Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Saori

Quote from: TriviMondom, én dc-n sok forrásból meg tudom szerezni.

Nekem mindegy.. most még úgyis Scryed uccsó része megy fölfele..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Fazék

ha van rá igény feltolhatom a GiTS-SAC season 2-nek az 5. és 6. részét, így néznek ki :

Ghost_In_The_Shell_-_Stand_Alone_Complex_Season_2_-_05_(K0NSPIRA-raver_-_FBADC2DB).avi
Ghost_In_The_Shell_-_Stand_Alone_Complex_Season_2_-_06_(K0NSPIRA-raver_-_338B18E0).avi

bár ha jól sejtem, Zsozso szól egy óra múlva, hogy "köszi az ötletet, már fel is raktam" :)

Saori

Fent van a Scryed utolsó négy része, ha zsozso átrakta, tölthető !

Trivi: összeszedtem a torrenteket, de ha leszeded te akkor én nem állok neki vele szórakozni..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Quote from: SaoriFent van a Scryed utolsó négy része, ha zsozso átrakta, tölthető !

Trivi: összeszedtem a torrenteket, de ha leszeded te akkor én nem állok neki vele szórakozni..
Ez most jó kérdés... te azonnal le tudod szedni? Mert én nekem ugyebár sorba kell állnom.

Saori

Quote from: TriviEz most jó kérdés... te azonnal le tudod szedni? Mert én nekem ugyebár sorba kell állnom.

Én azonnal tudom tölteni.. 5 részenként van egy torrent, így 5-ösével fel is tudom tölteni..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Chronos

Ja, BT-vel gyorsabban lejön...:)

CHRONOS

.Attila

Akkor átadom a terepet, mostanában úgysem kapok slotot.

Saori

Quote from: ChronosJa, BT-vel gyorsabban lejön...:)

CHRONOS

Mostan még elégé szenved de majd összeszedi magát..:) De már jövöget lefele az első 5 rész :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

Quote from: ChronosJa, BT-vel gyorsabban lejön...:)
Inkább fogalmazzunk úgy, hogy biztosabban lejön... az hogy gyorsabban - e... Már egyből utána elkezdtem tölteni a MiniGoddess-t, amikor írtad és 4 órája egy órányi letöltési időt ír még a befejezésig...  :grrr:
De sebaj... maximum annyi, hogy kedden lesz elérhető a szerveren, nem hétfőn (egy nap alatt csak lejön :rolleyes: ) ... a lényeg, hogy fenn lesz, csak egy kis türelmet kérek még a "néptől". :)

.Attila

Quote from: Shock12a lényeg, hogy fenn lesz, csak egy kis türelmet kérek még a "néptől". :)
Megkapod :D

Saori

Quote from: Shock12Inkább fogalmazzunk úgy, hogy biztosabban lejön... az hogy gyorsabban - e...

Naja.. nekem most cirka 1 hetet ír ki azaz kicsit többet (172 óra) a befejezésig..  :rolleyes: ..mondjuk ez még mindig jobb annál, amit 1 órája írt ki..:p "Lassan, de biztosan"...
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Chronos

Használjatok Azureus-t, és majd meglátjuk hány hét múlva jön le... :rolleyes:

CHRONOS

Vóbert

Aki látta ma, vagy akár mikor máskor :) a Wasabi czímű nagyon komoly hangvételű francia filmet, az hallhatott jpop zenét benne :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shock12

#2653
Quote from: ChronosHasználjatok Azureus-t, és majd meglátjuk hány hét múlva jön le... :rolleyes:
Itt hirtelen nem értem, hogy mit akarsz ezzel mondani... :confused: , de én Én azt használom ... :p

Még egy:
Gondolom senki nem bántódik meg, ha elkezdem feltölteni a szerverre az anime-mx féle Kiddy Grade Rip-et (most jött ki az első két rész... ) ;) !

zsozso

Mellesleg aki a minigoddesst tolti annak mondom hogy ahqn nemsokara fentlesz.
Death is the only redemption

Shock12

Quote from: zsozsoMellesleg aki a minigoddesst tolti annak mondom hogy ahqn nemsokara fentlesz.
Akkor már nem is tölti... :D (Csak egy kérdés: Mikor tudtad meg, hogy felkerül a HQra ?)

zsozso

Quote from: Shock12Akkor már nem is tölti... :D (Csak egy kérdés: Mikor tudtad meg, hogy felkerül a HQra ?)
Mikor betettem a torrentet letoltesre :P
Death is the only redemption

