Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Volt, de kitöröltem a postot... ^:D^^:D^^:D^
....
Ponntosan.

....Vajon miért...:D :D ^^"l
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

QuoteOriginally posted by Angel
na, nem az ülőkre vonatkozott, hanem az állókra ottan mögöttetek... (elvégre őket még nem ismerem :) de majd megküzdök az előítéleteimmel :D)
És itt már nem is kék Mina haja :D ... pedig az látvány volt!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Sky

QuoteOriginally posted by Saori
Na igen...Van egy pár képem... :D :D
De még gyűjtögetek:)
Tényleg Sky..phr0zenről nem siekrült képet csinálni? ^^ Ő még hiányzik a gyűjteményből ;)

Beteg volt és nem jött meetre...
És ha ezt elolvassa nem is fog...
(Ezt valószínű buktad...:()
Mess with the best,
Die like the rest...

Saori

QuoteOriginally posted by Sky
Beteg volt és nem jött meetre...
És ha ezt elolvassa nem is fog...
(Ezt valószínű buktad...:()

Hmm...kár...helyette lesz majd akkor Sky-os wallpaperem..na, mit szólsz hozzá? :D :D

Angel, Shock: Miféle fotók Shokku honlapján? Énottan nem láttam képet..de lehet nem voltam elég szemfüles....:rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

QuoteOriginally posted by Sephiroth
És még van itt egy közös képünk is:

Kul :jee: !

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
Angel, Shock: Miféle fotók Shokku honlapján? Énottan nem láttam képet..de lehet nem voltam elég szemfüles....:rolleyes:
... ööö ... hehe... szóval a félreértések tisztázása megtörtént privátban... tényleg van képe rólam, meghekkelte a freewebet galád módon, csakmert  kíváncsisokdott... :p !

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
... ööö ... hehe... szóval a félreértések tisztázása megtörtént privátban... tényleg van képe rólam, meghekkelte a freewebet galád módon, csakmert  kíváncsisokdott... :p !

Ohho...értem...hmm..ez piszokságos dolog...:ejj:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Baldy

Saori: rakj fel ide pár képet a magángyűjteményedből! :)
És magadról is egyet, mert ha nem, akkor én teszek fel egyet :P
De addig is itt egy másik kép Nephilimről :)
Őőööööööö... Inkább mégsem rakom fel... Amelyiken tűrhetően nézel ki Nepilim, az homályos, a másikat meg nincs szivem felrakni :D
De cserébe itt egy kép arról, ahogy a macsekom is látta az arcképcsarnokot :bsd:

Cicamica
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
De cserébe itt egy kép arról, ahogy a macsekom is látta az arcképcsarnokot :bsd:

Cicamica

Ez most nagyon durva volt... :hopp:

Saori

QuoteOriginally posted by Baldy
Saori: rakj fel ide pár képet a magángyűjteményedből! :)
És magadról is egyet, mert ha nem, akkor én teszek fel egyet :P
De addig is itt egy másik kép Nephilimről :)
Őőööööööö... Inkább mégsem rakom fel... Amelyiken tűrhetően nézel ki Nepilim, az homályos, a másikat meg nincs szivem felrakni :D
De cserébe itt egy kép arról, ahogy a macsekom is látta az arcképcsarnokot :bsd:

Cicamica

Nem rakok fel képet, amíg az érintettektől engedélyt nem kapok..
és ESZED ÁGÁBA NE JUSSON RÓLAM KÉPET FELRAKNI, MERT MEGFOJTALAK!!!!!
Majd rakok fel, ha úgy gondolom..megha lesz olyan kép amit szívesen kiraknék ;) Türelem :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Baldy

1 órát aludtam a mai napra, és közel 10 órát dolgoztam :) Ilyenkor már itthon is nádpálcával meg ostorral közlekedem :D
Amugy éppen azért is raktam ki az ördögöcskét :) Ne számítsatok semmi jóra gyerekek! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
1 órát aludtam a mai napra, és közel 10 órát dolgoztam :) Ilyenkor már itthon is nádpálcával meg ostorral közlekedem :D
Amugy éppen azért is raktam ki az ördögöcskét :) Ne számítsatok semmi jóra gyerekek! :D

Megjegyzem, a full effekt elérésének érdekében, érdemes benyomni a hangot. :D

Baldy

A panaszleveleket PM-ben várom :)
Saori: amennyiben 24 órán belül nem raksz fel magadról képet ide, felrakok én egyet :P
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

QuoteOriginally posted by Baldy
A panaszleveleket PM-ben várom :)
Saori: amennyiben 24 órán belül nem raksz fel magadról képet ide, felrakok én egyet :P

Baldy.....:linsux:
"A pingineket lelövik, ugye ?"
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Baldy

QuoteOriginally posted by Saori
Baldy.....:linsux:
"A pingineket lelövik, ugye ?"

