Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Zodd

Mért fönt van  42. is mert 41 ig már végignéztem:D
:bsd:

Shock12

Ha nem RIP (azaz fansub), akkor csak a fansub csapaton múlik a felkerülési sebesség (no persze az sem elhanyagolandó, hogy mikor adják le odakint persze :D ). Ilyenkor érdemes elõször az animeHQt figyelni, oda kerül fel elõbb, Zsozsóék onnan rántják át.

Zodd

Én csak e miatt reménykedek:
Chronos:
QuoteFelkerült a Yu Yu Hakusho 42. része, és a Hellsing DVDRip változatának 3 része...
:hopp:
:bsd:

VASH

QuoteOriginally posted by Zodd
Mért fönt van  42. is mert 41 ig már végignéztem:D

D.E.J.Ó.F.A.S.Z.I v2.0
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zodd

Te VASH kolléga csak nem még ma utól akarod érni Chronos Ancient Membert:D :confused:
:bsd:

VASH

QuoteOriginally posted by Zodd
Te VASH kolléga csak nem még ma utól akarod érni Chronos Ancient Membert:D :confused:

MA már nem:D

de holnap az egész világ:zen:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Nyugalom... lassú víz postot mos... (igen, szerintem sincs semmi értelme, de legalább jól hangzik... :p )

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Zodd
Mért fönt van  42. is mert 41 ig már végignéztem:D
Na, te sem kicsiben játtszol:D
Kérdés: a Macross Zero már régóta csupán azzal a két résszel képviselteti magát, ez így is marad, vagy várható valami válltozás?

Rhyagelle

Vagy fél év és jön a 3. befejezõ része. (esetleg 4- 5 részesre tervezték nem tudom hirtelen, de fogják elkapkodni az biztos)
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

ronhaven

QuoteOriginally posted by VASH
Ha az FTP nincs akkor ne is keresd...

egy darabig:hehe:

Vash ezt nem igazan ertem mire fel mondod. Nem eppen a legnepszerubb,leghiresebb anime(ezt nem negativ ertelemben mondom) ,ezert elkepzelheto ,hogy megfeledkeztek rola, es ezert nem rakta fel senki a tovabbi reszeket.
Mikor mar 3 resz kijott belole,akkor erdeklodtem utana anno, es ha jol emlekszem Dschneider volt olyan rendes es felrakta, ezert kerdezem megegyszer az illetekesektol hogyha van uj resz lecci tegye fel valaki,koszi.

Dschneider

QuoteOriginally posted by Dschneider

...megy fel CCS 64-70, holnap estére kész is lesz.

Felment az utolsó két rész is, jó szórakozást!
(A vége nagyon aranyos... :D )

(Ja, ment fel +2 AMV, egy Yu Yu Hakusho és egy Cowboy Bebop is.)

Dschneider

QuoteOriginally posted by ronhaven
Vash ezt nem igazan ertem mire fel mondod. Nem eppen a legnepszerubb,leghiresebb anime(ezt nem negativ ertelemben mondom) ,ezert elkepzelheto ,hogy megfeledkeztek rola, es ezert nem rakta fel senki a tovabbi reszeket.
Mikor mar 3 resz kijott belole,akkor erdeklodtem utana anno, es ha jol emlekszem Dschneider volt olyan rendes es felrakta, ezert kerdezem megegyszer az illetekesektol hogyha van uj resz lecci tegye fel valaki,koszi.

Sajna ahogy körülnéztem úgy tünik csak ez a három rész jött ki eddig...

Chronos

Feltöltöttem a Hellsing DVDRip változatát 4 - 6 -ig + Yu Yu Hakusho 43. részt...;)

CHRONOS

roderick

QuoteFeltöltöttem a Hellsing DVDRip változatát 4 - 6 -ig

Yess!!! Yess!!! The fun never ends!!!!!

1000 x :merci:
Habár már kiirtam egyszer cd-re, de annyival jobb a minõsége, hogy szerintem megéri mégegyszer archiválni... csak "sajnos" nincs hozzá angol dub... röhögtem volna egy jót... (vagy sírtam volna)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Zodd

Quote+ Yu Yu Hakusho 43. részt...

Arigato már nagyon vártam, így Kuwabara frenetikus győzelme után :hopp:
:bsd:

Chronos

Nincs mit emberek...;)

CHRONOS

Fazék

Tényleg nincsen igény a Rurouni Kenshin 87-95-ig részekre avi formában? (ugyan nagyon lassan tudnám őket beszerezni, de egy hónap alatt összejönne) Csak azért kérdezem, mert nekem általában kevés az ogm file-ok lejátszásához a gépem, és hátha másoknak is van ilyen problémájuk. Ha nem kell szóljatok, mert akkor kiveszem a letöltési listából... köszi a válaszokat.