Chronos

Quote from: Shock12Itt hirtelen nem értem, hogy mit akarsz ezzel mondani... :confused: , de én Én azt használom ... :p
Hát úgy értettem, hogy az Azureus a legjobb BT kliens...:)
QuoteMég egy:
Gondolom senki nem bántódik meg, ha elkezdem feltölteni a szerverre az anime-mx féle Kiddy Grade Rip-et (most jött ki az első két rész... ) ;) !
MX-től bármit... :jee:
Thx! :)

CHRONOS

Shock12

Quote from: zsozsoMikor betettem a torrentet letoltesre :P
Jó... :) A lényeg, hogy fenn lesz.
Quote from: ChronosHát úgy értettem, hogy az Azureus a legjobb BT kliens...:)
ÉÉÉrtem... hát persze :) !
QuoteMX-től bármit... :jee:
Thx! :)
Nincs mit, ez csak természetes :) !

Baldy

Quote from: VóbertAki látta ma, vagy akár mikor máskor :) a Wasabi czímű nagyon komoly hangvételű francia filmet, az hallhatott jpop zenét benne :D

Én még nem néztem meg, de megvan videon :)
Majd megnézem a héten :) Viszont ami a mai nap tetszett, az a VIVA Interaktivban a Chihiro Szellemországban DVD megjelenéséről szóló pár perces beszélgetés a Best Hollywood egyik munkatársával :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Vóbert

Quote from: BaldyÉn még nem néztem meg, de megvan videon :)
Majd megnézem a héten :) Viszont ami a mai nap tetszett, az a VIVA Interaktivban a Chihiro Szellemországban DVD megjelenéséről szóló pár perces beszélgetés a Best Hollywood egyik munkatársával :)

És mit mondtak? :) Mondtak valami jót is?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Baldy

Quote from: VóbertÉs mit mondtak? :) Mondtak valami jót is?

Csak jót mondtak róla, bár a Best Hollywoodos csávó szidta volna Pikachut keményen, de a Vivás ürge nem engedte, túl közel áll a szivéhez a Pokémon :D De ami érdekes volt, hogy a most készülő legújabb Miyazaki művet is igyekeznek már beszerezni, hogy aztán terjeszthessék Mo.-n, aminek én kifejezetten örvendek. :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Vóbert

Quote from: BaldyDe ami érdekes volt, hogy a most készülő legújabb Miyazaki művet is igyekeznek már beszerezni, hogy aztán terjeszthessék Mo.-n, aminek én kifejezetten örvendek. :)

Annak csak örülünk, ha terjed az őrület :D

Egyébként melyik film is az?  :rolleyes:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Baldy

Quote from: VóbertAnnak csak örülünk, ha terjed az őrület :D

Egyébként melyik film is az?  :rolleyes:

Sajna azt még én sem tudom :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Feldin

Ezek az első repedédek a jégen???
Jönnek be az anime-ok?
:hail: annak aki be akarja hozni!!!!

Miyazaki:zen:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: BaldySajna azt még én sem tudom :(

Info searching...

Egyébként nem bánnám, ha nem csak elvétve jönnének anime filmek, hanem itt is kialakulna ez a subkultúra.. és mint a Wasabiban itt is lenne ennek egyfajta állandóan jelenlévő rajongó tábora :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Baldy

Quote from: VóbertInfo searching...

Egyébként nem bánnám, ha nem csak elvétve jönnének anime filmek, hanem itt is kialakulna ez a subkultúra.. és mint a Wasabiban itt is lenne ennek egyfajta állandóan jelenlévő rajongó tábora :)

A Best Hollywoodos csávó ilyet is ejtett ki a száján. Tehát ők nincsenek ellenére annak, hogy legyen anime, manga kultura Mo.-n :) És szerintem vannak is páran, akik támogatnák őket ebben :) Mondjuk pl.: MI :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Karasu

A Yuu Yuu Hakusho maradék részei felkerülnek?

Chronos

Quote from: KarasuA Yuu Yuu Hakusho maradék részei felkerülnek?
Még nem jöttek ki... :)
Pedig nekem is kéne...:)

CHRONOS

Moloko

kicsit offtopic leszek, de nincs meg valakinek az említett anime régebbi változatának (amiben ilyen max 80-120mb nagyságú avik voltak) 3. része? (fontos lenne....)
ha mégis meglenne vkinek akkor légyszi PMben válaszoljon, tekintve hogy egy 80megás animerész ami fentvan ftp-n 220megásban ezt a threadet nem érinti... gomen nasai