Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

zsozso

Quote from: m46u5Már szívesen feltölteném, lévén a "megamacy" féle változat (elsõ 19 rész) már rég lenn van, és most töltöm az "Anime-Xtreme" variánst is.
A probléma csupán annyi hogy még mindig nem kaptam semmi jelzést, hogy most lehetek feltöltõ vagy sem :( (pedig már vagy 2 hete újból kértem) /vagy írjak konkrétan zsozso-nak?/
ffu -t minosegi okok miatt nemlehet feltolteni, 1xuen nem uti meg a minimum szintet.
Death is the only redemption

m46u5

Quote from: zsozsoffu -t minosegi okok miatt nemlehet feltolteni, 1xuen nem uti meg a minimum szintet.
Ne viccelj DVD rippelt, mkv fomátum.
pl: http://usteam.hu/pictures/a/res/2227.html
(Ami jelenleg fenn van az ftp-n az nem az Unlimited, az még történetben is sokkal gyengébb)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

zsozso

Quote from: m46u5Ne viccelj DVD rippelt, mkv fomátum.
pl: http://usteam.hu/pictures/a/res/2227.html
(Ami jelenleg fenn van az ftp-n az nem az Unlimited, az még történetben is sokkal gyengébb)
Nem a video minosegere gondoltam termeszetesen.
Death is the only redemption

m46u5

Quote from: zsozsoNem a video minosegere gondoltam termeszetesen.
Akkor nem értem mire gondolsz. Feltételezem nem is a hangra, lévén az is nagyon jó minõség. Netán akkor a történet? Szerintem nagyon aranyos, és jó, ráadásul van benne harci jelenetek is ami ugyebár egy FF mûben elengedhetetlen, lévén elég jól kötödik a játékokhoz stílusban.
Egy hátrányt tudnék felhozni (talán) ami esetleg negatívum lehet, az hogy a megamacy féle változatban a felirat német nyelvû. De pont ezért szered a másikat (aX) mert abban már angol, s ha van esetleg valaki lelkes rajongó aki lefordítja akkor már magyar felirattal is élvezhetõ bármelyik változat.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

zsozso

Quote from: m46u5Akkor nem értem mire gondolsz. Feltételezem nem is a hangra, lévén az is nagyon jó minõség. Netán akkor a történet? Szerintem nagyon aranyos, és jó, ráadásul van benne harci jelenetek is ami ugyebár egy FF mûben elengedhetetlen, lévén elég jól kötödik a játékokhoz stílusban.
Egy hátrányt tudnék felhozni (talán) ami esetleg negatívum lehet, az hogy a megamacy féle változatban a felirat német nyelvû. De pont ezért szered a másikat (aX) mert abban már angol, s ha van esetleg valaki lelkes rajongó aki lefordítja akkor már magyar felirattal is élvezhetõ bármelyik változat.
1xuen nem uti meg azt a minosegi szintet a sorozat hogy felkerulhessen.
Death is the only redemption

m46u5

#3875
Quote from: zsozso1xuen nem uti meg azt a minosegi szintet a sorozat hogy felkerulhessen.
Hmm OK. (Bár még mindig nem értem mit értesz minõségi szinten. Amúgy részemrõl is a téma lezárva = nem fog felkerülni az ftp-re)
Ebben az esetben ha valakinek van kedve, de legfõképpen türelme tõlem le tudja tölteni (max 16,8 kb/s). Lehetõleg olyan aki tovább tudja passzolni másnak is, akit érdekel (pl. MAU Meet-en)

t: m46u5
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Nimlot

#3876
engem érdekel ratyi vagy nem ratyi! biztos vagyok benne hogy sok embert érdekelne mert azért mégis csak FF-rõl van szó. Pl (igaz nem láttam még ezt az FF-et) a Magic dragon knights-nál nem lehet rosszabb...nah mind1 ezen nem fogok kiakadni de akkor egy elérhetõséget kérnék hogy honnan töltsem le. PLZ ha lehet ne bitorrentet, mert attól kiakad a vírusírtóm  :3x3:
"Being too kind is also... cruel!"

Hearty

valaki feltöltötte az enden's bowy elsõ 10 részét, lehetséges lenne feltölteni a maradék 16 részt is? ha nem, akkor tud valaki egy helyet ahonnan leszedhetem?

thx
"There are no dangerous weapons; there are only dangerous men. -Robert A. Heinlein"

Fazék

Berserk c256-260
Gantz c195-207
feltöltve, amint átkerültek, lehet is tölteni õket

Fazék

mangák frissítve
Berserk c256-260
Gantz c195-207
Goldenboy manga hiányzó chapter-ek és legújabb v03c01

Hiei-sama

Mangák mennek fel:
Bleach ch182-192
Berserk ch261

Hiei-sama

Bleach manga chapter 193 megy fel...

