Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Rounin


Moha

Quote from: HVp213- Én meg azt szeretném, ha azt mondanák: "Nézzétek, megmozdult!"
:lol:
Lehet, hogy más ismeritek, de:
Egy szoftveres, egy hardveres és Bill Gates utaznak egy kocsiban. A kocsi lerobban. Elkezdenek tanácskozni.
- Biztos kifogyott a benzin. Szerintem tankoljunk és mehetünk tovább. - így a szoftveres.
- Talán leesett a gyertyapipa. Szerintem tegyük rakjuk a helyére és mehetünk tovább. - mondja a hardveres.
Mire Bill:
- Szerintem szálljunk ki, aztán szálljunk vissza. :lul:

HVp213

Quote from: Moha:lol:
Lehet, hogy más ismeritek, de:
Egy szoftveres, egy hardveres és Bill Gates utaznak egy kocsiban. A kocsi lerobban. Elkezdenek tanácskozni.
- Biztos kifogyott a benzin. Szerintem tankoljunk és mehetünk tovább. - így a szoftveres.
- Talán leesett a gyertyapipa. Szerintem tegyük rakjuk a helyére és mehetünk tovább. - mondja a hardveres.
Mire Bill:
- Szerintem szálljunk ki, aztán szálljunk vissza. :lul:
Tudom engem minõsít de másodjára esett le a poén. :p
Nagyon:lol: :lul:

Egy nõnek van egy macskája, akit imád. Egyszer a cég, ahol
dolgozik, külföldre küldi pár napra. Ahogy odaér, fölhívja
telefonon a férjét.
- Mi újság otthon, drágám?
- Megdöglött a macskád.
- Mondhattad volna szebben is! Például hogy a Mircike
fölmászott a tetõre, és beszorult az ereszbe, de már nem
tudtátok megmenteni, mert mire felértetek, a Mircikében már
nem volt élet...
Néhány hónap múlva a nõ megint elutazik, és hazatelefonál.
- Mi újság otthon, drágám?
- Apád felmászott a tetõre...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rounin

Quote from: HVp213- Apád felmászott a tetõre...

-.- Auch. Ez... fáj...

HVp213

Quote from: Rounin-.- Auch. Ez... fáj...
Az a jó! Akkor hat amikor már fáj...  :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Moha

Quote from: HVp213Az a jó! Akkor hat amikor már fáj...  :jee:
Na ez a lol! :lol:
Amúgy a legjobb gyógyszer a -5 (mínusz öt), mert az egybõl hat... :D

Necrid^

Quote from: HVp213- Apád felmászott a tetõre...

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Mattanja

Quote from: RouninTönkrezúzott álmok... :D
Meg tudom érteni szegény srácot... :lol: Vagy :uzi: vagy mi...
Quote from: HVp213- Apád felmászott a tetõre...
:haha:  :lul:
Quote from: MohaAmúgy a legjobb gyógyszer a -5 (mínusz öt), mert az egybõl hat... :D
Ehhez ... már ... nem tudok ... hozzá ... sz ... ólni ... Sok volt ez így egyszerre! :haha:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cobra

Hvp aláírása is beillik ebbe a threadbe  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Állítólag régi, de most találtam a mai irc-logban :)

Pokoli budi

HVp213

#3133
Quote from: MohaNa ez a lol! :lol:
Amúgy a legjobb gyógyszer a -5 (mínusz öt), mert az egybõl hat... :D
:lol:
Jó látni, hogy vannak akik benne vannak a hülyeségbe (mondjuk ez a thread errõl szól :p)
Quote from: CobraHvp aláírása is beillik ebbe a threadbe  :)

Quote from: RouninÁllítólag régi, de most találtam a mai irc-logban :)
Pokoli budi
:lul: :lol:


A feleség jó késõn tér haza bevásárló körútjáról és mit tesz Isten, in
flagranti találja férjurát egy ifjú hölggyel. Óriási patália, asszony
elõrángatja a bõröndöt és röpke csomagolás után épp elviharzana,
amikor a férje megállítja:
- Csak egy szóra drágám! Mielõtt elmész, szeretném ha meghallgatnád
hogy is történt ez a dolog. Jövök hazafelé a kocsival, amikor az út
mentén megláttam ezt a hölgyet, elgyötörve, fáradtan, csapzottan.
Hazahoztam és összeütöttem neki egy vacsorát abból a húsból, amit te
a hûtõben hagytál, mert elfelejtetted megsütni. Csak egy szétázott
szandál volt a lábán, úgyhogy odaadtam neki az egyik, még teljesen jó
cipõdet, amit csak azért nem hordasz, mert állítólag kiment a divatból.
Fázott, úgyhogy ráadtam azt a pulcsit, amit a születésnapodra vettem,
de sohasem hordtad, mert nem tetszett a színe. A nadrágja is átázott,
úgyhogy adtam neki egyet a tieidbõl, ami még teljesen jó, csak te már
kinõtted. Ezután, mikor menni készült, még visszafordult az ajtóból és
megkérdezte:
- Mondd, van még valami, amit a feleséged már nem használ?



