Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Tyrael

engem is kijelentkeztetett most

Tyrael

Vobi

Köszönöm, a passzív mód bejött.

Titkos

Quote from: TurboKAz Outlanders nem Joji Manabe mûve? Van egy két doujinom róla, ami alapján elég "testes" a rajzstílusa.

De igen. :)  Egyébként mit értesz pontosan a "testes" alatt? :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


kikuchiyo

Feltöltöttem az Eikoku Koi Monogatari Emma c. sorozat 1. 6 részét, illetve a hozzátartozó manga 1. 3 kötetét... már ha érdekel valakit.
Failure is the default option

Tyrael

Quote from: kikuchiyoFeltöltöttem az Eikoku Koi Monogatari Emma c. sorozat 1. 6 részét, illetve a hozzátartozó manga 1. 3 kötetét... már ha érdekel valakit.
hogy lehet feltolteni? :)

Tyrael

kikuchiyo

A régi (pre-proart) feltöltõaccountommal simán ment. Kérj zsozsotól, ha még nincs.
Failure is the default option

Feldin

Lenne egy nagy kérdésem!!!! Mik kerültek le?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

syeren

Én (és sokan mások) annak örülnék, ha minden maradna, amíg csak lehet. Csak nemrég ismertem meg ezt az oldalt,
az FTP-t és legfõképp titeket!  ;) Még sokmindent szeretné(nk) letölteni és ki tudja, mitõl válna meg zsozso...

Phoeneix

Quote from: Tyraelhogy lehet feltolteni? :)

Tyrael

Ezt a nagy kerdest mar en is feltettem par posttal feljebb, es meg azota sem jott ra valasz:(
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Tyrael

Quote from: syerenÉn (és sokan mások) annak örülnék, ha minden maradna, amíg csak lehet. Csak nemrég ismertem meg ezt az oldalt,
az FTP-t és legfõképp titeket!  ;) Még sokmindent szeretné(nk) letölteni és ki tudja, mitõl válna meg zsozso...
hat most lett szabad hely, mert ugye bye-bye ost's, bye-bye amv-k, viszlat Magyarorszagon kiadott animek.
Amugy en naruto, illetve bleach mangara, gondoltam.

Tyrael

Phoeneix

en gantz mangat tudom tolteni 200ig, mert addig talaltam eddig meg
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)


Komplikato

Quote from: Tyraelhat most lett szabad hely, mert ugye bye-bye ost's, bye-bye amv-k, viszlat Magyarorszagon kiadott animek.
Hááát, azért abból nem nagyon volt sok. És szép sorban be is szerzem õket legálisan. Hiszen nem azért van ennyi Anime/Manga és Asian Movie site, mert nehezen hozáférhetõek e filmek?
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Tyrael

Quote from: KomplikatoHááát, azért abból nem nagyon volt sok. És szép sorban be is szerzem õket legálisan. Hiszen nem azért van ennyi Anime/Manga és Asian Movie site, mert nehezen hozáférhetõek e filmek?
en sem banom, de azert inuyasha, slayers meg ilyenek miatt felszabadult nemi hely :)

Tyrael

noway

Quote from: Tyraelhat most lett szabad hely, mert ugye bye-bye ost's, bye-bye amv-k, viszlat Magyarorszagon kiadott animek.

Tulajdonképpen az OST-ket és fõleg az AMV-ket miért kellett törölni? Gondolom az ASVA kérte, de nem bírom felfogni, miért jó nekik...
A magyar animék az tiszta sor, még egyet is értek vele, ha senki nem veszi meg a DVD-t, akkor dobnák az anime-piacot a forgalmazók, szóval azoknak a levétele többet használ nekünk, mint amennyit árt. De hogy egy AMV milyen üzletet ronthat, azt nem tudom elképzelni...

Tutegal

Quote from: nowayDe hogy egy AMV milyen üzletet ronthat, azt nem tudom elképzelni...
A bennük felhasznált, nálunk is kiadott zenék miatt pattognak a jogvédõk.

