Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: SinistroAz alábbi szöveget állítólag valóban elmondta az illetõ, 2-3 évvel ezelõtt.
Én már olvastam korábban ezt.
Bizonyos szinten igaza van a csávónak, bár nem értek vele egyet 100%
De szerintem az egyetemen hülyét akarnak csinálni az emberbõl. Legalább is én azt tapasztalom, hogy igyekeznek "szögletesre faragni" az embert. Ilyen szempontból igaz, hogy "menjenek el, valósítsák meg az álmaikat". Csak az a bökkenõ, hogy legtöbbször nincs lehetõség megvalósítani ezeket az álmokat...
Btw, én azért nagyon szívesen elfogadnám azt a "szánalmas évi 200 000 dolláros állást" :D

.Attila

Rosszul álltok hozzá az egyetemhez.
Igen, vannak olyan tanárok, akik inkább szivatnak, mintsem tanítanának. Viszont sok olyan tanár van, aki szemléletet is tanít, nem csak száraz anyagot. Én nagyon sokat tanultam már ezen az egyetemen, jópár rendes tanárt ismertem meg, akiktõl tényleg tanultam. A száraz anyag nagy része nem fog megmaradni, de a szemlélet belémvésõdött.
A szivatós tanárokat túl kell élni, akadályok mindig vannak az életben, az életnek ebben a szakaszában ezek a tanárok az akadályok, át kell vészelni, ennyi.

Kíváncsi volnék arra az arányra, hogy hány egyetemrõl kibukott ember lett olyan nagyon sikeres az összesbõl.

roderick

Quote from: katzönismereti teszt

Aranyos, meg szép meg midnen, de nem müködik...
Mert ti. én azt kivántam, hogy ne legyen "küldd tovább n embernek teszt" és az lett... vagyis ha elküldöm n ebernek, akkor szombattól már nem lenne ilyen, hisz ezt kivántam, de ez kicsit paradox:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Fazék

Quote from: katzönismereti teszt
Hát ez tényleg a lol kategória... szerencsére nektek gondolom nem kell szólni, de én minden ilyesmit küldõ embernek ezzel a címmel válaszolok és utána meglepõ módon megtizedelõdött az ilyen színvonalas e-mail-ek száma hál istennek...
Lánclevelek küldõinek tanfolyama

Moha

Quote from: BlimpLánclevelek küldõinek tanfolyama
:lol:
Köszi, én eddig a virusbuster hoax magyarázó rovatába küldtem a "Homo Debilis"-eket okosodni, de ez jobb! :D

Kvikveg

http://www.worth1000.com/cache/gallery/contestcache.asp?contest_id=4861

Elvan a gyerek ha Photoshoppal jatszik. Daraljuk az isteni sztarokat a 80-as evekbe. Neztem nagyot, hogy mikor volt Gregory Pecknek ilyen frizuraja??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: BlimpHát ez tényleg a lol kategória... szerencsére nektek gondolom nem kell szólni, de én minden ilyesmit küldõ embernek ezzel a címmel válaszolok és utána meglepõ módon megtizedelõdött az ilyen színvonalas e-mail-ek száma hál istennek...
Lánclevelek küldõinek tanfolyama

:lol:

Hehe... én meg már 10 év impotenciával és egyéb balszerencsékkel küzdök ezek miatt a levelek miatt. Honnan kaparjak össze 15 ismerõst, akiknek elküldhetném? Jó, ha 6-7 nek tudom az emailcímét :D Sebaj, mostantól ezt küldöm vissza ]:]

Ramiz

Quote from: katzönismereti teszt
Nekemaz jött ki, hogy én idegesítõ vagyok, a partnerem sunyi szemét lesz (ez urgott be a macskáról), az ágyban "cigaretta" vagyok (ez ugrott be a kávéról... gondolom annak kellett volna, hogy "forró" :D ), az életem pedig "sós" (tenger). Ja, kedvenc számnak a pin kódomat írtam be... pár ezer embernek tovább kellett volna küldenem... :rolleyes:

Láncleveles oldal - nagyon jó és még :lol: is.
("Hasonló módon kételkedj a 17. századi keresztes lovagok által feladott email-eken, melyeket továbbküldve te is megnyerheted az Isztambuli Csatát.")
Az a legrosszabb, hogy az emberek mennyire lusták gondolkodni...
A leggagyibbak és legdühítõbbek a beteg gyerekeket segítõ e-mail láncok... Megírom az illetõ(k)nek, hogy ez átverés, erre megsértõdve visszaír, hogy csalódott bennem, és hogy mibõl állna továbbküldenem a levelet 20 embernek és ezzel megmentenem egy haldokló kisgyereket... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Quote from: Ramizaz ágyban "cigaretta" vagyok

