Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: MohaNa, fel mertem rakni magamról egy újabb képet. Ez még régebben készült, és éppen "maid szerepben" vagyok - húspanírozás kellõs közepén lettem lefotózva.

Maid Moha  :D
Még egy kisvirág? :hehe:

ignus

Quote from: Noki:lol:  ezen csak a fejetek teteje láccik :).
Ez tényleg ilyen vagy a hiba az én gépemben van ?
Vagy ez egy Puzzle és a többi képet csak késõbb kapjuk ? :hopp:

Noki: link javitva... Mostmár jó... :P

"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Marfy

Quote from: ignusNoki: link javitva... Mostmár jó... :P


Bocsi azt hittem direkt ilyen :).

Meske

Quote from: MohaNa, fel mertem rakni magamról egy újabb képet. Ez még régebben készült, és éppen "maid szerepben" vagyok - húspanírozás kellõs közepén lettem lefotózva.

Maid Moha  :D
Moha! Ezzel kapcsolatban a legfontosabb adatot hagytad le: This photo was made by me! :hehe:

És íme  én
Így mostmár bármit megnézhetek! :D

Látjátok, én olyan szép vagyok, hogy a napra lehet nézni, de énrám nem, s ezért kénytelenek voltak kicenzúrázni... :p

Nem engedik a sajtóban a szép kék szemeim megjelentetését...  :beken:  ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Meske

Itt van az osztályképem is. Amit csak azért tettem fel, mert, hogy van egy jó kis stílusa, nem? (Bár igaz, hogy ez inkább kínai, mint japán de azért nem rossz, ugye? )

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy ki talál meg... (Mohát kizárom ebbõl a versenybõl, mert õ 1000, hogy tudja. Ha meg nem, akkor vessen magára, hogy a saját hugát sem ismeri fel... :p)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Mattanja

Quote from: MeskeAmúgy kíváncsi vagyok, hogy ki talál meg...
Elsõ sor, jobbról a második. De ez a kérdés csak félig lehetett komoly.  :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske

Quote from: ShiroiElsõ sor, jobbról a második. De ez a kérdés csak félig lehetett komoly.  :)
Teli találat! :)

A kérdést pedig azért tettem fel, hogy ragáljon is már valaki, nem úgy mint az elõzõ képecskémre... :hehe: ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Hagyni kellett volna hogy többen találgassnak túl gyorsan felfedted magad :).
Az én képeimre sem reagáltak pedig kb ez az egyetlen normális kép rólam :).

Meske

Quote from: NokiHagyni kellett volna hogy többen találgassnak túl gyorsan felfedted magad :).
Az én képeimre sem reagáltak pedig kb ez az egyetlen normális kép rólam :).
Miért te mire tippeltél volna? (elsõ sor, jobbról a 3.? :p)

Nem tehetek róla, hogy Shiroi egybõl kitalálta... Miért nem szoltál rá, hogy ne találja ki olyan gyorsan... ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Dehát Meske az elsõ sor balról a hetedik!

Meske

#1210
Quote from: DamnatusHali!

Dehát Meske az elsõ sor balról a hetedik!
Ez is igaz, csupán csak más megközelítésbõl. ;)

EDIT: Egy kicsit nehezebb feladvány következik: ki találja meg az osztályfõnököm? (Annyit segítek, hogy nõ nemû)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Mattanja

Quote from: MeskeEgy kicsit nehezebb feladvány következik: ki találja meg az osztályfõnököm? (Annyit segítek, hogy nõ nemû)
Segítség nélkül: szerintem õ csinálta a képet.
Segítséggel: hmmm... mondjuk a melletted ülõ?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske

Quote from: ShiroiSegítség nélkül: szerintem õ csinálta a képet.
Segítséggel: hmmm... mondjuk a melletted ülõ?
Ez most nem talált! :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

ignus

Quote from: MeskeEz is igaz, csupán csak más megközelítésbõl. ;)

EDIT: Egy kicsit nehezebb feladvány következik: ki találja meg az osztályfõnököm? (Annyit segítek, hogy nõ nemû)


Bal oldalon, a Blind-pulcsis srác felett akire sokat "támaszkodnak"? Világos kötött pulcsi?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

Ofõt ált. középre rakják. A szemüveges hölgyemény középen az én tippem.

