Main Menu

Final Fantasy Rulez

Started by Nephilim, 2004-01-15, 21:33:49

Previous topic - Next topic

Nephilim

Úgy tűnik, erős érdeklődés van az FF iránt, gondoltam, mi lenne ha new thread. Részemről nagyon kedvelem a témát, szívesen olvasok a felmerülő kérdésekről meg pletykákról és bármiről, ami FF. Mégha nem is találkoztam a sorozat minden tagjával...
Ha valaki elakad, rájön, vagy dicsekedni kíván a legújabb trófeáival, hát itt aztán lehet. Bizony.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Nephilim
Úgy tűnik, erős érdeklődés van az FF iránt, gondoltam, mi lenne ha new thread. Részemről nagyon kedvelem a témát, szívesen olvasok a felmerülő kérdésekről meg pletykákról és bármiről, ami FF. Mégha nem is találkoztam a sorozat minden tagjával...
Ha valaki elakad, rájön, vagy dicsekedni kíván a legújabb trófeáival, hát itt aztán lehet. Bizony.

Én el szeretném magam dicsekedni azzal, hogy én ismertettem meg veled a Final Fantasy-t.:hopp:
Ha valaki tudja hol lehet megvenni origi-ba az FFX-2-t, akkor postolhatna egyet(vagy kettőt ha jól essik)

Fájnerü Fantazsí Rulez:cool:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

phr0zen

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Én el szeretném magam dicsekedni azzal, hogy én ismertettem meg veled a Final Fantasy-t.:hopp:
Ha valaki tudja hol lehet megvenni origi-ba az FFX-2-t, akkor postolhatna egyet(vagy kettőt ha jól essik)

Fájnerü Fantazsí Rulez:cool:

Nekem is megvan már 1 ideje.

VENNI USA-ban vagy Japánban.:rolleyes:

De a játékbeszerzésnek nem a vásárlás az egyetlen módja...;)

Sephiroth

QuoteOriginally posted by phr0zen
Nekem is megvan már 1 ideje.

VENNI USA-ban vagy Japánban.:rolleyes:

De a játékbeszerzésnek nem a vásárlás az egyetlen módja...;)

Csak sajna nekem nem chipelt. És tán nekem pont olyan play2-öm van amit te írtál. Az a 2002-es témájú. Chipelni bonyolult, only boot disk. Nem tudsz véletlenül.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

Kinek kik voltak a kedvenc karakterei az FF7-ben?
Enyémek: -férfiak: 1.Sephiroth 2.Vincent
                -nők: 1. Yuffie 2.Aeris

kiskrampusz

No, hogy hozzaszoljak a temahoz :)

Szoval szerintem az FF azoknak a jatekoknak az egyike, amelyet lehet elvezni. Az FF sorozatbol a szemelyes kedvenc reszem az a VII. Akkora kiralysagot meg nem lattam. Igaz, meg total fullra egyszer sem vittem ki, ez egyreszrol koszonheto annak, hogy nagyon keves idom van jatszani, masreszrol pedig annak, hogy mar a 3-as discen tartottam, amikor jott egy format, es ment vele minden, mentes :(

Na termeszetesen, majd ha eljon a jo meleg nyar, akkor amikro nem a strandon, vagy a haverokkal leszek, akkor majd ekezdem megint elorol gyurni, de emelett a szemet suli mellett nem sok mindenre marad az embernek ideje... :ejj:

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Kinek kik voltak a kedvenc karakterei az FF7-ben?
Enyémek: -férfiak: 1.Sephiroth 2.Vincent
                -nők: 1. Yuffie 2.Aeris

Kedvenc: Sephiroth,Sephiroth,Sephiroth

Én sajnálatos módon úgy jártam az FFVII-el, hogy banolt a saját játékom. Videocard upgrade után nem volt hajlandó elindulni(ez volt lassan öt éve). Most internet hozzáférés lehetősége miatt, hozájutottam egy-két patchhez és most már XP op. alatt is, és Nvidia chipsetes kártyán is elindul. Sajna mentések nuku. Game elöröl. Melló mellet szintén nehéz lesz.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Kedvenc: Sephiroth,Sephiroth,Sephiroth

