Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

m46u5

Galaxy Angel - 26 ep.
Galaxy Angel 2 - 18 ep.
Galaxy Angel 3 - 52 ep.
Galaxy Angel 4 - na.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Zelgadis

Quote from: m46u5Galaxy Angel - 26 ep.
Galaxy Angel 2 - 18 ep.
Galaxy Angel 3 - 52 ep.
Galaxy Angel 4 - na.

Az azt jelenti, hogy még fut, vagy hogy még csinálják, vagy hogy még csak tervezik? (/me  :lame: )

m46u5

Quote from: ZelgadisAz azt jelenti, hogy még fut, vagy hogy még csinálják, vagy hogy még csak tervezik? (/me  :lame: )
Nem tom, mert az AnimeNfo-n ez volt, de most a kedvedért beírtam a google-ba, hogy "galaxy angel 4th ep list"
elsõ találat:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=4163

Amúgy meg passz. Még egyik részt sem láttam.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Oblodra

Quote from: ZelgadisAz jó, mert a haveromnak meg a harmadik :D (nem tudom melyik hány részes, csak hogy az elsõ 26) Írok akkor zsozsonak, egyszer csak válaszol :))


Úgy látszik hirtelen meglesz mind  :)
Embernek ember a farkasa...

Zelgadis

Hát ha ennyi sok folytatást készítettek belõle, akkor annyira szar nem lehet ^_^
Mert ha teszem azt a 2. sorozat megbukik, akkor nem folytatják, vagy max megpróbálnak egy 3.at és ha az is szar, akkor nem erõltetik a dolgot :)
De úgy tünik tetszik a népeknek is, nem csak nekem ^__^
Japánok szeretik idióta vígjátékok :D

edrebel

sziasztok,

nem tud valaki egészen véletlenül .ogm formátumú last exile-t szerezni? szeretnék ehhez is egy magyar fordítást generálni, csak nem tudok feliratot idõzíteni. :(

elõre is kösz...
ed

zsozso

Mostanaban kicsit elvoltam havazva, aki feltolteni akar az nezzen be ebbe a topicba:
http://usteam.hu/forum/showthread.php?t=612
Death is the only redemption

Oblodra

#3817
Quote from: edrebelsziasztok,

nem tud valaki egészen véletlenül .ogm formátumú last exile-t szerezni? szeretnék ehhez is egy magyar fordítást generálni, csak nem tudok feliratot idõzíteni. :(

elõre is kösz...


Itt már elkezdtük fordítani: http://animeaddicts.pozor.hu/
De szólj ha bárminek kell a felirata.. megpróbálom megszerezni.
Embernek ember a farkasa...

.Attila

Vki le tudná tölteni az Eatman 98-at? Boxtorrentsen fent van a torrent, de nekem most nincs helyem letölteni :(

udx6bs

Ha ko anime szoljatok hogy toltsem fel (es hogyan):

[Dual]FMAlchemist 1-12 [EEK][A4E]
[Dual]Shingetsutan Tsukihime (teljes)  [AXP]
[Dual]Last Exile (Hamarosan teljes:) [AXP]
[Dual]GitS SAC (1-23) [A4E]
[Dual]Samurai Champloo (1-12) [EEK][A4E]
[Dual]Appleseed 2004 [A4E] (h.264-es valtozat -> sok sok procikraft kell hozza)
[Dual]Nausicaa of the Valley of the Wind [A4E]
[Dual]The Cat Return Movie [A4E] (h.264)
[Dual]Elfen Lied (1-4) [EEK]

Ha jol lattam akkor ezek nem nagyon voltak font (dualban)

bugger

Quote from: udx6bsHa ko anime szoljatok hogy toltsem fel (es hogyan):

[Dual]Appleseed 2004 [A4E] (h.264-es valtozat -> sok sok procikraft kell hozza)


Ez a normál DVD? Csak mert a hivatalos honlapon nincs kint HDTV felbontású DVD-rõl semmi pletyka, és így egyszerûen esztelenség a h264...
bugger

.Attila

Quote from: udx6bs[Dual]Nausicaa of the Valley of the Wind [A4E]
[Dual]The Cat Return Movie [A4E] (h.264)
Ezek tuti nem kerülhetnek fel, és a helyedben nem hangoztatnám, hogy ilyen formában van meg, lévén ezek itt is licenszelt anime-k.

