Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Ramiz

May the Farm be with you!
Amerikai "humor"... -_-

Nekem amúgy Pen-Pen jött ki. :D :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

#3361
Nemtom volt-e már de most találtam:
naagy szemétség egy nagy sörössnek!

Edit: EEeeez meg megint egy sírhatnékomvan-os!
egyszeri roma arc kiborul gyöngyösön
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonNemtom volt-e már de most találtam:
naagy szemétség egy nagy sörössnek!
Jajjj, ne csinál má'! Hát úgy odah***oznék a fal tövébe, mint az állat! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

DE akkor jönnének a kiskínaiak, hogy ezért: fize'ni ke', ccá' ötve'!Ccá'ötve'! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonDE akkor jönnének a kiskínaiak, hogy ezért: fize'ni ke', ccá' ötve'!Ccá'ötve'! :D
Jah! Meg rádsóznak Occó szelymet...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Moha

Quote from: Raggie GordonEdit: Szépmagyar nyelven írt levelek elnarrálva egy jóember által
Gyilkos!!! Most jó idõre tönkretetted a rekeszizmaimat! :rolleyes: bár ez inkább LOQ (laughing out quiet) volt, de majd belehaltam! :lul:
Tényleg, nincs ilyen szóvegfelolvasó programja valakinek, ami magyar kiejtésû?

animoni

http://daears.interfree.it/eva/eva_quiz.htm" target="_blank">http://daears.interfree.it/eva/misato.jpg" alt="Which Evangelion character are you?">

Nekem is ezt adta ki :haha:
Ilyet nem tud valaki Hellsinges-bõl. Mármint ilyen tesztet?
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Kvikveg

Miert ment at a csirke az uton?
RAMBO: Rosszul céloztam volna . . . ?
M. I. B. : Hölgyeim, Uraim ! Jöjjenek közelebb, amit láttak nem csirke volt, csak egy gázfelhõ megrekedt egy termikus zsebben ! Most nézzenek bele ebbe a vörös lámpácskába. Köszönöm.
Hellraiser : A pokolból jött Todd. A csirke itt van Todd. Megint. Megint.
Ponyvaregény : Látsz itt olyan táblát, hogy csirkeátjáró ? Nem látsz. És tudod miért nem látsz ?!
Aliens : Ripley, nekem anyukám azt mondta nincsenek csirkék. Pedig vannak. Mindenhol
Forrest Gump : A Mama azt mondta, hogy ha Isten azt akarta volna, hogy a csirke a túloldalon legyen, akkor oda született volna.
Blair Witch Prj. : (kamerarángatás) Úristen ! Josh ! A csirke ! Meneküljünk !
Leon a profi : Nõt és csirkét soha. Ez a szabály.
Mátrix : Kövesd a fehér csirkét Neo !
Hegylakó : A jövõben lesz egy hatalmas túloldal, ahol a csirkék gyülekezni fognak, hogy megküzdjenek a jutalomért.
Csillagok háborúja : Nem csirke az, hanem ûrállomás.
5th. element (Leeloo) : Csirke jó ! Csirke finom !
Apokalipszis. Most. : Ha a csirke átjutott, nekünk is sikerülni fog emberek !
Csillagközi Inv. (Starship troop. ) : Ideátról, a Klendathuról jelentkezek ! Rengeteg itt a csirke ! Úristarrrrggghhhh....
2001. Ûrodüsszeia : Ez tele van, tele van CSIRKÉKKEL !
Gyalog galopp : Mert a kedvenc szine kék. De hol a szörny? A csirke elött vagy után?

The Sith Sense
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Quote from: Raggie GordonEdit: Szépmagyar nyelven írt levelek elnarrálva egy jóember által(tizenhatos karika minimum, csúnyabeszéd explicit!)
ittvan, itt meg a szövege, ha nem értenétek(de elõbb a hanganyagot hallgassátok meg)
És ez szerintetek vicces? Sokkal inkább nevetségesen ízléstelen.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: ShiroiÉs ez szerintetek vicces? Sokkal inkább nevetségesen ízléstelen.
Egyet kell hogy értsek veled...

