Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
...  a mostani valahogy sokkal jobban bejön :D
Igen, láttam a képet... jó... meg sokat lendített a light make-up is... bár én alapvetően mázolásellenes vagyok, de ízléses mértékben okés... és neked jól állt... nőiesedsz kérlek... nőiesedsz ... ;)

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Az én fejem max attól a temérdek kosárlabdától, ami tesiórákon telibekapta, változott meg. :rolleyes: :D
:lol:

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
valamikor a ti fejetek is megváltozott egy picit

Azt nem tudom, de mind1 , ronda volt, ronda most is, és ronda marad. De nem nekem kell néznem az ábrázatomat, csak 3-4x egy nap egy-két percre. :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Trivi
Azt nem tudom, de mind1 , ronda volt, ronda most is, és ronda marad. De nem nekem kell néznem az ábrázatomat, csak 3-4x egy nap egy-két percre. :D
jajj de pesszimista itt valaki :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Igen, láttam a képet... jó... meg sokat lendített a light make-up is... bár én alapvetően mázolásellenes vagyok, de ízléses mértékben okés... és neked jól állt... nőiesedsz kérlek... nőiesedsz ... ;)
ah... huh :) ^_^ arigatou :D
még a végén nővé növök vagymi :D
egyébk én is make-up ellenes vagyok, és megsúgom, hogy nem véletlenül fordítom a képen oldalra a fejem :D ugyanis ez volt életem eddigi legdurvább sminkje amit magamrakentem :D
(bár most úgy néz ki, hogy a köv visual-kei partyn fogadásból valami olyasmi lesz rajta, mint ami a legutóbbi photoshoppal átalakított önarcképen)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
(bár most úgy néz ki, hogy a köv visual-kei partyn fogadásból valami olyasmi lesz rajta, mint ami a legutóbbi photoshoppal átalakított önarcképen)

Végülis az se rossz...^^"

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Végülis az se rossz...^^"

Hát egy-egy alkalommal télleg nem. De azért "természetes szinben" sokkal jobban nézel ki Angel!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Angel
azthiszem ez a helye annak, hogy megosszam veletek ámulatomat, ugyanis az elmúlt hetekben valamikor kinőttem kamaszos arcformámat és a mostani valahogy sokkal jobban bejön :D

És hol található eme fotó?:confused:
Ultra sebességgel száguldok át az önarckép gallery-be és nem látam egy db új fotót sem:( .
De az is lehet, hogy velem van a gond.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Moloko

QuoteOriginally posted by Sephiroth
És hol található eme fotó?:confused:
Ultra sebességgel száguldok át az önarckép gallery-be és nem látam egy db új fotót sem:( .
De az is lehet, hogy velem van a gond.
mert az egy régebbi volt. Baldynak címezve találod meg.

Moloko

elképesztő. az osztrákok az animeboard.at -n 51 oldalt képesek voltak teleírni ebben a témában, mi meg fennakadtunk azon, hogy a képgallerybe postolgatunk ahelyett, hogy ide tennénk.

Shadowolf

Quote from: Angelelképesztő. az osztrákok az animeboard.at -n 51 oldalt képesek voltak teleírni ebben a témában, mi meg fennakadtunk azon, hogy a képgallerybe postolgatunk ahelyett, hogy ide tennénk.

:confused: Nem teljesen tudlak követni. (bár lehet, hogy köze van ahhoz hogy én ilyenkor általában már rég aludni szoktam)

Eleanor

Tettem fel egy képet, még februárban készült.  :) találjátok meg, lusta vagyok belinkelni :angyali:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Shadowolf

Quote from: EleanorTettem fel egy képet, még februárban készült.  :) találjátok meg, lusta vagyok belinkelni :angyali:

Na akkor majd én. :p :D

Eleanor

Cobra

Nagyon jó, csak ezen se látni belőled sokat (remélem nem a középső vagy  :D  )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sephiroth

Itt lenne megintcsak két képecske rólam. Tudom már lassan untok, mert a fele galléria az én képemmel van tele. De azért még ez itt van.

