Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Damnatus

Hali!

Tyrael
Azért ugye nem sértõdtél meg?

Fazék

bocsi, azt a google-os dolgodat totál félreértettem, de tény hogy abszolút nem mérvadó annak az eredménye (pl próbáld meg kanji-kal beírni a Hoshi no koe-t, ha jól sejtem úgy már egy picikét máris egyenlõbb lenne a találati arány...). a feltöltõ amúgy oda szokott figyelni az elnevezésre. de csak most gondold át légyszíves, hogy ha meghatároznánk, hogy a japán nevét használjuk csak az anime-knek, azokat egy picikét az átlagembernek talán sokkal nehezebb megjegyezni... de ha pedig az angolt, akkor ott megint elõjön a probléma, hogy melyik angol elnevezést? mert sokszor több angol alternatív cím is van! most ebbõl te hogy hoznál össze olyan megvalósítást, ami mindenkinek jó lenne, és sose kéne elmenni anidb, vagy aninn, vagy animenfo oldalakra?! de most tényleg mondd, hogy nincs igazam. ha nem vágod mindegyik címét fejbõl, akkor el kell menned ezen oldalak egyikére (halálos 15 másodperc) és máris megtalálhatod amit le akarsz tölteni... komolyan nem értem mi olyan nehéz és feltétlenül megváltoztatandó ebben...
amúgy pedig tényleg nehezen ismered el, amikor nincs igazad. :)

Feldin

Quote from: Tyrael"Voices of a Distant Star"": 1–10., összesen: kb. 64 800 találat. (0,31 másodperc)
"Hoshi no Koe"": 1–10., összesen: kb. 23 000 találat. (0,33 másodperc)
:/
Akkor esetleg lehetne a masik neven is egy konyvtar amiben lenne egy txt, hogy ezen es ezen a neven talalhato a film

Tyrael
Nem unod még?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Mattanja

Az emberi értelemmel kapcsolatos téma maradjon meg a "Vallás..." threadben, ennyi bõven elég volt ide offnak. Sok is. Kapásból törlök minden további ilyet. Mindenrõl zsozso dönt, és ha õ nem akarja/nem ér rá átnevezni a könyvtárakat, akkor mindenki megkeresi majd az alternatív neveket.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Tyrael

kicsit ideges nehany ember errefele
 :)
na mind1, megyek tovabb nezni a fullmetal alchemist-et
amugy ha erdekel valakit a Voices of a distant star 700megas mkv-ban, akkor feltolthetem

Tyrael

Fazék

#3635
Quote from: Tyraelamugy ha erdekel valakit a Voices of a distant star 700megas mkv-ban, akkor feltolthetem

Tyrael
dícséretes a lelkesedés, de sztem ebben az esetben az emberek 99%-a elégedett a fönt lévõ verzióval, animehq-n még a magyar feliratos változat is fönt van, sztem nagyon kevés ember veszi észre a minõségjavulást és azért mégiscsak 3x annyi helyet foglalna, de ez ne vegye el a kedvedet a további feltöltési ötletektõl :) (és bocsi a korábbi leszólásért, de én már csak ilyen vagyok :rolleyes: )

én most egy olyan kérdéssel állnék elõ, hogy anno felraktam a Vampire Princess Miyu TV anime-t, abban a reményben, hogy aW-ék folytatják a dvd-rip-ek kiadását, tehát az elsõ 6 rész az õ változatukban van fent a maradék anime-fin-es hard-sub változat... viszont azóta aW-ék se és semmi más csapat sem volt képes tisztességes soft-sub-os dvd-rip-et csinálni a további részekbõl ogm ill. mkv formátumban, így archiválás céljából inkább leszedtem az elsõ 6 részt is anime-fin-es változatban és úgy írom ki. viszont ha másokat is érdekelné, akkor feltölthetem ezeket a file-okat, csak hogy egységes legyen az ftp-n is. szóval erre várnék véleményeket.

edit: és természetesen egy esetleges igen esetén zsozso engedélyét is szeretném kikérni :)

Damnatus

Hali!

szvsz Blimp cserélheted egységesre!

Tyrael

Blimp nincs harag
jo emberek beszolasain nem tudok megsertodni. :)

Tyrael

Fazék

hmm egy picit most zavarban vagyok, de említettem itt a Sakigaki - Cromartie High School c. sorozatot? vagy ennyire pont egyidõben találtam rá a feltöltõvel együtt, vagy már megint skizofrén vagyok? :D csak mert látom 19-én lett feltölve a hard-sub-os változat, és kb 1-2 nappal elõtte találtam rá a sorozatra és nagy kíváncsisággal elkezdtem letölteni emule-on :) sajnos csak 23-ig létezik fansub, valamiért az utolsó 3 részt nem sub-olták... mindegy, szóval aki feltöltötte, ha van kedve beszerezheti az atwo-s soft-sub-os változatot a 8. részig és feltöltheti :) bár én azt fogalmam sincs, hogy honnan lehet beszerezni, ezért nekiálltam leszedni az anime-supreme-es változatot és ha nem elõz meg (csak nyugodtan, tudok mást is feltölteni :)) akkor felrakom ezt is majd, amint rendezõdött a vinyómon a helyzet :)

.Attila

Hol a Chihiro? Licensz miatt lekerült? Sem Chihiro, sem Sen to Chihiro no Kamikakushi címen nem találom.