Nem, általában késsel csapják le a fejüket :P
De most emiatt a beszólás miatt már csak 2 órád van :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

#105
QuoteOriginally posted by Baldy
A panaszleveleket PM-ben várom :)

Nem enged küldeni. :( Azt mongya tele a postafiókod. :D

QuoteSaori: amennyiben 24 órán belül nem raksz fel magadról képet ide, felrakok én egyet :P

Megkérdezhetem, honnan van róla képed? :confused: :D

Shock12

QuoteOriginally posted by Baldy
Saori: amennyiben 24 órán belül nem raksz fel magadról képet ide, felrakok én egyet :P
Szerintem engedd már meg neki azt, hogy õ döntse el, mikor szeretne magáról képet kirakni, ha egyáltalán szeretne, jó ? ;)

Saori

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Nem enged küldeni. :( Azt mongya tele a postafiókod. :D

Saori: amennyiben 24 órán belül nem raksz fel magadról képet ide, felrakok én egyet :P

Megkérdezhetem, honnan van róla képed? :confused: :D [/B][/QUOTE]

Hmm..érdekes..nekem engedett küldeni....
Amúgy még tőlem kapott képett anno...mikor kunyizott..de AZT nem rakhatja ki....:ejj:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Saori
Hmm..érdekes..nekem engedett küldeni....

Shadowolf féle humor/sz(a)rkazmus: onnan könnyű felismerni, hoyg abszolút nem vicces. :D

Baldy

QuoteOriginally posted by Saori
Megkérdezhetem, honnan van róla képed? :confused: :D

Hmm..érdekes..nekem engedett küldeni....
Amúgy még tőlem kapott képett anno...mikor kunyizott..de AZT nem rakhatja ki....:ejj: [/B][/QUOTE]

Cöcöcö :)
Amugy eddig senkitől sem kaptam pm-t :P Bár érzem, nem sokáig lesz ez igy :D
Saori: azt viszont nem értem, miért nem raksz fel egy képet magadról. Szerintem jól nézel ki... Kár hogy nekem már túl fiatal vagy :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

QuoteOriginally posted by Baldy
Saori: azt viszont nem értem, miért nem raksz fel egy képet magadról. Szerintem jól nézel ki... Kár hogy nekem már túl fiatal vagy :(

Mert mint írtamvolt...majd rakok fel, ha lesz olyan képem amit szeretnék kirakni....de még nincs....:ejj:
A második megjegyzésed meg vedd úgy hogy nem is olvastam....:mad: :ejj:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

QuoteOriginally posted by Saori
Majd rakok fel, ha úgy gondolom..megha lesz olyan kép amit szívesen kiraknék ;) Türelem :)
érdekes, Shock is ugyanezt mondta.
egyébként nem direkt hackeltem meg szerencsétlen freewebet :) véletlen volt.

Saori

QuoteOriginally posted by Angel
érdekes, Shock is ugyanezt mondta.
egyébként nem direkt hackeltem meg szerencsétlen freewebet :) véletlen volt.

Vannak akik nem szívesen mutogatják magukat ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Baldy

QuoteOriginally posted by Saori
Vannak akik nem szívesen mutogatják magukat ;)

Ezek után elképzelem Shock hogy nézhet ki :)
Eléggé sokkoló lehet a kép :D
Saori: a második részét annak, amit irtam meg csak akkor ne olvasd el, ha össze akarsz jönni velem, mert az az iromány csak a saját izlésvilágomat tükrözi (max 2-3 évvel fiatalabbal vagyok hajlandó összejönni)...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
(max 2-3 évvel fiatalabbal vagyok hajlandó összejönni)...

A szegény kislányok, és a nagymamák most biztos nagyon csalódottak. :hopp:

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
A szegény kislányok, és a nagymamák most biztos nagyon csalódottak. :hopp:

Azért a nagyik nincsenek kiejtve: a fogatlanság nagy úr, néha kifejezetten előny :D :bsd: :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Azért a nagyik nincsenek kiejtve: a fogatlanság nagy úr, néha kifejezetten előny :D :bsd: :D

Ahogy Shin Chan koma mondaná: Perverso! :hopp:

Shock12

Akkor szerintem be is lehet fejezni a topic szétoffolását, nyissatok egy "Legnagyobb hímsoviniszta beszólások" threadet, és ott brillírozzatok ezzel ! :mad:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Shock12
Akkor szerintem be is lehet fejezni a topic szétoffolását, nyissatok egy "Legnagyobb hímsoviniszta beszólások" threadet, és ott brillírozzatok ezzel ! :mad:

Elnézésedet kérném, ha a lelki világodba tapostunk volna, Shock sama. :(

Baldy

QuoteOriginally posted by Shock12
Akkor szerintem be is lehet fejezni a topic szétoffolását, nyissatok egy "Legnagyobb hímsoviniszta beszólások" threadet, és ott brillírozzatok ezzel ! :mad:

Mondja ezt Shock barátunk, aki az isten szerelméért sem rak be ide képet magáról :) Cuki a muki, de kicsit furi :D
Na de hogy ne legyen :_off: a post, nehogy bántsa Shock szemeit :)

Ui.: Szemmel tartalak benneteket :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.