Kedves idén érettségizö, a "cigeratta" mióta tulajdonság?:)
Úgy kellet volna írni legalább, hogy cigarettázó... és úgy máris van értelme
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Magyarból csak középszinten érettségizek... a cigaretta középszinten elfogadható mint tulajdonság. :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiza partnerem sunyi szemét lesz (ez urgott be a macskáról),

Nekem pps nem megy, de ez alapján hasonlóban már volt részem. Az én partneremre a hûtlen jött ki, az ágyban meg keserû vagyok (kávé az, nahh... most a barna jobb lenne?). MOst ezek után megyek és felkötöm magam -.- :haha:

.Attila

#3461
Quote from: katzönismereti teszt
Jajj ne, a Dalai Láma meg fog dögleni!!! :beken: (magyarázat: kívánságom az volt, hogy dögölj meg :))
Egyébként marhaság tényleg az egész.
Nincs partnerem, akkor mi van a macskával?
Nem iszok kávét (utálom a kávét, ergo szar vagyok az ágyban :wtf: )

Sinistro

Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a VH után.

A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván.
Felszólítják.
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.

A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzõkönyvbe vennék-e.
- Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam...
A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.

Megint kérdik, jegyzõkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja:
- Nem kell, csak úgy mondtam...
A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.

A román küldöttnek már vörös a feje, üvöltve kifakad:
- De hisz akkor még itt sem voltunk!!
Mire a magyar:
- Na, ezt vegyék jegyzõkönyvbe...  :haha:

Nakedape

Quote from: AngelNa ez inkább kétségbeejtõ mintsem lol, de azért hadd lássátok...

-LINK-

Köszönet!! asszem az a leg hitelesebb ha bemásolom mit mondtam blimpnek, mikor láttam, azon nyomban: "hiperüberállattjóság" meg "nem hittem volna hogy valaha is jól szórakozok majd pucér férfiakon.." meg "ja nekem azóta is remeg a májam ,a lépem, s két végtagom rotálva"
szóval köszönet érte, be is illesztettem kicsiny gyûjteményembe, de tényleg azóta is kész vagyok tõle

a tesztrõl annyit, hogy szerintem nem is a dali láma csinálta.. :)  õ pl szebb háttérhangokat rakott volna be pl  :)

Ramiz: a macskáddal egész jól jártál, az enyém játékos-gyilkos, legalább Nekem nem kell felkötnöm magam a többi problémás válasz miatt :haha:
pl az olyanok miatt h Blimpet sose felejtem el... :bruhuhu:

respect
sokjót
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

#3464
Quote from: Ramiz...Láncleveles oldal - nagyon jó és még :lol: is.
("Hasonló módon kételkedj a 17. századi keresztes lovagok által feladott email-eken, melyeket továbbküldve te is megnyerheted az Isztambuli Csatát.")
Az a legrosszabb, hogy az emberek mennyire lusták gondolkodni...
A leggagyibbak és legdühítõbbek a beteg gyerekeket segítõ e-mail láncok... Megírom az illetõ(k)nek, hogy ez átverés, erre megsértõdve visszaír, hogy csalódott bennem, és hogy mibõl állna továbbküldenem a levelet 20 embernek és ezzel megmentenem egy haldokló kisgyereket... :rolleyes:
En egyszer elkuldtem ennek az oldalnak a cimet egy korustagnak, aki mar nem tudom... de tudom. Valami edesitoszer rakos hatasa, vagy vmi hasonlorol kuldott levelet. Megkerdeztem udvariasan, hogy o vegyesz-e? Nem. A titkarno, aki neki kuldte, es akinek mellesleg a cime ottmaradt vegyesz-e? Nem. Es meg ekkor sem fogta fel, hogy valoszinuleg valami kurva nagy baromsaggal tomte tele a postaladamat. Aztan egy nemet spamgyujto helyen meg is talaltam, hogy hulyeseg. O meg persze megsertodott. Hulye.