Fazék

Quote from: udx6bsHa ko anime szoljatok hogy toltsem fel (es hogyan):

[Dual]FMAlchemist 1-12 [EEK][A4E]
[Dual]Shingetsutan Tsukihime (teljes)  [AXP]
[Dual]Last Exile (Hamarosan teljes:) [AXP]
[Dual]GitS SAC (1-23) [A4E]
[Dual]Samurai Champloo (1-12) [EEK][A4E]
[Dual]Appleseed 2004 [A4E] (h.264-es valtozat -> sok sok procikraft kell hozza)
[Dual]Nausicaa of the Valley of the Wind [A4E]
[Dual]The Cat Return Movie [A4E] (h.264)
[Dual]Elfen Lied (1-4) [EEK]

Ha jol lattam akkor ezek nem nagyon voltak font (dualban)
nem mindenki szereti az angol szinkron-t, sokan inkább az angol szinkron nélküli jobb minõségû .avi változatra vágynak, szóval sztem elég sok feltöltésed hiába volt... de a szándék a lényeg :)

amúgy a4e és axp én úgy vettem észre inkább a mennyiségre és elterjedtségre törekszenek, mint a minél szebb rip-ekre... de ez lehet hogy csak az én kényszerképzetem :)

The Cat Return pedig biztosan nem fog fölkerülni, mert Ghibli termék és azok le vannak tiltva az ftp-rõl immár sajnos.

edit: tényleg ahogy Bonci mondja a Nausicaa is Ghibli... szóval az se mehet föl.

udx6bs

Quote from: buggerEz a normál DVD? Csak mert a hivatalos honlapon nincs kint HDTV felbontású DVD-rõl semmi pletyka, és így egyszerûen esztelenség a h264...


szerintem normal DVD. 720x480-as a felbontas

info ->
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1312&expand=26701#eid_26701

nem sokkal jobb a minosege mint az usteamon talalhatonak, de ennek az ara hogy 90-100% -on fut a procim (2.53PIV), eppen szedem le a divX-es valtozatot annyival nem lesz szerintem rosszabb

udx6bs

Quote from: Blimpnem mindenki szereti az angol szinkron-t...
en szeretem azert ajanlottam fol, de ha nem kell hat nem kell
jah es kosz hogy szoltok hogy van itthon licenszezett cuccom azokat most kiveszem a megosztasbol :(

egyebkent meg valahol van vmilyen lista hogy mi van itthon anime-bol licenszezve?

bugger

Quote from: udx6bsszerintem normal DVD. 720x480-as a felbontas

Thx, már rég megvan az, és ne félts engem proci terén! ;)
Akkor valszleg csak vmelyikük kitalálta, hogy "jé, még nem kódoltam ilyen formátumban..."

Dual: igen, legtöbbünk nem csípi az ilyeneket. Ezekre csak akkor éri meg cserélni, ha észrevehetõen jobb a minõsége/ugyan az, de vmi egyébb extra van benne. Pl Earth Girl Arjuna esetén a csak OST AC3 sáv nagy extra volt...
bugger

Cobra

Dual audiosnak egyetlen elõnye, hogy nem beégetett felirattal van és lehet hozzá csinálni magyar feliratot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

m46u5

Quote from: CobraDual audiosnak egyetlen elõnye, hogy nem beégetett felirattal van ...
Hát, sajna ezt most meg tudom vétózni, mert a Final Fantasy Unlimited, amit most töltök sajna az intróban beégetett (német) feliratot tartalmaz :(
Amúgy ha van rá igény szívesen feltölteném majd, mert nagyon szép minõségû - igaz ez csak az elsõ 16 epizód, de sebaj. Ja és van hozzá dvd extra!