Miért nem lepődtem meg? :rolleyes: :D

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Kinek kik voltak a kedvenc karakterei az FF7-ben?
Enyémek: -férfiak: 1.Sephiroth 2.Vincent
                -nők: 1. Yuffie 2.Aeris

Vincent és Yuffie. Bár a csaj viselkedése helyenként hagyott némi kívánnivalót maga után... Viszont Vincent sztoriba csöppenése elég elborult volt. De legalább kipihenten érkezett a csapatba :lol:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Nephilim
 Viszont Vincent sztoriba csöppenése elég elborult volt.

Úgy mint az egész sztorija (gondolom találkoztál élete szerelmével, aki egyben Sephiroth anyja is volt). :D

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Úgy mint az egész sztorija (gondolom találkoztál élete szerelmével, aki egyben Sephiroth anyja is volt). :D

Bizony! :D Hálásan elborult egy téma!
De hamár... itt is belekérdezek, hogy az Ozma figurát iktatta-e valaki a FFIX-ben. Nekem volt vele gondom rendesen, de sikerült... (ej, de rég is volt...)
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

Volna kérdésem rendeléssel egybekötve:
Szükségem lenne:
FFVII elötti részekre, ami kijött play-re(Chrono tigger egybekötve)
PS2: FFX-2 (boot cd-vel)
PC: FFXI
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Volna kérdésem rendeléssel egybekötve:
Szükségem lenne:
FFVII elötti részekre, ami kijött play-re(Chrono tigger egybekötve)
PS2: FFX-2 (boot cd-vel)
PC: FFXI

Az FF1-6 eredetiben kellenek? Mer ha nem akkor akár a netről is letöltheted őket: pl. asszem a //www.vimm.net -en fenn van egy pár (SNES, és némelyik angolra is lefordítva). De ha jössz a holnapi meetre akár el is hozhatom őket egy floppy-n. Ha viszont a psx-re megjelent felújított verziókra gondolsz, abban nem tudok segíteni.

Amúgy ajánlom mindenkinek a Bahamut Lagoon nevű gamét. (Square fejlesztette rpg ami sajna sosem jutott el Európáig, bár mostanra a Dejap lelkes csapata lefordította angolra)

phr0zen

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Volna kérdésem rendeléssel egybekötve:
Szükségem lenne:
FFVII elötti részekre, ami kijött play-re(Chrono tigger egybekötve)
PS2: FFX-2 (boot cd-vel)
PC: FFXI

Mintha már említettem volna hogy a Boot CD-vel max kitörlöd a segged...:rolleyes:

Sephiroth

QuoteOriginally posted by phr0zen
Mintha már említettem volna hogy a Boot CD-vel max kitörlöd a segged...:rolleyes:

Én csak azért hajtogatom mert mikor írtad, hogy 2002-es előtti gyártmányom műkszik felcsillant a szemem, mert nekem olyan van. Én elsőre is értettem, hogy a többinél nem műkszik. De ha nincs más megoldás megszerzem origiba. Square gyártmányra nem sajnálom.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Kinek kik voltak a kedvenc karakterei az FF7-ben?
Enyémek: -férfiak: 1.Sephiroth 2.Vincent
                -nők: 1. Yuffie 2.Aeris

Férfi: Cloud (még ha ő a főhős, akkor is)
Nő: Aeris, és mi bajotok Tifaval, hogy 1x sem említettétek meg?

de ha karakterekről beszélünk, akkor érdemesebb áttérni a Chrono Cross-ra, ott nagyobb a választék

más: psx-etek nincsen? akkor nem lenne baj a videokártyákkal stb.

