FTP kliens/szerver help-topic

Started by pukkandur, 2004-01-11, 18:14:08

Previous topic - Next topic

Bishop

mostanába ha töltök ftp-től akkor nem engedi a folyamatos töltést minden fájl után megszakad a letöltés és újrakezdi
most meg ahányszor kilépek a programból és újra belépek,csatlakozásnál 520-as azt hiszem,hibát ír ki,elvileg rosz a jelszó,vagy más is használj a jelszót,nem tudom,egy idő után sikerül fellépni de letöltésnél megint jelentkezik ez a probléma
tudnátok segíteni

Selmo

Csak azt nem írtad, mi csinálja ezt. :P

A tökéletesség unalmas.

Bishop

most jó mondjuk,de amugy ezt most nem értem :confused: :redface:

Darkstar

Totalcommander, Flashxp, etc. Hogy milyen program dobta a hibát.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop


Pumaa

Vki tudna adni  használható ftp paramétereket?? :bruhuhu: :bruhuhu: Nem találom sehol!! :bruhuhu: :bruhuhu:

Darkstar

NC...
Egyszer már kérdezted és Zsiga adott linket.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Arysha

Hello. Nekem olyan problémám lenne, hogy nem működik az ftp címem. Tegnap még töltöttem le róla, ma viszont amikor kapcsolódni akartam azt írta, hogy "Kapcsolattartási hiba."
Nem tudna valaki ebben segíteni? Nem állítottam el semmit, úgyanúgy van mint tegnap.
Megpróbáltam névtelenül belépni, de akkor is ezt írta ki.
Help!!!

Selmo

Miután nem sikerül felépíteni a kapcsolatot kétszer sem, nem lett gyanús, hogy nem véletlenül nem megy? Nem megy a szerver...

A tökéletesség unalmas.

Janee

Üdv! tudnátok nekem segíteni mert a TC letöltés közben vmiért szétkapcsol és a letöltés ilyenkor megáll de mikor újrakapcsolódok akkor meg eltűnik az a fájl amit akkor töltöttem mikor megszkadt a kapcsolat.....(srry ha ez kicsit lámisan hangzik...) help me pls!!!!!
"a könnyeidet tartsd a szívedben és soha ne mutasd ki...."

Cobra

Hmm, ha elkezdte a töltést a Total Commander, akkor a file-ból egy darabnak lent kellene lennie kisebb mérettel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Janee

hmmm....ez igaz csak mikor újrakapcsolódok és újraelindítom a letöltést akkor megint az elejéről kezdi.... :confused:
"a könnyeidet tartsd a szívedben és soha ne mutasd ki...."

Manitu

Amikor rákérdez, hogy mit csináljon a meglevő fájllal nem azt kéne neki mondani, hogy írja felül, hanem hogy folytassa.


Janee

hmm...mekkora egy idióta vok.....oks....de attól még mindig megszakad és nem tom itthagyni hosszabb időre... :confused:
"a könnyeidet tartsd a szívedben és soha ne mutasd ki...."

Cobra

A szakadás a te neted hibája lesz. Máshonnan nagyobb file letöltésénél nem szakad meg? Milyen neted van?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Janee

adsl 4megás sávszéllel...asszem.... :eek:
háát ami azt illeti volt már rá példa hogy megszakadt....de másodjára mindig lejött :angyali: 
"a könnyeidet tartsd a szívedben és soha ne mutasd ki...."

Member

TC eddig velem mindig közölte szakadás után, hogy "hibás letöltött fájl", ezért nem engedte folytatni és mehetett előről.

Manitu

Persze, mivel hiba történt az átvitel során, ezért feldobja az általános hibaüzenetablakát. De amikor újra elkezded tölteni rákérdez, és vagy tíz gomb van a párbeszédablakon. Ott van közte a folytatás is.

@Janee: próbáld meg, hogy a TC beállításainál az FTP résznél bepipálod, hogy automatikus folytatás, ha megszakad a kapcsolat. Ha már bevan, akkor növeld meg a várakozási időt egy-két percre az újrapróbálkozás előtt, hogy legyen ideje újra felépíteni a kapcsolatot.


