Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Moloko

feltöltottem az összes meglevő (kijött) KnY-t
ha szeretitek a Kurosawa Akira filmeket, nézzétek bőszen, mert a Yojimbo alaptörténetére épül.

StabWest

...Testesebb.... Visszakanyarodok a Penicillinhez. O-Jiro, a dobos :) .
Bár, a ruházata (többnyire) elég egyszerű... Meg lehet nézni valamelyik előző beírásban :) . (Az aláírásomban, balról a 2-dik.)

Baldy

Quote from: StabWest...Testesebb.... Visszakanyarodok a Penicillinhez. O-Jiro, a dobos :) .
Bár, a ruházata (többnyire) elég egyszerű... Meg lehet nézni valamelyik előző beírásban :) . (Az aláírásomban, balról a 2-dik.)

Hmmm... Parókát honnan szedek össze? :)
Ami eddig biztos, az a drótkötél a nyakamban :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Totya

#2763
Quote from: TotyaMajd, ha megnéztem nyilatkozom.

Még nem nézetem meg végig úgyhogy a történetről még nem sok konkrétumot tudok. 3 testvér utazik az időben, ahol barátokra lelnek és különböző kalandokba keverednek. Miért utaznak az időben azt még nem tom. Akadnak benne poénok  :)  szerintem nem rossz,de nem is az a hű de ütős történet, persze ez az én véleménym.

Ha valakit érdekel itt találhat egy kis leírást :http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=2082
Teacher Banzai!!!

Totya

Most töltöttem le az Inu Yasha 145. és 146. részét. Kell valakinek szóljatok feltöltöm.

Ez elég hü**e kérdés volt  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

Titkos®

Quote from: TotyaMost töltöttem le az Inu Yasha 145. és 146. részét. Kell valakinek szóljatok feltöltöm.

Ez elég hü**e kérdés volt  :rotflol:

Lehet, de azért megerősítem: kell, kell, kell! :)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

StabWest

Nem kell paróka. Kicsit még növeszted a hajad és kész is a frizura (egy kis festéssel és zselézéssel még tökéletesebb lesz :) ). A drótkötél jó ötlet! Legyél egy jó jrocker, aki különböző zenészekből van összegyúrva :) !

Baldy

Quote from: StabWestNem kell paróka. Kicsit még növeszted a hajad és kész is a frizura (egy kis festéssel és zselézéssel még tökéletesebb lesz :) ). A drótkötél jó ötlet! Legyél egy jó jrocker, aki különböző zenészekből van összegyúrva :) !

Ez a szándékom, de ehhez kéne segitség :) A hajamat nem szeretném megnöveszteni, mert akkor kezelhetetlen :( Ruházat kéne inkább...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

Frizura: röviden is jó, csak legyen kicsit extrém :) .
Ruházat: mindenfélét lehet választani. A japán rockzenészek női ruháktól férfi ruhákig mindent felvesznek :) .

Baldy

Quote from: StabWestFrizura: röviden is jó, csak legyen kicsit extrém :) .
Ruházat: mindenfélét lehet választani. A japán rockzenészek női ruháktól férfi ruhákig mindent felvesznek :) .

Azért nem akarok traviba átmenni, ugyhogy maradnék a férfi ruháknál :)
Hmmm.... talán egy hosszú fekete szoknya még elmegy, alatta bermuda nadrággal :D Vagy inkább csak simán tangával? :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

Quote from: BaldyAzért nem akarok traviba átmenni, ugyhogy maradnék a férfi ruháknál :)
Hmmm.... talán egy hosszú fekete szoknya még elmegy, alatta bermuda nadrággal :D Vagy inkább csak simán tangával? :D:D:D
:hopp: Hosszú fekete szoknya + bermuda nadrág. Remek! De azért egy kis sminket is tegyél fel és max. 20 cm magas patát húzzál a lábadra :) !

Shock12

A közeljövőben (kedd reggelig bezárólag... ha nem szúr velem ki a netszolgáltató és/vagy az IRC) fel fog kerülni a RahXephon 23-24. részének anime-MX változata is.

Cobra


A VanDread 2. OVA-járól nem tudsz valamit ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

Quote from: StabWest:hopp: Hosszú fekete szoknya + bermuda nadrág. Remek! De azért egy kis sminket is tegyél fel és max. 20 cm magas patát húzzál a lábadra :) !

Olyan xar cipőt én fel nem fogok venni!!! Meg nincs is :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shock12

Quote from: CobraA VanDread 2. OVA-járól nem tudsz valamit ?
Sajnos nem... gyanítom, hogy amint elérhető lesz, felkerül... reméljük, valamelyik normális csapat megcsinálja :) ! (meg a Rah moviet is... )

StabWest

Quote from: BaldyOlyan xar cipőt én fel nem fogok venni!!! Meg nincs is :)
Azt nem csodálom. Én sem vennék fel olyat. Még mankóval is veszélyes :) . A bakancs is megteszi. (Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből a tervből :) !)