Sephiroth

#16
QuoteOriginally posted by Trivi
Férfi: Cloud (még ha ő a főhős, akkor is)
Nő: Aeris, és mi bajotok Tifaval, hogy 1x sem említettétek meg?

de ha karakterekről beszélünk, akkor érdemesebb áttérni a Chrono Cross-ra, ott nagyobb a választék

más: psx-etek nincsen? akkor nem lenne baj a videokártyákkal stb.


Chrono Cross-ba míg megszerzed az összes karakterert, hogy is mondjam? Van olyan amelyket leírás nélkül nem sikerülne. Másik gondom meg az, hogy még nem játszottam végig és karakter nevekre sem emlékszek igazán, vagy várj csak. KID.:rolleyes:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

Azt szeretném megtudni hogy melyik rész(ek) jelent(ek) meg PC-re.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Azt szeretném megtudni hogy melyik rész(ek) jelent(ek) meg PC-re.

Az FF sorozatnak sajnos csak a 7.,8., és 11.-ik része jelent meg pc-re.

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Xaga
Azt szeretném megtudni hogy melyik rész(ek) jelent(ek) meg PC-re.

A VII, VIII, XI(only online) rész. A többit max emulatorral játszhatod PC-n.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Nephilim

QuoteOriginally posted by Sephiroth
A VII, VIII, XI(only online) rész. A többit max emulatorral játszhatod PC-n.

Nem érdemes. Zörög pattog, lassú gyors. Idegeimre ment...
:comp:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Sephiroth
A VII, VIII, XI(only online) rész. A többit max emulatorral játszhatod PC-n.

Kivétel a FFX-et mert az playstation 2-es játék, amihez még nincs működőképes emulátor.

Sephiroth

Jééé. Igaz is. Csak nekem most úgy van, hogy a play 2 a TV tunerre van rápaszintva. Végülis ez egy drágább emulátor.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

Amúgy ha érdekel valakit, akár attach-ként postolhatom a Snes-es részeket (1-6).

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Nephilim
Nem érdemes. Zörög pattog, lassú gyors. Idegeimre ment...
:comp:

Próbáltad már az új gépeden? Meg az ePSXe-hez szerintem újabb pluginok is vanak már.

Shadowolf: Ha english akkor postoljad.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Nephilim

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Jééé. Igaz is. Csak nekem most úgy van, hogy a play 2 a TV tunerre van rápaszintva. Végülis ez egy drágább emulátor.

Nem egészen így értettem, mikor azt mondtam neked, hogy ne nézz annyi TV-t!

:3x3:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Nephilim

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Próbáltad már az új gépeden? Meg az ePSXe-hez szerintem újabb pluginok is vanak már.

Shadowolf: Ha english akkor postoljad.

Ottan meg túlgyorsazátkozott...
Betettem pár nop-ot, úgy meg behülyült, nem akarja... Persze végülis emulátor, így aztán... Különben is, miazaplugin.
Megyek a psx2-ért. :mad:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Shadowolf: Ha english akkor postoljad.

Igen angolul vannak meg (bár annak aki igényeli, a japánt is előkerítem). Majd a nap folyamán postolom őket, mert még elő kell őket kerítenem a vinyóm mélységeiből. :D

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Igen angolul vannak meg (bár annak aki igényeli, a japánt is előkerítem). Majd a nap folyamán postolom őket, mert még elő kell őket kerítenem a vinyóm mélységeiből. :D

Igen-igen! Én is szeretnék! :hopp:
Egyelőre még csak angolul...
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Igen angolul vannak meg (bár annak aki igényeli, a japánt is előkerítem). Majd a nap folyamán postolom őket, mert még elő kell őket kerítenem a vinyóm mélységeiből. :D

Micsoda:eek: ?
Neked nincs olyan könyvtárad, hogy Final Fantasy Rulez?:hopp:
No time to haste... khmm waste. Let's go!