Member

Quote from: Manitu on 2007-02-22, 21:15:56
Persze, mivel hiba történt az átvitel során, ezért feldobja az általános hibaüzenetablakát. De amikor újra elkezded tölteni rákérdez, és vagy tíz gomb van a párbeszédablakon. Ott van közte a folytatás is.
Ezt a folytatás gombocskára kattintva adta be mindig... :rolleyes:

Member

Quote from: White SeeD on 2007-02-22, 21:18:27
De a legtöbb esetben folytatni tudja. Főleg ha én lövöm le.
Ekkor meg főleg nem engedte, pedig néha előferdült, hogy bejön a képernyőkímélő, én meg auto rátenyereltem az enterre, és akkor egyből kinyomja. :ejj:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Manitu

Milyen TC verziót használsz? 6.5 fölött nekem soha nem csinált ilyeneket (régebbivel meg nem ftp-ztem :D)
Próbálj ki valami másik progit, ami direkt ftp kliens. Mondjuk Flasfxp vagy CuteFTP. Azokkal legalább olyan bajod nem lehet, hogy véletlenül kinyomod.


Janee

uhh akkor egy kicsit le vok maradva....(6.0) :eek: akkor viszont nézek egy frisebb verziót....(de lámi vok... :redface:..)
"a könnyeidet tartsd a szívedben és soha ne mutasd ki...."

Member

Megnéztem, 6.2. Legutóbb szerintem ATW dobált le, nem a TC volt a béna... :/

frozenstein

#84
Nemrég kezdtem router-t használni, és azóta a flash fxp-ben, ha berakok több fájlt a letöltési listára, akkor miután egy fájllal végez, utána megszakítja a kapcsolatot, majd újrakapcsolódik, kihagy egy fájlt, és úgy folytatja a töltést. Van erre valami megoldás, vagy rakjak be minden második fájlnak valamit, amit nem is akarok letölteni?

szerk: Meg most észrevettem, hogy amikor az utolsó fájllal is végez akkor az 5 perces idle helyett, rögtön disconnectel. Ezek szerint a router-nek a hosszú távú folyamatos kapcsolattal lehet baja. Mit kéne át állítani, hogy ezt ne csinálja?

Cobra

Érdekes hiba, biztos, hogy a router bontja a kapcsolatot? Flash Fxp-ben nincs valami bekapcsolva, ami ezt okozhatja? Próbáld k ia Total Commamderrel is a letöltést, hogy azzal is csinálja-e (csak ne teljes könyvtárat kezdj el vele másolni, mert akkor nekem is leszakad az első file után, de ha fileokat jelölok ki, akkor jön rendesen)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

frozenstein

Azért gondoltam a routerre, mert mielőtt azt bekötöttem működött rendesen, és a flash fxp-ben semmit nem állítottam át. Nézegettem a router beállításait, de nem igazán értek hozzá, hogy melyik funkcióval mit engedélyeznék. :lame:

Janee

ööö...nekem s van routerem,akkor lehete hogy az bontja szét a kapcsot állandóan????? :confused:
"a könnyeidet tartsd a szívedben és soha ne mutasd ki...."

balu0

Sziasztok.. az utóbbi napokban valami nem kerek az ftp körül, próbálnék rájönni hogy nálam lehet-e a hiba vagy másnál is ez van.
1.) Marha lassú, 20 - 40 K val jönnek a cuccok, és eközöt elég vadul ingadozik. (máshonnan 470K-val jön le minden szépen), másnál is lassú ?
2.) TC 6.54-et használok, és az anime könyvtárban egy csomó parancsikon szerű mappát is látok a rendesek mellet... ez mitől lehet?

thx

Darkstar

Mindenkinek lassú, pár napon belül jobb lesz (lehet, hogy már holnap).
A második kérdésről itt olvashatsz
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん