Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Totya

Quote from: MeskeCsak én vagyok a béna, vagy tényleg nem látok semmit, mert a lap nem jeleníthetõ meg...???!!!

Ne aggódj nekem sem jön be.
Teacher Banzai!!!

Totya

Quote from: ShiroiHa eddig nem festettem eléggé rossz képet magamról ,akkor majd most... És csak semmi elõítéletesség, ok? Különben küldöm Feldin-t, õ meg majd  :uzi:  :morci: midenkit (ha akarja, hogy töltsek még le neki :) )!!!

http://usteam.uw.hu/pictures/o/pics/1097080555797.jpg (ki tud cheat nélkül nagyobbat?)
http://usteam.uw.hu/pictures/o/pics/1097080439698.jpg

Katonás  :rotflol:

Én egyelõre még nem leszek katona, de késõbb se biztos  :hopp:

Csak, hogy az az egy post ne vesszen kárba  :hopp:
Teacher Banzai!!!

Damnatus

Hali!

Quote from: TotyaSzerintem jól gondolod, én is õrá tippeltem volna  :)

Én felismertem a rajz alapján ;)!

Meske

Quote from: ShiroiHa eddig nem festettem eléggé rossz képet magamról ,akkor majd most... És csak semmi elõítéletesség, ok? Különben küldöm Feldin-t, õ meg majd  :uzi:  :morci: midenkit (ha akarja, hogy töltsek még le neki :) )!!!

http://usteam.uw.hu/pictures/o/pics/1097080555797.jpg (ki tud cheat nélkül nagyobbat?)
http://usteam.uw.hu/pictures/o/pics/1097080439698.jpg
A kis katona bácsi! ;)

(Most kezdjek el félni?  :rolleyes: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Quote from: ShiroiHa eddig nem festettem eléggé rossz képet magamról ,akkor majd most... És csak semmi elõítéletesség, ok? Különben küldöm Feldin-t, õ meg majd  :uzi:  :morci: midenkit (ha akarja, hogy töltsek még le neki :) )!!!

http://usteam.uw.hu/pictures/o/pics/1097080555797.jpg (ki tud cheat nélkül nagyobbat?)
http://usteam.uw.hu/pictures/o/pics/1097080439698.jpg
Nagyon komoly :) Hála istennek én megúszom (elvileg). Ezek mostani képek?

Moha

Quote from: Shiroihttp://usteam.uw.hu/pictures/o/pics/1097080555797.jpg (ki tud cheat nélkül nagyobbat?)
Palack-torony :lol: És mi vonla a cheat? Kikapcsoljuk a gravitációt? :D
Quote from: DamnatusÉn felismertem a rajz alapján ;)!
Szintén. :)

Totya

Quote from: DamnatusHali!
Én felismertem a rajz alapján ;)!

Nekem rossz a látásom  :hopp:  :hopp:  :hopp:  és olvasni sem tudok  :hopp:
Teacher Banzai!!!

ignus

Bocsesz, agymenésem lett... Két kép, igaz a szobámról... azaz egy részérõl...

távolabbról

Másik

Lehet hogy kicsit sötét lett... inkább reggel kéne fényképezni?  :confused:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Totya

Quote from: ignusBocsesz, agymenésem lett... Két kép, igaz a szobámról... azaz egy részérõl...

távolabbról

Másik

Lehet hogy kicsit sötét lett... inkább reggel kéne fényképezni?  :confused:

Tényleg nem ártana egy alkalmasabb idõpontot keresned a fényképezésre, mert így nagyon setét  :rotflol:

De ami látszik belõle a képek egy része  :) , tetszenek. Ki az alkotó?
Teacher Banzai!!!

Sumire

Quote from: TriviTe vagy a jobboldalon álló?

Quote from: TotyaSzerintem jól gondolod, én is õrá tippeltem volna

Quote from: DamnatusÉn felismertem a rajz alapján !

Tegnap nem volt lehetõségem ránézni a fórumra, de látom megoldottátok nélkülem is!  :hehe:
...Tényleg az lennék én, de a rajz frissebb.. :)

ignus

Quote from: TotyaTényleg nem ártana egy alkalmasabb idõpontot keresned a fényképezésre, mert így nagyon setét  :rotflol:

De ami látszik belõle a képek egy része  :) , tetszenek. Ki az alkotó?