bugger

"Ragnarock City" nevû Satoshi h-mangát feltöltöttem, ha lehet, akkor a manga/Hentai -ba!
bugger

m46u5

#3883
Feltöltöttem a "Final Fantasy Unlimited" anime elsõ 21 epizódját az AnimeHQ-ra (a 22. most megy fel - holnap már az is meglesz, de hogy mikor kerül át a közösbe azt nem tudom - mert épp most rakták át az eddigi részeket).
Tartozik hozzá még 5 db dvd extra (rar-ba csomagolva). Az utolsó 3 rész (23-24-25) csak november táján lesz meg ugyanilyen minõségben. (Az 'aX' félet változatot nem fogom feltölteni, mert elég gány minõség, most hogy jobban megnéztem, ráadásul az utolsó rész végén negyon nem tetszik, hogy fórumnak használják az anim-ot ( beleirkálják a saját véleményüket :mad: ))
Ha van köztetek egy perfekt németes (vagy legalább olyan aki azt hiszi :)), az ha gondolja szóljon, és megfogalmazhatunk (én magyarul) egy levelet annak a német srácnak aki ezen változatokat készítette, hogy küldje el az angol feliratokat nekünk (mondhatjuk akár azt is, hogy fordítás gyanánt, hogy a német felirat mellett tudjuk ezt is használni - de ez persze csak egy ötlet, mert a film 3 hanggal rendelkezik (német, japán, angol), így nem feltétlen kellhet az angol felirat senkinek, lévén elég lehet a német is :))

Ü: m46u5
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

ArchElf

Kanon-hoz ment fel két special...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Hiei-sama

Berserk chapter 262 megy fel...

Hiei-sama

Bleach manga chapter 194
Guyver Out Of Control ova felment...

ArchElf

#3887
Final Fantasy: Advent Children megy felfelé, gondolom sokakat érdekel. Estére fent is lesz (9.5 h remaining)...
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Nimlot

Öregem! te vagy a legjobb barátom!!!! :D
"Being too kind is also... cruel!"

m46u5

Quote from: 'ArchElf[HUN']Final Fantasy: Advent Children megy felfelé, gondolom sokakat érdekel. Estére fent is lesz (9.5 h remaining)...
:)
AE
DVD vagy 1CD-s változat?
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

bugger

#3890
Sajna még valószínû, hogy csak 1 CD-s változat van, mp3 hanggal. lásd:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1208&expand=39865#eid_39865

Bár ha minden igaz, dolgoznak már rajta ;)
bugger

bugger

visszavonom....


van már DVD image  is...
bugger

m46u5

#3892
Quote from: buggerSajna még csak 1 CD-s változat van, mp3 hanggal. lásd:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1208&expand=39865#eid_39865

Bár ha minden igaz, dolgoznak már rajta ;)
Nekem a BiEN féle változat van, de ahogy látom az ASource változat kicsit nagyobb képileg, és jobb értéket is kapott. Ami most megy fel az melyik változat? (mkv vagy avi)?

Edit: megtaláltam a dvd változat, angol feliratos változatát. Király :jee:
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

ArchElf

Quote from: m46u5Nekem a BiEN féle változat van, de ahogy látom az ASource változat kicsit nagyobb képileg, és jobb értéket is kapott. Ami most megy fel az melyik változat? (mkv vagy avi)?

Edit: megtaláltam a dvd változat, angol feliratos változatát. Király :jee:
BTW a DVD változat is csúszik lefelé, de azon értelemszerûen nincs angol felirat, hackelni kell mellé (mondjuk az AnimeSource-os mkv-ból a softsub-ot)
Szerintem holnapra az is lent lesz. (de ide nem fog felkerülni a nagy helyigény miatt)

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

m46u5

Quote from: 'ArchElf[HUN']BTW a DVD változat is csúszik lefelé, de azon értelemszerûen nincs angol felirat, hackelni kell mellé (mondjuk az AnimeSource-os mkv-ból a softsub-ot)
Szerintem holnapra az is lent lesz. (de ide nem fog felkerülni a nagy helyigény miatt)

AE
Hát nem tom, de skubizd meg ezt: FF7-AC-DVD
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Nimlot

Nah nemár tényleg nem fog felkerülni a DVD-s változat?!
"Being too kind is also... cruel!"

ArchElf

#3896
Quote from: NimlotNah nemár tényleg nem fog felkerülni a DVD-s változat?!
4.3 Gb, mi :) Egyébbként az a gond, hogy sem egyik torrentnél sincs seed... 5-10% között vannak a peer-ek, és nincs egy nyomorult seed fent, akinek meglenne az anyag...
:(
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

m46u5

Quote from: 'ArchElf[HUN']4.3 Gb, mi :) Egyébbként az a gond, hogy sem egyik torrentnél sincs seed... 5-10% között vannak a peer-ek, és nincs egy nyomorult seed fent, akinek meglenne az anyag...
:(
AE
http://www.mininova.org/tor/108785
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Nimlot

Hol van?! 23:54 van és nem találom a FF MOVIE-ját.
"Being too kind is also... cruel!"

m46u5

Quote from: NimlotHol van?! 23:54 van és nem találom a FF MOVIE-ját.
Feltételezem, elõször csak a saját upload mappába tölti/töltötte fel, s utána fogja csak (gondolom) zsozso áttenni a közösbe.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."