdhetném, ha akarnám mondjuk azzal, miért nem láttam tõled mostanság semmit online), de láttál te a postomban olyat, hogy kiemelkedõen ? Különben is, a már nem is valami?

És ha már megvan az alap, akkor én is linkelek be valamit, amolyan csakúgy alapon... kutyafélék evolúciója
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Rounin

Quote from: KaliburÉn sem kötekedek (különben is, veled eddig soha nem volt okom sem... bár mondjuk kezdhetném, ha akarnám mondjuk azzal, miért nem láttam tõled mostanság semmit online), de láttál te a postomban olyat, hogy kiemelkedõen ? Különben is, a már nem is valami?

És ha már megvan az alap, akkor én is linkelek be valamit, amolyan csakúgy alapon... kutyafélék evolúciója

Online? Raktam fel egy szárnyas nénit. Csak nem linkeltem be ide o.O

Szóval no :_piszka: pls :D

(na ez már közelít a kiemelkedõhöz ;) Majd halálod után az lesz :p )

A jó meg jó. Kivéve ha mazochista vagy, mert akkor nem jó, de mivel a nem jó jó, ezért jó. Szóval na :D

Kalibur

Quote from: RouninOnline? Raktam fel egy szárnyas nénit. Csak nem linkeltem be ide o.O

Szóval no :_piszka: pls :D

(na ez már közelít a kiemelkedõhöz ;) Majd halálod után az lesz :p )

:D
Ööö nem láttam még, de bepótolom... sorry ^^;
---
Halálom után kiemelkedõ...? Jaa, kinyomtatjátok és beleállítjátok a földbe a sír közepén?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Alucat

#1795
jah Paint Shop Pro 8 szinezés de az alap Kézi munka

a nyersek:
http://alucat.uw.hu/Manga/Alucat/Jeah2.jpg
http://alucat.uw.hu/Manga/Alucat/Angelnyers.jpg

EDIT:
http://alucat.uw.hu/Manga/Alucat/Inuyasha.jpg
Inuyashás képecske kézzel rajzolva/szinezve.
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Rounin

Quote from: KaliburÖöö nem láttam még, de bepótolom... sorry ^^;
---
Halálom után kiemelkedõ...? Jaa, kinyomtatjátok és beleállítjátok a földbe a sír közepén?

Ennyire figyelsz rám :D és még számonkérsz? ;) Nõk :rolleyes:  (bocsánat ezerrel minden a szebbik/okosabbik/érzékenyebb/életreméltóbb nembe tartozó egyéntõl!!!!!)
---
Hogy találtad ki? :D

De hát öcsém szavaival élve: "Az összes nagy mûvész halott vagy buzi. Most akkor vágjam fel az ereim, vagy pasizzak be?"

Damnatus

Hali!

Rounin
 :lol: Pasizz be és hancúrozz infarktusig! Így igazán nagy mûvész leszel! :lol:

Rounin

#1798
Quote from: DamnatusHali!

Rounin
 :lol: Pasizz be és hancúrozz infarktusig! Így igazán nagy mûvész leszel! :lol:

:hehe: Pfeh :D  :rotflol:  :lol: Azt hiszem nem is olyan rossz a névtelenség :)

Kalibur:

hogy biztos bepótold :hehe: (meg hogy ne kelljen kutakodni Yaone és Mayu tengernyi remekmûve közt //nem csoda, hogy az enyém nem lehet észrevenni ^^;//)

Szárnyaska, nem anime, de hát izé meg bigyó

Kalibur

Quote from: RouninKalibur:

hogy biztos bepótold :hehe: (meg hogy ne kelljen kutakodni Yaone és Mayu tengernyi remekmûve közt //nem csoda, hogy az enyém nem lehet észrevenni ^^;//)

Szárnyaska, nem anime, de hát izé meg bigyó
Hmm... errõl télleg komoly kár lett volna lemaradnom ^^ !
A fanart szekcióba meg egy ideje igencsak ritkán járok... Nincs igazi kedvem Yaone és tsa munkáival demolizálni amúgy se repesõ önbizalmamat... Meg már csak ritkán rak fel olyan, akit én is ismerek (hiányoznak pl Saori remekmûvei, hiába tudom, hogy ugyse lesz több... te is igen ritkán raksz fel valamit... ehh, mind1)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."