Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Karasu

A yu yu hakusho mappában 2 rész kétszer, 1 meg háromszor van fenn, szóval a 4 felesleg letörlésével nyernétek egy gigát (Tudom nem sok de gondoltam szólok  :) )

Moloko

felraktam a Legend Of Basarát (teljes: 13 rész)
itt egy ajánló: http://carnage.fanfic.org/basara.html

.Attila

Felkerült a Plastic Little egy minőségben messze jobb verziója (6xx mega, egy cd-re pont ráfér).

Továbbá felkerült az Ultra Maniac. Ehhez egy kis info:
az OVA a sorozat előtt készült, szerintem ízelítőnek a mangahoz, és van nagy átfedése a sorozat egyik részével, de nagy különbség, hogy a két főszereplő lány hogyan ismerkedett meg. Tehát az semmi különleges, csak egy kis ízelítő.
A sorozat meg egy aranyos, romantikus vígjáték, telis-tele aranyos, szimpatikus karakterekkel, szinte meg sem tudnék nevezni egy kedvencet (azért talán egyet: Maya-chan). Aki szereti az ilyen könnyedebb műfajt, annak nagyon ajánlom. Akcióra éhesek keressenek vmi mást. Én nagyon élveztem, és sajnáltam, hogy vége lett :)

edit: ill. felkerülnek, amint zsozso átrakta.

Shock12

#2733
Felkerült a Chobits 21-22 Mx verzsün... ha kikerül, már lehet is leechelni ;)

ignus

Quote from: Shock12Felkerült a Chobits 21-22 Mx verzsün... ha kikerül, már lehet is leechelni ;)


Köszi Shokku! És még pmben is megteszem! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusKöszi Shokku! És még pmben is megteszem! :D

A kis maximalista...:p :D

Baldy

Quote from: StabWestCase ismét feltett pár cuccot ide: http://www.soundofjapan.hu/downloads/requests/

Kösz a tippet, most már legalább megvan a Kiyoharu-Emily videoklipp is :)
Amugy remélem jönni fogsz majd a következő Visual Kei bulira :) Lehet, hogy képes leszek addigra én is felkenni magamra valamit :) Az eddig feltűnt bulizok nagyon ingereltek ilyen megmozdulásra :) És a CD-det mikor adhatom vissza? Kezdem kényelmetlenül érezni magam, hogy ilyen sokáig magamnál tartom :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Totya

Ismer valaki egy-két oldalt ahonnan jpop-ot jrock-ot tudok tölteni. Leginkább a The Pillows album érdekelne.
Teacher Banzai!!!

StabWest

Quote from: BaldyAmugy remélem jönni fogsz majd a következő Visual Kei bulira :) Lehet, hogy képes leszek addigra én is felkenni magamra valamit :) Az eddig feltűnt bulizok nagyon ingereltek ilyen megmozdulásra :) És a CD-det mikor adhatom vissza? Kezdem kényelmetlenül érezni magam, hogy ilyen sokáig magamnál tartom :)
Csak akkor megyek jrock buliba, ha "cosplay-elni" fogsz :) ! CD: nem tudom, mikor jutok ki meetre. Nem sürgős visszaadni. Remélem, májusban lesz valami eredmény...
Quote from: TotyaIsmer valaki egy-két oldalt ahonnan jpop-ot jrock-ot tudok tölteni. Leginkább a The Pillows album érdekelne.
Oldalakat nem tudok, de a WinMX és a SoulSeek elég nagy sikerélményt tud okozni :) .

Shock12

Quote from: ignusKöszi Shokku! És még pmben is megteszem! :D
no prob. Örömmel. :)

.Attila

Van igény a Popotan c. ecchi anime-re?
zsozso, neked már megvan? Ha igen, akkor nem szenvedek vele.

Totya

Quote from: TriviVan igény a Popotan c. ecchi anime-re?
zsozso, neked már megvan? Ha igen, akkor nem szenvedek vele.

Nekem már megvan. Feltöltöm ha kell.
Teacher Banzai!!!

zsozso

Nemtunik vmi nagyszamnak.
Death is the only redemption

Venom

Hoi!

Így szépen csöndben kérhetném, hogy az Inu Yasha 143 kerüljön fel? Mert anélkül nem szeretném megnézni a 144-et. Köszönöm. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

.Attila

Quote from: TotyaNekem már megvan. Feltöltöm ha kell.
Akkor tied a pálya, ha zsozso-t érdekli, bár biztosat nem mondott.

Totya

Quote from: TriviAkkor tied a pálya, ha zsozso-t érdekli, bár biztosat nem mondott.

Hát nem, de egyéblént mit kellene tennem? Eddig még nem töltöttem fel semmit.
Teacher Banzai!!!