Meske

#1215
Quote from: ignusBal oldalon, a Blind-pulcsis srác felett akire sokat "támaszkodnak"? Világos kötött pulcsi?
Nehem tahaláhált!  :beeee:

Quote from: TriviOfõt ált. középre rakják. A szemüveges hölgyemény középen az én tippem.
Ez a tipp most nem jött be... :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Bruce

Quote from: TriviOfõt ált. középre rakják. A szemüveges hölgyemény középen az én tippem.
Csak hogy én is beszálljak: eggyel fölötte?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Meske

Quote from: BruceCsak hogy én is beszálljak: eggyel fölötte?
Melyikre gondolsz? Eggyel fölötte én csak fiúkat látok. Vagy egy kicsit átlósan gondoltad?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Bruce

#1218
Quote from: MeskeMelyikre gondolsz? Eggyel fölötte én csak fiúkat látok. Vagy egy kicsit átlósan gondoltad?
Uuuupsz... rossz idézet :oops: Szóval:
Quote from: ignusBal oldalon, a Blind-pulcsis srác felett akire sokat "támaszkodnak"? Világos kötött pulcsi?
Õfölötte gondoltam :rolleyes:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Meske

Quote from: BruceUuuupsz... rossz idézet :oops: Szóval:

Õfölötte gondoltam :rolleyes:
Ez se talált! :hehe:

Egyszer majd csak kitalálja valaki, végülis velem együtt 17 választási lehetõségetek van.... Valaki majdcsak ráhibázza, nem? :rolleyes:

Vagy inkább mondjam meg, hogy hol van?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Szerintem egyel fölötted jobbre a legszélen a rövidhajú kékinges fekete pulóveres csajszi :).
Ugy eltalátam ? :)

Meske

Quote from: NokiSzerintem egyel fölötted jobbre a legszélen a rövidhajú kékinges fekete pulóveres csajszi :).
Ugy eltalátam ? :)
Itt a pont!! :D

(Látod, most direkt a te kedvedért nem fedtem fel az oszifõm, s ki is találtad! ;))

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Quote from: MeskeItt a pont!! :D

(Látod, most direkt a te kedvedért nem fedtem fel az oszifõm, s ki is találtad! ;))

Juhú kitaláltam  :hopp: .

ignus

Nem önarckép, de azért kép... :D

Séta1
Séta 2
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Marfy

Quote from: ignusNem önarckép, de azért kép... :D

Séta1
Séta 2
DE jó ott már esett is a hó!

Moloko

hi!
akartam felrakni egy képet, de mindig vacakol velem a pics galária, ilyenolyan hibákat kiír, aztán néha felrakja a képet néha nem.
majd este kiderül :)

Kvikveg

Quote from: NokiDE jó ott már esett is a hó!
Hihi, nalunk a ho mellet mas show is volt: a szomszed /illegalis/ bodejanak a tetejet belibbentette hozzank a szel. Katranypapirba volt tekerve a kerites mellett allo fa torzse, es nagy hullampaladarabok szantottak fel az iden osszel vetett fuvet.  :__devil:

Ugy egyebkent... Ooo. nagy keres lenne a max 1024x768 meret? :eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

ignus

Quote from: KvikvegHihi, nalunk a ho mellet mas show is volt: a szomszed /illegalis/ bodejanak a tetejet belibbentette hozzank a szel. Katranypapirba volt tekerve a kerites mellett allo fa torzse, es nagy hullampaladarabok szantottak fel az iden osszel vetett fuvet.  :__devil:

Ugy egyebkent... Ooo. nagy keres lenne a max 1024x768 meret? :eeek:

Mé zavar téged a nagy méret (már a képé :P )
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Feldin

Quote from: KvikvegHihi, nalunk a ho mellet mas show is volt: a szomszed /illegalis/ bodejanak a tetejet belibbentette hozzank a szel. Katranypapirba volt tekerve a kerites mellett allo fa torzse, es nagy hullampaladarabok szantottak fel az iden osszel vetett fuvet.  :__devil:

Ugy egyebkent... Ooo. nagy keres lenne a max 1024x768 meret? :eeek:
Meghalt már?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Quote from: ignusNem önarckép, de azért kép... :D

Séta1
Séta 2

Huhhh... Nem olvastam el a szöveget elõször, és igy kerestem Ignust nagyban a két képen, és csodálkoztam: Egy ekkora ember hogy tud egy fûszál mögé elbujni? :D De legalább mentett attõl a hülye kérdéstõl a comment, ami ment mellé :)
Amugy szépek a képek, nekem nagyon tetszenek :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.