Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

#1922
Quote from: BonciKritika majd akkor lesz, ha lesz is mit kritizálni :zen: Remélem érthetõ a célzás :)
A 3. rajzon mintha szegénykének a bal füle hosszabb lenne mint a jobb, és nem a lekajló jobb fül miatt van a hatás, asszem...

IGEN! Bonci, mester, ímádlak (szigorúan távismeretségi, azonos nemûek közt még elmegy szerûen :D ) Most hogy szólsz, már én is látom. De hát tudod, ha soká' göernyedsz egy kép fölé, annyira megszokod, hogy észre sem veszed a hibáit :) Kösssszee
Amúgy értettem, hamu fejemre -.-

Meske: "kés"? No igen :) Szép hát. Elárulhatom, ha nem elég nyilvánvaló, hogy vér- és bélmaszatos ^^

Damnatus: nem szerep :) Kisebbségi komplexusaim és önbizalomhiányom küzd folyton a fennsõbbrendûségi öntudatommal és beképzeltségemmel. Viccen kívül :) :/

Bruce: hogy miért? Hogy fejlõdni tudjak. Hogy olyan hibámat meglássam, amit nem vennék észre egyedül. Hogy tudjam, érdekli az embereket olyan szintem, amit csinálok, hogy érdemesnek tartsanak rávilágítani a hibákra. Amúgy a kritika nem sértõ, számomra legalábbis. Ha nem annak szánják, akkor én örülök neki, mert ez hozzájárul a fejlõdésemhez. És a hibáim rávilágítására már kértetek, akkor megtettem, aztán jól lehurrogtatok. De sebaj, here i go again!
Szóval: az ép kar alkar része túl hosszú (árnyalatnyit persze). A jobb lába túlságosan fent van (jó, ez is árnyalatnyi, és ez nem gond, de az eredetijéhez képest szembeötlõ.) A bal comb árnyékolás/"színezés" része összecsapott. A markolat lehelletnyit eltér a középrésztõl. A mûkéz sem az igazi a vastagságát tekintve, keskenyebbnek kellene lennie, de akkor aránytalan lenne a többi rész. Kényszermegoldás. És nem sorolom :P Tudom, ez csak nekem szembeötlõ :p
Na giddáj, ahogy ausztrál barátaink modnanák (ossie-k ^^)

Edit: és köcce mindenki, avagy Arigatou, minna wo suki da! (vagymi) :)

EDIT NR. 2 : estére készítsétek be a Valkûrök lovaglása-t :D Egy olyan kép jön, amihez muszáj ezt a zenét hallgatni :]

Rounin

Nah, elkészültetek? Megvan a Valkûrök lovaglása? Akkor lehet izzítani, egy igazi lovag következik, a példaképem, az egyetlen, a legnagyobb, a hamisíthatatlan! :

Egy igaz lovag

És egy Griffisu megint ^^

Izé, vmi

Meske

Quote from: RouninEgy igaz lovag
Jaj, milyen kis cuukiiiii! :cool:
Persze a másik is nagyon jó, de ez még ráadásul aranyos is!! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Rounin
Jók!  :jee:

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Bizony, igaza van Shiroinak, Meskének és Damnatusnak!  :jee:

Rounin

Váháháhá....mondtam, hogy ezt nem szabad :p :D Min. 2 tonnás súlyok kellenek, hogy el ne szálljak most :p :D Izé. Megint nem bírtam magammal. Asszem kezeltetni kellene magam, már megint egész éjjel rajzoltam. Tiszta mutáns ujjaim vannak már. Caska, Skull Knight és Gatsu&Caska jön köv. héten. Emberek, mi lesz itt, ha végre bekötik a netet is (már csak pár nap ^^)

Na jóh, kicsit kultúráltabban fogalmazva: eléggé inspirálóak vagytok. Thx^^

Damnatus

Hali!

Akkor egy kicsit mi is részesei vagyunk alkotásaidnak! :)

Exo

Hühûûû, megérte ide is benézni!!!