Most meg egy kutyanak gazdit keresunk levelet kuldott, de azt meg megertem(nem, ha nem 5 kepet csatolt volna hozza). Mellesleg a kutya fent volt a kutya.hu megfelelo foruman, gondolom mas kutyas helyen is. Nem tudom honnan veszi, hogy nekem pont egy pitbullka (nem az, de vmi hasonloan baratsagosnak latszik) kinezetu harcikutya kell. Ja, es a kutyas levelbol szinten senki nem irtotta le a cimeket. Mindenkinek a cime ott volt. Kurvara biztonsagos, mi? Nem birom az ilyet. :mad:

edit: a videot nem birtam 20 masodpercnel tovabb.
A Dalai lamasnal meg az volt a kivansagom, hogy gyorsan legyen vege a tesztnek. Gyorsan vege is lett, mert az elso kerdesnel rajottem, hogy en ezt mar lattam, es ki nem allhatom az ilyen alteszteket. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

"Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids,
we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills
and listening to repetitive electronic music."

- Kristian Wilson, Nintendo VP, 1989

remélem nem volt..
még jó hogy nem jött be és a fiatalok nem eszenek pirulákat sötét helyeken, ismétlõdõ elektronikus zenére...azaz..vagymostmivan?   :oops:   :comp:  :haha:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Szolgálat után a rendõrök iszogatnak.
- Félek hazamenni - mondja az egyik -, ugyanis ha részeg vagyok, az asszony nem enged be.
- Rá se ránts! - mondják a társai - Ha legközelebb mész haza, az ajtó elõtt vetkõzz meztelenre, és amikor az asszony kinyitja az ajtót, dobd be a ruháid. Hidd el, hogy a feleséged sem fogja engedni, hogy meztelenül álldogálj az ajtóban.
A rendõr megfogadja a tanácsot. Másnap azonban összetörve megy be a kapitányságra.
- Veled meg mi történt? - kérdezik a társai.
- Úgy csináltam, ahogy mondtátok. Meztelenre vetkõztem, és amikor kinyílott az ajtó, bedobtam rajta a ruhám. Utána becsukódott az ajtó, és egy hang azt mondta: a Moszkva tér következik.

A párttitkár diktál a gépírónõnek:
- Összevont pártértekezletet tûzök ki, melyen megtárgyaljuk a két hónappal ezelõtti központi bizottsági ülés határozatát. Az értekezletet jövõ héten keddre tûzöm ki.
A titkárnõ zavartan megáll:
- Párttitkár elvtárs! A keddet hány d-vel írjam?
A párttitkár elgondolkozik, majd így szól:
- Írja át csütörtökre.

Ramiz

Kiderült az igazság: a diszkópatkányokat a PacMan tenyésztette ki! :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizKiderült az igazság: a diszkópatkányokat a PacMan tenyésztette ki! :lol:

 :lol:  , de nagyon!

Squito

#3469
- Gagarin elvtárs, mikor szándékozik ismét felszállni?
- Soha többé! Az életben nem! Ki van zárva!
- Olyan borzasztó volt az út? Vagy a leszállás?
- Egyik sem!
- Hát akkor miért nem száll fel?
- Mondja, szájoncsókolta már magát Hruscsov?

Reagen meghívja Brezsnyevet. Gondolja, megtréfálja egy kicsit. Odaülteti egy zongorához, amin csak három bilentyû van - az egyik piros. Brezsnyev rögtön megnyomja. Hatalmas füst, durranás, a zongora felrobbant. Mindenki jót röhögött. Brezsnyev viszonozza a meghívást. Gondolja, õ is megtréfálja az elnököt. Odaülteti egy zongorához, amin csak három billentyû van - az egyik piros.
- Micsoda fantáziátlan ez az orosz - gondolja Reagen -, még a poénjaimat is plagizálja.
Mivel az õ viccének csak ártalmatlan puffanás volt a következménye, így gondolkodik:
- Jól van bazmeg, megnyomom a pirosat.
Így is tesz, de nem történik semmi. Megnyomja négyszer-ötször....semmi.
- Na, ide figyelj, nem elég, hogy utánoztál, még a viccgéped se mûködik?! Elegem van! Haza megyek!
Brezsnyev csendesen:
- Nincs hova, bazmeg!

Mattanja

#3470
Quote from: Rouninrészem. Az én partneremre a hûtlen jött ki, az ágyban meg keserû vagyok
Lol, az én barátnõm álnok, és én is keserû vagyok (majd megkérdezem, hogy tényleg az vagyok-e, mert ez a teszt most a fülembe tette a bogarat...) ... ööö ... akkor nem is "lol", inkáb "beken" ...
Quote from: Bonci1. Nincs partnerem, akkor mi van a macskával?
2. Nem iszok kávét (utálom a kávét, ergo szar vagyok az ágyban :wtf: )
1. Akkor ha lesz, olyan lesz, mint amit gondoltál a macskáról. :rolleyes:
2. Én sem iszom, mert keserû. Tehát én is olyan vagyok közben. Tök logikus, nem?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

Quote from: Nakedape"Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids,
we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills
and listening to repetitive electronic music."