Moha

Quote from: ShiroiSokkal inkább nevetségesen ízléstelen.
Ez a lényeg! Én sem szeretem azokat, akik folyamatosan b*zmegelnek, de az ilyeneken szinte mindig röhögök, bár lehet, hogy ez csak megszokás.

Fazék

Quote from: KvikvegThe Sith Sense
EZ VALAMI ÁTKOZOTTUL JÓÓÓÓ!  :jee:
27. kérdésbõl kitalálta, hogy rókára gondoltam :)

TurboK

Quote from: Raggie GordonEdit: EEeeez meg megint egy sírhatnékomvan-os!
egyszeri roma arc kiborul gyöngyösön
aaaaahahahahahaa ez tényleg itt volt gyöngyösön? vazzeeee...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

roderick

#3373
Quote from: BlimpEZ VALAMI ÁTKOZOTTUL JÓÓÓÓ!  :jee:
27. kérdésbõl kitalálta, hogy rókára gondoltam :)

30.ból a kombányt... pedig azthittem már megfogtam...
igazából van ennél jobb program is, csak abban nincs Vader:)

Edit:
BAzz... 23ból a kitalálta, hogy Bantha.... azért nem kellet csalódnom:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

syeren

Nekem nem találta ki!  :bruhuhu:

Ramiz

Quote from: KvikvegPonyvaregény : Látsz itt olyan táblát, hogy csirkeátjáró ? Leon a profi : Nõt és csirkét soha. Ez a szabály.
:lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

TurboK

Quote from: BlimpEZ VALAMI ÁTKOZOTTUL JÓÓÓÓ!  :jee:
27. kérdésbõl kitalálta, hogy rókára gondoltam :)
Végig a második választ adtam meg, erre vagy háromszor bejött egy királynak öltözött fazon, súgott neki, és most a huszadik kérdésnél azt mondja hogy Tyrannosaurus Rexre gondoltam. Ott azt mondtam hogy közel van hozzá. Utána megint a második választ adtam meg végig. Utána a 30adik válasz körül kifagyott, nem adott uj kérdést.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Quote from: TurboKVégig a második választ adtam meg, erre vagy háromszor bejött egy királynak öltözött fazon, súgott neki, és most a huszadik kérdésnél azt mondja hogy Tyrannosaurus Rexre gondoltam. Ott azt mondtam hogy közel van hozzá. Utána megint a második választ adtam meg végig. Utána a 30adik válasz körül kifagyott, nem adott uj kérdést.

Nem hiszem, hogy errõl szól a játék. :D

Quote from: syerenNekem nem találta ki! :bruhuhu:
Mire gondoltál?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

syeren

Mondjuk nem konkrét fajra:  tetszõleges trópusi madár, ami víz közelében is él. Egyszer a flamingóval közel járt, de utána már õzzel próbálkozott.  :) Nálam nem is súgtak neki, pedig azt megnéztem volna!

Moha

#3379
Quote from: KvikvegThe Sith Sense
Beszarás! A káposztát 19, a motorbiciklit meg 25 kérdésbõl kitalálta (és ez volt a második rákérdezése)!
Nem semmi cucc!
Gondolom a többi emberke válaszainak átlagolásával mûxik. :jee:
Edit: Ilyen nincs! Higany 17 kérdésre!  :eeek:

Ramiz

Ez túl tág. :)
Én az "Anakin Skywalker"-rel próbálkozok már vagy negyed órája, és kétszer közel járt: "Is it an angel?" és "Is it Yoda?" - és nem találta ki. :D
Most feladok egy könnyût ("vérnyúl").
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

syeren

Quote from: RamizMost feladok egy könnyût ("vérnyúl").
Ezt meg honnan szedted?! Ez nagyon jó!!!  :hahaha:

Ramiz

Quote from: syerenEzt meg honnan szedted?! Ez nagyon jó!!!  :hahaha:
Monty Python: Gyalog galopp. Ne mondd, hogy még nem láttad. :eeek:
(Ha már M.P.: Vader ilyeneket kérdezget: "Does it weight more than a duck?"... :rolleyes:  :lul: )
Amúgy kitalálta.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Nemrég ezt kaptam e-mailben. Nem LOL, de szerintem nagyon aranyos (majd lehet, hogy egy-két idézetet az aláírásomban fogtok viszont látni. ;))


Mi a szeretet?