Fazék

felraktam a GitS 2nd GIG-ből a 7-es részt konspira változatban. megnézésre alkalmas, de a "kameramozgás" nagyon darabos benne, vagyis majd javaslom a cseréjét, ha pl az lmf jobb lesz.

Baldy

Quote from: StabWestAzt nem csodálom. Én sem vennék fel olyat. Még mankóval is veszélyes :) . A bakancs is megteszi. (Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből a tervből :) !)

Hmmmm... Van egy pár katonai bakancsom :) Majd abban megyek akkor :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

A végén, csak összeáll a ruházat :jee: !
Nagyon tetszik a Machine (Hakuei és Kiyoshi projectje). Kicsit indusztriális beütésű, kemény muzsika. Persze, a Penicillint nem múlja felül :) .

Baldy

Quote from: StabWestA végén, csak összeáll a ruházat :jee: !
Nagyon tetszik a Machine (Hakuei és Kiyoshi projectje). Kicsit indusztriális beütésű, kemény muzsika. Persze, a Penicillint nem múlja felül :) .

Na akkor a jól megszokott kérdés: Machine??? ?_?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

Machine: Hakuei és Kiyoshi projectje. Hakuei a Penicillin énekese, Kiyoshi (gitáros) meg egy rakás csapatban játszott/segített (szerepelt a Hamlet rockoperában is a Penicillinnel, melyben Hakuei volt Hamlet :) ). 4 albumuk jelent meg. Elég fura image-ük van (volt). Itt, fent van egy kép Róluk. Ez egy jobb kép: Machine. A zene... hm... cyber-rock :) .

Vóbert

Quote from: BaldyA Best Hollywoodos csávó ilyet is ejtett ki a száján. Tehát ők nincsenek ellenére annak, hogy legyen anime, manga kultura Mo.-n :) És szerintem vannak is páran, akik támogatnák őket ebben :) Mondjuk pl.: MI :)

Csak az a nagy büdös magyar valóság, hogy ennyi ember miatt nem nyit senki piacot... mert még veszteséges működésnek is kevesen vagyunk, és valami idióta biztos, hogy betiltatná az anime-manga forgalmazást, mert hogy káros a gyerekekire... úgyhogy marad a jappán zene...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

#2782
Quote from: VóbertCsak az a nagy büdös magyar valóság, hogy ennyi ember miatt nem nyit senki piacot... mert még veszteséges működésnek is kevesen vagyunk, és valami idióta biztos, hogy betiltatná az anime-manga forgalmazást, mert hogy káros a gyerekekire... úgyhogy marad a jappán zene...
:_off:Nem lesz egy bolt?
Nem az volt egyszer a hír?

Baldy!
Ha beöltöztél, kérünk róla képet!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

De lesz. Legalábbis zsozso ezt mondta. Ha majd lesznek új infók, gondolom azokat is közzé teszi. ;)

Vóbert

Quote from: ShadowolfDe lesz. Legalábbis zsozso ezt mondta. Ha majd lesznek új infók, gondolom azokat is közzé teszi. ;)

Gondolom addig meg hagyjuk a pletykát ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertGondolom addig meg hagyjuk a pletykát ;)

Vagy legalábbis a megfelelő topicban terjesszétek őket. :D

emperor

Azt szeretném kérdezni, hogy kell-e segíteni vkinek le és/vagy feltölteni vmit?
Segítőszándék az van, csak útbaigazítás kéne :hehe:
Eléggé rég jártam itt, nem sok időm volt a közelmúltban animéval foglalkozni :beken: , szal ki vagyok esve a témából...
Loyalty Never Dies


    Baldy

    Quote from: ShadowolfVagy legalábbis a megfelelő topicban terjesszétek őket. :D

    Valahogy ugy... Ha lehetséges, legalább ez a topic maradjon offtopic mentes. Ha akartok irni valamit ide, akkor kifejezetten JPOP, JROCK téma legyen...
    Stab-West: Érdekes... Majd tőlük is kérek Tőled pár számot :) A gondom amugy jelenleg az, hogy nem tudom, hol lehet szögesdrótot venni :):):)
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    StabWest

    3 Machine albumom van :) . Sikerült egy koncertvideót is lehalászni, de a minőség... :grrr: ...
    Szögesdrót: börtönök környéke :) , vagy Te csinálsz egyszerű drótból :) ...

    Chronos

    Quote from: emperorAzt szeretném kérdezni, hogy kell-e segíteni vkinek le és/vagy feltölteni vmit?
    Segítőszándék az van, csak útbaigazítás kéne :hehe:
    Eléggé rég jártam itt, nem sok időm volt a közelmúltban animéval foglalkozni :beken: , szal ki vagyok esve a témából...
    [Anime-MX]-es cuccok mindig jöhetnek...:)

    CHRONOS