Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Phoeneix

Gundam Seed fenn van 37-ig sfv-kel.

Jo az uj Avatarod Chronos:)
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Chronos

QuoteOriginally posted by Phoeneix
Gundam Seed fenn van 37-ig sfv-kel.

Jo az uj Avatarod Chronos:)
Thx...:p

CHRONOS

Zelmor

Hova lett a szerverrõl a .hack legend of the twilling bracelet? úgy hiszem eddig fönt volt.
És micsoda ez a .hack//DUSK??
Ha .hack sorozat, miért nincs semmi híre ftp-n?

Shock12

QuoteOriginally posted by Ekuseru
A Rahxephon sorozatot hamarosan befejezem és érdeklõdnék, hogy mi a helyzet a filmmel?
fel fog kerülni az ftp-re? (én úgy láttam nincs fennt, de boccs ha mégis)
én most szedem le, szóval ha nincs meg senkinek akkor majd feltöltöm (márha lejön) :D

Megvan a Rah, nekem lejött, de sajnos nincsen hozzá felírat... (Raw...)... Én feltölthetem (3nap alatt felmenne), ha van rá igény, vagy netán össze lehetne hozzá hozni egy felíratot... ;)

Zelmor

QuoteOriginally posted by Shock12
Megvan a Rah, nekem lejött, de sajnos nincsen hozzá felírat... (Raw...)... Én feltölthetem (3nap alatt felmenne), ha van rá igény, vagy netán össze lehetne hozzá hozni egy felíratot... ;)

Igény van rá. Amúgy  a Dusk a manga közben megtudtam, és a sorozat neve twilling bracelet vagy mi. Szal nem ugyan az.

Raisu-Sama

Zelmor: A .hack//DUSK vagy UDEDEN esetleg SIGN - legend of Twilight Barcelet egy és ugyanaz...

Shock12

Még egyszer megkérdezem... Össze lehetne a RahXephon filmhez hozni egy feliratot ?! (Csakmert anélkül eléggé zavaros... :( )

Zelmor

QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
Zelmor: A .hack//DUSK vagy UDEDEN esetleg SIGN - legend of Twilight Barcelet egy és ugyanaz...

Ezt fejtsd ki

Shock12

#1268
QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
Zelmor: A .hack//DUSK vagy UDEDEN esetleg SIGN - legend of Twilight Barcelet egy és ugyanaz...
QuoteOriginally posted by Zelmor
Ezt fejtsd ki

1. ... légyszíves ...
2. .hack//Legend of Dusk Bracelet  = .hack//Legend of Twilight Bracelet = .hack//Tasogare no Udewa Densetsu  ;) Lásd: AnimeNfo

Zelmor

QuoteOriginally posted by Shock12
1. ... légyszíves ...
2. .hack//Legend of Dusk Bracelet  = .hack//Legend of Twilight Bracelet = .hack//Tasogare no Udewa Densetsu  ;)

1. ...szívesen:D ... (izé... köszönöm...)
2. Én így tom a sorrendet:
.hack//SIGN
.hack//Liminatily
.hack//SIGN Legend of Twilling Bracelet
És ezen kívül van a .hack//DUSK, ami MANGA és nem ANIME. Forrásaim szerint bizonyos ripper csapatok hívják balga módon DUSK-nak a Legend of Twilling Bracelet-et, ami viszont nem ugyan az...

Shock12

#1270
Látom, nem nézted meg a linket...
De inkább nézdd meg ezt, szerintem egybõl világosabb lesz... ANN

Zelmor

Milyen hivatkozás? Jahh, ezek...
Megnéztem. Okés. Szép is, jó is. Nekem 8, csak mindent lássak, és tudjam, hogy milyen sorrendben jönnek egymás után. Amúgy a jatek(ok) sztorija nagyon lényeges? Honnan lehetne õket leszedni???

phr0zen

QuoteOriginally posted by Zelmor
Milyen hivatkozás? Jahh, ezek...
Megnéztem. Okés. Szép is, jó is. Nekem 8, csak mindent lássak, és tudjam, hogy milyen sorrendben jönnek egymás után. Amúgy a jatek(ok) sztorija nagyon lényeges? Honnan lehetne õket leszedni???

Tudok egy animereactoros linket,ha kell 5 percen belül bevágom ide.Bár letölteni "kissé" húzos lehet,mivel PS2-s,ezért a mérete olyan 5 giga körül mozoghat.Meg ha nincs PS2.d,nem mész vele semmire,mert "rendes" PS2 emu még nem létezik.

