Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: ManituIgen a Magical Songs, de akár ost is lehetne, bennevan minden háttérzene, meg opening, ending, csk sajnos csak abban a verzióban, ahogy az animében is volt (röviden:( )
Na, akkor az opening single-t viszont felrakom, mert azon meg rajta van az opening/ending teljes verzióban és karaokében is. ;)

Manitu

Quote from: MohaNa, akkor az opening single-t viszont felrakom, mert azon meg rajta van az opening/ending teljes verzióban és karaokében is. ;)
Helyes! Jöhet! :jee:


Moha

Quote from: ManituHelyes! Jöhet! :jee:
Oké, felkúszott. Most már majd csak át kell tennie zsozso-nak a közösbe. :)

Fazék

Berserk manga v29c253 feltöltve, amint zsozso átrakja lehet tölteni

Itachi

Másnak se jön be az upload checker?Vagy csak nekem.Ha meg másnak se jön be, akkor hol tudom megnézni az aktuális feltöltéseket? :confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moha

Érdekel valakit a Midori no Hibi manga? Fel tudnám tölteni az egészet.

A másik: éppen most szedem le a DaCapo-t, és ha van igény rá, akkor fel is töltöm majd. Én most a Soldats verziót kezdtem el tölteni, összehasonlítva szerintem jobb, mint az AnimeOne, de nézzétek meg ti is:

Jelenet1: Aone | Soldats
Jelenet2: Aone | Soldats
Jelenet3: Aone | Soldats

Fazék

Quote from: MohaÉrdekel valakit a Midori no Hibi manga? Fel tudnám tölteni az egészet.
Engem érdekelne. Amúgy mennyire más mint az anime?

Moha

Quote from: BlimpEngem érdekelne. Amúgy mennyire más mint az anime?
Mivel még csak az elejébe olvastam bele, így sokat nem tudok mondani, de mintha gyorsabb volna az események menete. Viszont úgy tûnik, a történet ugyanaz, mint az animében.

zolan43

Quote from: MohaÉrdekel valakit a Midori no Hibi manga? Fel tudnám tölteni az egészet.
A MANGAzin-on kintlévõ magyarra lefordított 8 kötet (85 fejezet)?

Ahoz nem kellene Meglivorn vagy/és a fordító beleegyezését kérni?

Fazék

Quote from: MohaMivel még csak az elejébe olvastam bele, így sokat nem tudok mondani, de mintha gyorsabb volna az események menete. Viszont úgy tûnik, a történet ugyanaz, mint az animében.
Ugye nem a magyar változatot akarod fölrakni? Vmiért a másodfordításoktól kicsit ódzkodom... bocsánat.

Moha

Quote from: BlimpUgye nem a magyar változatot akarod fölrakni? Vmiért a másodfordításoktól kicsit ódzkodom... bocsánat.
Nem hát. Egy szóval nem mondtam, hogy magyar. ;)
Egy Snoopycool féle angol scanlation.

Dragon

Quote from: MohaA másik: éppen most szedem le a DaCapo-t, és ha van igény rá, akkor fel is töltöm majd. Én most a Soldats verziót kezdtem el tölteni, összehasonlítva szerintem jobb, mint az AnimeOne, de nézzétek meg ti is:
Szerintem a soldats verziónak természetesebb a színe, az AonE olyan elmosódott sárgás.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

zsozso

Request:
Sakura taisen tv
Sakura taisen ova 1-2
Ha valakinek megvan szoljon.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozsoRequest:
Sakura taisen tv
Sakura taisen ova 1-2
Ha valakinek megvan szoljon.
Mostanában úgyse töltök le semmit se, szóval ha gondolod nekiállhatok beszerezni. Mostanában a Millenium Actress ill. a Grave of the Fireflies cseréjén gondolkodtam még el ogm/mkv-s változatra. Ezen terveimrõl vélemény?

zsozso

Quote from: BlimpMostanában úgyse töltök le semmit se, szóval ha gondolod nekiállhatok beszerezni. Mostanában a Millenium Actress ill. a Grave of the Fireflies cseréjén gondolkodtam még el ogm/mkv-s változatra. Ezen terveimrõl vélemény?
Jobb minosegure mindigis lehetett.
Leszedem en igy gyorsabb.
(Ha talalsz olyat ami cserelheto es bt-n van szolj.)
Death is the only redemption

bugger

Felraktam:

Blade of the Immortal 97-8 (majd jövõ héten jön a 99),
és elkezdtem egy GitS -et is, amiben csak jap. szinkron van, remastered, xvid, hozzá meg a magyar sub (igaz, külön file-ban, bocs)
bugger

Fazék

Quote from: buggerés elkezdtem egy GitS -et is, amiben csak jap. szinkron van, remastered, xvid, hozzá meg a magyar sub (igaz, külön file-ban, bocs)
Tisztes a szándék, de megnézted ftp-n? Biztosan nincs már ilyen fönt? Illetve biztos, hogy annyival jobb a fönt lévõnél, amit fölraknál? :)

bugger

Mondjuk fent van 2 változat: egy angol-jap-soksub mkv 2cd divx5.2 remastered, meg egy magyar is. Nem néztem meg az mkv minõségét, de ha zsozsonak nem tetszik, max törli. (egyetemrõl töltök fel, úgyhogy engem spec nem zavar annyira, ha hiába tettem fel)