Djinn

Quote from: BonciHol a Chihiro? Licensz miatt lekerült? Sem Chihiro, sem Sen to Chihiro no Kamikakushi címen nem találom.
Spirited Away :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

ayame1987

Hi Zsozso-sama
A Gravitation (angol version v. japán ) nem tudom hogy feltudnál rakni, nagyon kéne... minden hol kerestem már de nem találom.. ha felraknád azt nagyon megköszöném... :haha:  :jee:

zsozso

Quote from: ayame1987Hi Zsozso-sama
A Gravitation (angol version v. japán ) nem tudom hogy feltudnál rakni, nagyon kéne... minden hol kerestem már de nem találom.. ha felraknád azt nagyon megköszöném... :haha:  :jee:
Sajnalom de shounnen ai/yaoi nemlesz fent a serveren.
Death is the only redemption

Djinn

Quote from: ayame1987Hi Zsozso-sama
A Gravitation (angol version v. japán ) nem tudom hogy feltudnál rakni, nagyon kéne... minden hol kerestem már de nem találom.. ha felraknád azt nagyon megköszöném... :haha:  :jee:
http://tracker.boxtorrents.com/details.php?id=10377&filelist=1#filelist
Én csak ezt találtam, úgyhogy nekem is innen van meg. Bele van égetve az angol felitrat.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Catman

Sziasztok! A Beyond the clouds aviban van egy 5 csatornas es egy stereo stream. Ezek kozott csak a csatornak szamaban van elteres?

Miura

Quote from: zsozsoSajnalom de shounnen ai/yaoi nemlesz fent a serveren.

Hm..én új vagyok itt..és elmagyaráznád ,hogy milyen animéket raksz fel(engedsz meg) a szerverre?
Mármint mûfajilag...
Mondjuk shounnen aira én nem vágyom ;)..szimplán érdekel,hogy milyen stílusuakat tartasz megengedhetõnek;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Marfy

Quote from: ayame1987Hi Zsozso-sama
A Gravitation (angol version v. japán ) nem tudom hogy feltudnál rakni, nagyon kéne... minden hol kerestem már de nem találom.. ha felraknád azt nagyon megköszöném... :haha:  :jee:
Az animehq-n fent van.
ftp.animehq.hu
21-es port
anonymus

Dragon

Quote from: zsozsoSajnalom de shounnen ai/yaoi nemlesz fent a serveren.
fú, most megkönnyebbültem  :)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

TurboK

Quote from: CatmanSziasztok! A Beyond the clouds aviban van egy 5 csatornas es egy stereo stream. Ezek kozott csak a csatornak szamaban van elteres?
hát gondolom az egyik 5.1-es házimozi térhangot nyom, a másik meg füldugós sztereót. Ez alapjában véve nem elég eltérés?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Vobi

A Shura no toki folytatását nem tudná felrakni valaki?

zsozso

Quote from: VobiA Shura no toki folytatását nem tudná felrakni valaki?
Hacsak az nemzavar, hogy meg raw sincs 19 tol...
Death is the only redemption

Chronos

Quote from: VobiA Shura no toki folytatását nem tudná felrakni valaki?
Még pár hónap és kijön az egész DVD-n, szerintem érdemes várni...:)

CHRONOS

Fazék

Mivel más nem tette eddig meg, hát feltöltöttem Gantz manga-t c191-193-ig és vmi manual szerûséget is hozzá 2 részletben.
amint zsozso átrakja lehet tölteni õket

Továbbá feltöltés alatt áll a Mahoromatic S2 a4e-s .ogm-es változata. Ha minden igaz keddre már fönt is lesz. Amint zsozso átrakja már lehet is tölteni lefelé :)

Catman

Quote from: TurboKhát gondolom az egyik 5.1-es házimozi térhangot nyom, a másik meg füldugós sztereót. Ez alapjában véve nem elég eltérés?
De, eleg elteres. :) Csak azert kerdeztem, mert pl. a Voices of a Distant Star-nak ket szinkronja volt, gondoltam, hatha itt is errol van szo.

Mattanja

Quote from: Catmana Voices of a Distant Star-nak ket szinkronja volt
Az tudtommal csak azért van, mert az egyikben seiyuu-k, a másikban pedig a rendezõ és a barátnõje adja a szinkronhangokat.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Manitu

Feltettem az Ultra Maniac soundtackjét, lehet majd tölteni.


TurboK

Quote from: ShiroiAz tudtommal csak azért van, mert az egyikben seiyuu-k, a másikban pedig a rendezõ és a barátnõje adja a szinkronhangokat.
Hát igen, meg létezik rendezõi kommentár is (FLCL-en pl van az is, meg angol + japán sáv)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Moha

Quote from: ManituFeltettem az Ultra Maniac soundtackjét, lehet majd tölteni.
Na várj, ez most a Magical Songs album, nem? Mert van egy OST is, meg egy opening/ending single. Ez utóbbi kettõbõl meg van pár track, de nem tudom érdeme-e feltöltenem...

Manitu

Quote from: MohaNa várj, ez most a Magical Songs album, nem? Mert van egy OST is, meg egy opening/ending single. Ez utóbbi kettõbõl meg van pár track, de nem tudom érdeme-e feltöltenem...
Igen a Magical Songs, de akár ost is lehetne, bennevan minden háttérzene, meg opening, ending, csk sajnos csak abban a verzióban, ahogy az animében is volt (röviden:( )


Fazék

Ha minden igaz, akkor ma délre biztosan föl lesz töltve a Tenchi Muyo OVA3-nak az 5-ös és 6-os része. Átneveztem a file-okat hogy egyezzenek kb a már fönt lévõkkel. Sajnos még beléjük se volt idõm nézni, de talán majd ma délután :)

Utána a Mahoromatic S2 maradék 3 részével folytatom, csak többek kérésére a Tenchi Muyo magasabb prioritást kapott :)