Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Moloko

Quote from: TriviSuper Gals Kotobuki Ran beszerezzem? Addig bele sem kezdek zsozso, amíg nem szólsz, hogy igen.
Vagy tudod mit, mondjál pár tippet, hogy minek nézzek utána, ez a legegyszerűbb.
IGEN IGEN IGEN :) 12. résztől felfele. és ha zsozsonak nem kell akkor légyszi mondd meg hogy honnan szeded le, vagy AnimeHQra rakd fel :)

Moloko

Quote from: TriviAz én szemem nyitva van, de nem fogok minden percben odafigyelni, hogy most felkerült-e vagy sem, van annál nekem jobb dolgom is, ha felraktad, akkor lécci jelezd ide a forumba.
mire való az upload-checker? (szerintem anime:anime -vel is működik)

.Attila

Quote from: Angelmire való az upload-checker? (szerintem anime:anime -vel is működik)
És én óránként nézzek rá az upload checkerre, hogy vki éppen nem azt rakta-e fel, amit én éppen szedek le? Nem egyszerűbb ide szólni, hogy: "emberek, felraktam ezt_és_ezt, nem kell vele szenvedni"? És akkor nem kell senkinek az upload checkert óránként nézegetnie, hanem itt a forumon elolvashatja. Vagy akkor minek is van ez a topic?

Ja, szívesen segítek leszedni, de nem csinálok addig semmit, amíg zsozso nem reagál, nincs kedvem negyedszerre is feleslegsen töltögetni.

Moloko

Quote from: TriviJa, szívesen segítek leszedni, de nem csinálok addig semmit, amíg zsozso nem reagál, nincs kedvem negyedszerre is feleslegsen töltögetni.
és addig nem árulnád el hogy honnan?

.Attila

Quote from: Angelés addig nem árulnád el hogy honnan?
De: DC-ről, én a Crazy CatGirl hub-on vagyok, címe hub*.crazycatgirl.com
A * helyére 1-től 4-ig választhatsz számot, mert 4 hub van. Az első kettőben 15 giga a min. megosztás, a 3-4-ben pedig min 1 giga.
De van több anime hub is, pl. AnimeHeaven, csak oda már min. 30 giga megosztás kell, az én 40 gigás vinyómra meg nem fér rá ennyi megosztanivaló :(

zsozso

Mondmeg Angelnek nyugodtan mert nemkell a serverre.
Death is the only redemption

Fazék

ha gondoljátok, fel tudom rakni a következőt:
[GS] Vampire Hunter D - Special Edition.ogm   -  699,5 MB

véletlenül leszedtem, mert a Bloodlust-nak hittem, miután megnéztem törölni fogom, de végülis ez is jobb a fentlévő verziónál és nem sokkal foglal több helyet. VHD Bloodlust-ból miért nem létezik ogm-es változat? ennyire nincsen sikere?

roderick

Quote from: BlimpVHD Bloodlust-ból miért nem létezik ogm-es változat? ennyire nincsen sikere?

Asszem azért mert az alapból angolul van mert koprodukciós, de lehet, hogy most hülyeséget mondok...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Fazék

Quote from: roderickAsszem azért mert az alapból angolul van mert koprodukciós, de lehet, hogy most hülyeséget mondok...
nem nyert. gyorsan utánanéztem, és japán hangsáv is van a dvd-n, vagyis nem teljesen értem, miért nem csinálja meg valamelyik csapat (bár ez a film pont azok közé tartozik, amiket angolul is megtudok nézni, mert meglepően jól sikerült az angol szinkron)

elkezdem feltölteni a VHD-t legfeljebb letörlöd Zsozso...

Fazék

végeztem a VHD feltöltésével. végignézni még mindig nem volt erőm, eléggé zavar a kinézete, a sok vakítóan szép anime után, bár végülis '75-ös, szóval talán megbocsájtható...

.Attila

#2710
Végre megkaptam a wlan kártyám. Hogy ezt miért írom ide? ->
Most már nincs akadálya, hogy felkerüljön az Ultra Maniac teljes egészében nagyon rövid időn belül, a Kimagure Orange Road is lassan fel fog kerülni (még csak pár rész van meg), ill. ha zsozso beleegyezik, akkor fel fog kerülni egy lényegesen jobb minőségű Plastic Little.
Az Ultra Maniac és a Plastic Little (ha ez mehet) már pénteken fel fog kerülni, csak akkor nem, ha az egyetemi hálózat lerobban (nincs sok esélye).

edit: Plastic Little is fel fog kerülni.

Cobra

Anime-MX oldalán írják, hogy elkészült a RahXephon 23. 24. része, valaki fel tudná tenni a szerverre ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Totya

Valaki fel tudná rakni a teljes Galaxy Angel sorozatot a szerverre?

Előre is köszi  :merci:
Teacher Banzai!!!

