Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Fazék

feltöltve:
Samurai 7 ep 13 - átrakva
Samurai 7 ep 14 - átrakva
Samurai 7 ep 15 - feltöltve, megy Zsozsonak a pm

Damnatus

Hali!

Remek, köszönjük Blimp!

szekreny

Quote from: Venom... Szóval, volt ez a bizonyos sorozat, a Samurai Pizza Cats , ami mûfaját tekintve anime, kicsit a minden kategóriából (humor, sci-fi, állat karakterek, stb). Én anno néztem Pro7-en (asszem Pro7 volt, de az tuti hogy vmi német csatorna) és nagyon szerettem. Véletlenül rábukkantam az intrójára egy "retro" oldalon és elfogott a nosztalgia. Nem lehetne ezt a sorozatot esetleg feltenni? Tudom, hogy csak igényes animék mehetnek fel, de szerintem ez belefér a kategóriába. Vagy ha nem, akkor csak ideiglenesen, amíg  gyorsan lehúzom õket. :) ...


U.I. Ha egyik se mûxik, akkor legalább valaki szánjon meg egy címmel, ahonnan én le tudom húzni.

Hi!
Szombatonként megy reggelente az RTL Klubbon, a kölyökklubban.

Phoeneix

:_off: Azt kerdeznem meg, hogy szerintetek melyik a jobb ripper csapat az Anime-4ever[a4e] vagy az Anime-Mx
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Phoeneix

Quote from: Blimpmivel valahol már licensed anime lett, egy kivételével az összes csapat leállt a fansub-bal, de tényleg kijött már a 14-ig részig, elkezdem feltölteni, hátha nem elõznek meg. ha minden igaz 10 óra múlva kész a feltöltés.
[IY-F] mar 15-ot is kiadta
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Manu

Quote from: Phoeneix:_off: Azt kerdeznem meg, hogy szerintetek melyik a jobb ripper csapat az Anime-4ever[a4e] vagy az Anime-Mx

A másodikra szavaznék

Fazék

#3276
Quote from: Phoeneix[IY-F] mar 15-ot is kiadta
ha visszaolvastál volna 4 post-ot, láthattad volna, hogy már fel is töltöttem... :)

Phoeneix

nem irtad melyik csapat, es amugy is csak 1 +jegyzes volt...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Isi101

The official art of evangelion nagynehezen feltöltve :)

Damnatus

Hali!

Holnap bekötik ADSL-t, úgyhogy végreén is tudok majd letölteni! Megha lesz mit, akkor fel is.

Dragon

Quote from: Isi101The official art of evangelion nagynehezen feltöltve :)
Köszi!
 :) Köszi!
és  :rotflol: Köszi!
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Shalrune

nos hónap végéig meg kell magam húznom feltöltés ügyileg ezért jelenleg csak egy hentai manga, az Empire 3 került fel...
Novemberre egy Ragnarok kollekció várható...

Damnatus

Hali!

megvan adsl, már töltök is :D.

Isi101


Moha

Quote from: Isi101Knight rider amv fent :)
Köszi érte!

Suszi

Hali.
Nincs meg valakinek a fenti mû?
Nem tudja valaki feltölteni?

Shadowolf

Quote from: SusziHali.
Nincs meg valakinek a fenti mû?
Nem tudja valaki feltölteni?

Ez most a Naruto film vagy mi?

Mattanja

#3287
Quote from: ShadowolfEz most a Naruto film vagy mi?
Jujj, tõled ilyen kérdés... töröld ki gyorsan!  :)
Egyébként az.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Shadowolf

Quote from: ShiroiJujj, tõled ilyen kérdés... töröld ki gyorsan!  :)
Egyébként az.

Megvolt. Amúgy asszem megyek aludni mert ez a hét nem tartozott a legjobbak közé...

Suszi

Shadowolf: Ja. Ez a film. A sorozatot már végignéztem (mind a 103 részt :rotflol: )

Shadowolf

Quote from: SusziShadowolf: Ja. Ez a film. A sorozatot már végignéztem (mind a 103 részt :rotflol: )

Akkor el vagy maradva mert már a 105-ik is kint van az anbu-tól. Javaslom ezt az oldalt.

Ja és hogy a kérdésedre válaszoljak: sztem max kamerával felvett verzió van a neten (dvd ilyen hamar biztos nem jött ki). Ha az is jó akkor sztem nézd meg a suprnován talán fenn van....

Suszi

Azta! Tényleg el vagyok maradva!  :merci:

roderick

Ha feltöltök egy fájlt, azt valahogy megtom nézni crc erroros-e? Mármint úgy, hogy nem töltöm le és azt nézem meg... mert régebben elég gyakran elöfordult és felö hogy megint fog, mert a gépem is, meg a FlashFXP is rendetlenkedik
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Moha

Quote from: roderickHa feltöltök egy fájlt, azt valahogy megtom nézni crc erroros-e? Mármint úgy, hogy nem töltöm le és azt nézem meg... mert régebben elég gyakran elöfordult és felö hogy megint fog, mert a gépem is, meg a FlashFXP is rendetlenkedik
Távolról aligha lehet crc ellenörzést indítani. Szerintem ezt max zsozso tudja ellenõrizni, de neki meg nemigen van rá ideje.

roderick

#3294
Ehh... lehet, hogy tárgytalan, mert valszeg meghalt a vincsim, amin a dolgok voltak... úúúúúúúúúúú... de nem lenne jó :comp:

Edit: pedig megtörtént, uh. amíg újra le nem szedem a cuccokat, addig nem tudom folytatni a NieA_7 feltöltését, meg el se tom kezdeni a Texhnolyzte :comp:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Damnatus

Hali!

Az ayashi no ceress fent lesz végig ogm-ben? Vagy így írjam ki?

Phoeneix

Gantz v15c175-c177 ig most toltom fel
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Phoeneix

Gundam Seed meg van nekem 1-15ig Anime-MX fel dualaudios dvdripben. A kerdes, hogy feltoltsem e a mostaniak helyett??
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Rounin

//www.aznmusic.com

Dir En Grey, Gackt, meg egyéb teljes albumok letölthetõk :D Van koreai is, akit érdekel :D

Feldin rászólása miatt :) (elfeledtem ezt a topicot :D )

Damnatus

Hali!

Quote from: PhoeneixGundam Seed meg van nekem 1-15ig Anime-MX fel dualaudios dvdripben. A kerdes, hogy feltoltsem e a mostaniak helyett??

Persze! Kösz!