.Attila

Quote from: TotyaHát nem, de egyéblént mit kellene tennem? Eddig még nem töltöttem fel semmit.
Kérsz egy account-ot zsozso-tól PM-ben. Ennek érdekében elküldöd neki a kívánt user/account nevet és a jelszót. zsozso majd visszaír (vagy nem), hogy kész van-e, és hogy melyik porton kell belépni (itt nem mondom el, mert lehet, hogy nem publikus).

zsozso

Gyerekek attol meg mert ecchi nemjelenti azt, hogy erdemes arra, hogy feltegyuk. Elobb bizonyosodjatok meg, hogy er is vmit...
Death is the only redemption

Totya

#2748
Quote from: zsozsoGyerekek attol meg mert ecchi nemjelenti azt, hogy erdemes arra, hogy feltegyuk. Elobb bizonyosodjatok meg, hogy er is vmit...

Gondolom ezért kérdezte Trivi, hogy érdekel-e valakit  :)
Egyébként az Anime News Network oldalon elég  jó értékelést kapott.
Teacher Banzai!!!

.Attila

Quote from: zsozsoGyerekek attol meg mert ecchi nemjelenti azt, hogy erdemes arra, hogy feltegyuk. Elobb bizonyosodjatok meg, hogy er is vmit...
Én csak mit műfajt említettem meg, hogy ecchi, nem mondtam, hogy jó is.
Meggyőződni valóban nem győződtem meg, hogy jó-e, ezért kérdeztem. Majd Totya megmondja.

Totya

Quote from: TriviÉn csak mit műfajt említettem meg, hogy ecchi, nem mondtam, hogy jó is.
Meggyőződni valóban nem győződtem meg, hogy jó-e, ezért kérdeztem. Majd Totya megmondja.

Majd, ha megnéztem nyilatkozom.
Teacher Banzai!!!

Baldy

Quote from: StabWestCsak akkor megyek jrock buliba, ha "cosplay-elni" fogsz :) ! CD: nem tudom, mikor jutok ki meetre. Nem sürgős visszaadni. Remélem, májusban lesz valami eredmény...
Rendben, a kedvedért bevállalom, de akkor segiteni kell az öltözékben :) Vállalod? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

Quote from: BaldyRendben, a kedvedért bevállalom, de akkor segiteni kell az öltözékben :) Vállalod? :)
:) Köszi! Milyen öltözékre gondolsz? Egy jó Merveilles-szerű kosztümre? Nekem legjobban Yu~ki ruházata tetszik a Bara no Seidou korszakból. Csak ahhoz paróka kellene :) . És nem elfelejteni a "patát", vagy "Hold-járót"! Annyiban tudok segíteni, hogy drukkolok Neked ( :appl: ) és tippeket adok.
Itt egy Malice Mizer kép:
http://www.spdk1.20m.com/images/malice.jpg
Az a cilinder * _ *...
De itt van pl. egy Madeth Gray'll. Ez igazán egyszerű öltözet :) :
http://www.spdk1.20m.com/madeth.jpg

Baldy

Huuu kicsit sokat nézel ki belőlem, kezdő létemre :):):)
Nincs valami könnyebben megvalósitható ötleted? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest


Baldy

Quote from: StabWestItt a GLAY :) : http://www.screensaverjapan.com/musicart/glay/glay.jpg
Egy kis hajzselé, vagy hajlakk + festék :) .
A Metronome kicsit nehezebb :) : http://www.death-chocolates.com/gallery/fools_mate_2002_09-metronome01.jpg

Még képet :)
Ez az utsó kettő nem jött be annyira :) Az egyik túl egyszerű, a másik meg túl randa szerintem :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

#2756
Ennyire válogatósak vagyunk ;) ?
Akkor itt az én nagy kedvencem: Penicillin
És itt is : Penicillin
Full és Mana pedig itt.
Még filózok más csapatokon... A Guniw Tools-nak vannak érdekes cuccai... Legközelebb, megpróbálok Róluk is keresni valami képet.

Baldy

Quote from: StabWestEnnyire válogatósak vagyunk ;) ?
Akkor itt az én nagy kedvencem: Penicillin
És itt is : Penicillin
Full és Mana pedig itt.
Még filózok más csapatokon... A Guniw Tools-nak vannak érdekes cuccai... Legközelebb, megpróbálok Róluk is keresni valami képet.

Eddig a legnagyobb gond az, hogy nekem rövid a hajam, ellentétben a képeken látható pasikéval... Parókám meg nincsen :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

A haj hosszúsága Náluk is változó. Néha hosszú, néha rövid :) .
Guniw Tools itt.
Full itt.
Ezt nem tudtam kihagyni :) : Kiyoshi és Hakuei.
Ez egy nagyon jó Hakuei * _ *: itt.

Baldy

Quote from: StabWestA haj hosszúsága Náluk is változó. Néha hosszú, néha rövid :) .
Guniw Tools itt.
Full itt.
Ezt nem tudtam kihagyni :) : Kiyoshi és Hakuei.
Ez egy nagyon jó Hakuei * _ *: itt.

Hmmm... drótkötél a nyakam körül :) Nem rossz ötlet :) Lehet, hogy szögesdrótot is bevállalnék :):):) Csak még mindig az a gondom, hogy nem vagyok ilyen vékony :) Nincs valami testesebb alkatú emberke? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.