Rounin, brutálisak az alkotásaid! Bravó!!!
:jee: :cool: :appl: :hail:

Marox

Hát nem tudok mit mondani Rounin.  :rolleyes:
Egyszerûen FANTASZTIKUSAK a rajzaid. :) Grat mindegyikhez. :jee:

Marox

Nemsokára én is elkezdek alkotni, ahogy megjön a szkennerem.  :rolleyes:
Igaz biztos, hogy nem olyan kaliberûeket mint Rounin, de hát el kell kezdeni valahol.  :rolleyes:

Rounin

Gheehhh. Okés. Mintha említettem volna vmi 2 t-s súlyokat? felejtsétek el. Ide egy M1A1-est :D
Nem gyõzöm köszönni a dícséreteket^^"

/me hátat fordítva áll, bal lábfejével a jobb lábfejét piszkálgatja, miközben két mutatóujját zavartan össze-összeböködi ^^"

Feldin

Rounin! Nagy grat!!! Nekem a pici elfek/manók/koboldok (kinek kinek hitvilága szerint) tetszenek!!!! Olyat még!!!
 A lovag valami hihetetlen jó!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Aephidon

#1935
Hell... Gondoltam, én is mutatok egyet a saját rajzaim közül. Lehet, hogy egy kicsit meredek rajz lesz. Mivel teljesen FreeHand 10-ben csináltam (semmi kézrajz, csak a kis(!) üres fehér képernyô), ezért hemzseg a perspektívahibáktól. De remélem, valamennyire elfogadható minôségu lesz, talán megüti a mércét -- alulról. ^.^ Az oldalt lévô jelek pedig nem egy elfeledett nép ismeretlen írása, hanem egy japán felirat.

pic8cns1.jpg
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Freyja

Quote from: RouninNah, elkészültetek? Megvan a Valkûrök lovaglása? Akkor lehet izzítani, egy igazi lovag következik, a példaképem, az egyetlen, a legnagyobb, a hamisíthatatlan! :

Egy igaz lovag

És egy Griffisu megint ^^

Izé, vmi
Ez a lovag nagyon ott van :D :D  Iszonyat ötletes!  :jee:
A másik is tökjó, hangulatos! (csak szerintem a szája picit balra tolódott)

Freyja

Quote from: Aephidonpic8cns1.jpg
Semmi kézrajz?  :eeek:  Huhhh...egérrel rajzoltad meg egy az egyben?

Aephidon

Tényleg semmi kézrajz, az egész ábra nem más, mint körvonalak és poligonok halmaza.
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Rounin

Quote from: FreyjaEz a lovag nagyon ott van :D :D  Iszonyat ötletes!  :jee:
A másik is tökjó, hangulatos! (csak szerintem a szája picit balra tolódott)

A szája? Mittomén, már vagy 1 éves :D MOst kapartam elõ vhonnan :)

Aephidon: woah, én egérrel tuti nem tudnék ilyet rajzolni. Nekem már a ceruzához idomultak a bütykeim. Tetszik :)

Kalibur

Quote from: AephidonHell De remélem, valamennyire elfogadható minôségu lesz, talán megüti a mércét -- alulról. ^.^ Az oldalt lévô jelek pedig nem egy elfeledett nép ismeretlen írása, hanem egy japán felirat.

pic8cns1.jpg
Mondtak neked már látatlanba olyat, hogy hülye ? Ha eddig nem, most már igen. Az igaz, hogy nem ezt küldeném bemutatkozóképnek egy "mangaka kerestetik" pályázatra, de freehand egérrel lineart nálkül, nemhogy alulról súrolja a mércét, de 5-10 centivel fölötte repül át...

Rounin, te meg mekkapod a kritikádat: Fogj egy holdszarvú bogarat (óvatosan, ritka és fokozottan védett!) és lesd meg lécci, hogy az elõtorpajzs alól mennyi lóg ki a fejrészbõl, mert ennél azért mindenképp több... Ja és árnyékolj türelmesebben! Ha nem megy, szólj, veszek neked nyugtatót! (mindent a cél érdekében) Óóó, és rajzolj még sokat és legalább ilyen szépet (a lovag egyébként tök édes, és eskü egy-két ujjamat adnám érte, hogy legalább ilyet tudjak alkotni ^^ )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

katz

Quote from: KaliburRounin, te meg mekkapod a kritikádat: Fogj egy holdszarvú bogarat (óvatosan, ritka és fokozottan védett!) és lesd meg lécci, hogy az elõtorpajzs alól mennyi lóg ki a fejrészbõl, mert ennél azért mindenképp több... Ja és árnyékolj türelmesebben!
Ez a rajz a Berserk mangából van...
Nem emlékszam már melyik részbõl (nincs kedvem átnyálazni azt a pár 1000 képet), de szerintem elég jól sikrült. Amibe belekötöttél az szerintem a mangában is ugy van...