Na megtettem... :D Újra... :D

oldal
sarok

A bohócos képet egy volt osztálytársam csinálta szülinapomra. a "virágos szemet" egy hölgyismerõsömtõl kaptam ugyanarra a szülinapomra mint a bohócot. (miért van az elõzõ mondatomnak olyan "matekfeladat" jellege? :D )
 A maradékot egy másik barátom csinálta. Az érmeket meg én....  :hehe: (Nem csináltam, nyertem)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Tiaro

És az italgyûjtemény...? :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Totya

Quote from: TiaroÉs az italgyûjtemény...? :D

Azok már üresek  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

ignus

Quote from: TotyaAzok már üresek  :rotflol:


Hát azért a legtöbb még majdnem tele van... :D Ignus nem egy nagy piás... Már...  :hehe:

Pia gy.1

Pia gy 2.
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Meske

Quote from: ignusNa megtettem... :D Újra... :D

oldal
sarok

A bohócos képet egy volt osztálytársam csinálta szülinapomra. a "virágos szemet" egy hölgyismerõsömtõl kaptam ugyanarra a szülinapomra mint a bohócot. (miért van az elõzõ mondatomnak olyan "matekfeladat" jellege? :D )
 A maradékot egy másik barátom csinálta. Az érmeket meg én....  :hehe: (Nem csináltam, nyertem)
És szabad tudni, hogy min nyerted, mibõl vagy mikbõl vagy ilyen jó?
És szeretsz szemezni a szemeiddel? :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Totya

Quote from: ignusHát azért a legtöbb még majdnem tele van... :D Ignus nem egy nagy piás... Már...  :hehe:

Pia gy.1

Pia gy 2.

A kulcsszó, hogy majdnem tele van. elég sok üresedõt láttam  :hehe:  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

ignus

Quote from: MeskeÉs szabad tudni, hogy min nyerted, mibõl vagy mikbõl vagy ilyen jó?
És szeretsz szemezni a szemeiddel? :hehe:


10 éve kosarazom egyesületben... Legtöbb országos, budapest bajnokság...
Szemezés: háát inkább a plafonon lévõvel szemeznék élõben... de ... :(
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

Quote from: ignusBocsesz, agymenésem lett... Két kép, igaz a szobámról... azaz egy részérõl...

távolabbról

Másik

Lehet hogy kicsit sötét lett... inkább reggel kéne fényképezni?  :confused:
Hangulatos :)
Bár én azokat a szemeket nem bírnám elviselni... mintha mindig figyelne vki :)

.Attila

Quote from: ignusHát azért a legtöbb még majdnem tele van... :D Ignus nem egy nagy piás... Már...  :hehe:
Valahogy az a gyanúm, hogy vendégekre számíthatsz hamarosan :rotflol: (most erõsítsen meg vki, hogy senkit sem sértettem meg...)

ignus

Hát vendég az mindig van... Bár általában hoznak piát és nem visznek... (már amennyiben nem tudnak fizetni... juj ez rossz volt... ifjú fórumozók mit fognak gondolni rólam... :D )

Szemek: azért a plafonon lévõ szem tulajdonosa... hmm.... :D ... azaz ... :(
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kilteh

Quote from: TriviHangulatos :)
Bár én azokat a szemeket nem bírnám elviselni... mintha mindig figyelne vki :)
:_off: Szemek... Hmmm... Errõl vhogy a Hellsing jut az eszembe... :eek: :D
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

ignus

Quote from: Kilteh:_off: Szemek... Hmmm... Errõl vhogy a Hellsing jut az eszembe... :eek: :D

  :_off:
Errõl Hellsing? Lehet hogy én valami rossz változatot láttam? :D



Hellsing???
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Bruce

oldal
sarok

Szerintem errõl valamelyikrõl

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

Quote from: ignus:_off:
Errõl Hellsing? Lehet hogy én valami rossz változatot láttam? :D
Ilyen szemekre gondolt:
Látlak :bsd:

ignus

Quote from: TriviIlyen szemekre gondolt:
Látlak :bsd:

Hát én ezt is szivesen kitenném ám... :D beteg a lelkem?  :rolleyes: (Megoldás: IGEN)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Meske

Quote from: ignusplafonon lévõvel
Na, ezzennel megoldottad a helyproblémámat, mert már a szobám falán nincs egy "köpésnyi" hely sem a posztereimnek, de hát nem kell elkeseredni, ugyanis van a szobának egy plafona is! :lol:
Úgyhogy köszi az ötletet! :merci: (Bár az más kérdés, hogy meg is valósítom e... :p)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Sephiroth

Hmmm... Ide már nagyon régen postoltam, de azért történt is velem egy-két dolog:

Két kép srácoknak. Hogyan ne ismerkedjünk lányokkal (vagy pont így?):
1. Elõre megfontolt, meglepetésszerû szembõl ölbeugrás
2. Ennek itt nem tudtam nevet adni.

Egy kis rap
Szokásos össznépi csoportkép
No time to haste... khmm waste. Let's go!

.Attila

Quote from: SephirothSzokásos össznépi csoportkép
És az az érdekes, hogy tényleg kezd szokásos lenni :D

Moha


Kvikveg

Quote from: MohaÖrdögi kép ;)
Sephiroth rulez! :jee:
Hatterben a piros magassarkuban a lathatatlan ember nem lathato berugva.  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.