Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Vóbert

Quote from: Angelnézegettem a tükörben álló iszonyatosan jó nőt :D
a dolognak 2 szépséghibája volt :) a szoknya 3 cm-rel rövidebb volt a kelleténél, a top pedig jó lett volna ha 1 számmal kissebb, mert így ha az ember előrehajolt kiesett belőle ami ki tud esni :D:D:D

Nos nagyon, de nagyon nem helyes, hogy nem volt ott fényképezőgép, mert igaz nem beszélhetek férfi kollégák nevében, de szerintem mind egyetértünk abban, hogy mi is nagyon, de nagyon szívesen elnézegetnénk, akár fényképen keresztül is azt az iszonyatosan jó nőt :D :D :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Moloko

Quote from: VóbertNos nagyon, de nagyon nem helyes, hogy nem volt ott fényképezőgép, mert igaz nem beszélhetek férfi kollégák nevében, de szerintem mind egyetértünk abban, hogy mi is nagyon, de nagyon szívesen elnézegetnénk, akár fényképen keresztül is azt az iszonyatosan jó nőt :D :D :D
oh :D
domo, domo :D

Baldy

Quote from: Angeloh :D
domo, domo :D

AZért ha a közeljövőben megint mennél ilyen helyre vásárolni, szólj, megyek segiteni :D És közkivánatra majd viszek fényképezőgépet is :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Vóbert

Quote from: BaldyAZért ha a közeljövőben megint mennél ilyen helyre vásárolni, szólj, megyek segiteni :D És közkivánatra majd viszek fényképezőgépet is :D

Segítesz mi? :) Tartod a függönyt a próbafülkében :D :D :D :D  :rotflol:  :rotflol:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

.Attila

Vagy segít visszarakni a "csomagot" a helyére  :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Vóbert

Quote from: TriviVagy segít visszarakni a "csomagot" a helyére  :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Erre nem is gondoltam...  :hehe:  :hehe:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Sephiroth

Nem tudom miért, de valamilyen oknál fogva késztetést éreztem, hogy megoszam a legutóbbi pincebuli két képét.

Esernyő vs. Seprű
És ajobbik győzött
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Moloko

Quote from: BaldyÉs közkivánatra majd viszek fényképezőgépet is :D
a balga!! szerinted hogy fogja tudni így a jónép (magamat is beleértve) órákon keresztül nézegetni rajtam azt a rucit??? ha otthonhagyod a fényképezőgépet, csak azért mert lusta vagy táskát vinni?!?
:beken: szipp, így most már soha többet nem fogom magam úgy látni :beken:
(meg más se engem)
ellenben akkor elárulom, hogy egy fehér mikrokord miniszoknyáról van szó, aminek derekán egy rikító-sötét-rózsaszín műanyagöv van, és hozzá egy fehér felső, melynek nyakkivágását és ujját fehér csipke szegélyezi. a nyakkivágás v-alakú és középen keresztezi egymást a v két szára mint egy kimonónál.
az eleje kicsit offtopic lett, de azt hiszem még belefér.

Vóbert

Quote from: Angela balga!! szerinted hogy fogja tudni így a jónép (magamat is beleértve) órákon keresztül nézegetni rajtam azt a rucit??? ha otthonhagyod a fényképezőgépet, csak azért mert lusta vagy táskát vinni?!?
:beken: szipp, így most már soha többet nem fogom magam úgy látni :beken:
(meg más se engem)
ellenben akkor elárulom, hogy egy fehér mikrokord miniszoknyáról van szó, aminek derekán egy rikító-sötét-rózsaszín műanyagöv van, és hozzá egy fehér felső, melynek nyakkivágását és ujját fehér csipke szegélyezi. a nyakkivágás v-alakú és középen keresztezi egymást a v két szára mint egy kimonónál.
az eleje kicsit offtopic lett, de azt hiszem még belefér.

*Nyálcsorgatva olvas*
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Moloko

hm... felskicceltem 2x az említett kompozíciót.
http://usteam.uw.hu/pictures/f/imgboard.htm

Itachi

Quote from: Angelhm... felskicceltem 2x az említett kompozíciót.
http://usteam.uw.hu/pictures/f/imgboard.htm
Hmmm...Kedvesen nézhettél ki benne... :rolleyes: Nice. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: Angelhm... felskicceltem 2x az említett kompozíciót.
http://usteam.uw.hu/pictures/f/imgboard.htm

Na de drága Angel... :D :D :D Ne tessék már kompromittálni itt az urakat :)

Tessék legközelebb ugyanezt a beállítást fényképpel igazolni...

