Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Venom

Hoi!

Nézegettem az MP3akat a szerveren, és nem találtam meg a Cowboy Bebop CD-t. Mongyuk nem is tudtam, hogy létezik, amíg a magyar CB fan-siteon nem találtam rá. A lényeg, van 5 db CD, 1 az eredeti zenékkel, a többi mind remix. Mivel semmi letöltés, átnéztem ftpre, és keresgéltem egy sort. Sajnos nem akadtam rá a full CD-re, ám zsozso kedvencei között ráakadtam a fõcímdalra, és azt hallgatom kb 3 órája. :)

Zsozso, nem lehetne full albumot megszerezni és feldobni?

Arigato!

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

QuoteOriginally posted by Venom
Hoi!

Nézegettem az MP3akat a szerveren, és nem találtam meg a Cowboy Bebop CD-t. Mongyuk nem is tudtam, hogy létezik, amíg a magyar CB fan-siteon nem találtam rá. A lényeg, van 5 db CD, 1 az eredeti zenékkel, a többi mind remix. Mivel semmi letöltés, átnéztem ftpre, és keresgéltem egy sort. Sajnos nem akadtam rá a full CD-re, ám zsozso kedvencei között ráakadtam a fõcímdalra, és azt hallgatom kb 3 órája. :)

Zsozso, nem lehetne full albumot megszerezni és feldobni?

Arigato!

Venom

Ahqn fentvan.
(Marhára nincs időm foglalkozni audioval :()
Death is the only redemption

gyroscope

animevilagon is van egy album, ha jol sejtem, az lesz az eredeti. jo anyag.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Venom

Hát, sajnos nem tudok sokat kezdeni ezzel az infoval, ugyanis ötletem sincs, hogyan tudnék bejutni oda.

Valaki meg tudná adni a belépéshez szükséges infokat AHQ-ra és AnimeVilágra? (már amejiken van ingyé bejutás)

Arigato:zen:

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

noway

QuoteOriginally posted by Venom
Valaki meg tudná adni a belépéshez szükséges infokat AHQ-ra és AnimeVilágra? (már amejiken van ingyé bejutás)

AHQ:  anime:anime@ftp.animehq.hu:2121  (fizetõs, ez egy leech account, ennek megfelelõ korlátokkal)
AnimeVilág: //www.animevilag.hu, letöltés webes felületen keresztül, elvileg fizetõs, de most még tart a karácsonyi akció :-)

Laura

Sziasztok

A Sakura Taisen tv-sorozat 14. részének a vége hiányzik. Nézhetõ így is, de egy nagyon fontos rész marad le. Feltennétek, lécci, ha megvan valakinek?

Venom

Kszi gyro, megvan az anyag. Igaz, ez a film zenéje, igazság szerint tartalmazza az összes fontos, a sorozatban megtalálható számot és dallamat, szóval igazi kapás. Asszem körbecsoszogok majd Media Marktban, hátha valahol, egy eldugott polcon találok egy eredetit. Vagy rendelek egy másolatot. :)

Venom

u.i. a SoulTaker nagyon elborult, de tetszik. Már csak meg kell értenem és hozzá kell szoknom az elborult kameranézetekhez, mert soxor nem láttom mi is történik. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

QuoteOriginally posted by Venom
Kszi gyro, megvan az anyag. Igaz, ez a film zenéje, igazság szerint tartalmazza az összes fontos, a sorozatban megtalálható számot és dallamat, szóval igazi kapás. Asszem körbecsoszogok majd Media Marktban, hátha valahol, egy eldugott polcon találok egy eredetit. Vagy rendelek egy másolatot. :)

Venom

u.i. a SoulTaker nagyon elborult, de tetszik. Már csak meg kell értenem és hozzá kell szoknom az elborult kameranézetekhez, mert soxor nem láttom mi is történik. :)

Ha a cb zenéjét megtalálod a mediamarkban akkor esküszöm veszek neked 1 raklapnyit.
Death is the only redemption

zsozso

QuoteOriginally posted by Laura
Sziasztok

A Sakura Taisen tv-sorozat 14. részének a vége hiányzik. Nézhetõ így is, de egy nagyon fontos rész marad le. Feltennétek, lécci, ha megvan valakinek?

Valószínű hogy aki feltötte ua al rendelkezik mint ami most fentvan.
Death is the only redemption

Laura

QuoteOriginally posted by zsozso
Valószínű hogy aki feltötte ua al rendelkezik mint ami most fentvan.