Mattanja

#1942
Quote from: katzNem emlékszam már melyik részbõl
Vol.15, chapter 9
Retribution: Lost Children Misty Valley (1)  :)

Berserk
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kalibur

#1943
Quote from: katzEz a rajz a Berserk mangából van...
Nem emlékszam már melyik részbõl (nincs kedvem átnyálazni azt a pár 1000 képet), de szerintem elég jól sikrült. Amibe belekötöttél az szerintem a mangában is ugy van...
Csak mielõtt félreérted: Nem belekötöttem, csak mivel én ugye ezt tanulom, tudom, hogy kell egy ilyen dögnek kinéznie, másolt kép ide vagy oda, az akkor sem így néz ki, ha õ tévedett, ha nem... Meg pedig ,csak azért mert történetesen nem ismerem katalógusszerûen az összes mangát (EZT pl pont soha még csak nem is láttam...) akkor sem fogok hunyászkodni.
A legfontosabb része az egésznek pedig az, csak hogy tudd, hogy én Rounint komoly mértékben tisztelem a tudásáért és tehetségéért, tehát semmiképpen nem fikázásképp írtam, amit írtam, mégha neked úgy is tûnhet.

Edit:Ohh, és kösz a linket, Shiroi. Remélem nem sértõdsz meg, de nem néztem meg, elhiszem annélkül is...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kalibur

Mindentõl függetlenül:
Órai munka némi otthoni átdolgozással...Venator somniorumnak...
No further comment...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

katz

Quote from: KaliburCsak mielõtt félreérted: Nem belekötöttem, csak mivel én ugye ezt tanulom, tudom, hogy kell egy ilyen dögnek kinéznie, másolt kép ide vagy oda, az akkor sem így néz ki, ha õ tévedett, ha nem... Meg pedig ,csak azért mert történetesen nem ismerem katalógusszerûen az összes mangát (EZT pl pont soha még csak nem is láttam...) akkor sem fogok hunyászkodni.
A legfontosabb része az egésznek pedig az, csak hogy tudd, hogy én Rounint komoly mértékben tisztelem a tudásáért és tehetségéért, tehát semmiképpen nem fikázásképp írtam, amit írtam, mégha neked úgy is tûnhet.
:eeek:
Én arra céloztam, h lehet a természetben ugy van, de Rounin nem a természetet vette alapul hanem a Berserket [ld.: Shiroi postja(thx Shiroi)] Csak ennyit akartam mondani. Nem szoltam be neked, v ilyesmi csak megállapítottam egy tényt...

Asszem ez a világ túl komplikált nekem, megyek legyakok még pár ezer démont. Szép álmokat mindenkinek...

Marox

Quote from: KaliburMindentõl függetlenül:
Órai munka némi otthoni átdolgozással...Venator somniorumnak...
No further comment...

Szép, gratulálok hozzá.  :jee:  :appl:

.Attila

Quote from: AephidonHell... Gondoltam, én is mutatok egyet a saját rajzaim közül. Lehet, hogy egy kicsit meredek rajz lesz. Mivel teljesen FreeHand 10-ben csináltam (semmi kézrajz, csak a kis(!) üres fehér képernyô), ezért hemzseg a perspektívahibáktól. De remélem, valamennyire elfogadható minôségu lesz, talán megüti a mércét -- alulról. ^.^ Az oldalt lévô jelek pedig nem egy elfeledett nép ismeretlen írása, hanem egy japán felirat.

pic8cns1.jpg
Szép :jee:
Építõ jellegû kritika jöhet? A szeme számomra kicsit üveggolyó hatású.

Szép bestia, Kalibur :jee:

Aephidon

Quote from: BonciSzép :jee:
Építo½ jellegu½ kritika jöhet? A szeme számomra kicsit üveggolyó hatású.

Köszi! ^_^ Építô kritika mindig jöhet, azoknak mindig nagyon örülök! Ezen a rajzon a szemet egyébként direkt kicsit ,,üveggolyósra" akartam csinálni. Amolyan kísérlet volt.

Rounin: örülök, hogy tetszik :)
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Meske

Nekem is tetszik a rajzod Aephidon! :jee: Csak a szeme tûnt egy kicsit furcsának... A körmei viszont fantasztikusak! :jee: Egyébként mit jelent, ami oda van írva?


Kalibur: Nagyon jól néz ki! :jee: (De azért nem szivesen találkoznék vele szemtõl szembe... :rolleyes: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.