In flagranti:
ha gyermekünk "in flagranti" talál bennünket, két lehetõségünk marad: 1.
Ha már felvilágosítottuk a gyereket, akkor magyarázzuk meg neki....
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

TurboK

Ja, és ne felejtsük el a különbséget a fekete humor és a morbid humor között:
 - a fekete humor: tíz kisbaba egy kukában.
 - a morbid humor: egy kisbaba tíz kukában...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Rounin

#3135
Quote from: TurboKJa, és ne felejtsük el a különbséget a fekete humor és a morbid humor között:
 - a fekete humor: tíz kisbaba egy kukában.
 - a morbid humor: egy kisbaba tíz kukában...

A múltkor még öt volt :D Emeljük a tétet?

Ez miatt egy páran megorroltak rám :/ Van akinek ez már sok... elkönyveltek egy nagyon beteg, elvetemült állatnak :( Azóta tudom, az ilyen viccekkel kell igazán csínyján bánni -.-

Edit:
Hogy hívják a fázós nyomozókutyát?
Coldrex

- Pistike, hol van a gereblye? - kérdi az apa a fiát.
- A kapa mellett, Édesapám.
- És a kapa hol van?
- A gereblye mellett, Édesapám.
- Ejnye már na! Hát akkor a gereblye és a kapa hol van?
- Egymás mellett, Édesapám.

Squito

- Sajnálom, most már élete végéig le kell mondania a szexrõl. - mondja az orvos.
-* De, hogy csináljam?
-* Ugyan már! Csak kibírja valahogy azt az egy hetet...

Az öreg Tímár meg a fia elmennek az erdõbe fát vágni... egyszercsak megszólal a fia:
- Na viszlát édesapám!
- Mi van fiam, dõl a fa?
- Ej, édesapám, most aztán jól lelõtte a poént...!

Egy ember bemegy a kocsmába és leül a pulthoz. Ahogy beszélget a kocsmárossal, azt mondja neki:
- Ide figyeljen, akar fogadni velem egy dollárba, hogy meg tudom harapni a jobb szememet?
A kocsmáros belemegy, az ember kiveszi az üvegszemét, megharapja, visszateszi, megnyerte a dollárt. Iszogat megint, majd megszólal:
- Akar fogadni velem tíz dollárba, hogy meg tudom harapni a bal szememet?
A kocsmáros gondolja, hogy ez lehetetlenség, úgyhogy belemegy a fogadásba. A vendég kiveszi a mûfogsorát, és megharapja vele a bal szemét, megint megnyerte a tíz dollárt. Egy idõ múlva kiissza a poharát, majd odafordul a kocsmároshoz:
- Fogadna velem 100 dollárba, hogy ezt a poharat ráteszem a bárpultra, és úgy bele tudok pisilni, hogy semmi nem megy melle?
A kocsmáros, aki mérges, mert elvesztette a pénzt, kap az alkalmon, és fogad vele. A férfi felteszi a poharat a pultra, és elkezd bele pisilni, de minden melle megy. A kocsmáros megnyerte a 100-ast, boldogan teszi el, és megkérdi a vendégtõl:
- Már ne haragudjon, de hogy gondolta, hogy bele tud pisilni a pohárba anélkül, hogy mellé menne?
- Nem gondoltam, hogy meg tudom csinálni, - mondja a vendég - de látja azt a vendéget a sarokban? Azzal fogadtam 500 dollárba, hogy rápisilek a pultjára, és maga örülni fog neki.

Squito

Sosem gondoltam volna, hogy a bank egy vidám munkahely. Elõször csak kedvesen mosolyogtak, aztán mikor meghallották mennyi hitelt szeretnék felvenni, kitört a röhögés.  :lul:

Rounin

Quote from: SquitoSosem gondoltam volna, hogy a bank egy vidám munkahely. Elõször csak kedvesen mosolyogtak, aztán mikor meghallották mennyi hitelt szeretnék felvenni, kitört a röhögés.  :lul:

Mind közül ez volt a legütõsebb :D Szereztél nekik egy jó napot ;)

Mattanja

#3139
Quote from: Squito- Sajnálom, most már élete végéig le kell mondania a szexrõl.
...