Nyugodtan
Nyakatekerten
No time to haste... khmm waste. Let's go!

ignus

Quote from: SephirothItt lenne megintcsak két képecske rólam. Tudom már lassan untok, mert a fele galléria az én képemmel van tele. De azért még ez itt van.

Nyugodtan
Nyakatekerten


Szerintem ezt senki nem bánja.... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

Quote from: SephirothItt lenne megintcsak két képecske rólam. Tudom már lassan untok, mert a fele galléria az én képemmel van tele. De azért még ez itt van.

Nyugodtan
Nyakatekerten
Unni? Ilyen képeket nem lehet megunni :)

Baldy

Quote from: TriviUnni? Ilyen képeket nem lehet megunni :)

Csatlakozom az előttem szólóhoz :)
Nyugodtan pakolj képeket ide, hiszen ezért van ez a topic elviekben :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Soridan

Quote from: BaldyCsatlakozom az előttem szólóhoz :)
Nyugodtan pakolj képeket ide, hiszen ezért van ez a topic elviekben :)

Nem mintha bánnám, de tény, hogy lassan át lehetne nevezni 'Sephiroth Special'-nek :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanNem mintha bánnám, de tény, hogy lassan át lehetne nevezni 'Sephiroth Special'-nek :D

Ha összejön ez a tábor dolog, akkor ott majd mindenkiről csinálunk sok-sok képet, okés? :D

Sephiroth

Quote from: ShadowolfHa összejön ez a tábor dolog, akkor ott majd mindenkiről csinálunk sok-sok képet, okés? :D

Rólam is :rolleyes: ? Rólam is?
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

Quote from: SephirothRólam is :rolleyes: ? Rólam is?

Téged inkább filmezünk. :D

Soridan

Quote from: ShadowolfTéged inkább filmezünk. :D

Off:
És utána fellőjük a Discovery Channelre. :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanOff:
És utána fellőjük a Discovery Channelre. :D

Azt inkább ne, mert a végén még azt vonják le az emberek, hogy tényleg negatív hatással van ránk az anime nézés. :D

Baldy

Nno ime egy extrém randa és ijesztő kép rólam :D
Nem tudom ki csinálta már, de egyszer elkapom a frakkját, azt igérem  :lazza:

Elefáni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

Quote from: BaldyNno ime egy extrém randa és ijesztő kép rólam :D
Nem tudom ki csinálta már, de egyszer elkapom a frakkját, azt igérem  :lazza:

Elefáni :)

Még jó hogy már alvás után vagyok, különben rémálmaim lennének :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Soridan

Quote from: BaldyNno ime egy extrém randa és ijesztő kép rólam :D
Nem tudom ki csinálta már, de egyszer elkapom a frakkját, azt igérem  :lazza:

Elefáni :)


Húzz be egyet a nevemben is :D  /egyébként nem értem mi bajod van vele, szerintem cuki ;) /
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Quote from: BaldyNno ime egy extrém randa és ijesztő kép rólam :D
Nem tudom ki csinálta már, de egyszer elkapom a frakkját, azt igérem  :lazza:

Elefáni :)

Húzz be egyet a nevemben is :D  / egyébként nem értem mi bajod, szerintem tiszta cuki ;) /
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Sephiroth

Quote from: BaldyNno ime egy extrém randa és ijesztő kép rólam :D
Nem tudom ki csinálta már, de egyszer elkapom a frakkját, azt igérem  :lazza:

Elefáni :)

Szerintem is inkább cute mint horror. Sokkal rémisztőbb volt az a kép mikor a hajad a szádban volt.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Moloko

Quote from: BaldyNno ime egy extrém randa és ijesztő kép rólam :D
Nem tudom ki csinálta már, de egyszer elkapom a frakkját, azt igérem  :lazza:

Elefáni :)
szerintem ha képes vagy orrfújás közben így nézni és mosolyogni a zsebkendő alatt a fényképezőre, csak nem fogod őt bántani? Vagy talán ez a természetes orrfújós fej amit vágsz? mer akkor nem szóltam.

Itachi

Beraktam a képekhez azt a hat "morcos" képet meg azt az egy vidámat.Csak szóltam(ignus) .Nincs kedvem belinkelni. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"