- Kristian Wilson, Nintendo VP, 1989

remélem nem volt..
még jó hogy nem jött be és a fiatalok nem eszenek pirulákat sötét helyeken, ismétlõdõ elektronikus zenére...azaz..vagymostmivan?   :oops:   :comp:  :haha:
:lul: :lul:  :lul:  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: BlimpHát ez tényleg a lol kategória... szerencsére nektek gondolom nem kell szólni, de én minden ilyesmit küldõ embernek ezzel a címmel válaszolok és utána meglepõ módon megtizedelõdött az ilyen színvonalas e-mail-ek száma hál istennek...
Lánclevelek küldõinek tanfolyama
Mit gondolsz, miért ide tettem és nem az offtopicba, v vmi hasonlóba?
Jó a cikk, már tovább is küldtem pár embernek :D

Zelgadis

Quote from: katzönismereti teszt

szóval én kék életet élek, hmmm :)

Quote from: katzJó a cikk, már tovább is küldtem pár embernek :D

Ajjajj!! Akkor nálad mégiscsak kezd mûködni a dolog  :haha:

katz

Quote from: RamizNekemaz jött ki, hogy én idegesítõ vagyok
Milyen igaz :rolleyes:
Quote from: Ramiza partnerem sunyi szemét lesz (ez urgott be a macskáról
Aki kedveli az SM-et más nem is lehet :rolleyes:
Quote from: Ramizaz ágyban "cigaretta" vagyok
Hamar ki/el/leégsz. Szegény csaj, vegyél egy felcstolható segédeszközt, úgy egy kicsit tovább fogsz majd tartani :D
Quote from: Ramizaz életem pedig "sós" (tenger).
Meg tudom érteni, a te helyedben én is utálnám magam :D
Quote from: RamizJa, kedvenc számnak a pin kódomat írtam be... pár ezer embernek tovább kellett volna küldenem... :rolleyes:
tényleg? és hány embernek kellne továbbküldened?  :rolleyes:

Mattanja

Quote from: katzMilyen igaz :rolleyes:

Aki kedveli az SM-et más nem is lehet :rolleyes:

Hamar ki/el/leégsz. Szegény csaj, vegyél egy felcstolható segédeszközt, úgy egy kicsit tovább fogsz majd tartani :D

Meg tudom érteni, a te helyedben én is utálnám magam :D

tényleg? és hány embernek kellne továbbküldened?  :rolleyes:
HÁHHHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ!!! MEGA :lol: Képzeld oda a rep-et! :jee:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

katz

Quote from: BonciNincs partnerem, akkor mi van a macskával?
Miért, mi jutott eszedbe róla? :rolleyes:
Quote from: BonciNem iszok kávét (utálom a kávét, ergo szar vagyok az ágyban :wtf: )
Hááát, végül is 22 éve nincs barátnõd. Most már legalább tudjuk az okát :rolleyes:

Ramiz

Kösz, katz... Lehet, hogy tényleg igaz a teszt. :rolleyes: :D
Shriroi: nana... csak ne tessék annyira nevetni... :) :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

#3478
Quote from: Zelgadisszóval én kék életet élek, hmmm :)
Jó neked! Én viszont soha nem fogok meghalni ("végtelen")... :rolleyes:
Quote from: RamizShiroi: nana... csak ne tessék annyira nevetni... :) :lazza:
Bocs, de ha egyszer katz ezen postja a fedobott labda leütésének definíciója, akkor nem lehet mást tenni: meg kell dicsérni!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raggie

Quote from: Nakedape"Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids,
we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills
and listening to repetitive electronic music."

- Kristian Wilson, Nintendo VP, 1989

remélem nem volt..
még jó hogy nem jött be és a fiatalok nem eszenek pirulákat sötét helyeken, ismétlõdõ elektronikus zenére...azaz..vagymostmivan?   :oops:   :comp:  :haha:
:lol: !

A tesztrõl csak annyit, hogy a Dalai Lámától többet vártam...

Shiroi+katz kollégák: azért ez mégis kicsit túlzás...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"