Main Menu

Emulátor!!!

Started by Feldin, 2004-01-27, 16:33:09

Previous topic - Next topic

Vikunya

Quote from: AlkyraNekem egy 500 Mhz 4Mb videókártyás gépem van és futt rajta az ff9.:)
Szerintem egy gyenge gépen is nagyon jól elfuttnak a dolgok.
Én pl. most Tekkenezni fogok pár nap múlva..:)

Ja, hogy ilyen szinten áll? :D Remek! Köszönöm, ennek érdemes lesz utánna járnom!  :merci:
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Alkyra

#31
Wohohohoo!!
Várjal csak!

Én csakis ePSXe-t használtam!
(ugyanis az kompatibilis a legtöbb játékkal.)
Milyen géped van neked?
Milyen játékkal szeretnél játszani?
az ePSXe nem tudja a PAL-os játékokat lejátszani... (pl. nekem az ff9 palos volt+ eredeti.
Kellet hozzá egy patch, amit a //www.megagames.com-ról szedtem le.)
Az ePSXe pedig //www.ngemu.com-ról lehet leszedni.
De vigyázz ugyanis kellenek a  plugin fájlok(ng-en le tudod szedni), de kell hozzá
egy BIOS FÁJL IS AMIT NEM TALÁLSZ MEG OTT!!
Né már nem  emlékszem, hogy honnan szedtem le. Keress rá a googgleban!

Vikunya

Quote from: AlkyraWohohohoo!!
Várjal csak!

Én csakis ePSXe-t használtam!
(ugyanis az kompatibilis a legtöbb játékkal.)
Milyen géped van neked?
Milyen játékkal szeretnél játszani?
az ePSXe nem tudja a PAL-os játékokat lejátszani... (pl. nekem az ff9 palos volt+ eredeti.
Kellet hozzá egy patch, amit a //www.megagames.com-ról szedtem le.)
Az ePSXe pedig //www.ngemu.com-ról lehet leszedni.
De vigyázz ugyanis kellenek a  plugin fájlok(ng-en le tudod szedni), de kell hozzá
egy BIOS FÁJL IS AMIT NEM TALÁLSZ MEG OTT!!
Né már nem  emlékszem, hogy honnan szedtem le. Keress rá a googgleban!

Köszi! Annyira nem sietek, mert nem sok időm van letöltögetni. Van néhány PS-es ismerősöm, ha az ő progijaikat működésre tudom bírni emuval, az jó. Mindenféle game érdekel, elsősorban verekedős + rpg
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Alkyra

Verekedős: Tekken
RPG: Final Fantasy 9

Ugye tudod, hogy hogyan kell iso fájlt csinálni?

Vikunya

Quote from: AlkyraVerekedős: Tekken
RPG: Final Fantasy 9

Ugye tudod, hogy hogyan kell iso fájlt csinálni?

Igen, az megy. Mégegyszer köszönöm! Ha nagyon nem megy valami, majd jövök segítségért nyavajogni :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Alkyra

Ha itt leszek akkor segítek. de szerintem itt mindeki örömmel segítene neked aki ért valamit
a dologhoz.

Xaga

Project64-es N62 emummal akarok játszani Pokemon Stadium 2-t viszont néha kér bizonyos GB game packot ilyet honnan lehet szerezni és egyeltalán mi ez???

Komplikato

Gondoltam hátha érdekel valakit ...
Létezik egy Dolphin nevű emulátor, ami egyenlőre még nincs kész, de pár játék fut rajta.
Ez az emulátor Nintendo GameCube programok futtatását teszi (tenné) lehetővé ...
Még csak pár tucat játék fut rajta, de érdemes lehet kipróbálni.
Sajnos a gépigénye elég magas, nekem P4-2400 + R9500 gépen olyan 8-18FPS, de van akinek MX440-as kártyával is elmegyeget PIII/Celeron 1000-es gépen.
Úgy vettem észre, hogy ablakban gyorsabban megy, pedig fordítva lenne értelme.
Hang a legtöbb programban nincs, de a 18 keréken c. kamionos, és a Crazy Taxi c. játékokban volt. Gamepad kezelés sincs még benne, sajnos billentyűzetről kell játszani vele. De mint mondottam ez az első alfa verzió, ezért biztató.
http://www.dolphin-emu.com/
A fenti oldalról lehet leszedni. Én a programokat a http://www.suprnova.org/ oldalról szedtem le Bittorent-el, bár lassú és sokszor nem elérhető ...
Az ISO kiterjesztésű fájlokat át kell nevezni GCM kiterjesztésűre.
Figyelem! A kitömörített ISO méretétől függetlenül (20MB-400MB) mind 1,2GB-ot foglalnak!
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

thrall

havernak megvan iso-ba(vagy mibe) mortal combat :deadly alliances na ahhoz jó az ePSXe vagy olyan emu még nnincs hozzá?

thrall

Quote from: XagaProject64-es N62 emummal akarok játszani Pokemon Stadium 2-t viszont néha kér bizonyos GB game packot ilyet honnan lehet szerezni és egyeltalán mi ez???
honnan van a staduium 2? nagyon kéne :D:D:D anniyra nem de azért kéne

thrall

supranova -t meg nemszeressük mer nagyon nagyon nagyon lassú de ha más nincs akkor azis megfelel :D

Xaga

Quote from: thrallhonnan van a staduium 2? nagyon kéne :D:D:D anniyra nem de azért kéne

eMule-al huztam le ha akarod odaadom.
suprnovat nagyon nem szeretjük sőt...