Az öreg Tímár meg a fia elmennek az erdõbe fát vágni...
...
A másik kettõ is volt, csak azokat ismertem. De ezek... :lol: :jee:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: White SeeDBizonyára már volt téma, de én csaak most látom elõször.
Hátha vannak még, akik nem látták, és akarnak röhögni egy jót.
Fõleg az okokat ajánlom:)
http://www.ortt.hu/sajtokozlemenyek/20040617.htm
csak gyorsan átpörgettem az oldalt, de ezen megakadt a szemem:
Az európai meséktõl eltérõen a jó és a rossz közötti határvonalak a szereplõk kapcsán nem teljesen egyértelmûek, s nem mindig illeszkednek a pozitív és negatív hõs harcának a sémájába.
jaaaa... hogy ez negatívum :eeek: bocsánat. :rolleyes:

Ramiz

Elég LOL, de legalább a manga/anime fogalmát nem keverik össze, és arra is kitérnek, hogy Japánban más az "erõszak" fogalmának határa, ami igaz.

Utolsó Szalacsi képek:
egyes
kettes
hármas
(Bocsánat, de most nagyon rá vagyok kattanva. :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizElég LOL, de legalább a manga/anime fogalmát nem keverik össze, és arra is kitérnek, hogy Japánban más az "erõszak" fogalmának határa, ami igaz.

Utolsó Szalacsi képek:
egyes
kettes
hármas
(Bocsánat, de most nagyon rá vagyok kattanva. :D )

A saving privat sándor..az kész le estem a székról
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

TurboK

Quote from: RouninEz miatt egy páran megorroltak rám :/ Van akinek ez már sok... elkönyveltek egy nagyon beteg, elvetemült állatnak :( Azóta tudom, az ilyen viccekkel kell igazán csínyján bánni -.-
Látod ez a veszély számomra nem áll fenn; rólam mindenki tudja hogy egy vadállat vagyok.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Quote from: TurboKLátod ez a veszély számomra nem áll fenn; rólam mindenki tudja hogy egy vadállat vagyok.
:D Úgy könnyû... :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#3146
Quote from: White SeeD...http://www.ortt.hu/sajtokozlemenyek/20040617.htm
...
Szerintem 99% korrektek. A 12es limit szerintem tulzas, de gondolom mas karika nincs. Feltetelezem azt akartak elkerulni, hogy az 5 eves gyerek ezen stresszelje magat valami normalisabb elfoglaltsag helyett. Ha jol ertettem ez a 10000 reszen at gyakjuk egymast kategoria. Ez esetben 12 felett sem feltetlenul orulnek neki, ha ezt nezne. (Mas kerdes, hogy akkor nem tiltanam el tole ugye...) Van mas ertelmesebb dolog is a vilagon. (Bocs, ha belegazoltam valakinek a lelkivilagaba.)

edit: a Ryan-Szalacsin doltem a rohogestol :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

syeren

Szerintem is nagyjából igazuk van. Az se véletlen,h pont a Pokémon mûsoridejében kezdték el vetíteni.  Ez marketingfogás, hogy rászoktassák a nézõket az új sorozatokra. >Így pont azok a kicsik nézték, akiknek nem szabadott volna!!!

