Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Keeper

aszittem az egy külön movi, de köci, valaki a 4-rõl esetleg valamit?

Miura

Szia!

Nem tudom,hogy ez a hivatalos kívánságlista,csak az szeretném kérni,hogy a Gundam Seed Desteny anime feltöltését pliz ne hagyd abba ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Fazék

#3572
Quote from: MiuraNem tudom,hogy ez a hivatalos kívánságlista,csak az szeretném kérni,hogy a Gundam Seed Desteny anime feltöltését pliz ne hagyd abba ;)
hát kívánságlista topic most így hirtelen nem jut eszembe, de végülis itt is biztos elfér 1-2 ilyen kérés. amúgy biztos vagyok benne, hogy nem hagyja abba, a legutóbbi 20-as részt is gondolom feltölti a napokban :)

ja és akkor Damnatus javaslatára én is elkezdtem feltölteni a Gensou Maden Saiyuki c. sorozat hiányzó részeit. ha minden igaz holnap estére már végzek a feltöltéssel. :)

Damnatus


kikuchiyo

Feltöltöttem az Evangelion: Redeath c. fandub-paródiát. Elsõsorban erõs idegzetû embereknek ajánlott, akik már látták az NGE-t és bírják a fárasztó humort. Ez a változat aránylag elfogadható kép- és hangminõséggel rendelkezik.

Maradhat?
Failure is the default option

zsozso

Quote from: kikuchiyoFeltöltöttem az Evangelion: Redeath c. fandub-paródiát. Elsõsorban erõs idegzetû embereknek ajánlott, akik már látták az NGE-t és bírják a fárasztó humort. Ez a változat aránylag elfogadható kép- és hangminõséggel rendelkezik.

Maradhat?
Es ez miert is jo?
Death is the only redemption

kikuchiyo

Hát ezt nehéz szóban összefoglalni. :)

(Egyébként megígértem vkinek, hogy feltöltöm ide, te természetesen tied a végsõ szó.)
Failure is the default option

zsozso

Quote from: kikuchiyoHát ezt nehéz szóban összefoglalni. :)

(Egyébként megígértem vkinek, hogy feltöltöm ide, te természetesen tied a végsõ szó.)
Mar 1x megmondtam, hogy baromsagokra nincs hely.
Death is the only redemption

kikuchiyo

Failure is the default option

TurboK

Koroshiya 1 és Ichi the Killer anime fenn van.

megy a Koroshiya 1 manga angolra forditott változata is, 37% kész (440mb).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

TurboK

fenn van a manga is. mentem aludni.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Phoeneix

[Lunar] Bleach - 22 [98F1D2DC].avi
[SS]_My-Hime_-_19_[B97F9060].avi
[SS]_My-Hime_-_20_[651C32A1].avi
[SS]_My-Hime_-_21_[BFD05DBE].avi
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Itachi

Volna egy kérésem; Nem tudná vki feltölteni a Saber Rider and The Star Sheriffs/ Sei Jyushi Bismark Soundtrack albumát?( persze ha megvan).mert én néztem emule t DC t és sehol sincs fent.Csak az amazon nál lehet megrendelni, de jó volna ha nem kéne rá költenem.Elõre is köszi. :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Phoeneix

Gundam SEED Destiny licensed - Friday - March 11th 2005
As you've probably heard by now, Gundam SEED Destiny has been licensed in North America. As such, Anime Kingdom will be officially dropping this series. We appreciate the support over the past 20 weeks and hope you have enjoyed those releases. We hope to have a new project in progress soon.

Na akkor mostantol melyik sub menjen fel??
Seed-Fansubs, Haro^2-Tori^2, Starsubber, ZAFT?

En a Seed-Fansubs-osat lattam, az olyan minoseg mint a A-Kingdomos, de a forditasrol nem tok velemenyt mondani 1ik esetben sem...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Damnatus

Hali!

Feiratban nem tudok segíteni a döntésben!

Miura

Quote from: PhoeneixGundam SEED Destiny licensed - Friday - March 11th 2005
As you've probably heard by now, Gundam SEED Destiny has been licensed in North America. As such, Anime Kingdom will be officially dropping this series. We appreciate the support over the past 20 weeks and hope you have enjoyed those releases. We hope to have a new project in progress soon.

Na akkor mostantol melyik sub menjen fel??
Seed-Fansubs, Haro^2-Tori^2, Starsubber, ZAFT?

En a Seed-Fansubs-osat lattam, az olyan minoseg mint a A-Kingdomos, de a forditasrol nem tok velemenyt mondani 1ik esetben sem...

nekem mindegy,csak meglegyen a sorozat,mert ez a kedvenc animém;)
azt rakd fel,amelyikrõl tudod,hogy nem fogják abba hagyni..
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Phoeneix

[SEED-Fansubs] Gundam SEED Destiny - 21.avi
en ezt a fajtat fogom tolteni, amig csinaljak, de ha ok is abbahagyjak a license miatt, keresek vmi jo fansubot, mert nekem is a kedvenciem kozott van.