A minõségrõl részletesebben (ha valaki érdekelne):
Ep.01-16 (mkv) az elsõ részek átlagosan 350MB, a vége felé ez redukálódik 300MB-ra.
 Audio: Német (AAC/MPEG4/LC/SBR), Japán (VORBIS), Angol (AAC/MPEG4/LC/SBR)
 Video: XviD 1.03 - 640x480
 Felirat: Német

Bár, ha kell megbuherálhatom, és kiszedhetem az intróból a feliratot, meg ha már nekiesik az ember akkor illene magyar feliratot is belepakolni, csak le kellene fordítani a német feliratot (valaki esetleg vállalná? :) )

Mgj. a filmhez: Nagyon tetszett, hogy a csaták után a tipikus FF csatalezáró zenemotívum van benne :)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Oblodra

Nekem elküldheted majd a német feliratot, ránézek és eldöntöm nekiállok e/mennyit felejtettem németbõl
Embernek ember a farkasa...

katz

Quote from: OblodraNekem elküldheted majd a német feliratot, ránézek és eldöntöm nekiállok e/mennyit felejtettem németbõl
Én be tudom vállalni, csak nem most, mert 1000 fontosabb dolgom van. Ha ráér a jövõ hónapban akkor ok.

Oblodra

Quote from: katzÉn be tudom vállalni, csak nem most, mert 1000 fontosabb dolgom van. Ha ráér a jövõ hónapban akkor ok.

Én se rögtön kezdenék bele, hisz Júni 21-ig érettségi, de csináld akkor te, van egy csomó amit még lehet fordítani..
Valaki tud olyan oldalt ahonnét le lehet szedni német feliratokat?
Embernek ember a farkasa...

Cobra

Ha adtok torrentet a sorozathoz, akkor megnézném és talán erõt is vennék magamon 1-2 rész lefordítására :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Találtam Kodomo no Omocha-t, full sorozat, angol felirattal, jó minõségben (az info szerint 512x384 felbontás), ráadásul 29 seeder van, és még 229 töltõ emellé. Egy nagy gond van: a teljes méret meghaladja a 22 gigát, nekem meg egy nyamvadt 40gigás vinyóm van, messze nincs ennyi helyem, úgyhogy segítség kéne!

Viszont találtam Ranma 1/2 dual audio (.mkv) torrentet is, amit elkezdtem leszedni, és ezt még le is tudom szedni. Felrakni viszont ekkora mennyiséget nem fogok tudni, már ha egyáltalán igény van erre a verzióra. Vállalkozó szellemûek segítségét várom!

Tyrael

Quote from: BonciTaláltam Kodomo no Omocha-t, full sorozat, angol felirattal, jó minõségben (az info szerint 512x384 felbontás), ráadásul 29 seeder van, és még 229 töltõ emellé. Egy nagy gond van: a teljes méret meghaladja a 22 gigát, nekem meg egy nyamvadt 40gigás vinyóm van, messze nincs ennyi helyem, úgyhogy segítség kéne!

Viszont találtam Ranma 1/2 dual audio (.mkv) torrentet is, amit elkezdtem leszedni, és ezt még le is tudom szedni. Felrakni viszont ekkora mennyiséget nem fogok tudni, már ha egyáltalán igény van erre a verzióra. Vállalkozó szellemûek segítségét várom!
bitcomet klienssel be lehet allitani, hogy mit toltson le

Tyrael

.Attila

Quote from: Tyraelbitcomet klienssel be lehet allitani, hogy mit toltson le

Tyrael
Mint ahogy Azureus-szal is. Nem ez a gond, hanem az, hogy én ekkora mennyiségnél csak úgy tudok tölteni, hogy ha leérkezett egy DVD-nyi cucc, kiírom, és törlöm. Ezt hívják leechelésnek. Mondjuk ez legfeljebb erkölcsi probléma, de ami lehetetlenné teszi nekem a letöltést, hogy egyetlen torrentrõl van, ami az összes filet tartalmazza, tehát a letöltött filet a rendszer nem engedi letörölni. Vagy ha letörlöm, miközben nem megy az Azureus, akkor hiba üzenet fogad a következõ indításnál.