 

Inspiráló és vicces nézõpontok a szeretetrõl



Egy tudományos felmérés részeként kutatók megkérdeztek néhány 4 és 8 év közti gyermeket arról, hogy szerintük mi a szeretet. A kérdésekre adott válaszok mélysége és komolysága sok esetben a kérdezõket is meglepte. Talán téged is megérintenek majd.

 

 

"Amikor nagyinak begyulladtak az izületei, nem tudott már elõrehajolni, hogy kifesthesse a lábán a körmeit. Most mindig a nagypapa festi a nagyi körmeit, pedig neki is izületgyulladása van. Ez a szeretet."
Rebeka - 8 éves

"Amikor szeret valaki, akkor máshogy mondja ki a neved. Valahol érzed, hogy az õ szájában biztonságban van a neved."
Zsolti - 4 éves

"A szeretet az, amikor egy lány bekölnizi magát, a fiú pedig borotválkozó arcszesszel bekeni magát, aztán elindulnak, hogy szagolgassák egymást."
Karesz - 5 éves

"A szeretet az, amikor az étteremben odaadod másnak a sült krumplidat, anélkül, hogy te kérnél az övébõl."
Kriszti - 6 éves

"Szeretet az, ami megnevettet, amikor fáradt vagy."
Teri - 4 éves

"A szeretet az, amikor anyu kávét fõz apának, de belekortyol mielõtt odaadná neki, csak a biztonság kedvéért, hogy ellenõrizze, hogy biztosan finom-e."
Dani - 7 éves

"A szeretet az, amikor két ember állandóan csókolózik. Amikor pedig már belefáradtak a csókolózásba, még akkor is együtt akartnak maradni és beszélgetnek. Apa és anya ilyenek. Szerintem gusztustalan, amikor csókolóznak."
Emília - 8 éves

"A szeretet az, ami Karácsonykor a szobában van. Ha egy pillanatra abbahagyod az ajándékok kicsomagolását, akkor lehet meghallani."
Robi - 7 éves {szerintem ez a legaranyosabb! :)}

"Ha jobban szeretnél szeretni, akkor egy olyan baráttal kezd, akit utálsz."
Nikolett - 6 éves

"A szeretet az, amikor elmondod egy fiúnak, hogy tetszik neked az inge, erre õ ezután minden nap csak azt hordja majd."
Nóri - 7 éves

"A szeretet olyan, mint amikor egy kicsi öreg néni és egy kicsi öreg bácsi még mindig barátok, még azután is, miután jól megismerték egymást."
Tomi - 6 éves

"A zongoravizsgámon egyedül voltam a színpadon és nagyon féltem. Odanéztem a közönségre, és apu ott mosolygott és integetett. Csak õ mosolygott. Ezután már nem féltem."
Csilla - 8 éves

"A mamim jobban szeret engem mindenkinél. Senki más nem ad nekem esti puszit mielõtt elalszom."
Klári - 6 éves

"A szeretet az, amikor anyu a legfinomabb csirkehúst odaadja apunak."
Eszter - 5 éves

"A szeretet az, amikor apa izzadt és büdös, de anya akkor is azt mondja neki, hogy sokkal helyesebb, mint Robert Redford."
Krisztián - 7 éves

"A szeretet az, amikor a kutyusom megnyalja az arcom akkor is, ha egész nap nem foglalkoztam vele."
Marika- 4 éves

"Tudom, hogy a nõvérem szeret engem. Onnan tudom, mert nekem adja az összes régi ruháját, és emiatt neki el kell mennie, majd újakat venni.
Laura - 4 éves

"Amikor szeretsz valakit, akkor sokat pislogsz, és apró csillagocskák jönnek ki belõled."
Judit - 7 éves

"A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan."
Márk - 6 éves

"Ha nem gondolod komolyan, akkor nem is kéne kimondanod, hogy szeretlek. De ha komolyan gondolod, akkor szerintem sokszor ki kell mondani. Az emberek hamar elfelejtik."
Júlia - 8 éves

Leo Buscagliát a híres írót, egyszer felkérték, hogy legyen zsûrije egy olyan versenynek, amely a leggondoskodóbb gyermeki díj várományosát kereste.
A gyõztes egy négy éves kisfiú volt, akinek a szomszédjában élt egy nemrégiben megözvegyült idõs férfi. Egyszer, amint a kisfiú meglátta a síró öregembert, besétált a kertbe, odabújt az idõs ember ölébe és csak ücsörgött szótlanul. Késõbb, amikor az anyja megkérdezte a fiút, hogy mit is csinált ott valójában, a gyermek ezt felelte: "Semmit, csak segítettem neki sírni."