Venom

QuoteOriginally posted by Blimp
Tényleg nincsen igény a Rurouni Kenshin 87-95-ig részekre avi formában? (ugyan nagyon lassan tudnám őket beszerezni, de egy hónap alatt összejönne) Csak azért kérdezem, mert nekem általában kevés az ogm file-ok lejátszásához a gépem, és hátha másoknak is van ilyen problémájuk. Ha nem kell szóljatok, mert akkor kiveszem a letöltési listából... köszi a válaszokat.

A probléma nálam is felmerült, csak 1 típusú (és ritka) mplayer jácca le, szóval szerintem ne erõltesd. Vagy ha nagyon érdekel, keress itten vissza a postokban, nagyjából 15-17 között megtalálod a linket a lejáccó progihoz.

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Fazék

Hardver-ileg értettem a dolgot, vagyis rettentően akadoznak az ogm videofile-ok... csak annyit mondok cel600, geforce1...

zsozso

QuoteOriginally posted by Blimp
Hardver-ileg értettem a dolgot, vagyis rettentően akadoznak az ogm videofile-ok... csak annyit mondok cel600, geforce1...
Hasznalj mplayert :)
A kenshint meg töltsd fel ha van feles savszeled :)
Death is the only redemption

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
Feltöltöttem a Hellsing DVDRip változatát 4 - 6 -ig + Yu Yu Hakusho 43. részt...;)

CHRONOS
Mennyi van még hátra?:confused:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
Mennyi van még hátra?:confused:
Pontosan 112 részes...;)
Tehát még 69 rész van hátra...:)

CHRONOS

Chronos

Felmentek a Hellsing DVDRip változatok 7 - 9 -ig...;)

CHRONOS

Shock12

Akkor én is:
Zsozso kirakta a Full Metal Panic DVD epizódokat (még tegnap), 12ig már dual-audios.
Ezenfelul felkerult a RahXephon 4. része is.

Shock12

Felmerült a dolog a Bemutatkozások threadben, hogy most fenn van a Kite Uncut jó minõségben, de én láttam valahol ugyan ezt kallódni egy 730 megás ogmben... nem tudom mi lehet ekkora méretben, remélem ac3as hang... megnézem milyen, és felírom, hogy érdemes-e Zsozsonak könyörögni... :D .

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
Felmerült a dolog a Bemutatkozások threadben, hogy most fenn van a Kite Uncut jó minõségben, de én láttam valahol ugyan ezt kallódni egy 730 megás ogmben... nem tudom mi lehet ekkora méretben, remélem ac3as hang... megnézem milyen, és felírom, hogy érdemes-e Zsozsonak könyörögni... :D .

az érdemes lenne mert nekem is csak gagyi 350megás változata van meg és nem szép a gyors jeleneteknél LIKE WC LÖVÖLDÖZÉS.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Akkor csak úgy eszmefuttatás gyanánt. Tegyük fel, hogy (tfh), van egy jó hifid, vagy legalább egy 5.1es hangrendszered... és mondjuk az a RIP ac3as hangsávokat tartalmaz... milyen hatása lehet a metrós, és a wcs jelenetnek ?! Hümm... :o

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Akkor csak úgy eszmefuttatás gyanánt. Tegyük fel, hogy (tfh), van egy jó hifid, vagy legalább egy 5.1es hangrendszered... és mondjuk az a RIP ac3as hangsávokat tartalmaz... milyen hatása lehet a metrós, és a wcs jelenetnek ?! Hümm... :o
A 730 is uncut? Csakmert a 300 megás az az és nemhiába tettem a hentai dirbe ;)
Death is the only redemption

Shock12

Tudom, láttam már (asszem a vox-on volt, ezek szerint az eredeti uncut-ot vágták ott meg... (kivágták a nagyon explicit részt, hogy szakadjanak meg :D ))... de a cut, és az uncut között csak 5 perc a különbség, úgyhogy nem tudom, mi a franc van a fennmaradó adatban... majd kiderül... most megnéztem, de nincs fenn az a bot...

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Tudom, láttam már (asszem a vox-on volt, ezek szerint az eredeti uncut-ot vágták ott meg... (kivágták a nagyon explicit részt, hogy szakadjanak meg :D ))... de a cut, és az uncut között csak 5 perc a különbség, úgyhogy nem tudom, mi a franc van a fennmaradó adatban... majd kiderül... most megnéztem, de nincs fenn az a bot...

Szedd le a 300 megasat es nezd meg :)
Death is the only redemption