GundamSeed-36-InTheNameOfJustice(anime-mx)_[A9AF4EBA].mkv
GundamSeed-37-DivineThunder(anime-mx)_[79B0F09D].mkv
GundamSeed-38-DecisiveFire(anime-mx)_[86FBDEC8].mkv
GundamSeed-39-Athrun(anime-mx)_[4C2F11FD].mkv
GundamSeed-40-IntoTheDawnSkies(anime-mx)_[2F4EE797].mkv
GundamSeed-41-TremblingWorld(anime-mx)_[5500B001].mkv
GundamSeed-42-LacusStrikes(anime-mx)_[478C5BDD].mkv
GundamSeed-43-WhatStandsInTheWay(anime-mx)_[5B86D9D2].mkv
GundamSeed-44-SpiralOfEncounters(anime-mx)_[33523CC9].mkv
GundamSeed-45-TheOpeningDoor(anime-mx)_[A1954CF2].mkv
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

faxmactor

Sokáig tartott (és viszonlyag alacsony hasznossággal bír ;) ), de végre megvan, összeszenvedtem a(z angol) feliratot az Initial D Battle Stage - Original Version-höz, így felkerült. A korábbiakhoz hasonló DVD-rip, AC3, softsub. Nem ugyanaz, mint a Soldats fansub - mivel két változat készült belõle.

Sajnos csekély japán tudásom nem elegendõ a átvezetõ feliratok lefordításához, így aki ezt hiányolná, annak még várnia kell egy-két hónapot, hogy egyenként kikönyörögjem ezek fordítását, de hát...  :)
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Itachi

Volna egy kérdésem;Fel tudja valaki tölteni a Queen Millenia/Sen-nen Joo sorozat rsézeit?Ez egy Leiji Matsumoto mû.Nem tudom zsozso hogy viszonyul a Matsumoto mûvekhez, mert nem sokat láttam az ftp n.Ha nem viszolyog tõle, akkor valaki töltse fel plz.Én ezt is kerestem DC n,emule on mindenhol, mirc en, de sehol nincs. :merci:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Miura

Quote from: Phoeneix[SEED-Fansubs] Gundam SEED Destiny - 21.avi
en ezt a fajtat fogom tolteni, amig csinaljak, de ha ok is abbahagyjak a license miatt, keresek vmi jo fansubot, mert nekem is a kedvenciem kozott van.

GundamSeed-36-InTheNameOfJustice(anime-mx)_[A9AF4EBA].mkv
GundamSeed-37-DivineThunder(anime-mx)_[79B0F09D].mkv
GundamSeed-38-DecisiveFire(anime-mx)_[86FBDEC8].mkv
GundamSeed-39-Athrun(anime-mx)_[4C2F11FD].mkv
GundamSeed-40-IntoTheDawnSkies(anime-mx)_[2F4EE797].mkv
GundamSeed-41-TremblingWorld(anime-mx)_[5500B001].mkv
GundamSeed-42-LacusStrikes(anime-mx)_[478C5BDD].mkv
GundamSeed-43-WhatStandsInTheWay(anime-mx)_[5B86D9D2].mkv
GundamSeed-44-SpiralOfEncounters(anime-mx)_[33523CC9].mkv
GundamSeed-45-TheOpeningDoor(anime-mx)_[A1954CF2].mkv

Nagyon köszi szépen :D
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

bugger

Fent van a serveren a KURAU - Phantom Memories 1-19, de ha jól emlékszek rá, 26 részes. Ha valakinek megvan, lécci töltse fel!
bugger

Epyon

Helló mindenki.

Engem ez az anime érdekelne: Tsukihime Lunar Legend
De nem találtam itt fent Ftp-n. Nem tudja valaki ezt feltölteni, vagy egy helyet mondani nekem ahol letölthetném?

Elõre is köszönöm

Dragon

Quote from: EpyonHelló mindenki.

Engem ez az anime érdekelne: Tsukihime Lunar Legend
De nem találtam itt fent Ftp-n. Nem tudja valaki ezt feltölteni, vagy egy helyet mondani nekem ahol letölthetném?

Elõre is köszönöm
Ez nem a Shingetsutan Tsukihime?
Mert az fent van.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Mattanja

Quote from: bpka000Ez nem a Shingetsutan Tsukihime?
De az.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: bpka000Ez nem a Shingetsutan Tsukihime?
Mert az fent van.
De bizony az! Érdemes néha az alternatiív címeket is keresni, Epyon! ;)

Tyrael

Voices of Distant Star nincs fent?
nem talaltam, leszedtem mashonnan, mar lattam regebben, de most megneztem ujra, mar majdnem elkezdtem csinalni a feliratot, erre talaltam hozza 1et, es abban azt irtak, hogy az usteam verziohoz. :D ergo itt fent kellene lennie, de nincs

Tyrael

Mattanja

Quote from: TyraelVoices of Distant Star nincs fent?
nem talaltam, leszedtem mashonnan, mar lattam regebben, de most megneztem ujra, mar majdnem elkezdtem csinalni a feliratot, erre talaltam hozza 1et, es abban azt irtak, hogy az usteam verziohoz. :D ergo itt fent kellene lennie, de nincs

Tyrael
Pedig van, csak "Hoshi no Koe" néven. ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

zsozso

Quote from: ShiroiPedig van, csak "Hoshi no Koe" néven. ;)
Csak ertenem miert nem veszik egyesek a faradtsagot, hogy utannanezzenek a szinonimaknak anidb-n vagy animenfon ...
Death is the only redemption

Epyon

Köszönöm a helpet.
Igérem jövõben utánanézek:) Thx Thx :jee:

TurboK

Quote from: zsozsoCsak ertenem miert nem veszik egyesek a faradtsagot, hogy utannanezzenek a szinonimaknak anidb-n vagy animenfon ...
hát tudod nem lehet mindenki olyan okos és szép mint mi =)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>