Ja, felraktam egy OS-tan intro-t is, ezt viszont  úgy fest, nem lehet mplayerrrel megnézni. Próbáltam 1.0pre5-el, hivatalos meg saját compile-lal, de nem jött össze. Viszont vmi okból kifolyólag ffdshow gond nélkül viszi... Próbléma valszleg nállam van...
bugger

.Attila

Quote from: buggerMondjuk fent van 2 változat: egy angol-jap-soksub mkv 2cd divx5.2 remastered, meg egy magyar is. Nem néztem meg az mkv minõségét, de ha zsozsonak nem tetszik, max törli. (egyetemrõl töltök fel, úgyhogy engem spec nem zavar annyira, ha hiába tettem fel)
Aha. Csak így felesleges munkát adsz zsozsonak. Képzeld el, ha mindenki így töltene fel.

zsozso

Quote from: buggerMondjuk fent van 2 változat: egy angol-jap-soksub mkv 2cd divx5.2 remastered, meg egy magyar is. Nem néztem meg az mkv minõségét, de ha zsozsonak nem tetszik, max törli. (egyetemrõl töltök fel, úgyhogy engem spec nem zavar annyira, ha hiába tettem fel)

Ja, felraktam egy OS-tan intro-t is, ezt viszont  úgy fest, nem lehet mplayerrrel megnézni. Próbáltam 1.0pre5-el, hivatalos meg saját compile-lal, de nem jött össze. Viszont vmi okból kifolyólag ffdshow gond nélkül viszi... Próbléma valszleg nállam van...
Javaslom elolvasni a multi language dirben levo readme-t ...

Ez a release az a-l féle rip felhasználásával készült.
Belekerült még a magyar szinkron és 2 féle magyar felirat is.
A végeredmény:

1, a-l féle video
2, magyar szinkron
3, japán hang
4, angol szinkron
5, QBM féle felirat
6, CSOCSO féle felirat
7, angol R1-es felirat
8, angol R2-es felirat

Jó szórakozást,
Black
Death is the only redemption

bugger

Igen, olvastam, csak azt nem értem, minek kellett benne hagyni pl az angol audiot, csak a helyet foglalja, meg szvsz egy pár fuck, damn, shit -tel több van benne, mint elviselhetõ (bár ízlések és pofonok)

Ráadásul az enyém nem újratömörítés, hanem rögtön DVDrõl szedtem le. Bár könnyen beszélek, csak az elsõ pár percet néztem meg Black ripjébõl csak az elsõ pár percet néztem meg, de az enyém kicsit tisztább. Hangyányit, pl kicsit jobb a kontrasztja.

Igaz, törölve lett, úgyhogy sorry.
bugger

zsozso

Quote from: buggerIgen, olvastam, csak azt nem értem, minek kellett benne hagyni pl az angol audiot, csak a helyet foglalja, meg szvsz egy pár fuck, damn, shit -tel több van benne, mint elviselhetõ (bár ízlések és pofonok)

Ráadásul az enyém nem újratömörítés, hanem rögtön DVDrõl szedtem le. Bár könnyen beszélek, csak az elsõ pár percet néztem meg Black ripjébõl csak az elsõ pár percet néztem meg, de az enyém kicsit tisztább. Hangyányit, pl kicsit jobb a kontrasztja.

Igaz, törölve lett, úgyhogy sorry.
Nemlett ujratomoritve semmi, mivel demuxe-elve lett...
Death is the only redemption

.Attila

Látom fent van a Chrono Trigger zenéje, de a Chrono Cross-é nincs. Felrakjam vmikor?

Rounin

Quote from: BonciLátom fent van a Chrono Trigger zenéje, de a Chrono Cross-é nincs. Felrakjam vmikor?

Nahhhná. Ha szabad kérnem :) (mindegy mikor, de lehetõleg amint ráérsz ;) )

Cobra

Felszenvedtem a Ranma Season 6 azon részeit, amik csak VHS ripben voltak fent.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Érdekelne valakit az Ichigo 100%? (manga és/vagy anime) Ha igen akkor elkezdem feltölteni.


Damnatus

Hali!

Kösz Cobra!
Igen Manitu, jöhetnek!

Titkos

Quote from: CobraFelszenvedtem a Ranma Season 6 azon részeit, amik csak VHS ripben voltak fent.

Thanx! :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Manitu

Na, felment az Ichigo. Ha Zsozso átrakja, lehet tölteni.


kikuchiyo

Hamarosan fel fogom tudni tölteni a teljes(?) Lone Wolf and Cub (Kozure Ookami) mangát. Segítség: a 70-es évek legismertebb, leghosszabb és legjobb, kultikusnak tekinthetõ szamuráj-manga-sorozata.
Van rá érdeklõdés (meg hely)? 1.5 GB.
Failure is the default option