Feldin

Mortal Deadly... ??? Az nekem kéne!!!
Milyen?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

thrall

Quote from: FeldinMortal Deadly... ??? Az nekem kéne!!!
Milyen?
Na ez az amit nemtudok, mivel nics ps2-m csak egy gépem(csak) és csak egy emu-val néztem(mivel annyim volt) és azzal nemment szal nemtudom

thrall

Quote from: XagaeMule-al huztam le ha akarod odaadom.
suprnovat nagyon nem szeretjük sőt...
hogy adnád ide? me gondolom mesze lakunk és sz@ar netem van(szó szerint) úgyhogy idő míg átjön...  :beken:

Vikunya

Quote from: XagaProject64-es N62 emummal akarok játszani Pokemon Stadium 2-t viszont néha kér bizonyos GB game packot ilyet honnan lehet szerezni és egyeltalán mi ez???

Az N64-en megvolt a lehetőség, hogy a GB-s pokemon játékokból áthozd az ott felnevelt monstereidet a stadiumba. Ennek hiányában csak a beépített jószágokkal nyomulhatsz. Az emulált verzióban (tudtommal) egyelőre nincs lehetőség a gb-s és az n64-es progik összehozására.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Vki mondjon már egy helyet ahonnan letudok tölteni tekken 3 psx iso t plz. Persze nem emule, meg dc++.Előre is köszi! :merci:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorVki mondjon már egy helyet ahonnan letudok tölteni tekken 3 psx iso t plz. Persze nem emule, meg dc++.Előre is köszi! :merci:  :zen:

pl innen Összvissz annyi hogy feliratkozol arra a yahoo groupra ahová feltöltötték, és letöltöd a fájlokat, majd ugyanabba a mappába tömöríted ki őket. ;)

Itachi

Quote from: Shadowolfpl innen Összvissz annyi hogy feliratkozol arra a yahoo groupra ahová feltöltötték, és letöltöd a fájlokat, majd ugyanabba a mappába tömöríted ki őket. ;)
Juhúúú köszi nagyon! Most fogok tudni neten tekken ezni. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorJuhúúú köszi nagyon! Most fogok tudni neten tekken ezni. :)  :zen:

Szívesen. Bár azt a netes dolgot nem teljesen értem hogyan akarod véghez vinni. :confused: Viszont azt legalább garantálhatom hogy a progi mükszik. ;) Én epsxe-vel próbáltam és azzal tökéletesen futott. :D

thrall

letöltöttem az ePSXe-t a hivatalos oldalról ere meg hiánycikk a fele (pl bios megilyenek) szal esetom olvsatatni a prg-okat honnan lehet TELJES ePSXe-t leszedni? :)

Shadowolf

Quote from: thrallletöltöttem az ePSXe-t a hivatalos oldalról ere meg hiánycikk a fele (pl bios megilyenek) szal esetom olvsatatni a prg-okat honnan lehet TELJES ePSXe-t leszedni? :)

Olyan, hogy teljes epsxe nem létezik... A pluginokat javaslom töltsd le innen. Bios-ra meg keress rá a google-ban. (scph1001.bin)

Itachi

Quote from: ShadowolfSzívesen. Bár azt a netes dolgot nem teljesen értem hogyan akarod véghez vinni. :confused: Viszont azt legalább garantálhatom hogy a progi mükszik. ;) Én epsxe-vel próbáltam és azzal tökéletesen futott. :D
Kaillerán tucc vele jáccani a Cyberpad pluginal.. :)  :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorKaillerán tucc vele jáccani a Cyberpad pluginal.. :)  :rolleyes:  :zen:

Aha. Akkor hajrá! ;)

Itachi

A baj, azhogy mikor ki szeretném csomagolni, azt amit a part 1 ből kaptam kiírja,hogy vagy unknown format vagy damaged...Mi ez??? :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorA baj, azhogy mikor ki szeretném csomagolni, azt amit a part 1 ből kaptam kiírja,hogy vagy unknown format vagy damaged...Mi ez??? :confused:  :zen:

Nemtom, nekem nem csinált soha ilyet. Eaetleg próbáld meg egyszerre az összes fájlt kicsomagolni és nem külön-külön. (én úgy szoktam) Ha továbbra sem akarna müködni, akkor elhozhatom neked (vagy Trivi-nek) legközelebb meet-re (asszem a PSX iso kollekciómban még megvan).

Itachi

Quote from: ShadowolfNemtom, nekem nem csinált soha ilyet. Eaetleg próbáld meg egyszerre az összes fájlt kicsomagolni és nem külön-külön. (én úgy szoktam) Ha továbbra sem akarna müködni, akkor elhozhatom neked (vagy Trivi-nek) legközelebb meet-re (asszem a PSX iso kollekciómban még megvan).
Á rájöttem mi a gáz! Ez iso és nem rar! De én isot nem tudok kicsomagolni!kell hozzá külön program?Mert a winrar iloyetnem tud!??? :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorÁ rájöttem mi a gáz! Ez iso és nem rar! De én isot nem tudok kicsomagolni!kell hozzá külön program?Mert a winrar iloyetnem tud!??? :confused:  :zen:

Az eredeti fájloknak .rar kiterjesztésűeknek kell lenniük. Ha egy helyre csomagolod ki őket, akkor kell egy hogy egy db iso-vá álljanak össze, amit az emu képes futtatni.

Itachi

Quote from: ShadowolfAz eredeti fájloknak .rar kiterjesztésűeknek kell lenniük. Ha egy helyre csomagolod ki őket, akkor kell egy hogy egy db iso-vá álljanak össze, amit az emu képes futtatni.
Műűűűűűűxik köfi!!!!! Én voltam fax! :rotflol:  :hopp:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorMűűűűűűűxik köfi!!!!! Én voltam fax! :rotflol:  :hopp:  :zen:

Nézd a pozitív oldalát: lehettél volna mobiltelefon is. :p :D (tudom-tudom nagyon rossz volt ^^") Jó szórakozást! ;)