Kösz, akkor megpróbálom beszerezni:-)

zsozso

QuoteOriginally posted by Laura
Kösz, akkor megpróbálom beszerezni:-)

Ha megvan akkor szólj ^^
Death is the only redemption

Venom

QuoteOriginally posted by zsozso
Ha a cb zenéjét megtalálod a mediamarkban akkor esküszöm veszek neked 1 raklapnyit.

Vazze, el se tudod képzelni mennyi rejtett cuccost találtam már hipermárketekben. Pl a Fogarasi úti Tesco-ban találtam egy limited edition Spawn OST-t, a pólus centerben lévõben meg Fear Factory: Obsolete Limited Edition, szóóóóval... van esély ijeneket találni. Media Marktban is találtam ijen rejtett gyöngyszemeket, csak keresni kell õket. :)

(ez volt itt a reklám heje)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Laura

QuoteOriginally posted by zsozso
Ha megvan akkor szólj ^^

Nah, fentvan a HQ-n, nem tudom meddig, de ha kell^, megvan nekem is ^_^

Laura

Pontosítok, már nincsfent, ha kell, mond el plz, hogy tudom neked eljutatni.

Kazador

Én egy "Urotsukidoji - Legend of the Overfiend"-et vettem a Media
Marktban és ez még anno az USTeam elõtti idõkben volt! - képzelhetitek, hogy örültem :D

Üdv.
Kazador

zsozso

QuoteOriginally posted by Laura
Pontosítok, már nincsfent, ha kell, mond el plz, hogy tudom neked eljutatni.

1234 es port upload/upload
Death is the only redemption

qwell

QuoteOriginally posted by Venom
Hoi!

Nézegettem az MP3akat a szerveren, és nem találtam meg a Cowboy Bebop CD-t. Mongyuk nem is tudtam, hogy létezik, amíg a magyar CB fan-siteon nem találtam rá. A lényeg, van 5 db CD, 1 az eredeti zenékkel, a többi mind remix. Mivel semmi letöltés, átnéztem ftpre, és keresgéltem egy sort. Sajnos nem akadtam rá a full CD-re, ám zsozso kedvencei között ráakadtam a fõcímdalra, és azt hallgatom kb 3 órája. :)
 

Azért az FTP-ken kívül is van élet:
Itt van egy pár anime zene, köztük CB is!:)

Laura

QuoteOriginally posted by zsozso
1234 es port upload/upload

Fentvan:-)

Nakahara

QuoteOriginally posted by qwell
Azért az FTP-ken kívül is van élet:
Itt van egy pár anime zene, köztük CB is!:)
Ja (-1)k a sebesség ha egyáltalán elérhetõ, pl. most sem!:haha:

Rhyagelle

Nakahara az avatárod naaaaagyyooooooon jjjóóóóóó :) :hopp: :hail: :cool: :whoah:
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Rhyagelle

Zsozso a dalkstellersnek meg tudod szerezni a többi részét? Köszi...
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Nakahara

Quote:) :hopp: :hail: :cool: :whoah:
Jó ez az összeállítás! :hopp:

Rhyagelle

Nakahara pls mond már el nekem hogy lehet saját avatárt feltölteni... Lassan sárgasággyanús leszek az irigységtõl :)
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Nakahara

Click profile,click usercp,log in,click edit options,lent  click change avatar,lent use custom avatar (yes),talózunk a gépünkön, és feltölt KAWAI kép.:D

Kazador

És Õ kicsoda tulajdonképpen Nakahara?
(azonkivül, hogy a te avatárod :-))

Kazador

Nakahara


Rhyagelle

Köszönöm mostmár csak keresnem kell 1 jó képet :))
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Rhyagelle

Zsozso megszereztem végre a Magical Twilightot, csak az a gond hogy szar a minõsége (3 rész összesen 150 mb) Nem tudom érdekel e vkit feltöltsem e?
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

zsozso

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
Zsozso megszereztem végre a Magical Twilightot, csak az a gond hogy szar a minõsége (3 rész összesen 150 mb) Nem tudom érdekel e vkit feltöltsem e?

Sztem kicsit nézz körül mert fentvan jó minőségben már kb 1 hónapja.
Death is the only redemption

Rhyagelle

:p Hát ez nem igaz :) Úgy látszik új szemüveg kell... Vagy 2 hete kerestem mindennel és nem találtam. A szemem folyik kifele az agyam szárad befele.:D Kösz hogy szóltál mert szerintem soha az életben nem találtam volna meg. Remélem a vakok istene kegyes lesz hozzám. :merci:
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!