A kitalálósdi meg nem rossz! :jee:
Nekem 24. kérdésre találta ki, hogy nyuszi (bár õ egész pontosan a húsvéti nyuszira gondolt én pedig csak úgy általánosságban egy nyuszira... :rolleyes: )
Elõtte meg huszon valahány kérdésbõl találta ki a mobiltelefont. :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Ramiz

Jók, csak túl nyálasak... manapság ilyesmiben, mint a "szeretet", már csak a gyerekek hisznek...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

syeren

Egy egyetemista az egyetem ebédlõjében le szeretett volna ülni egy üres helyre egy pedagógusa mellé, de az így váaszol:
- Egy hattyú nem lehet barátja egy disznónak.
- Jó, akkor továbbrepülök! - így a diák. A tanár ezen vérig sértõdött és elhatározta, hogy a vizsgán elbuktatja, így a legnehezebb kérdéseket adta fel neki. A diák azonban a dolgozatában parádés válaszokat adott, ezért a tanár - hátha mégis megbuktathatja az áldozatát - mindent eldöntõ kérdést ad:
- Mész az úton és találsz két zsákot, az egyikben arany, a másikban pedig ész van. Melyiket választod?
- Az aranyat.
- Én sajnos a másikat választanám, az értelemmel teli zsákot.
- Mindenki azt, ami neki hiányzik - vágja ki magát a diák.
A tanár majd megõrül, és azt írja a dolgozatra: "szamár". A diák anélkül, hogy belenézzen, fogja a dolgozatát és kimegy a terembõl. Rövid idõ múlva azonban visszatér, visszateszi a dolgozatát és így szól:
- Elnézést tanár úr, aláírta, de nem írt rá jegyet!

Vevõtájékoztató  

Sears hajszárítón:
Alvás közben ne használja!
(Pedig ilyenkor kéne, hogy jól nézzen ki a hajam!)

Chips zacskón:
Ön is nyerhet! Még vásárolnia sem kell! Részletek a zacskóban!
(Csak áruházi tolvajok részére)

Mélyhutött (Mirelite) árun:
Felhasználási javaslat: Kiolvasztani.
(Persze ez csak javaslat. Ehetjük jégbe fagyva is?)

Tesco tiramisu dobozán (a doboz alján!):
Ne fordítsa fel!
(Marha! Most már késõ!)

Pudingos dobozon:
A termék melegítés után forró lesz!
(Mint ahogy az éjszaka után nappal jön.)

Vasaló dobozán:
Ne vasalja a ruhát saját testén!
(Pedig ezzel mennyi idõt spórolhatnánk!)

Altató tabletta dobozán:
Álmosságot okozhat.
(Még szerencse...)

Karácsonyfa izzókon:
Csak kültéri, illetve beltéri használatra!
(Esetleg hol máshol használhatnám még?)

Japán konyhagépen:
A másik célra ne használja!
(Nem mondom, állati kíváncsivá tett!)

Gyermek Superman jelmez dobozán:
Az ember alapvetõen nem tud repülni. Ezt a tényt a jelmez viselete sem befolyásolja!
(No comment.....)

Svéd láncfurészen:
Ne próbálja kézzel, vagy külsõ nemi szerveivel megállítani a furészt!
(Úristen! Volt már erre példa....?)

Javítómuhely bejáratánál:
Mindent megjavítunk. Kérem kopogjon, mert nem jó a csengõ.