Tyrael

Quote from: BonciMint ahogy Azureus-szal is. Nem ez a gond, hanem az, hogy én ekkora mennyiségnél csak úgy tudok tölteni, hogy ha leérkezett egy DVD-nyi cucc, kiírom, és törlöm. Ezt hívják leechelésnek. Mondjuk ez legfeljebb erkölcsi probléma, de ami lehetetlenné teszi nekem a letöltést, hogy egyetlen torrentrõl van, ami az összes filet tartalmazza, tehát a letöltött filet a rendszer nem engedi letörölni. Vagy ha letörlöm, miközben nem megy az Azureus, akkor hiba üzenet fogad a következõ indításnál.
akkor nem jol erted amit mondok
azureusban a megkezdett letoltes utan be lehet allitani a letoltendo fileok (amiket a torrent file tartalmaz) prioritasat. Na, ha azt ott "ne toltse le" re allitod, akkor azokat nem fogja letolteni. Ha igy egyszerre csak annyit toltesz le, amennyi elfer a vinyon, akkor semmi gond. Ha kesz, kliens leallit, kiirod a cuccot, torlod, kliens elindit, bejelolod neki, hogy most azokat ne toltse le, amiket mar leszedett, elinditasz par masik file-t, aztan kesz.
Ez igy mukodik azureusban. Csak Bitcometben egyszerubb, mert ott a letoltes inditasanal felugrik egy ablak, hogy az osszes file kozul melyikeket akarod letolteni, ott pipalgatni lehet. Nem utolag kell kivalasztani, mint azureusban, lenyeg az, hogy megoldhato.

Tyrael

Moha

Quote from: BonciVagy ha letörlöm, miközben nem megy az Azureus, akkor hiba üzenet fogad a következõ indításnál.
Ezt ki lehet kerülni: legyenek ott a file-ok (hogy ne hiányolja õket az Azureus), de 0 byte-os mérettel. Magyarán letörlöd a file-okat, de utána létrehozol ugyanolyan nevüeket.
Aztán az Azureus-ban nyomsz egy újraellenörzést.

Oblodra

#3837
Én is a Bitcometet ajánlom, azt használom jó ideje és semmi bajom nem volt vele.
Embernek ember a farkasa...

.Attila

Quote from: Tyraelakkor nem jol erted amit mondok
azureusban a megkezdett letoltes utan be lehet allitani a letoltendo fileok (amiket a torrent file tartalmaz) prioritasat. Na, ha azt ott "ne toltse le" re allitod, akkor azokat nem fogja letolteni. Ha igy egyszerre csak annyit toltesz le, amennyi elfer a vinyon, akkor semmi gond. Ha kesz, kliens leallit, kiirod a cuccot, torlod, kliens elindit, bejelolod neki, hogy most azokat ne toltse le, amiket mar leszedett, elinditasz par masik file-t, aztan kesz.
Ez igy mukodik azureusban. Csak Bitcometben egyszerubb, mert ott a letoltes inditasanal felugrik egy ablak, hogy az osszes file kozul melyikeket akarod letolteni, ott pipalgatni lehet. Nem utolag kell kivalasztani, mint azureusban, lenyeg az, hogy megoldhato.

Tyrael
Probléma meg lesz oldva... majd Moha letölti :D
Én addig is a Ranma mkv kódolását szerzem be.

Más: néhány órás szórakozás után a szerveren található Mai Hime sorozatnak a részeinek végérõl levágtam az elõzeteseket (köv. rész elõzetesei), így a sorozat ráfér egy DVD-re. Ugyanis a jelenlegi változat 71 megával több, mint egy dvd kapacitása. Hanggal is szórakozni kellett, de jó lett, leellenõriztem minden résznél, és nincs benne csúszás. Szóval ha érdekel vkit ez a vágott verzió, szóljon.

Oblodra

Quote from: BonciProbléma meg lesz oldva... majd Moha letölti :D
Én addig is a Ranma mkv kódolását szerzem be.

Más: néhány órás szórakozás után a szerveren található Mai Hime sorozatnak a részeinek végérõl levágtam az elõzeteseket (köv. rész elõzetesei), így a sorozat ráfér egy DVD-re. Ugyanis a jelenlegi változat 71 megával több, mint egy dvd kapacitása. Hanggal is szórakozni kellett, de jó lett, leellenõriztem minden résznél, és nincs benne csúszás. Szóval ha érdekel vkit ez a vágott verzió, szóljon.

 :bruhuhu:  Én már kiírtam.. a 26-rész a Samurai Champloo-hoz csapódott :)
Embernek ember a farkasa...