Fazék

amint Zsozso átrakja, fent lesz a Berserk vol27 c237, c238

Venom

Quote from: Blimpamint Zsozso átrakja, fent lesz a Berserk vol27 c237, c238

Ez még mindig a Low Quality? Már alig várom a Hawks verziót. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Fazék

Quote from: VenomEz még mindig a Low Quality? Már alig várom a Hawks verziót. :)
bár méretben már 2x-akkorák a képek, de a fordítás és a minsőség még mindig a Hawks változat alatt van, tényleg még hány chapter van hátra a vol27-ből?

Moloko

rakok fel Legend of Basarát (13 rész)
aztán ha az felmászott majd feltöltöm a köv kettőt is:
Kaze no Yojimbo
Project ARMS
még nem tudom melyikkel kezdjem :]

ignus

Anbu-ék kinyomták a 78as Narutot... Ha valakinek van killa nete akkor szedje le... PRITIPLÍZ!

TNX

Edit: bocsi, a link mégsem működött, de le lehet szedni! Szóval még mindig please :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusAnbu-ék kinyomták a 78as Narutot... Ha valakinek van killa nete akkor szedje le... PRITIPLÍZ!

TNX

Edit: bocsi, a link mégsem működött, de le lehet szedni! Szóval még mindig please :D

Nem tudod mi tartott ennyi ideig? Már elvileg a 79-es részen kéne dolgozniuk. :confused: (nem panaszkodom (tudom hogy nagyon sok munka), csak érdekelne a dolog)

ignus

Quote from: ShadowolfNem tudod mi tartott ennyi ideig? Már elvileg a 79-es részen kéne dolgozniuk. :confused: (nem panaszkodom (tudom hogy nagyon sok munka), csak érdekelne a dolog)

Na most gondolj bele hogy öcsém mit hisztizik már egy hete.... Annyira bejött neki hogy 2X végignézte az egész sorozatot, és már majdnem egy hete késik az "adagja"!!! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusNa most gondolj bele hogy öcsém mit hisztizik már egy hete.... Annyira bejött neki hogy 2X végignézte az egész sorozatot, és már majdnem egy hete késik az "adagja"!!! :D

Nini, (még)egy rokonlélek! :D

Shadowolf

S imáink meghallgaták! :D Ha nem csalnak szemeim, fenn az ftp-n a 78-as rész! :kiraly: Köszönjük zsozso mester! :hail:

.Attila

Sajna nem sikerült pénteken felraknom az ígért dolgokat, mert délután az egyetemi wlan iszonyatosan belassult. Az Ultra Maniac-ből felkerült 19 rész a 26-ból, nem tudom, igény van-e rá most, ha igen, akkor megkérhetem zsozso-t, rakja át az első 19 részt. A többit meg most töltöm 13 kB/s-cel, sajna az ADSL feltöltése lassú.
Így sajna még a Plastic Little szebb változata sem ment még fel. Meglátom, hogy hétfőn fog-e menni, ha működik az E épület 5. szintjén is, akkor mák (első emeleten, csakhát ki tudja, hogy feljebb is?).

Shock12

Ha a csillagok is úgy állnak, záros határidőn belül (letöltés+ftp újraműködése) felkerül a Chobits MXes változatának 21. és 22. része. :)

AngelHunter

Quote from: ShadowolfS imáink meghallgaták! :D Ha nem csalnak szemeim, fenn az ftp-n a 78-as rész! :kiraly: Köszönjük zsozso mester! :hail:

hoho, mar csutortokon lattam a 79es reszt  :rotflol:

.Attila

Quote from: AngelHunterhoho, mar csutortokon lattam a 79es reszt  :rotflol:
De gonosz vagy :ejnye: Szegénykék meg itt még a 78-ast várják :ejj:

AngelHunter

Quote from: TriviDe gonosz vagy :ejnye: Szegénykék meg itt még a 78-ast várják :ejj:

en se vagyok sokkal jobb helzyetben, en a 80asert vakarom a falat.
amugy az uj intro-zeneje nem teccik. marmint ami eddig volt ez sztem iszonyatosan jooooo. egyik kedvencem... nah, szal legyen mar csutortok :)

izriot

mért, te RAW-ban nézed?
azt nem tudom hogy pontosan mikor adják, de a RAWok csütörtök este szoktak fentlenni, és a BakaSan ezután kb16 orával fordítja le
egyébként ugy tudom hogy a gyorsaságuk titka az hogy a mangát is felhszálják a forditáshoz

és szerintem pedig az uj opening eddig a legkirályabb!!

izriot

Quote from: ShadowolfNem tudod mi tartott ennyi ideig? Már elvileg a 79-es részen kéne dolgozniuk. :confused: (nem panaszkodom (tudom hogy nagyon sok munka), csak érdekelne a dolog)

Állítólag az uj opening karaokeja miatt. Szupi lett, de szerintem hagyhatták volna az egészet a fenébe és foglalkozhattak volna tobbet helyette a forditassal, mert nem lett olyan hu de jo, legalábbis nekem a BakaSanos csapaté jobban tetszik. Na jo nem mondok semmit, kinek a pap, kinek a paplan...

most néztem hogy már a 79 est is releaselték (mármint Anbuék)

StabWest