Moha

#3386
Quote from: Ramiz(Ha már M.P.: Vader ilyeneket kérdezget: "Does it weight more than a duck?"... :rolleyes:  :lul: )
Na igen, ennél én is néztem... szóval boszorkány :D
Amúgy tényleg kitalálta, hogy vérnyúl?
Edit: Na, az ollóval kifogtam kicsit rajta. :D 30. kérdés után megállt, de a listában benne volt az olló, szóval azért nem volt messze tõle. :D

TurboK


[23:30:16] <BoriszI'll think of George Lucas
[23:30:28] <Jarvik8> one of the multiple choices when I beat vader was "a poop"
[23:30:36] <Kirkland> "I had your anwer right away, I was just toying with your feeble mind"
[23:30:37] <SkyBaby> i was amazed it got the hamburger
[23:30:41] <SkyBaby> as he was way off for ages
[23:30:50] <SkyBaby> then last few questions he got it
[23:31:02] <Borisz> eh, Lucas is a specific object
[23:31:18] <Jarvik8> lucas is an instance of the human object
[23:31:22] <Jarvik8> so ya, too specific
[23:31:44] <Borisz> letssee if it can guess "a whore"
[23:31:54] <Borisz> that counts as an animal, rite?
[23:31:57] <Jarvik8> ya
[23:31:58] <SkyBaby> yes
[23:32:00] <Jarvik8> humans are animals
[23:32:02] <Borisz> haha
[23:32:05] <Borisz> tru
[23:32:09] <Borisz> sheep
[23:32:11] <Jarvik8> what? we'
re part of the animal kingdom
[23:32:20] <Jarvik8only religious tards think humans are seperate
[23:32:26] <Borisz2. CAn it be trained to obey commands?
[
23:32:29] <Boriszhahahaaah
[23:32:30] <SkyBabysome could be called vegitable
[23:32:33] <Jarvik8"suck my cock"
[23:32:52] <Borisz4. does it dig holes?
[
23:33:01] <Jarvik8it's thinking dog
[23:33:03] <Jarvik8> so it'
s kinda close
[23:33:07] <Jarvik8> :D
[23:33:23] <Borisz6. is it a vegetarian?
[
23:33:29] <Jarvik8sometimes
[23:33:30] <Boriszmaybe
[23:33:43] <Borisz7. can you see it in a zoo?
[
23:33:48] <BoriszI guess thats a yes
[23:33:49] <SkyBabymaybe
[23:34:03] <KirklandI'd eat a vegetable, as long as she didn't drool on the back of my head too much
[23:34:04] <Boriszdoes it live in the jungle?
[
23:34:24] <Boriszha
[23:34:37] <BoriszI like how the screen shakes when Vader sez he will destroy me
[23:35:03] <Borisz11. does it need love nope
[23:35:14] <Kirklandfrom behind
[23:35:27] <Boriszis it symbolic??
[
23:35:29] <Boriszwtf
[23:35:38] <Kirklandlike a cross or tattoo
[23:35:53] <BoriszI suppose whores are not common symbols
[23:35:55] <Kirkland> or Michael Jackson being symbolic of child molesters everywhere
[23:35:59] <Boriszahahhah
[23:36:01] <Borisztru
[23:36:06] <Boriszthen whores are symblos
[23:36:10] <Boriszsymbols
[23:36:14] <Boriszsymbols of women
[23:36:21] <Kirklandportable cock storage devices
[23:36:33] <Boriszis it considered valuable?
[
23:36:34] <Boriszno
[23:36:38] <Kirklandlike an ipod for your weenie
[23:36:50] <Jarvik8some whores are expensive
[23:36:55] <Crokklol
[23:36:58] <Kirklandvalue added
[23:37:08] <Jarvik8Kirklandso I guess you're not dead then
