Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Phoeneix

#3210
up

Gantz Manga v15c173-ig
Gundam Seed Suits CD 3
Gundam Seed Suits CD 4
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Damnatus


ProfWilliam

Le akarom szedni a Chobits animet+feliratokat, de jopar resze meg nem ogm-ben, van.

Kerdes:Fent lesz a tobbi resy avibab vagy ne remenykedjek

Cobra

Az ogm-es verzióból csak a 2 összefoglaló rész hiányzik, azokat az anime-mx nem csinálta meg, ezért tér el egy idõ után a számozás. A rendes részek meg vannak mind.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: CobraAz ogm-es verzióból csak a 2 összefoglaló rész hiányzik, azokat az anime-mx nem csinálta meg, ezért tér el egy idõ után a számozás. A rendes részek meg vannak mind.
Na éppen ezzel kapcsolatban lenne nekem is kérdésem: mennyire kapcsolódik az a két rész a történet szálához? Mert ugye a 9-es és 18-as epizódszámmal vannak beszúrva, viszont az ogm-es verziónak más a számozása.

Cobra

Van bennük kb 2 percnyi újonan rajzolt anyag, a többi mind az elõzõ részekbõl van. Nem maradsz le semmi fontosról, ha nem nézed meg. Igazából a 27. rész se ad sok új infót, az is csak összefoglaló.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Phoeneix

up

ost
Gundam Seed ost3
Gundam Seed Suit CD 5
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Chronos

Quote from: CobraAz ogm-es verzióból csak a 2 összefoglaló rész hiányzik, azokat az anime-mx nem csinálta meg, ezért tér el egy idõ után a számozás. A rendes részek meg vannak mind.
Érdekes, mert megcsinálták azokat is... :)
Attól még, hogy a szerveren nincs fent, attól még megcsinálták...:)

ui: nekem nincs meg, soha nem rajongtam a chobitsért...

CHRONOS

Damnatus

Hali!

Akkor legyen fent a két összefoglaló rész is plíííz!

Moha

Igen, megköszönném én is, ha valaki ki tudná egészíteni.
Én pedig most a Koi Kaze-t egészítettem ki, feltöltöttem a hiányzó 9. részt, már elérhetõ.

Koi_Kaze_09_[a-s][7FC84AC9].avi

Damnatus


thely

Hali !

Ha megvan valakinek az 5. resztol, feltenne a szerverre, please?  :rolleyes:
(elso 5 reszt en is feltehetem ha szabad)

Koccike
Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

phr0zen

Ömmm, elõször és remélem hogy utoljára csinálok ilyet...
Szal lenne egy orbitális nagy requestem. Kérném, hogy töltse már fel valaki a Di-Gi Charat nevezetû agymenést, mert nem láttam sehol az ftp-n, és nekem, illetve pár ismerõsömnek már nagyon fáj rá a foga.

zsozso

Quote from: phr0zenÖmmm, elõször és remélem hogy utoljára csinálok ilyet...
Szal lenne egy orbitális nagy requestem. Kérném, hogy töltse már fel valaki a Di-Gi Charat nevezetû agymenést, mert nem láttam sehol az ftp-n, és nekem, illetve pár ismerõsömnek már nagyon fáj rá a foga.
Csak szinvonalas dolgok kerulhetnek fel.
Death is the only redemption

phr0zen

Quote from: zsozsoCsak szinvonalas dolgok kerulhetnek fel.

ROTFLOL, hát nemtom a minõségét de ezek szerint már van vele tapasztalatod.  :hehe:

Phoeneix

Quote from: zsozsoCsak szinvonalas dolgok kerulhetnek fel.
ez attol fugg kinek mijen a szinvonala:D
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Damnatus

Hali!

Mindegy, hogy kinek mi a színvonala, mert itt Zsozso színvonala a mérce  :hehe:

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Mindegy, hogy kinek mi a színvonala, mert itt Zsozso színvonala a mérce  :hehe:

Ha ezt zsozso félreérti abból nagy flame lesz...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

zsozso

Quote from: FeldinHa ezt zsozso félreérti abból nagy flame lesz...
Nemszokasom flamelni, ha vmi nemtetszik azt megprobalom kulturaltan megvitatni ;)
Death is the only redemption

ignus

Samurai Deeper Kyo hiányzó ogm-jeit valaki fel tudja lökni? KÖÖCCCCIII
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

TurboK

Quote from: phr0zenÖmmm, elõször és remélem hogy utoljára csinálok ilyet...
Szal lenne egy orbitális nagy requestem. Kérném, hogy töltse már fel valaki a Di-Gi Charat nevezetû agymenést, mert nem láttam sehol az ftp-n, és nekem, illetve pár ismerõsömnek már nagyon fáj rá a foga.
agymenés, ahahaha

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Damnatus

Hali!

Quote from: FeldinHa ezt zsozso félreérti abból nagy flame lesz...

Zsozso nem értette félre. :D

Feldin

Quote from: zsozsoNemszokasom flamelni, ha vmi nemtetszik azt megprobalom kulturaltan megvitatni ;)

Hai hai! Gomen!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

bastard


feldobtam pár cuccot, mivel most nincs kedvem pöcsölni a felsorolással, akit érdekel az itt lekérdezheti.

Damnatus


roderick

AnimeHQ-n fent van, már vagy 15-ig.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Phoeneix

Quote from: ShiroiA Gantz 12-13 felkerül majd?
En ezt a 2 reszt sehol sem lattam, de a 14-15-ot mar fansubboltak, de eleg szar a minosege...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Chronos

Quote from: ShiroiA Gantz 12-13 felkerül majd?
Ez a 2 rész csak DVDn jött ki....:)

CHRONOS

lynx655

Kellene valakinek Angel Sanctuary OVA dual audio .ogm változatban? Azt látom, hogy fenn van már .aviban (220MB/db), de ha mehet szóljatok.
Ez boxtorrentsrõl származik, 350MB/db, japán és angol hang, angol felirat, 640x480as felbontás, DivX5, anime4ever kódolásban.

Venom

Quote from: lynx655Kellene valakinek Angel Sanctuary OVA dual audio .ogm változatban? Azt látom, hogy fenn van már .aviban (220MB/db), de ha mehet szóljatok.
Ez boxtorrentsrõl származik, 350MB/db, japán és angol hang, angol felirat, 640x480as felbontás, DivX5, anime4ever kódolásban.

Én speciel örülnék neki, de természetesen Zsozso-dono engedélye szükségeltetik. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne