Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Shock12

Igen... ötletnek nem rossz... :)

emperor

Millio hála a Saikano filmzenéért!!! :D :appl:
Ha megtalálod a full-t is, án imába foglalom a nevedet, mivel én nem találtam meg se mircen, se semmin...:(
Loyalty Never Dies


    emperor

    Sorry, hogy késtem a SoulTakerral... A hétvégén igyekszem behozni a hiányt, felkerül majd az End of Eva filmzene, amivel már régóta lógok + a SoulTaker hiányzó számai, + néhány Gundam Wing ha lesz idõm, erõm, stb...:D
    Loyalty Never Dies


      Dschneider

      #963
      QuoteOriginally posted by emperor
      Millio hála a Saikano filmzenéért!!! :D :appl:
      Ha megtalálod a full-t is, án imába foglalom a nevedet, mivel én nem találtam meg se mircen, se semmin...:(

      Találtam még valakinél Saikano special edition OST-t...

      Amit feltettem image album néven az a full OST, ehhez jön még a Saikano single, a Saikano Spec. Ed. és egy Saikano Tooi Yakusoku (douji album) nevü. Terveztek még egy OST 2-t is, de nem jött ki.
      (Forrás: http://pub30.ezboard.com/fmrsafrm16.showMessage?topicID=856.topic, vagy 'hivatalosan' http://www.cdjapan.co.jp/Listups/anime/saishu_heiki_kanojo.html)

      (Huh, az egyik fickónál(?) majdnem 20 Gigányi anime+jpop mp3-at találtam... Van mit hallgatnia... :D )

      emperor

      QuoteOriginally posted by Dschneider
      Találtam még valakinél Saikano special edition OST-t...

      Amit feltettem image album néven az a full OST, ehhez jön még a Saikano single, a Saikano Spec. Ed. és egy Saikano Tooi Yakusoku (douji album) nevü. Terveztek még egy OST 2-t is, de nem jött ki.
      (Forrás: http://pub30.ezboard.com/fmrsafrm16.showMessage?topicID=856.topic, vagy 'hivatalosan' http://www.cdjapan.co.jp/Listups/anime/saishu_heiki_kanojo.html)

      (Huh, az egyik fickónál(?) majdnem 20 Gigányi anime+jpop mp3-at találtam... Van mit hallgatnia... :D )

      Aham... Köszi szépen a segítséget!:D
      Loyalty Never Dies


        Chronos

        Na, feltöltöttem a Hellsing DVDRipeket 10 - 13.részig + a hellsing trailerét is...;)
        Ezzel újabb anime "fújt ki" általam...:p

        CHRONOS

        Chronos

        Következõ anime amit feltöltök (hogyha senkinek sincs ellene kifogása) a Ranma 1/2 lesz...(Movie-k is természetesen)
        + idõközben lehet, hogy Berserk ogm-ek is [anime-mx]-tõl... ;)

        Ha valakinek van jobb ötlete, hogy mit töltsek legközelebb föl, az nyugodtan szóljon...:) (egyébként csak hétköznap töltök föl, de akkor minden nap)

        Helyette felmehetne esetleg One Piece, Saiyuki DVDRipek + Movie, Flame of Recca, stb...

        Döntsétek el, hogy melyiket rakjam fel, én megkérdezem Zsozso-t hogy felmehet-e, aztán már töltöm is...:p

        CHRONOS

        Dschneider

        QuoteOriginally posted by Chronos
        Következõ anime amit feltöltök (hogyha senkinek sincs ellene kifogása) a Ranma 1/2 lesz...(Movie-k is természetesen)
        + idõközben lehet, hogy Berserk ogm-ek is [anime-mx]-tõl... ;)

        Ha valakinek van jobb ötlete, hogy mit töltsek legközelebb föl, az nyugodtan szóljon...:) (egyébként csak hétköznap töltök föl, de akkor minden nap)

        Helyette felmehetne esetleg One Piece, Saiyuki DVDRipek + Movie, Flame of Recca, stb...

        Döntsétek el, hogy melyiket rakjam fel, én megkérdezem Zsozso-t hogy felmehet-e, aztán már töltöm is...:p

        CHRONOS

        Hohó, a Flame of Recca nem rossz gondolat... Eddig csak gagyi verziókat találtam belöle...

        Chronos

        QuoteOriginally posted by Dschneider
        Hohó, a Flame of Recca nem rossz gondolat... Eddig csak gagyi verziókat találtam belöle...
        Milyen gagyi változatokat?
        Nekem [AF-F] féle fansubokban van meg 21. részig...;) (eddig csinálták csak meg)
        Ha az megfelel...:)

        CHRONOS

        Venom

        QuoteOriginally posted by Chronos
        + idõközben lehet, hogy Berserk ogm-ek is [anime-mx]-tõl... ;) CHRONOS

        HIP HIP, HURRÁ! Az avik sajna nagyon gyenge minőségűek .ogm-ekhez képest, úgyhogy JÖHET! :):hopp: :hopp:

        Venom


        The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

        Chronos

        Jó, akkor idáig az állás:
        Flame of Recca - 1 szavazat
        Berserk DVDRip - 1 szavazat

        Várom a további szavazatokat...(PM-ben is jöhet)

        CHRONOS

        Dschneider

        QuoteOriginally posted by Chronos
        Milyen gagyi változatokat?
        Nekem [AF-F] féle fansubokban van meg 21. részig...;) (eddig csinálták csak meg)
        Ha az megfelel...:)

        CHRONOS

        Amiket kifogtam azok méretükhöz képest iszonyú minöségü hanggal rendelkeztek.
        (Apropó hang: nincs valakinek japán hangsávja a 2CD-s Windariához? Amit leszedtem az angollal rendelkezik, és elég rossz. Úgy látszik folyton hangproblémákba ütközök...:( )

        roderick

        All human relationships are built upon interests.
        But relations built on interests have their own aesthetics.

        emperor

        Én meg azt szeretném, ha felnyomnák a NGE2003 Rawokat a Black féle..... szóval értitek mi helyett!:D
        Inkább ne legyen AC3, foglaljon többet, de legyen normális a kép + a kódolás !:ejj:

        Amugy Berserk jöhet!:D
        Loyalty Never Dies


          Ekuseru

          én szivesen vállalnám az NGE kódolgatásokat csak nem tudom milyen programmal kellene összepaszirozgatnom :D
          talán virtualdub?
          日本 - 中國 - 한국

          Chronos

          #975
          A mostani állás:
          Flame of Recca - 1 szavazat
          Berserk DVDRip - 4 szavazat

          Hétfõig lehet szavazni...;)

          CHRONOS

          Chronos

          QuoteOriginally posted by Ekuseru
          én szivesen vállalnám az NGE kódolgatásokat csak nem tudom milyen programmal kellene összepaszirozgatnom :D
          talán virtualdub?
          Igen, virtualdubbal kéne megcsinálni, de hogyha nem értesz hozzá, akkor inkább hagyjad...:(

          CHRONOS

          phr0zen

          QuoteOriginally posted by Chronos
          Igen, virtualdubbal kéne megcsinálni, de hogyha nem értesz hozzá, akkor inkább hagyjad...:(

          CHRONOS

          A mostanival amúgy mi gond van?Rossz lett a hang és/vagy képminõsége?

          Chronos

          QuoteOriginally posted by phr0zen
          A mostanival amúgy mi gond van?Rossz lett a hang és/vagy képminõsége?
          Olvasd el ezt a thread-et:
          http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?s=&threadid=93

          Ide ha jól tudom, leírtunk mindent...

          CHRONOS

          s007

          egy konstansan jó minõségû berserket én spec. szívesen látnék :)
          amúgy mit tud? felirat terén fõleg. égetett, nem égetett?
          viva la resistance!

          Chronos

          QuoteOriginally posted by s007
          egy konstansan jó minõségû berserket én spec. szívesen látnék :)
          amúgy mit tud? felirat terén fõleg. égetett, nem égetett?
          Mivel OGM, ezért nem égetett...;)
          A sub az, ami a DVD-n volt rajta...:D

          CHRONOS

          s007

          QuoteOriginally posted by Chronos
          Mivel OGM, ezért nem égetett...;)
          A sub az, ami a DVD-n volt rajta...:D

          CHRONOS

          faín. akkor én erre szavazok. és mégegyszer, és mégeszer, és mégeszer...  :D
          viva la resistance!

          Dschneider

          Feltettem az utolsó Saikano OST-t is.

          emperor

          QuoteOriginally posted by Dschneider
          Feltettem az utolsó Saikano OST-t is.

          Karácsonykor a mikulás mellett én is megyek hozzád!:hopp:
          Thx a lot!:D
          Loyalty Never Dies


            Dschneider

            QuoteOriginally posted by emperor
            Karácsonykor a mikulás mellett én is megyek hozzád!:hopp:
            Thx a lot!:D

            Nincs mit, inkább én köszönöm a 'tippet', jó az album.

            Apropó, ha már feltöltésröl van szó, érdekel valakit a Fruits Basket? Az (http://www.animenfo.com/animetitle,165,fywzcb,fruits_basket.html) szerint igen durván benne van a top100-ban, és az elsö 6 rész alapján nem alaptalanul...
            (Olyan Love Hina+Ai Yori Aoshi stilusú)

            Shock12

            Addig... utána meg majd durvul... de még csak gondolkodom, hogy megnéztem, csak olvastam róla... ha felkerül, akkor legalább nem irc-rõl kell vadászni... (de akkor RIPeket lenne érdemes egy normális csapattól...)

            emperor

            QuoteOriginally posted by Dschneider
            Nincs mit, inkább én köszönöm a 'tippet', jó az album.

            Apropó, ha már feltöltésröl van szó, érdekel valakit a Fruits Basket? Az (http://www.animenfo.com/animetitle,165,fywzcb,fruits_basket.html) szerint igen durván benne van a top100-ban, és az elsö 6 rész alapján nem alaptalanul...
            (Olyan Love Hina+Ai Yori Aoshi stilusú)

            Engem igen!:hopp:
            Loyalty Never Dies


              emperor

              Na, lesz valami az NGE2003-l? Mert
              1, el van b*szva a kódolás,
              2, nincs fent végig,
              3, már vagy 2 hónapja senki nem mond semmit
              4, én meg k*rvára unom ezt....
              Mert nem tudom, ki hogy van vele, de akkor inkább a rawok legyenek fönt, de végig, mint ez a félbe hagyott vmi...
              Zsozso, ha indítok egy szavazást, és ott véletlenûl úgy döntünk, hogy a rawok legyenek inkább, akkor megtörténhet hogy a dicsõséges Black-féle változatok helyett felkerûljenek a rawok?
              Most láttam, hogy ki fixálta az Initial D Stage 1-t... le se merem tölteni.... :)
              Loyalty Never Dies


                Rhyagelle

                QuoteOriginally posted by Dschneider
                Feltettem az utolsó Saikano OST-t is.
                :appl:  

                                                                Örök hála.
                May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

                emperor

                I've uploaded some Gudam Wing episodes! If Zsozso get them to the FTP, you can download it!:)
                Loyalty Never Dies