[23:37:09] <Borisz> 17. Does it have teeth?
[23:37:14] <Kirkland> nope
[23:37:14] <Borisz> hhah
[23:37:16] <Borisz> sometimes
[23:37:21] <Kirkland> drags plz
[23:37:22] <Jarvik8> boris: half the crackwhores I see in petrocan have no teeth
[23:37:31] <Borisz> hahaha
[23:37:35] <Kirkland> Bill turned out to be a pussy and backed down from fighting
[23:37:37] <Borisz> Burger King dude just came in
[23:37:49] <Kirkland> which I expected
[23:37:54] <Jarvik8> Kirkland: you should have gotten someone to film
[23:37:57] <Borisz> 18 does it hunt for food all night?
[23:38:03] <Borisz> definitive yes =)
[23:38:05] <Kirkland> HUNGRY FOR DA COCK
[23:38:08] <Jarvik8> is semen food?
[23:38:09] <Jarvik8> if so yes
[23:38:18] <Kirkland> masturbation = protein shake
[23:38:18] <Borisz> can it be stolen?
[23:38:24] <Kirkland> into the drunk
[23:38:27] <Kirkland> err trunk
[23:38:30] <Jarvik8> pimps steal whores from other pimps
[23:38:48] <Borisz> 20. is it a boa constricor?
[23:38:58] <Borisz> hahahahaah
[23:38:58] <Jarvik8> constrict their hand around my boa
[23:39:02] * JoeHigash (JoeHigash@cm-tvcidade-jfa-C8B1826D.dynamic.brdterra.com.br) has joined #*****
[23:39:02] * ChanServ sets mode: +o JoeHigash
[23:39:18] <Jarvik8> isn'
t a boa constrictor kinda a SPECIFIC snake?
[
23:39:39] <Borisz21. is it a Snake?
[
23:39:52] <Borisz22. is it brown?
[
23:39:59] <Jarvik8some whores are niggers
[23:40:02] <Crokklol
[23:40:02] <Kirklandyesbut Vader can shoot you scary accurate possibilities
[23:40:03] <Jarvik8sometimes
[23:40:03] <Borisz23. is it a King Cobra?
[
23:40:13] <Boriszhaw
[23:40:15] <Jarvik8COBRA COMMANDER
[23:40:15] <KirklandSerpentor?
[
23:40:19] <Borisz24. can you buy it at a store?
[
23:40:24] <Jarvik8the whore store
[23:40:24] <Crokkuhm...
[
23:40:27] <Jarvik8in amsterdam yes
[23:40:28] <BoriszSUPREME COMMANDER OF COBRA FORCES
[23:40:42] <Borisz25. does it have a long tail?
[
23:40:50] <Boriszno
[23:40:56] <Kirklandwhat if it's considered a piece of tail?
[23:41:05] <Borisz> 26. can it swim?
[23:41:13] <Kirkland> or it can drown
[23:41:14] <Borisz> 27. is it a squid?
[23:41:15] <Crokk> sometimes
[23:41:28] <Kirkland> does it shoot you in the eye?
[23:41:30] <Borisz> 29. is it a dove?
[23:41:33] <Crokk> i am thinking "pussy"
[23:41:34] <Jarvik8> !weather esquimalt
[23:41:35] <Kirkland> usually it'
s the other way around
[23:41:39] <Jarvik8oh jizz is still broken
[23:41:42] <Jarvik8weather is sexy today
[23:41:47] <Jarvik8sunny warm with a leet breeze
[23:41:50] <Kirkland> !where are you jizz?
[
23:41:55] <Borisz30. is it a duiker?
[
23:42:01] <Kirklandwtf is that?
[
23:42:02] <Jarvik8what is a duiker?
[
23:42:03] <SkyBaby> [22:43] <Jizz>   Weather  EsquimaltCanada:  Partly Cloudy27°C/82°F  Wind :  
[
23:42:03] <SkyBaby> [22:43] <Jizz>   Humidity:   Barometer:  . Sun Index:   ()
[
