Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

ignus

Quote from: BaldyHuhhh... Nem olvastam el a szöveget elõször, és igy kerestem Ignust nagyban a két képen, és csodálkoztam: Egy ekkora ember hogy tud egy fûszál mögé elbujni? :D De legalább mentett attõl a hülye kérdéstõl a comment, ami ment mellé :)
Amugy szépek a képek, nekem nagyon tetszenek :)

Ez a pityókás állapotban volt ugye? :P PM-ben Milyen vót a party? :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

#1231
Quote from: ignusEz a pityókás állapotban volt ugye? :P PM-ben Milyen vót a party? :D
party?
biztos.
végülis nekem mind1

ignus

Quote from: Angelparty?
biztos.
végülis nekem mind1

Nemtom hogy az volt e csak, gondolom...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

Quote from: ignusNemtom hogy az volt e csak, gondolom...
masaka?!?! én ezt a postot (az elõbbit) törölni akartam!!!
Ignus kérlek töröld ki az idézést tõlem

Baldy

Quote from: ignusEz a pityókás állapotban volt ugye? :P PM-ben Milyen vót a party? :D

Nem party volt, hanem rockkocsmázás barátokkal, ami amugy nagyon jó volt. Épp az Ismerõs Arcok nevû együttes koncertezett, és nagyon jó zenékkel kényeztettek minket, ugyhogy nyugodtan mondhatom: Jó volt, bár nem party volt :) A Party lehet, ma este lesz :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

noriko

wow Ignus a séta1 címû nagyon tetszik! :)

na, belinkelem én is legutóbb felpakolt képeimet, hadd örvendjen a nép... :rolleyes:  :)

nyáridézõk: Battle Angel Alita lova.. , tüzesvíz , Szikláshegység , kawaii desu ne! , helyi szemetes , ..ja és én  :rolleyes:
"I wish I could, but I don't want to."

Meske

Quote from: norikowow Ignus a séta1 címû nagyon tetszik! :)

na, belinkelem én is legutóbb felpakolt képeimet, hadd örvendjen a nép... :rolleyes:  :)

nyáridézõk: Battle Angel Alita lova.. , tüzesvíz , Szikláshegység , kawaii desu ne! , helyi szemetes , ..ja és én  :rolleyes:
Nem rossz képek! És szabad megkérdeznem ezek hol készültek? (Mert azzal a szép kis indián csávóval szívesen találkoznék... :p)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kvikveg

Quote from: FeldinMeghalt már?
Neeeem, sajnos a vercsoportja nem az izlesemnek megfelelo  :D   :hehe:

Kepmeret: szerintem 1024x768-ban minden megmutathato, es minek toltogessek nagyobbat, ha nem muszaj. Raadasul a bongeszom nincs beallitva arra /direkt/, hogy atmeretezze a kepeket.

Noriko: hihi, jo fej indian haverod van! :)
Wow... szep lehetett... :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Meske: Kanadában :) vasló-Calgary, tüzesvíz-Ottawa (ez a Parlament elõtt lévõ úgynevezett centenáriumi láng, amely Kanada egységét szimbolizálja.bezony.), Szikláshegység, állatka,szemetes-Banff Nemzeti Park, indián haver és én- Quebec. :)
(..i get around.. :rotflol: )
"I wish I could, but I don't want to."

ignus

BALDY: NEM VAGYOK RAJTA!!! :P

Hegy 1
Hegy 2
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Meske

Quote from: ignusHegy 2
Ez nekem nagyon tetszik! :cool:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Quote from: ignusBALDY: NEM VAGYOK RAJTA!!! :P

Hegy 1
Hegy 2
Pedig már kerestünk a fellegekben :D

ignus

Quote from: TriviPedig már kerestünk a fellegekben :D

 :p Hát sajnos akkorára nem nõttem.... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusBALDY: NEM VAGYOK RAJTA!!! :P

Akkor miért nem a képek threadbe postolod ezeket? :P

ignus

Hát hogy ne legyen teljesen off.... :P

Gombaaaa
Öcsém&Jani
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Manu

Quote from: ignusHát hogy ne legyen teljesen off.... :P

Gombaaaa
Öcsém&Jani



Magic mushroom?

ignus

"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

Quote from: ignusBaldy-nak: (bocsi) Találj meg! :D
"Hol van Wally?" stílus? :D
Ignus, jól elbújtál a hölgyek mögött...

Marfy

Quote from: ignusBaldy-nak: (bocsi) Találj meg! :D

Szenya :P
Milyen puccos party ez te?

Moha

Quote from: NokiMilyen puccos party ez te?
Lagzinak nézem. Nekem amúgy fel se tûnt. Nem csoda, már immunis vagyok, "lagzi-csömöröm" van... :rolleyes:

ignus

Quote from: Moha"Hol van Wally?" stílus? :D
Ignus, jól elbújtál a hölgyek mögött...

Hát inkább lányok... a képen csak két lány van 18 felett a másik kettõ még messze van... :P Smúgy szalagavató volt... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Feldin

Nyitottam új topicot a fotósainknak!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Quote from: ignusBaldy-nak: (bocsi) Találj meg! :D


Jajj nekem, megtaláltalak... Meg is vakultam rögtön :P
Amugy a hölgyek enyhitették a látványod általad nyujtott kinokat  :bsd:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyJajj nekem, megtaláltalak... Meg is vakultam rögtön :P
Amugy a hölgyek enyhitették a látványod általad nyujtott kinokat  :bsd:

Köszi öreg, tõled ezt bóknak veszem :P
 :_piszka: mikor lesz meg a fórumsokkoló közös képünk? :_piszka:
:)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusKöszi öreg, tõled ezt bóknak veszem :P
 :_piszka: mikor lesz meg a fórumsokkoló közös képünk? :_piszka:
:)

Mondjuk hétvégén :)
De legyen mondjuk egy olyan kép, ahol a nyakamba veszlek :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyMondjuk hétvégén :)
De legyen mondjuk egy olyan kép, ahol a nyakamba veszlek :D

NA ahoz panorámaképes gép kell... :P
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusNA ahoz panorámaképes gép kell... :P

Hmmm... Lehet, hogy egy héttel majd el kell huzni a dolgot, mert nem nagyon akar nõni a szakállam :'(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyHmmm... Lehet, hogy egy héttel majd el kell huzni a dolgot, mert nem nagyon akar nõni a szakállam :'(

Hát azért én lehet hogy még egy hetet nem maradok igy... de sebaj, szakáll nélkül is tudok rémisztõ lenni... :P
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Pirula

#1258
Most már veszem én is a bátorságot, íme:

A baloldali vagyok.

.Attila

Quote from: PirulaMost már veszem én is a bátorságot, íme:

A baloldali vagyok.
Vazz, neked érdekesen forognak a kerekeid :lol: (nehogy sértésnek vedd, nem az ;))