HVp213

#3148
Quote from: TurboKJa, és ne felejtsük el a különbséget a fekete humor és a morbid humor között:
 - a fekete humor: tíz kisbaba egy kukában.
 - a morbid humor: egy kisbaba tíz kukában...
Na igen, s nekem mondták, hogy "morbid"!  :rolleyes:
Quote from: Squito- Sajnálom, most már élete végéig le kell mondania a szexrõl. - mondja az orvos.
-* De, hogy csináljam?
-* Ugyan már! Csak kibírja valahogy azt az egy hetet...
Na ez: :lul:  :lol:
Quote from: Blimp(...)a sémájába.[/I]
jaaaa... hogy ez negatívum :eeek: bocsánat. :rolleyes:
Ott a pont! :jee:
Quote from: RamizUtolsó Szalacsi képek:
egyes
kettes
hármas
(Bocsánat, de most nagyon rá vagyok kattanva. :D )
2. BEST! :lol:
Quote from: syerenSzerintem is nagyjából igazuk van. Az se véletlen,h pont a Pokémon mûsoridejében kezdték el vetíteni.  Ez marketingfogás, hogy rászoktassák a nézõket az új sorozatokra. >Így pont azok a kicsik nézték, akiknek nem szabadott volna!!!
Elõre leszögezem! Tudom, hogy azt írtad nagyjából igazuk van, de hagy kérdezzem meg: azokról a gyerekekrõl van szó akik éjjel fent vannak és megnézik a horror-t és másról ne is beszéljek (akár szülõvel v anélkül, gondolom nem, ezért a gyereksereg (0-12 éves kor között) kb 50-70% "kilõve" én úgy gondolom 0-3 éves kor között az összes mesébõl max nagy pacákra emlékszik a gyerek estére (meg ne is legyen ilyen idõs gyerek TV elött szerintem foglalkozzanak vele ha már "megcsinálták")) Így maradt kb. 10% ami valóban még mindig rengeteg, ha ezzel tönkreteszik az életét estleg! De azt írták a cikkben, ha jól emlékszem! Felfokozott állapotba fekszik le a gyerek és nem tudja feldolgozni, ami árthat neki, ami igaz mert este lefekszik aztán nem tud aludni v ha igen, akkor is rémálmai lesznek! De ezt a "mesét" reggel adták ha jól selytem, hány gyerek van, amelyik regegl 7kor kel fel, (akkor kezdõdnek kb. a mesék) fent van de. 10-11-ig (kb akkor volt/van vége (adott csatorna)), utána visszafekszik aludni? (ha egy is van akkor szintén ártalamas lehet, de nem zárhat be egy cég ill. ne kelljen lemondani jelenesetbe a pénzrõl (hiszen õk is abból élnek) azt a pár gyereket otthon kell szabályozni ne engedjék a TV elé, ha úgy érzik árt a gyereküknek (ha meg nem tudnak nem-et mondani a kölküknek ne "mindenkinek árt" szöveget  mondják))! Otthon kezdõdjön a szbályozás!!!

Könnyen meglehet tévedek! (a tévedés jogát fentartom... :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

#3149
Quote from: HVp213Elõre leszögezem! Tudom, hogy azt írtad nagyjából igazuk van, de hagy kérdezzem meg: azokról a gyerekekrõl van szó akik éjjel fent vannak és megnézik a horror-t és másról ne is beszéljek (akár szülõvel v anélkül, gondolom nem, ezért a gyereksereg (0-12 éves kor között) kb 50-70% "kilõve" én úgy gondolom 0-3 éves kor között az összes mesébõl max nagy pacákra emlékszik a gyerek estére (meg ne is legyen ilyen idõs gyerek TV elött szerintem foglalkozzanak vele ha már "megcsinálták")) Így maradt kb. 10% ami valóban még mindig rengeteg, ha ezzel tönkreteszik az életét estleg! De azt írták a cikkben, ha jól emlékszem! Felfokozott állapotba fekszik le a gyerek és nem tudja feldolgozni, ami árthat neki, ami igaz mert este lefekszik aztán nem tud aludni v ha igen, akkor is rémálmai lesznek! De ezt a "mesét" reggel adták ha jól selytem, hány gyerek van, amelyik regegl 7kor kel fel, (akkor kezdõdnek kb. a mesék) fent van de. 10-11-ig (kb akkor volt/van vége (adott csatorna)), utána visszafekszik aludni? (ha egy is van akkor szintén ártalamas lehet, de nem zárhat be egy cég ill. ne kelljen lemondani jelenesetbe a pénzrõl (hiszen õk is abból élnek) azt a pár gyereket otthon kell szabályozni ne engedjék a TV elé, ha úgy érzik árt a gyereküknek (ha meg nem tudnak nem-et mondani a kölküknek ne "mindenkinek árt" szöveget  mondják))! Otthon kezdõdjön a szbályozás!!!

Könnyen meglehet tévedek! (a tévedés jogát fentartom... :p)
Ezt haromszor kellett elolvasnom, hogy kozelitoleg felfogjam. Legkozelebb legyszi kicsit erthetobben, jo? Koszi! :D

Valasz:
12es karika a legkisebb. A filmben olyan jelenetek vannak, ami 12 alatt art(hat). (Az alvasos cucc egy pelda a sok kozul.) Tehat a csatorna buntit kapott, mert nem rakta ki a karikat. Ennyi. A szabalyozas tehat otthon kezdodik, de a szulonek sem art tudni, hogy csemetejet nyugodtan leultetheti-e ele. Tehat megnezheti, ha anyu-apu rabolint. Ld "neveles" cimszo. :D

,,Azt a mûsorszámot, amely tizenkét éven aluli nézõben félelmet kelthet, illetve amelyet koránál fogva nem érthet meg vagy félreérthet, a II. kategóriába kell sorolni. Az ilyen mûsorszám minõsítése: tizenkét éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott."

edit: szerintem huzzunk at vmi masik topicba
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.