Sinistro

Szeretnék (tudnék) én is feltölteni pár dolgot, de csak akkor, ha van rá igény. Tudom, hogy végsõ soron zsozso fog dönteni, de mielõtt PM-et írnék és engedélyt kérnék a feltöltésre, szeretnélek titeket is megkérdezni, hogy az alábbiak között van-e olyan, amit szívesen látnátok az ftp-n? Nem szeretnék feltenni semmi olyat, ami senkit nem érdekel...

Manga:

1.   Battle Angel Alita: Last Order (Volme 3, 4, 5, 6 és a 7. egy része. Az ftp-n csak az elsõ 2 kötet van fent. Az 5-6 és 7. kötet japán nyelvû).
2.   Battle Angel Alita: Extra Stories (3 db).
3.   Evangelion: Girlfriend of Steel 2 (Volume 1,2,3, és vol 4. ch. 1.).
4.   Orion: írta Masamune Shirow. Ennyi azt hiszem elég is róla...
5.   Tsubasa Chronicle: Volume 1,2,5,6,7 és 8 egy része, valamint hamarosan vol. 2,3.
6.   Death Note: Volume 1.
7.   Video Girl Ai: Volume 1-15.
8.   Gunsmith Cats: Vol. 1-9.
9.   Vandread: Volume 1.

Anime:

1.   Rah Xephon OVA (Interlude): A játékhoz készített 15 perces rész, ezt rakták be anno moziként.

És végül nem tudom, hogy ilyesminek van-e helye a szerveren: Final Fantasy játékokból kiszedett átvezetõ animációk (7,8,9,10,10-2,11, de azért nincs meg mindegyikbõl az összes). Végül is anime karakterek vannak bennük, történetük is van, felfogható egyfajta CG mozinak is.

A felsorolt dolgok mind olyanok, amiket több – kevesebb utánjárással bárki megszerezhet a Net-rõl, de talán mégis jobb lenne õket egy helyen, összegyûjtve látni.
Kérlek adjatok valami visszajelzést!

TurboK

Quote from: TutegalA bennük felhasznált, nálunk is kiadott zenék miatt pattognak a jogvédõk.
nemtom hogy egy anime soundtrack cdn mennyi cucc van ami sérti az ASVA jogait.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Mattanja

#3798
Quote from: SinistroSzeretnék (tudnék) én is feltölteni pár dolgot, de csak akkor, ha van rá igény.
Csak így kapásból amit kiszúrtam: Video Girl Ai, az pedig fennt van, szóval hagyhatod. A többi pedig ha jól látom ahq-n megvan - kivéve Orion, Death Note.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Sinistro

Quote from: ShiroiCsak így kapásból amit kiszúrtam: Video Girl Ai, az pedig fennt van, szóval hagyhatod. A többi pedig ha jól látom ahq-n megvan - kivéve Orion, Death Note.

Köszönöm hogy válaszoltál  :) . Sajnos az AHQ-ra nem tudok felmenni valami miatt, így csak az itteni ftp-t néztem végig , bár a Vgai így sem tûnt fel (hiába, meleg van).
Azért két cím így is megmaradt  :rolleyes: .

Zelgadis

Quote from: TurboKnemtom hogy egy anime soundtrack cdn mennyi cucc van ami sérti az ASVA jogait.

hát úgy körülbelül nulla, de lehet, hogy akkor túl nagyot mondtam :\

pedig azokat szerettem a legjobban, hiába no zenebolond vagyok, ki költene még vagyonokat minõségi MIDI keyboardra :(

és mostantól nem tudom megszerezni az animék bgmjeit, mert japánból ugyan nem rendelek eredeti ostket, nincs az az ösztöndíj ami elég lenne rá :(

 Van Galaxy Angel elsõ sorozatom (ne kérdezd honnan :P egy haverom rendelt már cuccokat japánból, talán ez is onnan van :PP) ha valakit érdekel. Akkora vígjáték, hogy néhány rész alatt majdnem leestem a székrõl :D :D
És soha semmi nyomát nem láttam még magyarország közelében sem :]

 És igen, ennek is ott volt a zenéje, csak nem szedtem le akkor azonnal... :( :bruhuhu:

Zelgadis

Quote from: Tyrael...
viszlat Magyarorszagon kiadott animek.
...