Zelmor

Van, csak kissé instabil, hehe. Mindenesetre ha tudtok sit-ot, ahol .hack jatek és emu van. írjatok.
Arigato

phr0zen

http://animereactor.ath.cx/forum/viewtopic.php?t=288

Valahol a lista alja tájékán van.Annyit fûznék még hozzá,hogy az emu nem instabil,hanem úgy ahogy van ****,csak bizonyos játékok inroját tudja úgy-ahogy lejátszani,normális játékra használhatatlan.:ejj:

Raisu-Sama

Na akkor elmondom, hogy én hogy tudom:

.hack//SIGN
.hack//LIMINALITY
.hack//PS2 Games (:)
.hack//DUSK ami nem más mint egy Manga és az alapján készült az anime...

Chronos

Feltöltöttem a Yu Yu Hakusho 52. részét...:)

CHRONOS

Ken-Shi_Kun

Emberek, két hónapnyi megfeszített letöltés után lejött az Inu Yasha movie 2 DVD minõségben eredeti hang angol jó felirat ha van rá kereslet feltölthetõ!
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Titkos®

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Emberek, két hónapnyi megfeszített letöltés után lejött az Inu Yasha movie 2 DVD minõségben eredeti hang angol jó felirat ha van rá kereslet feltölthetõ!

Részemről van rá kereslet!:)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Zodd

QuoteOriginally posted by Chronos
Feltöltöttem a Yu Yu Hakusho 52. részét...:)

CHRONOS
Arigato Chronos sama:hopp:

A régi avatarod nekem jobban tetszett :(
:bsd:

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
Feltöltöttem a Yu Yu Hakusho 52. részét...:)

CHRONOS

én meg leszedtem 51-ig és megnéztem 32-ig,;)

nilyen ütemezéssel tervezed a fetöltést, mert lassan nem lesz mint néznem:rolleyes:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
én meg leszedtem 51-ig és megnéztem 32-ig,;)

nilyen ütemezéssel tervezed a fetöltést, mert lassan nem lesz mint néznem:rolleyes:
Amilyen ütemben rippelik le...;)

CHRONOS

Chronos

Na, feltöltöttem az 53.részt is...:D

CHRONOS

Zodd

QuoteOriginally posted by Chronos
Na, feltöltöttem az 53.részt is...:D

CHRONOS
Köszönjük Chronos Sama:hopp: :zen: :cool: :whoah: :uzi: :merci: :lol: :hail:
:bsd:

Venom

Arra lennék kíváncsi, hogy fel lehetne-e eztet rakni. És mielõtt lehüjéznek, NEM a Bloodlustra vagyok kíváncsi, azt már láttam! Engem special az ordizsi érdékelne (anno bõ 10 éve láttam videón :rolleyes: ).

Arigato

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

emperor

Apropó, az IRC-seket kérdezem, hogy nem találtatok véletlenûl jó minõségü éX-Driver részeket? Sajnos az FTP-n néhány rész rossz, és nekem a filmben is voltak elég ronda képösszemosódások. Ha utánnanéznétek hálás lennék! Elõre is köszi!
Loyalty Never Dies


    emperor

    QuoteOriginally posted by Venom
    Arra lennék kíváncsi, hogy fel lehetne-e eztet rakni. És mielõtt lehüjéznek, NEM a Bloodlustra vagyok kíváncsi, azt már láttam! Engem special az ordizsi érdékelne (anno bõ 10 éve láttam videón :rolleyes: ).

    Arigato

    Venom

    Én egyszer még fél éve elkezdtem leszedni eMuleról, két hónap alatt le is jött 100 mega belőle, ozt megholt... Engem is érdekelne.
    Loyalty Never Dies


      phr0zen

      QuoteOriginally posted by Venom
      Arra lennék kíváncsi, hogy fel lehetne-e eztet rakni. És mielõtt lehüjéznek, NEM a Bloodlustra vagyok kíváncsi, azt már láttam! Engem special az ordizsi érdékelne (anno bõ 10 éve láttam videón :rolleyes: ).

      Arigato

      Venom

      Nekem megvan,de az ADSL kapcsolatomat csak November elejére bővítem ki.Ha addigra nem rakja fel senki és van rá komolyabb igény,akkor felteszem én.

      emperor

      QuoteOriginally posted by phr0zen
      Nekem megvan,de az ADSL kapcsolatomat csak November elejére bővítem ki.Ha addigra nem rakja fel senki és van rá komolyabb igény,akkor felteszem én.

      Van rá komolyabb igény. Amugy érdemes megnézni, van olyan jó mint az utódja?
      Loyalty Never Dies


        phr0zen

        QuoteOriginally posted by emperor
        Van rá komolyabb igény. Amugy érdemes megnézni, van olyan jó mint az utódja?

        Hát,ha a Bloodlustra adnák 10/9-et,erre 10/8-at.A sztori és karakterek tekintetében nem különösebben rosszabb(talán egy picit),az animációja pedig mai szemmel nézve pocsék,bár ez természetes egy ilyen huszonakárhány éves filmtõl.