23:42:11] <Boriszya I was thinking about just that
[23:42:25] <Crokkcan you switch it on and off? <--- ahahah
[23:42:26] <Jarvik8duiEker   Audio pronunciation of "duiker" )  Pronunciation Key  (dkr)
[
23:42:27] <Jarvik8n.
[
23:42:27] <Jarvik8>     Any of various small African antelopes of the genera Cephalophus or Sylvicaprahaving shortbackward-pointing horns.
[
23:42:29] <KirklandVader knows some obscure shit
[23:42:41] <Jarvik8I was thinking of a small african antelope
[23:42:42] <Jarvik8doh
[23:42:43] <Kirklandthat describes some hos I 've seen before
[23:43:22] <Jarvik8> I wish my neighbours would stay in their own backyard
[23:43:28] <Jarvik8> my backyard is covered with kids toys
[23:43:34] <Jarvik8> I should take them and sell to pawnshop
[23:43:38] <hool> poison them
[23:43:49] <Jarvik8> they don'
t really have a backyard
[23:43:54] <BoriszIs it one of these that you were thinkingsnaketunasnapping turtle
[
23:43:55] <Jarvik8a giant rock sticks out of the ground
[23:43:55] <Boriszjavelin
[23:44:00] <Borisza sign
[23:44:05] <Borisztarantula
[23:44:09] <Boriszhawk
[23:44:10] <Boriszother
[23:44:18] <Crokk> do you open and close ityes
[23:44:52] <BoriszI specified "a whore" under Other
[23:45:05] <Jarvik8go through questions again answering same things
[23:45:09] <Jarvik8see if it adds shit automatically
[23:45:20] <SkyBabyprobably doesn't
[23:45:27] <SkyBaby> to prevent it adding rude stuff
[23:45:48] <Jarvik8> assuming whoever made it was smart enough to think of the possibility
[23:46:34] <SkyBaby> see if it can guess penis
[23:46:38] <SkyBaby> or something like that
[23:46:50] <Borisz> its supposed to have some database, adding all the stuff
[23:46:58] <SkyBaby> someone has to have done that already
[23:47:02] <Borisz> the prolouge sez he will become smarter with time
[23:47:27] <Kirkland> it would be fun to surprise some granny with 18: Is it a FUFME?
[23:47:32] <Borisz> I'
ll try again starting with "other" instead of animal
[23:47:32] <Jarvik8> if "a poop" is one of the answers it gave meobviously it takes ppl's additions
[23:47:41] <Kirkland> wonder who approves the responses..
[23:47:56] <Crokk> urethra = pussy?
[23:48:04] <Kirkland> same area
[23:48:08] <Crokk> or close to?
[23:48:11] <hool> he'
s starting to spaz
[23:48:12] <Kirklandyes
[23:48:15] <Crokki think he can't give bad reply
[23:48:36] <Jarvik8> urethra = your pee/jizz tube
[23:48:49] <hool> i added BIG PENIS
[23:48:50] <hool> keke
[23:48:54] <Crokk> so pussy for women
[23:48:59] <Jarvik8> LARGE COCK WITH FESTERING HERPES SORES
[23:49:08] <Kirkland> Crokk knows nothing of anatomy
[23:49:09] <Jarvik8> Crokk: it'
s just the tube on insideit's not the genitals
[23:49:10] <Jarvik8> kthx
[23:49:20] <Jarvik8> crokk never took health class in highschool
[23:49:45] <Crokk> health class?
[23:49:49] <Crokk> we simply don'
t have it
[23:49:51] <SkyBabygol