Na és magyarországon talán japán szinkronnal adták ki õket? :(
Ha engem érdekelne a lengyel Dragonball, akkor azért is pampognának, ha netrõl megszerezném? :(
Megáll az ész mostmár, komolyan ... :fuk-u:

roderick

Quote from: ZelgadisNa és magyarországon talán japán szinkronnal adták ki õket? :(
Ha engem érdekelne a lengyel Dragonball, akkor azért is pampognának, ha netrõl megszerezném? :(
Megáll az ész mostmár, komolyan ... :fuk-u:

Létszi legalább hülyeségeket ne beszélj, hamár offtopic-olsz...

Amúgy feltöltés most hogyis van? kérjek újra feltöltö acc-ot vagy a régi él?
mert a Beck animét szivesen feltölteném ám
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Cobra

Valaki a Last Exile hiányzó Anime-MX-es részeit be tudná szerezni? Sajnos az IRC-s letöltéshez se nagyon értek, meg az uploadom is elég karcsú, hogy utána felrakjam a szerverre.  :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: ZelgadisVan Galaxy Angel elsõ sorozatom (ne kérdezd honnan :P egy haverom rendelt már cuccokat japánból, talán ez is onnan van :PP) ha valakit érdekel. Akkora vígjáték, hogy néhány rész alatt majdnem leestem a székrõl :D :D
Engem érdekel. :)
Amúgy meg: én sem örülök, hogy törölni kellett az OST-ket, de azért még nem muszáj megvenni japánból a cd-ket, van még hely, ahonnan lehet OST-t tölteni. ;)

Fazék

Quote from: CobraValaki a Last Exile hiányzó Anime-MX-es részeit be tudná szerezni? Sajnos az IRC-s letöltéshez se nagyon értek, meg az uploadom is elég karcsú, hogy utána felrakjam a szerverre.  :(
AniDB szerint 16 rész után abbahagyta az Anime-MX csoport a Last Exile-t...

Oblodra

Nekem megvan a Galaxy Angel második sorozata-már ha 18 részes...  elsõ is,de tedd fel te :)
Írtam zsozsónak h. jöhet e, de még nem válaszolt(biztos elfoglalt)
Embernek ember a farkasa...

m46u5

Nekem megvan az Onegai Twins vol 1-6 comic (japán felirat, ~15MB), ill. Growlanser IV OVA (Satoshi Urushihara készítette) anime (~300MB)
ha van rá igény szívesen feltöltöm (persze akkor kérni kéne accot)

Kérdés: Leszedtem egy videót, amin Satoshi Urushihara-val dumálnak a Front Innocent mûvével kapcsolatban (jap nyelvû, felirat nincs, ~370MB), mutatnak magából az alkotásból is, megy hogy szg.-n hogy szerkesztgeti, stb. Nem tudom, hogy ilyet fel lehetne tölteni (bár igaz ilyen jellegût még nem láttam fennt)?
Vagy csak anime/hentai/manga lehetséges?
Ja meg van egy kupac Anime pack-om (képek, ~2.1GB)

Kérdés2: Ha feltötök, és megszakad a kapcsolat (ADSL, dinamikus ip), lehet folytatni, vagy újra kell kezdeni?
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

m46u5

Nem akarok nagyon kukacoskodni, de a Kiddy Grade, nem megy véletlenül valamelyik magyar adón (1-2 hete láttam egy részt - talán A+), nem probléma, hogy az ftp-n fennt van?
Ha rosszat szóltam akkor bocs.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Zelgadis

Quote from: OblodraNekem megvan a Galaxy Angel második sorozata-már ha 18 részes...  elsõ is,de tedd fel te :)
Írtam zsozsónak h. jöhet e, de még nem válaszolt(biztos elfoglalt)

Az jó, mert a haveromnak meg a harmadik :D (nem tudom melyik hány részes, csak hogy az elsõ 26) Írok akkor zsozsonak, egyszer csak válaszol :))