*még mindig nyálcsorgat*
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Tiaro

öööö... ugye a táborba is ilyen ruhában jössz...? ^^
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Vóbert

Quote from: Tiaroöööö... ugye a táborba is ilyen ruhában jössz...? ^^

Auuuuuuu :D :D Ott a pont :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: Vóbert*még mindig nyálcsorgat*

Hozzam a felmosórongyot? :rolleyes: :D

Angel: tényleg szép ruha lehetett. Kár érte. ;)

Vóbert

Quote from: ShadowolfHozzam a felmosórongyot? :rolleyes: :D


Nem kell, összeszedem az állam :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

.Attila

Quote from: Vóbert*még mindig nyálcsorgat*
Hát én nem engednélek a gépem közelébe, még a végén zárlatot kap a sok nyáltól :)

Vóbert

Quote from: TriviHát én nem engednélek a gépem közelébe, még a végén zárlatot kap a sok nyáltól :)

Ahelyett, hogy nekem bókoltok, inkább Angelnek, és a többi hölgynek mondjatok valami szépeket... én is szeretem, de most húsvét lesz, és a hölgyeket kell ékesíteni :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Baldy

Quote from: Angelhm... felskicceltem 2x az említett kompozíciót.
http://usteam.uw.hu/pictures/f/imgboard.htm

Hmmm... én is láttam csütörtökön egy hasonló öltözékű angyalkát a Népstadionban, és csak azt tudtam mondani: "Hogyaza!!!" De neki pár centivel rövidebb volt a szoknyája, kilátszott a köldöke egy picurit :D
Viszont arra rájöttem: ha igy néznének ki az angyalkák tényleg, akkor már rég Istenhivő lennék :D Kár, hogy nem volt nálam fényképezőgép... A képet mostanra kinagyitottam volna, és kiraktam volna a falra :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

Quote from: BaldyHmmm... én is láttam csütörtökön egy hasonló öltözékű angyalkát a Népstadionban, és csak azt tudtam mondani: "Hogyaza!!!" De neki pár centivel rövidebb volt a szoknyája, kilátszott a köldöke egy picurit :D
Viszont arra rájöttem: ha igy néznének ki az angyalkák tényleg, akkor már rég Istenhivő lennék :D Kár, hogy nem volt nálam fényképezőgép... A képet mostanra kinagyitottam volna, és kiraktam volna a falra :D
hogy te milyen aranyos tudsz lenni :D
a fényképezőgépre meg ezt tudom mondani: k.b. és i.j. holnapig még nyitva van a bazár, dehogy én oda többet vissza nem megyek az hót ziher.

Ramiz

Fiúk, azért egy kis önérzetet...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Totya

#771
Azt hiszem itt az ideje, hogy felrakjak egy képet. Ismerjetek már a képes felemről is  :rotflol:
Hirtelen csak ezt találtam. Elég setét

http://usteam.uw.hu/pictures/o/pics/1082321780008.jpg
Teacher Banzai!!!

Vóbert

Quote from: TotyaAzt hiszem itt az ideje, hogy felrakjak egy képet. Ismerjetek már a képes felemről is  :rotflol:
Hirtelen csak ezt találtam. Elég setét

Mármint TE vagy a KÉP???? :D :D :D :D Sorry... nem hagyhattam ki :D

Örvendek :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Totya

Quote from: VóbertMármint TE vagy a KÉP???? :D :D :D :D Sorry... nem hagyhattam ki :D

Örvendek :D

 :rotflol:  A kép persze, hogy a kép. Igaz én is a képen vagyok  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

Vóbert

Quote from: Totya:rotflol:  A kép persze, hogy a kép. Igaz én is a képen vagyok  :rotflol:

Itt is anime-t néztél mi? :D Mármint amikor a kép készült...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Totya

Quote from: VóbertItt is anime-t néztél mi? :D Mármint amikor a kép készült...

Csak akartam, de megzavartak, nem tudtam a fordításra koncentrálni  :hopp:
Teacher Banzai!!!

Cobra

Totya a képet légyszíves rakd fel a pictures szekcióba, és onnan linkeld, az attachmentet pedig plz töröld.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Totya

Quote from: CobraTotya a képet légyszíves rakd fel a pictures szekcióba, és onnan linkeld, az attachmentet pedig plz töröld.

Mi a baj vele?
Teacher Banzai!!!

Shadowolf

Quote from: TotyaMi a baj vele?

Az hogy az attach-ok helyet foglalnak, és ezáltal lassítják a servert. Pont emiatt hozta létre zsozso a képgalériát, hogy a képeket oda töltsük fel, és onnan linkeljük őket ide.

ignus

Quote from: TotyaMi a baj vele?

Zsozso csinált képgalériát és oda kéne felpakolni a képeket és kilinkelni... Ez egy helyi "szabály". (minden képre vonatkozik!)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."