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

TurboK


[23:58:41] <Boriszaaaahahah
[23:58:46] <hooli'll remember that
[23:58:53] <Borisz> I started guessing for Whore starting with "other" instead of animal
[23:58:53] <hool> next time i see tekken i'
ll have him send
[23:59:00] <Borisz17. Is it laundry?
[
23:59:10] <hoolvader has 0 chance against me
[23:59:12] <hoolever
[23:59:32] <Borisz19. is it garbage?
[
23:59:34] <hoolgo abstract and he'll shit himself
[23:59:53] <Jarvik8> 19 yes
[23:59:57] <Jarvik8> 17 no they never wash
[23:59:59] <Borisz> I said no
[23:59:59] <hool> unless he blurts out Marijuana real soon, he'
s done
[00:00:06] <Borisz> and now the burger king dude came in
[00:00:17] <Borisz20. is it dishwashing liquid?
[
00:00:23] <Jarvik8heeh work is calling asking why I'm not there
[00:00:27] <Jarvik8> not gonna pick up
[00:00:29] <hool> fuck em
[00:00:35] <hool> amen goblins
[00:00:36] <Borisz> 21. do you use it at night - yes?
[00:00:38] <Borisz> er
[00:00:39] <Borisz> yes
[00:00:41] <Borisz> of course yes
[00:00:44] <Jarvik8> they called at like noon saying "oh btw you'
re working today even though you weren't on schedule"
[00:00:51] <Jarvik8> thankfully I was sleeping and the machine got it
[00:00:53] <Borisz> 22. does it go inside other things?
[00:00:55] <hool> haw
[00:00:58] <hool> u pulled an office space
[00:00:59] <hool> slick
[00:01:36] <Borisz> 23. does it come in a box?
[00:01:47] <Jarvik8> whores end up in a box after a redneck chokes them to death
[00:01:55] <Jarvik8> pine box
[00:01:57] <hool> christ here comes burger king
[00:02:10] <Borisz> 27. does it brin joy to people?
[00:02:11] <hool> i wanna set his hair on fire
[00:02:21] <Borisz> 28. is it bubblebath?
[00:02:36] <Jarvik8> whores don'
t washvader needs to un-associate them
[00:02:37] <Jarvik8gawd
[00:02:48] <Borisz30. is it a family?
[
00:02:50] <Jarvik8they smell like concentrated cumsock
[00:03:09] <BoriszAHAHA
[00:03:21] <BoriszIs it one of these that you were thinking:
[
00:03:31] <Borisza bottle of pop
[00:03:33] <Borisza comforter
[00:03:34] <Borisza dinner
[00:03:41] <Borisza girlfriend
[00:03:43] <Borisza woman
[00:03:46] <hoolburger fatass came back #2
[00:03:48] <Juraiborisz doesnt answer truthfully then doesnt understand why vader cant figure it out
[00:03:50] <Boriszhair conditioner
[00:03:54] <Borisza hose
[00:03:56] <Boriszother
[00:03:58] <hoolhe's gonna give vader a handjob
[00:04:13] <Borisz> Jurai you are the burger king dude
[00:04:17] <Jarvik8> I wasn'
t even aware that burgerking was an actual mascot
[00:04:21] <Boriszthats the only way you could've known that
[00:04:23] <hool> dood
[00:04:33] <hool> burger king was in Episode III
[00:04:46] <Borisz> haha
[00:04:47] <Borisz> really?
[00:04:51] <hool> is it a flying carpet
[00:04:52] <hool> k
[00:04:58] <hool> SMOKE SOME CARPET
[00:05:16] <Borisz> only burger king dude that looked like that one was from Spaceballs
[00:05:28] <hool> burger king was the father of jar jar binks
[00:05:32] <Jarvik8> we need a new spaceballs
[00:05:36] <Jarvik8> making fun of new trilogy
[00:05:37] <Borisz> ha
[00:05:39] <Borisz> makes sense
[00:05:42] <Jarvik8> it would be all too easy
[00:05:49] <Borisz> Jarveek: they are making a new spaceballs actually
[00:05:56] <hool> is it heavier than a pound of butter
[00:05:57] <Borisz> theres an interview with mel brooks somewhere
[00:05:57] <hool> keke
[00:05:58] <Jarvik8> better be good
[00:06:00] <hool> that depends
[00:06:10] <Jarvik8> hope they cut down on the jew humour though
[00:06:13] <Jarvik8> I dun get that shit
[00:06:16] <Jarvik8> jewmour
[00:06:21] <hool> kill jews
[00:06:21] <Borisz> sez he will make a sequel, and it will air either a few days before ep3 or max a year after
[00:06:25] <Jarvik8> SIEG HEIL
[00:06:57] * JoeHigash (JoeHigash@cm-tvcidade-jfa-C8B1826D.dynamic.brdterra.com.br) Quit (Ping timeout: 252 seconds)
[00:07:04] <Borisz> gotta love how some imperial officers in return of the jedi actually have helmets the size of Dark Helmet of spaceballs
[00:08:27] <Borisz> Vader was close to "whore" with that last one though
[00:08:42] <Borisz> his last guesses were "woman" and "girlfriend"
[00:08:50] <Borisz> and "comforter"

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

.Attila

#3389
Quote from: syerenSvéd láncfurészen:
Ne próbálja kézzel, vagy külsõ nemi szerveivel megállítani a furészt!
(Úristen! Volt már erre példa....?)
Lábbal, fejjel tehát nyugodtan le lehet állítani, hamár erre nem tértek ki :)
Quote from: RamizJók, csak túl nyálasak... manapság ilyesmiben, mint a "szeretet", már csak a gyerekek hisznek...
Kíváncsi vagyok, ezt mennyire gondoltad komolyan :eeek: